Tai yra vienas iš daugelio saree nešiojimo stilių. Šį stilių, kurį sukūrė Indijos bengalų bendruomenė, įgavo daugybė moterų visoje šalyje. Nešioti bengalų stiliaus saree yra vienas iš paprasčiausių apsirengimo būdų, dėl kurio atrodysite elegantiškai. Tai paprasta užduotis įvairioms progoms, pradedant etninių vakarėlių diena ir baigiant puja, laikoma jūsų draugo vietoje.

Kaip dėvėti „Saree“ bengalų stiliumi

Kalbant apie geriausių sarees pasiūlymą išbandyti šią išvaizdą, rinkitės tokią, kurios kraštinė, pageidautina raudona, ir palaidines, kurios priglunda prie rankų ar ilgomis rankovėmis, apimančiomis iki alkūnių arba šiek tiek žemiau, tai yra, 3 /4 rankovė. Puff palaidinės yra įprastos ir stiliui. Dauguma medvilnės yra išbandytos ir jomis pasitiki, nes jos lengviau valdomos ir palieka mažiau raukšlių, kai nusirengiate „Sari“ sportuodami visą dieną.

Galų gale, kaip dėvėti saree bengalų stiliumi, nėra raketų mokslas. Apsirengti bengalų stiliaus saree gali būti netvarka, jei nežinote tinkamų technikų, kaip ją įvaldyti. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio bus paaiškinta, kaip dėvėti bengalų saree tradiciniu stiliumi, kuris be jokių pastangų greitai iškelia jus iš jo.

Žiūrėti daugiau: Dėvėkite medvilnę Saree

Veiksmai, kaip dėvėti bengalų stiliaus saree:

Bengalų saree dėvėjimo patarimai ir būdai yra šie:

  • Dėvėkite tos pačios spalvos sijoną kaip ir saree. Jūs nenorite, kad jis būtų per ankštas ir neturėtų būti per daug laisvas.
  • Norėdami pradėti, suvyniokite saree kaip įprasta. Nuo bambos įkiškite paprastą galą į apatinį sijoną, išlaikydami likusius sari į kairę. Tęskite procesą, kol baigsite visiškai pasukti saree ir pasieksite apatinio sijono tašką, kuriame pirmą kartą užsikabinote. Taigi procesas vyksta taip. Pradėkite- sulenkite- suapvalinkite saree ir laikykite, kol vienas ratas bus baigtas.
  • Kitas žingsnis yra padaryti klostę atvirkščiai, kaip ir ankstesnį, ir sulenkti po vieno raukšlės. Jūs pastebėsite „saree“ kritimą, nukreiptą į jūsų kojas. Kai tai padarysite, atvirkščiai padarykite kitą klostę, apimančią ankstesnį klostę. Pakartokite, kol bus padaryta maždaug penkių ar šešių klosčių.

šaltinis: nallucollection.com

  • Galų gale įkiškite klostes į apatinį apatinį trikotažą tiesiai po bamba ir pereikite prie palu.
  • Pradėkite daryti mažesnius klostes taip pat, bet įsitikinkite, kad matoma galinė kraštinės siena. Tai yra pagrindinė bengalų saree dėvėjimo stiliaus esmė. Uždėkite klostuotą palu ir priglauskite prie kairiojo peties, kad prisegtumėte. Sureguliuokite vertikalią kraštą prie kelio ir žemiau, kad jis padengtų visus jūsų klostes žemiau bambos. Sureguliuokite ilgį, kaip jums tinka.
  • Paskutinis galutinis žingsnis būtų laikyti palu nuo nugaros ir nuleisti ją iš po dešinės rankos. Kai prilaikysite jį prie dešiniojo peties, prie palaidinės viršaus prisegkite tik vieną palu galą, o kitą leiskite nusileisti ir pakoreguokite šoną.
  • Norėdami dar labiau pridėti bengalų skonį, galų gale pridėkite raktų pakabuką ir mesti palu ant dešinės pusės nugaros.

Šis straipsnis turėjo išsklaidyti daugumą jūsų pagrindinių abejonių, kaip dėvėti saree bengalų stiliumi. Vienodai išbandytas daugelio įžymybių ir paprastų žmonių, tai yra vienas iš populiariausių būdų dėvėti savo tradicinę aprangą ir atrodyti kuo elegantiškiau.

Bengalų saree drabužius galima sujungti su dideliais jhumkais ir mažu bindi, atitinkančiu jūsų palaidinės spalvą. Paprastai geriausia, jei saree spalva svyruoja nuo kaštoninės iki raudonos, moterys šiais laikais išbando įvairius spalvų derinius, kad galėtų eksperimentuoti. Jie yra unikalus mados pareiškimas, o medvilninė medžiaga papildomai nuramins jūsų odą.