Indijos sarees užėmė labai ypatingą vietą viso pasaulio apsirengimo tradicijose ir papročiuose. Ypač Indijos dizaineriai sarees sukūrė tendenciją visoje Indijos istorijoje kartu su šiuolaikine kultūra. Nors senieji chalatai ir korsetai puikiai įsiliejo į Vakarų kultūrą, čia, Indijoje, nuo pat civilizacijos pradžios moterų drabužiai buvo paprasti. Tiems, kurie dar nežino, kas yra saree, jį galima apibrėžti kaip ilgą drabužio gabalą, kuris strategiškai apvyniojamas aplink kūną, kad susidarytų drabužis.

Saree yra tradicinis indo drabužis, ir vis dar stebuklas, kad mes, stovintys šiame dabartiniame amžiuje, vis dar atrodo sužavėti sarees. Nors šiuolaikinė karta kasdieniam gyvenimui teikia pirmenybę vakarietiškiems drabužiams, indų mergaitė privalo turėti drabužių spintoje tradicinių drabužių, skirtų tiems proginiams įvykiams. Sarees vis dar valdo Indijos rinką, ir čia yra keletas geriausių Indijos dizainerių sarees, iš kurių galite pasiimti pavyzdį.

Gražus ir stilingas Indijos dizaineris Sarees su nuotraukomis:

Toliau pateikiamos patraukliausios ir populiariausios Indijos dizainerių sarees su nuotraukomis, kurios tikrai jus stebina.

1. Minkštas rožinis Brasso dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 1

„Saree“ yra puikios persikų rožinės spalvos, kuri yra ir blaivi, ir graži, tačiau mus traukia ne tik saree atspalvis, bet ir paprastas, bet sunkus papuošimas saree sportu, kuris atspindi saree išvaizdą. Puošmenys yra minkšto aukso su georgetto pamušalais palei saree kraštus. Suporuojant ją su rožine palaidine, ši saree tikrai yra lobis. Kaip matote čia, palaidinė su pakabinamo kaklo išvaizda ir paprasta nukreipia visą dėmesį į saree. Ant dizainerio saree yra auksinė zari siena, suteikianti jai aiškesnę išvaizdą.

2. Šaunus šifono dizaineris Saree:

Šaunus šifono dizaineris Saree

Ši nuostabi šifono saree prasideda švelnios tinklelio konsistencijos, tačiau nepamirškite gražaus modelio, kuris apibrėžia saree pagrindą. Saree pasižymi labai ornamentuota siena su retkarčiais violetinės spalvos taškeliais visame kūne. Išilgai linijų yra juodos spalvos užuomina su gėlių meno kūriniais. Ši dizainerė Indijos saree taip pat turi gėlių palei centrinę liniją. Gražios nėrinės savaime sukuria puikų šou. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į spalvų derinį, išnaudojantį paprastą, skaidrią nespalvotą saree.

3. Aukso paukščių dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 3

Gražus šios saree dizainas ir kvapas primena mums gražią auksinę kanarėlę, kurioje modelis iškilmingai stovi švytinčioje geltonoje saree. Saree siena išilgai kūno prasideda satino matiniu auksu, o palu yra geltona. Apatinėje saree kūno dalyje yra gražus actekų vienspalvis paveikslas, kuris pagerina išvaizdą. Auksinė saree nėrinių saree turi etninę šiuolaikinę mūzą. Jį galite dėvėti paprastoms progoms, kai jums reikia būti madingam. Geriausiai prie šios saree atrodys palaidinė su 3 ketvirčiais ar visomis rankovėmis, ant rankovių-auksiniai nėriniai.

4. Matinis išvaizdos dizaineris Saree:

Matinės išvaizdos dizaineris Saree

Ši saree yra nepaprastai graži burbuliukų rožinio atspalvio su žvilgančia šonine riba. Visa saree yra kukli, tačiau turi tvirtą pareiškimą. Elegantiškai maudomi saree kraštai turi blyškią žalsvai žalią spalvą, išryškinančią iškilmingą rožinę spalvą. Geriausiai dėvėkite šią saree su juoda palaidine arba derinkite prie rožinės spalvos. Šio Indijos dizainerio saree dizaino ombre yra numirti, o palaidinė taip pat yra nuostabi. Tai galite dėvėti bet kuriai funkcijai, kuri leis jums maksimaliai išnaudoti savo priedus, nes ši saree yra gana paprasta, ir jums reikės papildomų, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti.

