En yeni tasarımcı sarelerini arıyorsanız, o zaman kim Orissa sarees’i denemezsiniz. Bu sarees en iyi kumaştan yapılmıştır ve oldukça rahattır. Orissa sare’lerini neredeyse tüm şenlikli günlerde spor yapabilir ve yine de en iyi şekilde görünebilir. Farklı desenlere sahip olan sarilerin çoğu da oldukça renklidir, bu da kadınların onları bu kadar çok tercih etmesinin ana nedenlerinden biridir. Orissa sare’leri için de aynı türden bir sevgiye sahipseniz, o zaman doğru yere geldiniz, çünkü burada size bu sarelerin ilk 9 tasarımı resimlerle birlikte sağlanacaktır. Öyleyse başlayalım!

Moda Kadınları İçin En Yeni ve Çekici Orissa Sarees:

1. El Dokuması Orissa Sarees:

Orissa Sarees

Bu günlerde gerçekten çok fazla el dokuması sare görmüyorsunuz. Onları yapma sürecinin tamamı bugünlerde zamandan tasarruf etmek için tamamen mekanik hale getirildi. Bu Orissa sare’lerinin en iyi desenleri arasında bu özellikle oldukça güzel ve bu özel tasarımı bu kadar çekici hale getirmek için renklerin kullanılma şeklini seveceksiniz. Tüm bunlarla birlikte, sarinin kenarları da çok iyi dekore edilmiş ve orta kısım da öyle. Şüphesiz, bunun görebileceğiniz en iyi Orissa saree olduğu söylenebilir..

2. El Dokuması Beyaz Orissa Saree:

Orissa sarees 2

Bu da başka bir el dokuması Orissa sari ve bu kategorideki en iyilerden biri. Orta kısımda ve kenarlarda da gerçekten çekici bir desen izliyor. Desen o kadar büyüleyici ki, hemen hemen herkes için uygun olacak. Kadınlar bu şenlikli görünümlü sariyi hemen hemen tüm etkinliklerde ve düğünlerde de spor edebilecekler. Oldukça basit görünse de, görüp görebileceğiniz en şık Orissa sarelerinden biridir..

3. Sambalpuri Orissa Saree:

Orissa sarees 3

Orissa, farklı eyaletlerden gelenlere göre oldukça uygun. Saree yapımcıları paranın değerini anlar ve girdileri yalnızca en iyi malzemeleri içerir..

4. Orissa Kırmızı Sari:

Orissa sarees 4

Bu bir Kotpad pamuklu saridir ve bu sari yapımında kullanılan desen de bahsetmeye değer. Bazı geleneksel desenlerin sergilendiği çekici bir şey arıyorsanız, o zaman bu sizin için en iyi sari olacaktır..

5. Orissa Kotpad Saree:

Orissa sarees 5

Bu, şimdiye kadarki en rahat sarelerden biridir. Otantik pamuktan yapılmış oldukça basit bir modeldir ve bu devletin kadın giyim spesiyalitelerinden biri olan Kotpad pamuklu sari denir..

6. El Dokuması Kahverengi Sari:

Orissa sarees 6

İşte kırmızı ve siyah rengi spor yapan bir başka güzel görünümlü pamuklu sari. Bu sari üzerinde yapılan iş inanılmaz derecede harika ve herhangi bir kadın bu çekici sariyi vücudunda sergilemek ister. Sarileri seven kadınlardan biriyseniz, bunun sizin için en iyi şeylerden biri olduğu söylenebilir..

7. Siyah ve Sarı Orissa Saree:

Orissa sarees 7

Bu, sarinin kenarlarında ve alt kısmında sarı eklenmesiyle birlikte siyah rengi spor yapan oldukça çekici bir Orissa saridir..

8. Geleneksel Dans Orissa Saree:

Orissa sarees 8

Bu geleneksel Orissa sari, o dans divası görünümünü elde etmenize yardımcı olacaktır. Geleneksel dansla ilgileniyorsanız, bunun gibi sare’lerin farkında olacaksınız..

9. Egzotik Hint Sanatı Orissa Saree:

Orissa sarees 9

Bu, üzerinde çok güzel bir Hint sanatı örneği sergileyen tüm zamanların en güzel Orissa sare’lerinden biridir..

Orissa sarees sevgisi için, yukarıdaki trend tasarımlardan birini seçtiğinizden emin olun. Geleneksel görünümü ve kutudan çıktığı gibi görünümü kesinlikle kafaları kendi yolunuza çevirecektir..