Gri, şimdiye kadarki en takdire şayan renklerden biridir. Nötr gibidirler ve onlarla hemen hemen her şeyi spor yapabilirler. Kadınlar da bu özel rengi severler ve gri ipek sare’ler, muhtemelen isteyebilecekleri en iyilerden bazılarıdır. Bu sarees, göz alıcı renkle birlikte çekici desenlere sahiptir, yani gri. Gri renkli sare’leri hemen hemen tüm vesilelerle ve festivallerde taşıyabilir ve içlerinde muhteşem görünebilir. Tasarımcılar, farklı geleneksel tasarımların uygulanması için harika bir tuval oluşturduğundan, gri rengini kendileri için oldukça uygun buluyorlar. Gri sarilerden hoşlanıyorsanız, aşağıdaki ilk 9 sari tasarımı sizin için uygun olacaktır..

Resimlerle Basit ve Güzel Gri Sarees:

1. Zarif Gri Saree’nin:

Zarif Gri Saree

Boyu iyi olan kızlar, bu harika görünümlü sari oldukça kolay spor yapabilir. Gri sari, kenarlarda yapılan benzersiz bir deseni takip eder ve bu, insanların hala görmekten hoşlandığı bu eski okul Hint giyim ürününün ana cazibe merkezidir. Işıltılı ama sade bir bluz ile çok güzel görünüyor. Herhangi bir kadın, bu özel tasarımcı saree’yi oldukça kolay bir şekilde spor edebilecek ve içinde iyi görünebilecek. Tasarım oldukça göz alıcı ve siz de seveceksiniz.

2. Koyu Gri Sari:

Koyu Gri Sari

Bu özel gri sari, pim kenarları ile birlikte gelir ve sari üzerinde yapılan desen kolayca görülemez ancak şüphesiz son derece güzeldir. Saree üzerinde gerçekten çekici bir desen var ve bu saree’nin güzel görünümlü bir bluzla çalışma şeklini seveceksiniz. Sari, gri bir bluz veya pembe olanla (resimde gösterildiği gibi) uygun olacaktır. İnce bir fiziğe sahipseniz, bu saree içinde kesinlikle büyüleyici görüneceksiniz. Tasarım, her yaş grubundan kadın için uygundur, eğer taşıyabilirseniz.

3. Çift Renkli Tasarımcı Saree:

Çift Renk Tasarımcı Sari

Gri sari tasarımları arıyorsanız, bu özel tasarımcı geleneksel Hintli kadın giyim eşyası aklınızı başınızdan alacak. Saree’nin bir kısmında pembe renk kullanılarak yapılan çok göz alıcı bir desene sahipken, diğer kısmı basit gri yıkanmış renk desenine sahiptir..

4. Gümüş Gri Düğün Saree:

Gümüş Gri Düğün Sari

Bu saree, partilerden sonra o düğünde veya resepsiyonda spor yapabilir. Tasarım çok çekici ve buna bayılacaksınız. Vücudun her yerinde yapılan çok akılda kalıcı bir desene sahiptir..

5. Tasarımcı Gri Saree:

Tasarımcı Gri Saree

Bu, bulabileceğiniz en iyi tasarımcı sarelerinden biridir. Bu saree rengi o kadar saf ve basittir ki, hemen hemen her kadını bu sariyi vücutlarında taşımaya ve dini ve düğün etkinliklerine giymeye kolayca ikna edecektir..

6. En İyi Gri İpek Sari:

En İyi Gri İpek Sari

Düğün mevsimi yaklaşıyor ve her kadın ipek sariyi etkili bir şekilde taşımak için istekli olmalı. Bu özel tasarımcı öğesi, kenarlarda kahverengi ile birlikte gri rengi ve saree’nin bir kısmında kırmızı ve gri karışım tasarımına sahiptir..

7. Gadwal Gri İpek Sari:

Gadwal Gri İpek Sari

İyi bir gri ipek sari tasarımı mı arıyorsunuz? Bu, tüm zamanların en güzel görünümlü tasarımlarından biridir. Altın bir tasarım ve kenarlarda mavi bir desen ile birlikte sari boyunca çok güzel bir desen taşır..

8. Kırmızı Bluzlu Gri Tasarımcı Sari:

Kırmızı Bluzlu Gri Tasarımcı Sari

Bu modaya uygun ve geleneksel giyim eşyasından en iyi şekilde yararlanmak için kırmızı bir bluzla spor yapılması gereken çok güzel görünümlü bir tasarımcı gri renkli sari..

9. Eşsiz Gri Sari:

Eşsiz Gri Sari

Bu, yukarıda tartışılan her şeyden farklıdır. Saree, sari boyunca yapılan ve ona en iyi gri sari tasarımları listesinde son ama yine de değerli bir yer veren çok göz alıcı bir desene sahiptir..

Gri sare’leri neredeyse tüm vesilelerle ve festivallerde taşıyabilir ve içlerinde muhteşem görünebilir. Tasarımcılar ayrıca, farklı geleneksel tasarımların uygulanması için harika bir tuval oluşturduğundan, gri rengi kendileri için oldukça uygun buluyorlar..

Görüntüler Kaynağı: 1 ,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9