5. Gėlių perkrovos dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 5

Visa saree yra gražaus gėlių dizaino kūrėjo. Pagrindinė šio drabužio spalva yra matinė minkšta smėlio spalva, kuri yra šifono ir stulbinančiai graži. Riba iki saree palei pallu ar drapiruotę yra gražus platus raudonos ir geltonos spalvos gėlių dizainas. Nors gėlės čia didelės, visos saree sportinės miniatiūrinės geltonos ir raudonos gėlės. Saree yra skaidri, tačiau vis tiek sugeba atrodyti tokia elegantiška ir maloninga, užuot suteikusi tą pačią seną dizainerio atmosferą. Turite atidžiai išnagrinėti, kad visa išvaizda iš tikrųjų būtų ideali paprastoms progoms ar festivaliams.

6. Didysis povas Georgette dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 6

Tai viena paklausiausių Indijos dizainerių saree. Šis žoržetas Saree yra nacionalinis Indijos drabužis, o povas yra mūsų nacionalinis paukštis, todėl įtraukime juos abu į gražų saree gabalėlį, kuris neabejotinai priverstų galvą apsisukti. Saree palu sportuoja galingas elegantiškas povas su Georgette ir Zari detalėmis. Likusi dalis yra šifono balta su mėlynais kraštais. Povas yra juodas, o baltame skaidriame tinklelyje šviečia visiškai naujas vaizdas. Galite pamatyti, kaip net paprasčiausias palaidinės dizainas leidžia palaidinei atrodyti nuostabiai.

7. “Velvet Details” dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 7

Aksomas yra audinio konsistencija, o ši pusė saree buvo nepriekaištingai atlikta giliai violetine spalva. Visa viršutinė saree pusė atrodo gražiai aksomiškai, tačiau ji yra labai silpnai rožinė, kaip ir apatinė. Išilgai saree ribos yra būdingas zari meno kūrinys, kuris seka saree kraštus ir neigiamą pusę. Tai dar viena iš ombre dizainerių Indijos saree. Kiekviena palaidinė tiks saree, bet kadangi jos dizainas yra mažas, išskyrus kraštus, turite sutelkti dėmesį į renginio poreikius. Saree gali pakakti ir paprasto vakarėlio drabužio, ir puošnaus vakarėlio drabužio.

8. „Nude Hues“ džiuto dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 8

Nuogas yra naujas šio sezono atspalvis, todėl ši saree numalšins jūsų tobulą nuogų spalvų troškulį. Viršutinėje pusėje esanti saree pasižymi gražia nuoga smėlio spalva, kuri kalba apie paprastumą. Tas pats tonas tęsiamas ir pasienyje, tačiau tarp smėlio spalvos yra šis nuostabus juodu ir auksu dekoruotas audinys. Pasienyje modelis yra vienspalvis. Juodos apatinės užuolaidų srities puošnūs dizainai yra visur, todėl saree atrodo kaip puikus pasirinkimas, jei mėgstate senus gerus tradicinius, kuriuose yra daug įmantrių meno kūrinių. Smėlio ir juodos spalvos puikiai dera, kaip matote, nepaisant jūsų abejonių.

9. Mint Ahead Designer Net Saree:

Indijos dizaineris saree 9

Tvankioms vasaroms geriausiai tinka šviesus mėtų atspalvis, o neįprasta spalva – geriausias pasirinkimas sportuojant. Nors kiti rinktųsi rausvas ir geltonas spalvas, šį kartą minią sužavėsite ypatinga mėta. Praturtintas gaivumu, ši mėtų žalia turi keletą auksinių puošmenų retai. Riba taip pat yra iš matinio aukso. Saree turi mažus auksinius dizainus, kaip nurodyta anksčiau. Tai Indijos tinklinis dizaineris saree, o ne įprastas tradicinis skaidrus, kuris uždarys siūlus. Šios temos yra platesnės, todėl saree palaidinė yra svarbus pasirinkimas.

