Tipik bir Hint düğün sahnesi nedir? Güçlü bir melodi havada süzülürken, köşelerde hafif ama hoş bir gül ve parfüm kokusu dolaşıyor. Ailedeki erkekler akşam çayının ardından çabucak giyinirken, kadınlar hala aynaların etrafında oyalanıp her seferinde dışarı çıkan son bir saç telini düzeltmeye çalışıyorlar. Ve bir odanın köşesinde, güzel bir geleneksel kıyafetle giyinmiş ve yoğun bir şekilde süslenmiş güzel bir gelin var. Özel güne özel sari; bu geceki etkinliğin önemini belirtmek için ağır bir tasarımcı sari.

Tasarımcı Saree Spesiyaliteleri:

Kim hayatının en önemli gününde eşsiz görünmek istemez ki? Tasarımcı sarees, birkaç nedenden dolayı en çok aranan parçalardır:

  • Piyasada çok nadir bulunan benzersiz tasarımları var. Çoğu tasarımcı giyim sari tek parça olarak mevcuttur
  • Düğünün temasına göre özel olarak üretilebilirler ve damatla da eşleşebilirler.
  • Sadece iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda tasarımcı giyim sarelerinin kalitesi de eşsizdir.
  • Cepte biraz yüksek olabilir, ancak Tasarımcı giyim sare’leri kesinlikle paraya değer ve gardırobunuzda özel bir yeri hak ediyor.

Hindistan’daki Ünlü Saree Tasarımcı İsimleri:

  • Sabyasachi Mukherjee: Bu Bengalli tasarımcı sadece gelinler arasında değil, ünlüler arasında da popüler. Düğün gününde bir Sabyasachi giymek her gelinin hayalidir..
  • Manish Malhotra: Ünlü B kasabası tasarımcısı, ayaklarınızı yerden kesecek harika bir lehçe ve sari koleksiyonuna sahiptir.
  • TarunTahiliani: TT’nin Gelin koleksiyonu sare’leri, süslü çalışmaları ve görkemli çalışmalarıyla tanınır. Kraliyet düğünü planlıyorsanız TarunTahiliani doğru seçimdir..
  • Ritu Kumar: Uluslararası üne sahip Ritu Kumar, geline hayalindeki kıyafeti vermek için renkler ve kumaşlarla oynamakla ilgilidir..

Gelin Sari Tasarımcı Koleksiyonu:

Bu makale, gününüzü daha güzel ve mutlulukla çekici kılan resimlerle düğün için en iyi tasarımcı sarelerinin bir listesini verdi..

1. Siyah Şifon Tasarımcı Saree:

Tasarımcı sarees 1

Bu sezon için bu yumuşak gri ve siyah şifon sari ile düğününüzün geleneksel görünmesini sağlayın. Düğünler çok ağır takılar kullanılmadan da kıyafetinizi mükemmelleştirerek ve özel günlere hazır hale getirerek abartılı hale getirilebilir. Saree, güzel bir kırmızı çiçek sanat eseri ile yanlarda bir menekşe ipucuna sahiptir. Sari boyunca yumuşak siyah bir asma deseni var.

2. Parlak Mavi Ton Baskılı Tasarımcı Saree:

Tasarımcı sarees 2

Şimdi bu, asla inkar edemeyeceğiniz abartılı bir bakış. Altının diğer parlak renklerle birleştiğinde kombinasyonu, akşam görünümünü pop yapar ve bu saree, kalabalığın içinde en iyi görünmenizi sağlamak için her türlü niyeti vardır. Sarinin tabanı veya alt yarısı, saten mavisi pallu’nun yoğun zari çalışmasıyla onaylandığı güzel bir monokrom çiçek desenine sahiptir. Bu düğün için ünlü tasarımcı sarelerinden biri.

