Sarees, kadın halkının günlük çileleri olarak sari giymek zorunda kaldığı bir dünya olacağı zaman, uygarlığın en erken dönemlerinden beri buradalar. Ülkemizde yaşayan batılılar, kültürel tarzlarını, dökümlü elbiselerini ve güzel güneş şapkalarını seçmişler ve zengin ipek kumaşları ve özgün dokuma teknikleri ile ünlü Hindistan, giymeyi seçtiğimiz kumaşlar üzerinde detaylandırılmış en büyük sanatlardan bazılarını bize bırakmıştır..

Saree Boyama Tasarımları

Sariler, tek parça oluşturmak için vücudumuzun etrafına stratejik olarak sardığımız bir çarşaf gibi tek parça giysilerdir. Son zamanlarda iki parçalı giysiler eklendi ancak kumaşa ustalıkla çizilen renk ve resimler aynı kalıyor..

Çarpıcı Saree Resim Tasarımları Galerisi:

Hindistan’daki kadınlar için 9 harika Saree Resim tasarımına bir göz atalım.

1. Renk Sıçramaları:

Saree boyama renk sıçramaları tasarlar

Yeni nesil artık günlük düz tonlara veya tonlara inanmıyor, ancak şimdi yeni tonlar, kumaşa dikkatsizce sıçrayan en iyi renklerden bazılarını yeni bir tarzda içeriyor. Buradaki yeni stil, bebek pembesi ve biraz daha derin yeşil tonları ile nane yeşili ve safranın renk tonlarını uygular. Buradaki sari, etrafa sıçrayan renklerin en iyileriyle doludur..

2. Lord Shiva Saree Tablosu:

Saree boyama tasarımları Lord Shiva baskısı

Saree, kendi içinde, gece yarısı siyah bir sınır çizgisi ile iyi bir şekilde eşleştirilmiş en yumuşak turuncu renk tonuna sahip oldukça alçakgönüllüdür. Bununla birlikte, sarinin sonuna doğru, aslında, pallu’nun sonuna doğru, pallu ucunu süsleyen güçlü Lord Shiva’nın kapsamlı bir boyalı tasarımı vardır. Çizim, sari tonuyla iyi bir şekilde boyanmış jeller ve ona doğal bir görünüm kazandırır..

3. Karmaşık Kabile Boyası:

Saree boyama karmaşık kabile tasarımları

Kabile, geleneksel giysiler için her zaman yüksek bir ilham kaynağı olmuştur ve burada renkler şimdiye kadarki en güzel şekilde alanı doldurmuştur ve karmaşık kabile yüzü çalışmasının ek kullanımı saree görünümünü iyileştirmiştir. Saree, en çok renklerin canlı yeşiller, kırmızılar, maviler ve sarılar olduğu gökkuşağının yüksek saten renklerini içerir..

4. Çiçek Sari Tablosu:

Saree boyama tasarımları çiçek saldırısı

Genellikle ayık olmakla ama şık bir şekilde uğraşmak istediğinizde, her zaman geri dönebileceğiniz bir tasarım vardır. Beyaz saflığı tanımlar; beyaz, hemen hemen her şeyle iyi giden en iyi kadınsı renklerden biridir ve bu nedenle sabitlendiğinde her zaman beyaza başvurur. Şimdi bu güzel çiçek desenleriyle monoton beyazınıza biraz renk katın..

5. Pembe Maters:

Pembe Maters

Pembe içinizdeki feministi ortaya çıkarıyor ama mütevazı bir pembe kişiliğinizi tanımlayacak kadar güçlü mü? Bunun cevabı hayır ve bu nedenle feminizminizin mümkün olan en iyi şekilde dile getirilmesi gerekiyor. Bunun için ilk şart, en sevdiğiniz rengin farklı tonlarıyla dolu bir damak. Pembeyi seviyorsanız, Aztek baskılarındaki bu sari teknenizi yüzdürecek.

6. Rushing Flames Saree Boyama Tasarımı:

Saree boyama tasarımları acele alevler

Bunca zaman, alevler sadece önkollarınızı veya bisikletinizi süsledi ve kız arkadaşınızın bu alevlerin tadına varma zamanı geldi. Bu kesinlikle en iyi desenlerin bu güzel elle boyanmış alev sari ile rekabet edemediği, trend belirleyen yeni bir görünüm. Bu gerçekten türünün tek örneği.

7. Şifon Şık:

Saree boyama tasarımları şifon şık

Şifon şık, adını en güzel minyatür çiçek kesim desenlerinden yapılan sarinin güzel şifon pallusundan almıştır. Saree, sınır çizgisini oluşturan güzel bebek pembesi çizgileriyle kremsi beyaz bir gölgededir. Ana detaylandırma ve güzellik, siyah renkte su baskı çiçek izlerinin güzelliğinde yatmaktadır..

8. Spiral Görünümler:

Saree boyama tasarımları spiral görünümler

Spiraller ayrıca, kumaşta kendinizi daha ince veya daha az sağlıklı göstermek için kullanılabilecek bir illüzyonun yaratıldığı yakın tarihli bir ayaklanma görmüş yeni bir modeldir. Bu, bebek yağlarını saklamak için pratik olarak bir nimet kumaşıdır..

9. Süslenmiş Görünüm:

Saree boyama tasarımları süslenmiş bir görünüm

Her saree, kendisini kalabalıkta öne çıkaran zarif bir faktöre sahiptir. Bir gala düğünü sırasında, bu süslenmiş taş işçiliği üzerine çıplak bej ve mavi renkte örtün ve kafaları çevirin.