10. „Extravaganza Rayon“ dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 10

Tai vienas gražiausių Indijos dizainerių sarees su puikia siena. Šią saree pavadinome ekstravagancija dėl gražių, gyvų spalvų, sustiprintų staigių blizgučių. Visa saree kalba apie iškilmingą vakarėlio vakarą, kurio pagrindas prasideda raštuotu raudonu raudonu atspalviu, o aplink jį – vidurnakčio mėlyna. Kraštą puošia zari auksas, kuris yra platus ir nuostabus prieš vidurnakčio mėlyną. Raudoname piešinyje yra keletas smulkių, mėlynos ir juodos spalvos kūrinių, kurie gali atrodyti keistai, bet iš tikrųjų atrodo puikiai, kaip jau pastebėjote. Ko lauki? Eik, pažiūrėk į šį dizainą ir parvežk jį namo, kad atrodytum kaip tavo diva.

11. Monochrominės tikrinimo plokštės dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 11

Nors mes kalbame apie blizgučius ir blizgesį, čia yra dar viena tokia saree, šį kartą labiau madinga apranga. Saree mados detalė pabrėžia raminančius juodos ir baltos spalvos tankus čekius, o viršutinė palu – tamsiai juoda su blizgučiais. Pasienio atveju šį kartą spalvoms pridėti naudojamas oranžinis švytėjimas. Ši Indijos dizainerė saree yra labai žvali, tačiau blaivi ir madinga. Šiuo žvilgsniu galite atrodyti kaip moteris, į kurią visi nori būti panašūs.

12. Indijos vynuogių dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 12

Šios saree išvaizda alsuoja dviem tipiškais burbulų atspalviais – rožine burbule ir mėlyna. Visa saree pilna aukso putojančių ir blizgančių puošmenų. Saree yra daugiaspalvis, kitaip tariant, dėl auksinio zario, ir jis yra išplitęs visame, o mėlyna dažniausiai yra tik kampe. Jokia kita saree negali vilioti kaip ši Indijos dizainerė saree.

13. Sultry Red Indijos dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 13

Šį kartą išbandykite šią Valentino raudoną saree su auksine riba ir detalėmis priėmimui ar vestuvėms. Maždaug saree gale yra geltonos čakros ir mėlynos spalvos tinklelio detalės. Likusio audinio saree kūnas užpildytas auksinėmis smeigėmis. Raudona saree, kurią matote čia, yra teisingas pasirinkimas kiekvieną kartą, kai gaunate pakvietimą į sužadėtuvių vakarėlį. Tai labai atsitiktinis, tačiau dėl zari ir sudėtingumo jis atrodo labai etninis. Palaidinė, kurią čia dėvi modelis, taip pat gali būti jūsų pasirinkimas.

14. Gėlių ir vynmedžių dizaineris Saree:

Indijos dizaineris saree 14

Čia yra dar viena nespalvota saree, kuri iš karto sujaudintų jūsų mintis. Geriausia, kad šis Indijos dizaineris saree iš apačios prasideda satino juoda spalva, kur nupieštos gėlės. Viršutinėje šilko baltumo dalyje yra likę lapai ir vynmedžiai. Galite lengvai įrodyti savo meilę gėlėms. Tai yra viena iš puikių Indijos dizainerių saree, kuri puikiai tinka jaunoms merginoms į bet kurį festivalį.

15. „Color Bomb Pure Crape Designer Saree“:

Indijos dizaineris saree 15

Ši saree yra puikiai užpildyta ryškiai balta ir mėlyna spalva su staigiais mėtų žalumynais ir pop rožinėmis detalėmis. Tai gali būti laikoma linksma išvaizda. Tai tiesiog puiki Indijos dizainerio saree, kuri tiks šiuolaikinėms ir tradicinėms moterims. Šią saree galite dėvėti bet kokiai šeimos funkcijai ir kitiems vakarėliams.

Galite tikėtis lengvos apsipirkimo dienos, kai baigsime kalbėti apie 15 geriausių Indijos dizainerių sarees. Akivaizdu, kad pasirinkę, žinoma, tikriausiai dabar turite idėją apie visą sandorį, ar ne?