Nauvari dokuz yard demektir. Bu sarees, “Nauvari” teriminin göründüğü 9 yarda tek bir kumaş kullanılarak yapılır. Sarees için şimdiye kadarki en iyi tasarımlardan bazılarını spor yapıyorlar ve üzerlerinde yapılan bazı benzersiz desenleri spor ediyorlar. Farklı bir tasarım trendini ve benzersiz desenleri takip eden farklı bir sari versiyonu arıyorsanız, bu en iyilerinden biri olacaktır. Üzerlerine yapılan çekici desen oldukça dikkat çekici ve oradaki tüm kadınlara uygun olacak..

Nauvari, nesiller boyu hayatta kalan zamansız ve geleneksel bir Maharashtrian saridir. Madhuri Dixit’in Deepika Padukone’a onları şık ve zarafetle giydiğini görmedik mi??

İlginç olan, Nauvari tarzı saree’nin köklerinin savaşta olmasıdır. Daha önceki zamanlarda, Maratha kadınları erkeklerin yanında savaştı ve serbest dolaşıma yardımcı olan bir giysiye ihtiyaç duydu. Bu fikir Nauvari saree’yi doğurdu. İlginç, değil mi? Eklenen rahatlık, altına kombinezon giymek zorunda kalmamanızdaki rahatlıktan gelir.!

Görüntülü Kadınlar İçin Güzel Nauvari Sarees:

İşte kesinlikle bilmeniz gereken kısa açıklamalarıyla birlikte en iyi 18 Nauvari sare türü.

1. Mavi Nauvari İpek Sari:

Mavi Nauvari İpek Sari

Bu, üzerinde harika bir tasarıma sahip olan oldukça basit bir Nauvari sari. Bu saree’nin daha sonra başı örtmek için yukarı çekilen pallu kısmında gösterdiği çekici desen, bu saree ile ilgili en iyi şeylerden biridir. İnsanların bu saree’yi çok çekici bulacağı öncelikle bu özel tasarım içindir. O kadar güzel ki, Nauvari sare’leri altında tüm zamanların en iyi sare’lerinden biri olduğu kolayca söylenebilir..

2. Brahmani Nauvari Sari:

Brahmani Nauvari Saree

Bu, başka bir şaşırtıcı görünümlü Nauvari sari stili. Bu saree’nin harika deseni, Hint giyim tarzıyla ellerinden gelenin en iyisini yapmak isteyen tüm kadınlar için tamamen uygun olacaktır. Bu saree üzerindeki mor renk ve pallu kısmındaki sarımsı desen, muhtemelen bu saree ile ilgili en güzel şeylerden bazılarıdır..

3. Pamuk Karışımı Nauvari Saree:

Pamuk Karışımı Nauvari Saree

Bu, tüm zamanların en iyi Nauvari sare’lerinden biridir. Pamuk karışımına sahiptir, bu da rahat bir kullanım sağlar. Mor renk, üzerinde yapılan tasarımla el ele gider ve bu saree’nin sergilediği tüm iyi özellikler için, tüm zamanların en iyi Nauvari sare’lerinden biri olduğu iddia edilebilir..

4. Büyük Kenarlı Bollywood Güzellik Seçici Nauvari Saree:

Büyük Kenarlı Bollywood Güzellik Seçici Nauvari Saree

İşte bir zamanlar tüm zamanların en iyi Bollywood güzelliklerinden biri tarafından spor edilen muhteşem bir Nauvari sari modeli. Bu o kadar şaşırtıcı ki, dışarıdaki hemen hemen her kadın bunu spor yapmaya istekli olmaktan daha fazlası olacak. Kenarlarda ve ön kısımda yapılan desen onu çok giyilebilir kılıyor ve tüm harika özellikler için tüm zamanların en iyi Nauvari sare’lerinden biri olduğu söylenebilir..

