„Kutch sarees“ yra tradicinė rinkoje esanti sarees įvairovė, o šie dizainai ir dizaino stiliai kilę iš Gudžarato. Sakoma, kad moterys namuose pradėjo šį dizainą, kai vyrai ėjo ganyti galvijų, ir kai kuriose valstijos dalyse šis paprotys vis dar laikomasi. Dizainas yra kruopščiai pagamintas rankomis, taip pat yra karoliukai ir veidrodžiai. Moterys ir vaikai namuose yra įpratę prie šio projektavimo darbo ir tai daro laisvalaikiu. „Kutch“ dizaino sarees šiandien yra madinga rinka, nes jos apima tiek tradicijas, tiek naujausius dizainus. Rinkoje taip pat yra „Kutch“ dizainerių sarees, sukurtų naudojant „Kutch“ siuvinėjimo darbus ir veidrodžius bei karoliukus, kad ypatingomis progomis jis atrodytų nuostabiai..

„Kutch Sarees“ svarba:

„Kutch sarees“ yra ne tik mados pasaulio dalis. Tai taip pat svarbi tradicijos ir istorijos dalis. Šie sarees yra kruopščiai suprojektuoti ir rankų darbo. Naudojami modeliai nėra pagrįsti mada ir tendencijomis, tačiau jie yra pagrįsti istorija ir tradicijomis. „Kutch saree“ dizainas yra pagamintas labai atsargiai, nes audinys siuvinėjimo darbe patiria didžiulį adatos spaudimą, o dizainas atrodo nuostabiai su mašinos apdaila. „Saree“ apdaila skirta kokybei ir išvaizdai.

„Kutch Sarees“ savybės:

„Kutch“ dizainerio saris yra naujausia rinkoje besivystanti tendencija, kurią sukūrė ekspertai, daugiau nei dešimtmetį kuriantys „Kutch sarees“. Saree audinys ir spalva yra kruopščiai parinkti, kad papildytų siūlų dizainą ir spalvą, nes vienintelis Kutcho darbo tikslas yra primygtinai pabrėžti saree audinį. Dizainai laikomi nominalūs – ne per žemi, ne per aukšti, kad dizainas ir audinys vienas kitą geriau papildytų.

Kuris audinys dažniausiai naudojamas „Kutch Sarees“?

Nuolat spaudžiant adatą, saree gali lengvai suplyšti arba suminkštėti jungtis tarp siūlų. Taigi, Kutch darbui tinkamiausias audinys yra medvilnė arba pusiau medvilnė, nes gryna šilko medžiaga bus per minkšta šiam Kutch projektavimo darbui. Šilko sarees taip pat naudojami projektuojant, tačiau gryno šilko išvengiama dėl daugybės dūrių toje pačioje vietoje. Kutcho darbui pasirinktas audinys dažniausiai yra stora medžiaga.

Kokia moterų kūno forma teikiama pirmenybė:

„Kutch“ darbo sarees geriau giria vidutinio ūgio merginos, nes palu gali būti maksimaliai panaudotas, kad pademonstruotų dizainą. Reljefinis siuvinėjimo darbas bus geriau įvertintas tik tada, kai saree ar audinys bus leidžiamas kaip viena sruoga. „Mundhi“ laivynai šiuo tikslu turėtų būti vienas sluoksnis, o jei jie bus naudojami kartu, siuvinėjimo darbai išnyks, o saree išsipūs. Taigi, aukštoms merginoms, turinčioms smėlio laikrodžio struktūrą, labiau patinka papildyti savo kūno struktūrą ir dėvėti saree dizainą.

Įvairių tipų „Kutch“ siuvinėjimo modeliai „Sarees“ su vaizdais:

Pažvelkime į geriausius „saree Kutch“ modelių dizainus.

1. Kutch siuvinėjimas Saree:

Kutch siuvinėjimas Saree

Kutch sarees garsėja siuvinėjimo modeliais, kurie yra siuvami rankomis ir be mašinų. „Kutch“ siuvinėjimo sarees dabar yra populiarios, nes šie rankų darbo siuvinėjimo dizainai suteikia elegantišką išvaizdą ir apdailą saree.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys:

„Kutch“ siuvinėjimo dizaino saris paprastai apima rankų darbo siuvinėjimo dizainą, dėl kurio sarees atrodys nuostabiai, ir šie dizainai yra kruopščiai atrinkti, kad užpildytų saree kraštą, kad geriau jį papildytų. Paprastai naudojamas audinys yra medvilnė.

Kokiomis progomis dėvėti:

Ši „Kutch“ siuvinėjimo saree geriausiai tinka vakariniams vakarėliams ir net kasdieniam dėvėjimui. Dizaino spalva ir sodrumas lemia vietą, kurią dėvėti.

