Modernleşme herkesi ve her şeyi değiştirdi. Çeltik tarlalarından boş oyun alanlarına, posta hizmetlerinden elektronik postalara kadar dünya bir kez daha dönmeyi bırakmadı ve dünya ile birlikte kadın ve erkeklerin moda zevki ve anlayışı değişti. Önlüklerin kısalması ve daralması gibi, sariler de bir dizi değişiklik geçirdi. Otantik sari, bir parça giysi oluşturmak için stratejik bir şekilde vücuda sarılmış tek parça bir giysidir. Artık modernleşmeyle birlikte kısrakların bile içlerinde çeşitler bulduğu görülmüştür..

En İyi Tasarımcı Lehenga Sarees:

1. Bebek Pembe Nakış Lehenga Saree:

tasarımcı lehenga sarees

Bu lehenga saree için taban veya gövde rengi, tüm uzunluğu boyunca ağır nakışı vurgulayan şekerli tatlı bir renk tonu olan şeftali ciklet pembesidir. Sari, özellikle bu saree’nin güzel pallusu olmak üzere, taş ve zari süslemede en iyi nakışla oyulmuştur. Sonlara doğru, ciklet pembesi yumuşak bir bej rengine dönüşüyor..

2. Tavus Kuşu Tonları:

tasarımcı lehenga sarees2

Renkler bir görünüm yaratır veya bozar ve burada bu saree, doğal tavus kuşu tonlarıyla dolu güçlü bir ifade parçası olarak ortaya çıkar. Saree Hindistan’ın ulusal kıyafetiyse, tavus kuşu onun doğal kuşudur ve bu nedenle, sınırda ince bir zari şeridi olan mavi şifon ve yumuşak yeşilden yapılmış güzel bir lehenga sari burada.

3. Mütevazı Düğün:

tasarımcı lehenga sarees3

İyi giyinmek istiyor ama ağır bir çaba sarf etmek istemiyorsanız, bu sizin için bir görünüm. Saree, yumuşak kadife beyazından yapılmıştır ancak gösteriyi gerçekten çalan pembe alt tonlu güzel gül kırmızısıdır. Bu lehenga sari, beyaz ve kırmızı ile iyi bir şekilde jelleşen geniş bir altın kenar çizgisine veya işlemeye sahiptir..

4. The Pink Over Ran:

tasarımcı lehenga sarees4

Pembe, bu sezon çiçek açan en yeni renklerden biri. Artık insanlar güvenli siyahtan uzaklaşıp renklerle deneyler yaparken, pembe şenlikli bir ruh hali için yeni parlak renk ve işte amaca uygun harika bir lehenga sari. Saree, altın zari çalışmasıyla mavi bir sınır çizgisine sahipken, alt uç için bir çiçek ipucu var..

5. Siyahlı Muhteşem:

tasarımcı lehenga sarees5

Siyah, tüm kızlar için bir renktir ve bahse girerim, hepimizde her takım elbiseyle iyi gidecek siyah rengin bir parçası vardır. Şimdi genellikle altın ve buzlu altın rengi gibi hafif parıltılı renkler, koyu siyahla çok iyi uyum sağlar ve burada mükemmel kombinasyon bu iki renk tarafından yaratılmıştır..

6. Süslenmiş Görünüm:

tasarımcı lehenga sarees6

Bu düğün sezonunda hangi renkleri sergileyeceğiniz konusunda hala kararsızsanız, pembe ve zeytin rengindeki bu harika lehenga saree’yi hiçbir şey yenemez. Sarinin alt ucu, çiçek ve asma sanatını tanımlayan daha derin gölgelere sahip güzel bir balonlu sakız pembesidir. Üst kısım, ağır detaylara sahip parlak bir zeytin şifonuna sahiptir.

7. Elegance Kişileştirilmiş:

tasarımcı lehenga sarees7

Zarafetten kaçan bu belirli giysiler var ve bu lehenga sari onlardan biri. En iyi öküz kanından ve çamur kırmızısı renginden yapılmış bu sari, güzel bir şifon beyaz pallu ve üst yarısına sahiptir..

8. Bej Ayıklığı:

tasarımcı lehenga sarees8

Nude renkler de bu sezon için çok abartılı bir renk tonu ve bu nedenle trendin gerisinde kalmayın, bu ten rengi, altın ve siyah harika lehenga saree deneyin ve kendi trendinizi yüksek sesle konuşturun

9. Kırmızılı Boğucu Hanım:

tasarımcı lehenga sarees9

Listenin sonuncusu bu güzel ve boğucu renkti, kırmızı, güzel bir beyaz elbisenin altına ve yumuşak kırmızı bir şifona sahipti. Bu, sari’nin harika görünmesini sağlayan kırmızı detaylı dantel işlemeli bir lehenga saridir.

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.