5. Sanatsal Nauvari Paithani Saree:

Sanatsal Nauvari Paithani Saree

İşte tüm zamanların en iyi kısraklarından biri. Bu Nauvari Paithani sari, oradaki en iyilerden biridir ve tüm büyük nedenlerden dolayı, Hint görünümünü gerçekten spor etmeye istekliyse, kadınların özel günlerde giymeyi seveceği şeylerden biridir. Bu güzel sari üzerinde yapılan sanatsal desenler, renklere aşık olan tüm kadınlara uygun olacaktır. Bu özel Nauvari saree’de ciddi bir renk gösterimi olduğundan, o zaman bu sizin için olabilir..

6. Sarı Nauvari Sari:

Sarı Nauvari Saree

Tüm zamanların en iyi sarelerinden birine ihtiyacınız varsa, bu sizin için doğru olabilir. Bu saree’nin sarı rengi kesinlikle dışarıdaki tüm kadınların hayran olduğu bir şey. Bu saree’yi giydiğiniz her yerde spor yaptığınız için yürekten takdir edileceksiniz..

7. Parlak Pembe Nauvari Saree:

Parlak Pembe Nauvari Saree

İşte pembe rengi spor yapan bir Nauvari sari ve iyi bir sebepten dolayı, bulabileceğiniz en iyi Nauvari sarilerinden biridir. Bu saree’nin en iyi özellikleri, ağır metalik soluk desenle birlikte parlak pembe renktir. Pembe yüzey üzerinde üzerlerinde yapılan küçük karmaşık tasarımlar, bu saree ile ilgili en iyi şeylerden biridir ve bu yüzden bu saree’nin çok güzel olduğu söylenebilir..

8. Marathi Nauvari Sari:

Marathi Nauvari Saree

Bu saree’nin gösterdiği renk, öncelikle bu saree ile ilgili en güzel şeylerden biridir. Bu saree ile ilgili en iyi şey, kadınların vücutta böyle harika bir tasarımla spor yaparken son derece rahat olmalarıdır. Kenarlıklar da oldukça iyi dekore edilmiştir. Bu saree tarzı ile geleneksel güzelliğin mükemmel bir paketi olduğu söylenebilir..

9. Sevimli Nauvari Saree:

Sevimli Nauvari Saree

İşte neredeyse tüm kadınların hayran kalacağı bir şey. Bu saree’nin güzel renkle birlikte spor yaptığı harika desen, neredeyse tüm erkek ve kadınlara ilham veriyor. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya istekliyseniz, o zaman bu istediğiniz bir şeydir..

10. Günlük Pamuk Nauvari Saree:

Günlük Pamuk Nauvari Saree

Bu kesinlikle tüm zamanların en basit Nauvari sare’lerinden biridir. Bu saree’nin sergilediği harika doku, tüm sari severlerin her gün tanık olamayacağı bir şeydir. En iyi görünümünüzü taşımaya istekliyseniz, bu size bu konuda yardımcı olacak bir şey olabilir. Bu rahat Nauvari saree tasarımını deneyin.

11. Işıltılı Tasarımcı Nauvari Saree:

Işıltılı Tasarımcı Nauvari Saree

Burada, bulabileceğiniz en çekici Nauvari sare’lerinden birine sahibiz. Tasarımcı işinde yeni bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, bu kesinlikle sizin için doğru şey. Benzer renkte bir bluz ile el ele gidecektir. Herhangi bir yerde muhteşem bir görünüm elde etmeyi merak ediyorsanız, işte sizin için en iyi seçim. Zıt renkli bir bluz güzelliğe katkıda bulunacaktır..

12. Mor Güney Hindistan Jakarlı Nauvari Saree:

Mor Güney Hindistan Jakarlı Nauvari Saree

İşte Nauvari sarees kategorisine giren mor bir sari. Bu saree yüzeyinde yapılan küçük karmaşık desenler, sizi çok etkileyici göstermek için işi halledecektir. Saree, Güney Hindistan tarzı gibi görünmek için ilham aldı ve tam da buna hizmet ediyor. Muhteşem bir görünüm elde etmek için onları süslü desenli güzel bir bluz ve minimal mücevherlerle eşleştirin..