2. „Kutch Designer Saree“:

Kutcho dizaineris Saree

„Kutch“ dizainerių sarees yra naujausios tendencijos sarees rinkoje, nes tai yra mados pramonės augimo ir Gudžarato žemių tradicijų hibridas. Dizainerių sarees yra tradicinio metodo ir naujausios mados tendencijos mišinys.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys:

Dažniausiai naudojami gėlių ar geometrinių formų dizainai, o dažniausiai naudojamas audinys yra šilkas ir šilko medvilnė. Riba yra suprojektuota, o atitinkamai suprojektuota ir kaklo sritis.

Kokiomis progomis dėvėti:

„Kutch“ dizainerio sarees geriausiai tinka ypatingiems vakarams ir vakarėliams, nes tai šilko apdailos naujausio dizaino sarees.

3. Kutch Bandhani Saree:

Kutch Bandhani Saree

„Kutch Bandhani sarees“ yra tradicinės ir originalios „Kutch“ sarees, apimančios bendrą audinio dizainą visame audinyje ir visada pagamintos iš raudonos spalvos audinio bei baltų ir geltonų siūlų.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys:

Dizainas paprastai yra bėgimo siūlas, o naudojamas audinys skiriasi nuo medvilnės iki sintetinės. Bandhani sarees dizainas yra tradicinis dizainas, sukurtas nuo pat pradžių.

Kokiomis progomis dėvėti:

Šie sarees naudojami kasdieniam dėvėjimui. Tačiau pasirinktas audinys ir pasirinktas siūlas gali būti naudojami ypatingoms ir tradicinėms progoms bei festivaliams, nes raudona spalva skleidžia vibracijas.

4. Dviejų spalvų „Kutch Work Saree“:

Dviejų spalvų „Kutch Work Saree“

Dviejų spalvų „Kutch sarees“ yra sukurtos ant vienos spalvos audinio su vienos spalvos siūlais. Siuvinėjimas atliekamas ant palu ir saree sienos ir kruopščiai atliekamas naudojant vieną kontrastinę spalvą.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys:

Paprastai tai yra dizainerio darbai arba tradiciniai piramidės kūriniai. Naudojamas audinys – nuo medvilnės iki žoržetės. Dizainas ant Georgette medžiagos suteikia puikią apdailą ir elegantišką išvaizdą kaip vakarėlio drabužiai.

Kokiomis progomis dėvėti:

Geriausios progos dėvėti Kutch sarees yra vestuvės ir etninės funkcijos.

5. Veidrodinis darbas Kutch Saree:

Veidrodinis darbas Kutch Saree

Veidrodinis darbas „Kutch sarees“ yra geriausiai parduodama ir tradicinė „Kutch sarees“ įvairovė. Tai yra sukurta įprastų „Kutch“ sarees versija ir jie yra skirti pagerinti saree išvaizdą veidrodžiais su siuvinėjimo dizainu, apimančiais jį..

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys:

Dizainas paprastai yra įprastas Kutch darbas, kurio centras tvirtinamas veidrodžiu, o dizainas paprastai yra paprastas reljefinis siuvinėjimas.

Kokiomis progomis dėvėti:

Šie veidrodiniai „Kutch sarees“ geriau tinka ypatingoms progoms, taip pat kaip etninė apranga.

6. Kutch Georgette Saree:

Kutch Georgette Saree

„Kutch georgette sarees“ yra dizainerių serijos dalis, kurioje tinklinė „georgette saree“ sukurta siuvinėjant siūlus. Tai suteikia elegantišką apdailą saree, o siūlų darbas šiek tiek apsunkina, nes georgettes yra nesvarūs ir tinkleliai.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys:

„Georgette saree“ su „Kutch“ dizainu atrodo elegantiškai ir puošniai, nes „Kutch“ dizainas ant saree puikiai pagyvina audinį. Paprastai jie yra pagaminti iš šviesios arba kontrastingos spalvos georgette medžiagos.

Kokiomis progomis dėvėti:

Geriausios progos dėvėti „Kutch georgette sarees“ yra ypatingi vakarai ir vakarėliai.

7. Tradicinė Kutch Saree:

Tradicinė Kutch Saree

Tradiciniai „Kutch“ dizainai yra sukurti atsižvelgiant į tradicijas, o dizainas nėra per senas ir ne per madingas. Tai yra „Kutch saree“ veislė, reikalaujanti tradicijų tiek iš audinio, tiek dėl dizaino.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys:

Dizainas tikrai pagrįstas tradiciniais dizainais, kurie buvo naudojami ankstesniame etape, o visa saree užpildyta, kad būtų patobulinta projektavimo dalis.

Kokiomis progomis dėvėti:

Geriausios progos dėvėti tradicines „Kutch“ darbo sarees yra ypatingi vakarai ir vakarėliai, taip pat etniniai renginiai ir progos.