3. Düğün Tasarımcısı Saree İçin Renk:

Tasarımcı sarees 3

Yumuşak safran, yoğun süslemeli bir düğün gecesinde, rengin yumuşaklığı ve sadeliğinin, süsleyeceğiniz altın süslemelerle kolayca jelleşeceği en iyi renktir. Şimdi bu görünüm için, safran kadife içinde saree sınır çizgisi boyunca içsel altın çalışma paneli. Alt yarısı için şifondaki soluk safran kullanılır. Hindistan’da bulunan bu tür tasarımcı gelin sareleri.

4. Düğün İçin Yarım Ve Yarım Tasarımcı Saree:

Tasarımcı sarees 4

Genellikle siyah çok ölçülü ve olgun bir renktir ve mümkün olan her şekilde floresan turuncunun parlaklığının tadını çıkarmasını yan yana getirir. Parlak ve canlı turuncu renk siyahla iyi uyum sağlarken, sınır çizgisinin geri kalanı ara sıra siyah çivi işaretleriyle geniş bir altın rengindedir. Görünümü tamamlamak için sariyi düz siyah bir bluzla eşleştirin. Bu sade ve bordür tasarımlı tasarımcı sari, düğün için mükemmel bir şekilde uygundur..

5. Düğün İçin Dantel Aşırı Yük Tasarımcısı Saree:

Tasarımcı sarees 5

Danteller kız gibi, danteller güzel ve danteller zarif ve akşam için güzel görünümünüzü bu danteller oluşturacak. Sari, sarinin tüm uzunluğunu oluşturan ara sıra güzel dantel sanat eserleri ile parlak beyaz renktedir. Soluk georgette detaylarının kullanılması görünüme katkıda bulunur. Bu, basit kıyafetlerle düğün vesilesiyle büyük işlenmiş tasarımcı sarelerinden biridir..

6. Tam Çalışılmış Baskılı Tasarımcı Saree:

Bu yarım sari, parlak mavi şeritlerin kullanımının deniz mavisini daha fazla vurguladığı alt taban için soluk bir deniz mavisi tonuyla gelir. Sarinin üst yarısı için sari boyunca çizilmiş süslenmiş desenlere sahip güzel bir kırmızı pallu vardır. Kapsamlı ağır bordür kaplamaları bir şey için çok önemlidir.

7. Sadelik:

Tasarımcı sarees 7

Bu akşam için mantranız sadelikse, bu ten rengi şifon taban rengini kullanarak en iyisini yapın. Alçakgönüllülükle bile, gecenin zarafeti korunmalıdır ve zarafet demenin çıplak bir renkten başka bir yolu yoktur. Bu, aynı zamanda görünümünüzü güzelleştiren sade gümüş kenarlıklı çok basit tasarımcı düğün sarelerinden biridir..

8. Papağan Tonları:

Tasarımcı sarees 8

Bu saree’yi bu kadar çok sevmemizin basit bir nedeni, en harika iki rengin harika eşleşmesidir – parlak papağan mavisi ve patlayan papağan yeşili. Yeşil sari, güzel bir mavi bluz ile saten bir dokuya sahiptir..

9. Düğün İçin Ağlı Tasarımcı Saree:

Kırmızı, aşkın ve şehvetin rengidir ve bir düğünü kutlamak için renklendirmenin en iyi yolu, kendinizi kırmızı renk tonunun boğuculuğunda boyamaktır. Bu, üst yarının şifon çiçekli bir sanat eserine sahip olduğu yarı saridir. Bu tür tasarımcı düğün kısrakları, o gün için her tür kadın için uygundur..

10. Ağır Pembe Tasarımcı Saree:

Ağır pembe Tasarımcı Saree

Bu kesinlikle tüm zamanların en iyi düğün tasarımcılarından biridir. Tasarımcı dokunuşu muhteşem görünmesini sağlar. Pamuklu sare’leri kendileri için en uygun bulan kadınlar için ilk başta biraz rahatsız edici olabilir. Bu, saf ipekten yapılmıştır ve sari boyunca çok sayıda çekici giyilen ağır bir saridir. Pembenin yanında yapılan altın tasarım, bu saree ile ilgili en çekici özellik. Düğünlerde spor yapmak için tasarlanmıştır ve bu tasarımcı saree’nin nihai cazibesini sergilemenin en iyi yollarından biridir..

