Nalli sarees, geleneksel Hint kadın giyim kategorisinin en iyilerinden bazıları. Nalli, Güney Hindistan’ın gururu ve 80+ yaşındaki brad, Kanchipuram ve ipek sarelerde uzmanlaşmıştır. Bu yazıda, bu markanın en iyi kısraklarından bazılarının uygun resimleri ve canlı bir açıklamasını sunuyoruz. Bazıları tasarımcı modelini takip ediyor ve bazıları basit.

Resimlerle Nallı Sarees En Popüler Koleksiyonu:

Aşağıdaki katalog listesinde hem gündelik hem de parti giyim sareleri olacak ve umarız en sevdiğiniz Nallı sariyi aşağıda tartışılanlar arasında en iyi 15 Nalli sare arasında bulacaksınız..

1. Saf İpek Sari Nallı:

Saf İpek Sari Nallı

Bu Nalli ipek sari, tüm zamanların en güzel görünen sarilerinden biridir. Bu saree sporunun sanatsal deseni oldukça şaşırtıcı ve tam kollu bluzlarla oldukça iyi görünüyor. Bir düğün sarisine ihtiyacınız varsa, bunun bu amaç için tamamen uygun olduğu söylenebilir. Bu saree’nin ön tarafta spor yaptığı desen tamamen şaşırtıcı ve özel etkinliklerde giymek için uygun olacak. Saree, ünlü bir Güney Hintli tasarımcı tarafından iyi tasarlanmış ve şimdiye kadar karşılaşacağınız en iyi Nalli sare’lerinden biri olduğu söylenebilir..

2. Son Tasarımcı Nallı Saree:

Son Tasarımcı Nallı Saree

Marka, çekici sare’lerden oluşan yeni bir koleksiyonu piyasaya sürdü. Bu özel, en son tasarımcı sareleri listesindedir ve bu saree’nin sergilediği tüm çekici nitelikler için, bir kadının bulabileceği en iyi görünümlü Nallı sarelerden biri olduğu söylenebilir. Renk oldukça ayık. Aynı zamanda, tasarım oldukça şenlikli hale getirerek birden fazla amaç için giyilen bir sari.

3. Günlük Giyim İpek Sari:

Günlük Giyim İpek Sari

Bu gündelik giyim sari olmasına rağmen, bu, oradaki en iyilerden biri. Bu yumuşak ipek saree’nin sergilediği desen oldukça şaşırtıcı ve aynı zamanda daha basit taraflarını spor etmeye ve aynı zamanda çekici görünmeye istekli çoğu kadın için uygun olacak. Renkler ve tasarımlar basittir ve tüm iyi nedenlerden dolayı bunun tüm zamanların en iyi sarilerinden biri olduğu söylenebilir. Kesinlikle çekici bir şey arıyorsanız, bu bir düğün töreninde giyilecek en iyi sarelerden biri olacaktır..

4. Ağır İşlemeli Yeşil Nallı Sari:

Ağır İşlemeli Yeşil Nallı Sari

Bu güzel işlemeli bir sari güzel bir desene sahiptir. Çekici bir şeye ihtiyacınız varsa, bu sizin için doğru sari olabilir. Yeşil renk sari, bluzun mavi rengiyle mükemmel uyum sağlar ve bu iki geleneksel unsur, burada kadın tarafından sergilenen güzel bir şey oluşturur. Bu saree’nin izlediği kalıp gerçekten şaşırtıcı ve vücutta yapılan kalıplar, bunu ilk etapta bu kadar çekici yapan şey. Yeşil sari, Güney Hindistan sari trendini takip ediyor ve bunun için daha da çekici görünüyor.

5. Tavus Kuşu Tüyü Baskılı Nallı Sari:

Tavus Kuşu Tüyü Baskılı Nallı Sari

Tüm zamanların en çekici kısraklarından birine ihtiyacınız varsa, buna bir göz atsanız iyi olur. Saree’nin basılma şekli oldukça etkileyici ve herkese ve herkese iyi görünecek. Bu sariyi özel bir etkinlikte taşırken en etkileyici kadın gibi görüneceksiniz..

6. Nallı Diwali Çek Saree Koleksiyonu:

Nallı Diwali Çek Sari Koleksiyonu

Bu Nalli ipek çek sari, Diwali’nin festivali için uygundur. Rengi çok canlı ve tüm bayanları cezbediyor. Spor yapabilir ve havai fişeklerden daha parlak parlayabilirsiniz. Burada sari bordür, yoğun bir şekilde pallu olarak tasarlandı. Ve sınırın tüm sari güzel işleri var.

7. Tamil Tarzı Nallı Saree:

Tamil Tarzı Nallı Saree

Bu, Tamil Nadu tasarımcı modelini izleyen güzel bir Nalli sari. Bu saree üzerinde görüntülenen harika desen, öncelikle etkileyici görünmesini sağlayan bir şeydir. Rengi ve deseniyle göz dolduruyor. Ayrıca, talep üzerine popüler olan bir Nallı ipek düğün sari koleksiyonu olarak kabul edilir..