8. Gudžaratų vestuvių Kutch darbo sarees:

Gudžaratų vestuvių Kutch darbo sarees

Gudžarati Kutch darbo sarees yra naudojami ypatingoms progoms ir vestuvėms, kai jie yra suprojektuoti tvarkingai. Nuotakos Kutch darbo sarees yra suprojektuoti su karoliukais ir veidrodžiu, jie yra sukurti atsižvelgiant į audinį ir vestuves.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys:

Dažniausiai naudojamas audinys yra šilkas ir šilko medvilnė, o nuotakų kolekcijoms naudojama balta spalva, raudona arba smėlio spalva, raudona arba kartais raudona spalva pakeičiama žalia.

Kokiomis progomis dėvėti:

Gudžaratų nuotakos Kutch sarees yra specialiai suprojektuotos pernešti tradiciją į ypatingą vestuvių progą.

9. Veidrodis ir karoliukų klojimas Sarees:

Veidrodis ir karoliukų klojimas Kutch Sarees

Veidrodis ir „Beadwork Kutch sarees“ yra sukurti naudojant tradicinius „Kutch“ siuvinėjimo dizainus, kuriuose veidrodžiai ir karoliukai yra panaudojami kuo geriau. Šis saree dizainas yra kruopščiai suprojektuotas ant audinio, kad pagerintų veidrodį ir siūlų darbą. Tai vienas iš tradicinių Kutcho dizaino ir meno kūrinių.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys:

Veidrodis ir karoliukai išdėstyti centre, o Kutch siuvinėjimas atliekamas aplink veidrodžius ir karoliukus atsargiai, kad jie laikytųsi toje vietoje. Dėl to dizainas atrodo įspaustas ir suteikia blizgančią apdailą. Dažniausiai naudojamas audinys yra šilkas, šilko medvilnė ir gryna medvilnė.

Kokiomis progomis dėvėti:

Veidrodis ir „Beadwork Kutch sarees“ yra karališko dizaino ir yra tinkami ypatingoms progoms. Jie gali būti dėvimi atliekant bet kokias tradicines ir etnines funkcijas.

10. Sindhi Work Kutch Sarees:

Sindhi Work Kutch Sarees

„Sindhi“ darbas „Kutch saris“ yra sukurtas tik iš gryno šilko, o „Sindhi“ dizainas paprastai yra kvadratas, kuriame kuriamas daug mažesnis ir minimalus dizainas. Sindhi šilko Kutch sarees dabar yra populiarus tarp paauglių, nes tai suteikia elegantišką ir elegantišką išvaizdą.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys:

Paprastai naudojami geometriniai piramidės dizainai, o naudojami audiniai – grynas šilkas. Siūlo spalva parenkama atsargiai, kad būtų kontrastinga saree spalva ir medžiaga.

Kokiomis progomis dėvėti:

„Sindhi work Kutch sarees“ geriausiai tinka ypatingiems vakarams ir vakarėliams. Tai populiari įvairovė tarp jaunų kolegijos moterų.

Kokia palaidinė tinka šiam „Kutch Work Sarees“?

Tikrasis Kutch saree grožis atsiskleidžia tik su Kutch palaidine. Dizainai geriau papildomi tik tos pačios veislės ar dizaino palaidine. „Kutch“ palaidinės paprastai yra 3/4 rankovių palaidinės, kurių dizainas yra visas aplink audinį. Taip pat yra mazgas, pritvirtintas gale arba išilgai rankovės, todėl jis atrodo klasiškesnis ir geriau papildo audinį. „Kutch“ palaidinės paprastai yra raudonos, žalios arba paprastos baltos spalvos, ant kurių dizainai pagaminti kontrastingos spalvos siūlais.

Kaip stilizuoti Kutcho darbą Sarees?

Geriausias būdas sukurti „Kutch“ darbo saree stilių yra dėvėti jį kaip lehengą, kur plačiai paplitęs, kad geriau parodytų dizainą. Palaidinė paprastai yra suprojektuota taip, kad palaidinės dizainas išryškintų saree krašto dizainą, todėl visada patartina, kad palu būtų laisvas, o vienas galas prisegtas, o taip pat gali būti stilingas kaip lehenga, kai jis dėvimas kaklo, 3/4 rankovių aari darbo palaidinė.

„Kutch work sarees“ garsiai kalba apie mūsų tradicijas ir pabrėžia senovinių projektavimo metodų svarbą. „Kutch“ darbo sarees galima įsigyti rinkoje, kur nedaugelis yra tikrai rankų darbo, o kai kurie – mašininiai. Tikimės, kad šis straipsnis bus jūsų vadovas, padėsiantis sužinoti apie Kutch sarees ir jo veisles, ir jis padės apsispręsti pirkti geriausiai tinkančią Kutch saree iš šių 10 geriausių veislių. Žinokite mūsų tradicijas ir istoriją ir naudokite šį straipsnį kaip vadovą, kad išsirinktumėte sau tinkamiausią stilių, taip pat nedvejodami pasidalykite tuo savo draugams!