11. Krem Düğün Tasarımcısı Saree:

krem düğün tasarımcısı sari

Bir düğün sari tasarımları arıyorsanız, o zaman bu özel tasarımcı düğün sarisine iyi bir göz atın. İşte düğünlerde giyilebilecek başka bir çekici sari. Krem rengini o kadar etkili bir şekilde spor eder ki, neredeyse tüm kadınlar bu sari ilk etapta bir düğünde giymeyi kabul eder. Kremin yanı sıra, alt kısımda bu saree kırmızı renk de etkin bir şekilde girilir. Model oldukça çekici ve bunun gibi sare’leri seven hemen hemen tüm kadınlar için uygun olacak..

12. Pembe Paneri Tasarımcısı Saree:

pembe Paneri tasarımcı sari

Pembe rengi seviyorsanız bunu da seveceksiniz. Bu saree sporunun üzerindeki desen çok çekici. Bordürde yapılan tasarım, bu tasarımcı saree ile ilgili en etkili çekici özelliklerden biridir. Düğünlerde spor yapmak amacıyla yapılmıştır. Gelinin hemen yanında, bu saree sporunu yaparsanız bir düğün töreninde büyük ilgi görecek ikinci kişi olacaksınız. Pembe bir bluz ile el ele gidecek. Bu, görünümünüzü daha canlı hale getiren düğün için çok basit sari tasarımıdır..

13. Düğünler İçin Mavi Tasarımcı Krep Sari:

düğünler için mavi şifon sari

Üzerindeki mavi renk ile tamamen havalı görünüyor. Bu saree yapımında kullanılan malzeme, bu saree ile ilgili en etkili özelliklerden biridir. Sınırlar, benzersiz bir desenle çok iyi dekore edilmiştir ve bu, yine bu saree’yi bu kadar özel yapan özelliklerden biridir. Her şey çıplak gözlerin önünde çok çekici ve bu yüzden kadınlar bu saree’yi düğünlerde taşımaları için uygun bulacaklar. Bu aynı zamanda şimdiye kadar yaşayacağınız en iyi şifon sarelerden biridir..

14. En İyi Altın ve Pembe Düğün Tasarımcısı Saree:

altın ve pembe düğün sari

Bu güzel son düğün sari, altın ve pembe iki rengin birleşimidir. Bu saree tasarımında kullanılan desen çok çekici ve dışarıdaki hemen hemen her kadın onu giymek için oldukça istekli olacak. Bu saree’nin tasarlanma şeklinden bahsetmeye değer ve neredeyse herkes ve herkes onu istediği şekilde spor edebilecek. Ayrıca size o ünlü görünümü sunacak ve bu yine bu tasarımcı saree’nin en iyi özelliklerinden biri. Bu aynı zamanda bir parti kıyafeti sari olarak da kullanılabilir..

15. Zarif Ağır Tasarımcı Mavi Saree:

zarif ağır tasarımcı mavi sari

Bu düğün sezonunda tamamen farklı bir şey taşımak istiyorsanız, bu tasarımcı gelin sarisini düzgün bir şekilde inceleyin. Bu saree’nin doğru yerlerinde kullanılan desenleri not edin ve bunu sofistike bir sari mağazasında arayın. Mavi muhtemelen bu sari için en iyi renklerden biridir ve bundan daha güzel olamazdı. Sınır deseni, bu saree ile ilgili en çekici gerçeklerden biridir ve kadınlar, bu özel tasarımcı saree sporunun renkli havasından oldukça etkilenecektir..

İnanın bana, evlilik sonrası giyecek bir avuç tasarımcı sareniz yoksa, düğün çeyizi asla tamamlanmayacaktır. İnsanların yeni evli gelinin kim olduğunu anlaması için gardıropta iyi bir koleksiyona ihtiyacı var.!