13. Maharashtrian Tasarımcı Nauvari Saree:

Maharashtrian Tasarımcı Nauvari Saree

Bu yine güzel görünümlü bir Nauvari sari görünümüdür, bu bir tasarımcı saridir. Bu saree’nin etkileyici özelliği temel olarak gelir, çünkü renk bu özel tasarımcı sari ile ilgili en iyi şeylerden biridir. Bu bir düğün için başka bir turuncu Nauvari sari olacak. Bu mükemmel gelin görünümünü elde etmek için güzel bilezikler, küpeler ve kolyelerle eşleştirin. Parla ve gözlerini çevir!

14. Tamil Görünümlü Nauvari Saree:

Tamil Görünümlü Nauvari Saree

Tamamen yeni ve çekici bir şey arıyorsanız, bu size son derece çekici görünmenizi sağlayarak yardımcı olacaktır. Bu, parlak ve güzel görünen geleneksel Tamil görünümünden ilham almıştır. Bu Nauvari sari gerçekten geleneksel ve güzel.

15. Pune Tasarımcısı Nauvari Saree:

Pune Tasarımcısı Nauvari Saree

Son fakat en az değil, bu yine vücutta yapılan çok çekici bir desene sahip olan tüm zamanların en iyi Nauvari sarelerinden biridir. Pallu kesinlikle bu saree’nin en iyi özelliklerinden biridir ve tüm iyi nedenlerden dolayı, bu sari, bir sari aracılığıyla en iyi imajını sergilemeye istekli kadınlar için tamamen iyi olacaktır..

Düğün İçin En İyi Nauvari Sarees:

Nauvari saree gelinlik koleksiyonu, bir dizi renk ve desen ile aralarından seçim yapabileceğiniz seçenekler sunar. Gelin görünümünden ilham alan hazır Nauvari sarees koleksiyonuna bir göz atın.

1. Geleneksel Düğün Nauvari Saree:

Geleneksel Düğün Nauvari Saree

Bu sari tam sarıdır ve otantik bir şekilde Marathi olarak kaplanmış tipik bir Maharashtrian Nauvari saridir. Minimal bir tasarıma sahiptir ve gövde ve pallu boyunca sadedir. Kenarlar, zıt bir görünüm vermek için hafif parlak ve açık mavidir..

2. Düğün Nauvari Saree Tam Kırmızı:

Düğün Nauvari Saree Tam Kırmızı

Yine nefes kesici bir başka Nauvari sari. Bu gelin sezonunda, vücudun her yerinde beyaz noktalar bulunan bu otantik kırmızı gelin Nauvari saree’yi deneyin. Bluz aynı renktedir ve minimal bir aksesuarla sade görünmek için ilham almıştır. Bu parlak kırmızı renkli Nauvari saree ne dersiniz??

3. Düğün için Kontrastlı Nauvari Saree:

Düğün için Kontrast Nauvari Saree

Bu klasik Nauvari sari, gövde üzerinde tam bir gül rengi ve renk üzerinde yeşildir. Kontrast renkler çekici ve göz alıcıdır. Bluz da yeşil renktedir. Büyük bir görünüm vermek için sariyi güzel aksesuarlarla eşleştirin. Tarzda poz ver!

Sarees, her gün kadınların favorisidir. İster ipek ister günlük pamuklu geleneksel giyim olsun, tümü sizi rahatlığa ve mükemmelliğe taşır. Doğru bluz ile eşleştirdiğinizde güzellik artar. Basit döküm veya geleneksel yol, onunla birlikte bazı aksesuarlar, çekiciliği artıracak ek bir sihirdir. Çoğu basit ve şık olan koleksiyonları deneyin! Onları şık bir şekilde giyin ve rahatça yürüyün!