8. Güney Hint Tarzı Nallı Saree:

Güney Hindistan Tarzı Nallı Saree

İşte Güney Hindistan sarelerini güzelce spor yapmak isteyen herkes için bir Nalli sari. Bluz, bu saree ile ilgili en iyi şeylerden biridir ve onu mükemmel Hintli kadınlara tüm zamanların etnik bir kombinasyonu gibi gösteren şeydir. Bluzunuzla bazı desenleri deneyin ve uygun renkli bir bluzla eşleştirin. Minimal mücevherler bununla iyi gider. Duruma uygun en iyi renkleri seçin.

9. Kraliyet Nalli Saree:

Kraliyet Nallı Saree

Bu daha çok bir gelin sarisidir ve tüm zamanların en çok görüntülenen sarilerinden biridir. Nallı sari kategorisi altındadır ve Güney Hindistan sari trendindeki sari tasarımcılarının gururunun bir nedenidir. Parlak tasarımlar göz alıcıdır ve Nallı ipek sari koleksiyonunun altına düşer. Onları şık bir şekilde sergileyin ve uygun bir bluzla eşleştirin..

10. Bej Nallı Sari:

Bej Nallı Saree

Bej rengi burada o kadar güzel sergileniyor ki, herkes onu giyen kadında nasıl göründüğüne hayran kalıyor. Piyasada klas ve tamamen yeni bir şey arıyorsanız, bu sizin için doğru olabilir. Spor yaptığı çekici kalıbı basitçe inkar edemez. Zıt renkler seçin. Basit ama güzel bir şey arıyorsanız, işte denenecek bir şey var. Sariyi güzel bir kolyeyle eşleştirin.

11. En İyi Alavar İpek Nallı Sari:

En İyi Alavar İpek Nallı Sari

Şenlikli bir etkinliğe gidiyorsanız, en iyi şekilde göründüğünüzden emin olmalısınız. Bu sari işi sizin için halledecek ve giyer giymez güzel görünmenizi sağlayacaktır. Bu tipik bir bayram kıyafetidir ve görkemli olması için ilham almıştır. Sariyi, bir düğüne veya geleneksel bir etkinliğe büyük bir giriş yapabileceğiniz güzel mücevherlerle eşleştirin.

12. Renkli Desenli İpek Nallı Sari:

Renkli Desenli İpek Nallı Sari

İpek sari üzerinde bir renk infüzyonu ister misin? Bu, üzerinde harika renklerin sergilendiği gerçekten harika bir ipek Nallı sari. Bu saree ile ilgili canlı unsur, onu gerçekten özel gösteriyor ve tüm iyi sebeplerden dolayı tüm zamanların en iyi sarilerinden biri. Sade ama görkemli bir görünüm sağlar. Bluz kalıbıyla yaratıcı olun ve minimal mücevherleri tercih edin.

13. Meenakshi Mavi Nallı Pamuk Sari:

Meenakshi Mavi Nallı Pamuk Sari

Bu, nallı sarelerde de bulacağınız en iyi pamuklu sarelerden biridir. Pamuk elementi tamamen saftır. Bu saree spor güzelliği ile rahatlık sağlar. Bu nalli saree’de pallu, farklı çiçek ve tavus kuşu desenleriyle görkemli bir görünümle tasarlanmıştır. Kontrast renkler çekici ve bazı ağır aksesuarlarla harika görünecek. Nallı ipek sari resmi size vereceği muhteşem görünümü anlatacak.

14. Mor Pamuklu Nallı Sari:

Mor Pamuklu Nallı Sari

Bu sari yine Nallı sari kategorisine girer. Pamuklu bir sari olmak yerine, bunun cazibesi standart ipek olanlardan daha az değildir. İşte yeşil ve altın rengi zari işi ile güzelce tasarlanmış bu pamuklu sari bordür. Pallu, zari çizgileriyle görkemli bir şekilde dekore edilmiştir. Bu tamamen el yapımı sade sari.

15. Eşsiz İpek Damlaları:

Eşsiz İpek Damlalar

İşte vücutta yapılan karmaşık sanatsal çalışmalarla gelen farklı görünümlü bir ipek sari. Bu, ipek sare kategorisinde en yaygın ve talep edilen nallı saridir. Kadınların çoğu, durumlar için bu tür nalli sarees giymeyi sever. Görünüm modaya uygun ve zarif bir şekilde büyük. Bu sezon parti giyimi için bunu deneyin. Buna bazı bilezikler şık bir dokunuş katacak.

Sarees her gün seksi bir kıyafettir. Aynı anda modaya uygun, basit ve etkileyici görünmek için ilham aldı ve sare’leri herhangi bir büyük fırsat için mükemmel bir seçim haline getirdi. Sarinin güzelliğinin çoğu, diktiğiniz bluz modelinde yatmaktadır. Görünüme uygun bazı güzel aksesuarlar ve saç modeli ile eşleştirin. Nallı sarees, görkemli ve şık görünmek için ilham alıyor. Bu sezon bunu denemeye ne dersiniz??