Su kiekviena savaite padidės nerimas ir laimė, kai netrukus rankose laikysite savo mažą džiaugsmo pluoštą. 34 nėštumo savaitę jūsų kūdikis yra kantalopės dydžio ir dabar yra beveik tokio ilgio, koks bus gimus. Skaitykite čia, kad sužinotumėte apie įvairius šios savaitės kūdikio pokyčius ir simptomus 34 nėštumo savaitę.

Tik moteris gali žinoti motinos sunkumus, kai ji peržengia tą subtilią ribą, kad įeitų į motinystę. Nuo pat pirmojo pranešimo jūsų ausyse ima skambėti daugybė aplinkinių vyresniųjų patarimų. Draugai, kurie jau yra motinos, pasakoja apie savo patirtį ir dabar pradės duoti jums patarimų.

34 nėštumo savaitės

Ankstesnės savaitės yra sunkios, kai nemiga yra jūsų draugas. Rytinė liga kiekvieną rytą būtų labiau nuvilianti. Tačiau laikui bėgant pastebėtumėte, kad durys į motinystę yra atviros ir plačios. Visas devynių mėnesių laikotarpis yra padalintas į savaitės formatą. Kur 40 savaičių apibendrins nėštumo procesą. Šiame straipsnyje mes kalbame apie 34 -ąją nėštumo savaitę, kuri yra beveik pabaiga ir geriausia patirtis.

Mėnesiai ir trimestras, rodantys 34 nėštumo savaites:

Jei turite 34 savaičių nėštumą, tuomet esate 8 -asis nėštumo mėnuo ir 3 trimestras. Sveikinu! Liko tik mėnuo, kol galėsite savo mažą džiaugsmo ryšulėlį laikyti savo rankose.

Fiziniai ir psichologiniai pokyčiai per 34 savaites nėščią moterį:

Toliau pateikiami įvairūs fiziniai ir psichologiniai pokyčiai, kuriuos jūsų kūnas patirs dabar, kai esate 34 -oji nėštumo savaitė. 34 nėštumo savaitės simptomai yra šie:

1. Pilvo pūtimas ir dujos:

Dabar, kai pereinate į trečiąjį trimestrą, galite pradėti jausti pilvo pūtimą, dujas, nerimą ir įtampą, o tai tik pablogins situaciją. Gali padėti gilus kvėpavimas, įkvėpimas per nosį ir porą minučių iškvėpimas iš burnos.

2. Neryškus matymas:

Dėl nėštumo hormonų jūsų regėjimas gali atrodyti neryškus, taip pat sumažėja ašarų gamyba, dėl to akys gali būti sausos ir sudirgusios.

3. Padidėjęs išskyros iš makšties:

Kai nėštumas progresuoja, padidėja išskyros iš makšties. Taip yra todėl, kad nėštumo hormonai (ypač estrogenai) padidina kraujotaką dubens srityje ir stimuliuoja gleivinę.

4. Nugaros skausmai:

Gravitacijos perkėlimas iš nugaros į pilvą padidina apatinės nugaros dalies spaudimą, sukeldamas daug nepatogumų. Yra daug sprendimų šiam skausmui gydyti, todėl jei vienas neveikia, pabandykite kitą. Vienas iš išbandytų sprendimų – dažnai daryti pertraukas ir stovėti, vaikščioti ar pasitempti. Ilgas sėdėjimas vienoje padėtyje gali dar labiau sužeisti nugarą.

5. Kojų mėšlungis:

Kojų mėšlungis dabar yra dažnesnis, o trys pagrindinės to priežastys yra nėštumo svoris, patinimas ir nuovargis.

6. Strijų:

Jei turite genetinį polinkį į strijas arba turite teisingesnę odą, tada didesnė tikimybė, kad strijų susirgsite. Tačiau juos galima sumažinti iki minimumo, lėtai ir stabiliai priaugant svorio.

7. Edema:

Kai jūsų dydis didėja, jūsų kūno audiniai sulaiko daugiau skysčių ir gali atsirasti patinimas, ypač pėdų ir pirštų.

8. Dusulys:

Padidėjus nėščiosios pilvui, jūsų plaučiai negauna erdvės visiškai išsiplėsti, todėl net po trumpos kelionės į prausyklą jaučiatės pavargę. Miegas kairėje pusėje gali jums padėti.

9. Greičiau augantys plaukai:

Jūs žinojote, kad nėštumo metu jūsų plaukai augs greičiau ir žvilgesni, tačiau nežinojote, kad jie net augs nepageidaujamose vietose, tokiose kaip skruostai, smakras ir nugara. Nors vaškavimas nėštumo metu yra saugus, jūsų oda yra ypač jautri, todėl patartina naudoti jautrią formulę.

10. Nemiga:

Tai yra dažnas skundas nėštumo metu, o nėštumo metu jūsų kelionės į prausyklą ir kojų mėšlungis didės, todėl jums lieka labai mažai vietos užmerkti akis.

11. Nutekėjęs priešpienis:

Artėjant artėjančiam nustatytam terminui, iš jūsų krūtų gali ištekėti gelsvas priešpienis, vadinamas priešpieniu. Tai pirmas jūsų kūdikio gėrimas, ir jūs neišleisite daugiau nei kelių lašų, ​​tačiau jei jums nepatogu, galite pabandyti naudoti slaugos pagalvėles.

34 savaičių nėščios kūdikio dydis ir svoris:

Šią savaitę jūsų kūdikis yra toks didelis kaip kantalopė. Kūdikio ilgis yra 43–46 cm, svoris-nuo 2,1 iki 2,3 kg. Kūdikio ūgis šiame etape yra maždaug toks pat, koks būtų gimimo metu. Jei norite pajusti, kaip jaustųsi dabar gimęs jūsų kūdikis, tada laikykite ant rankų 5 svarų miltų maišelį. Būtent taip jaustųsi jūsų kūdikis. Dabar sudėkite 3 tokius maišelius vienas ant kito, tai yra jūsų kūdikio, gimusio visą laiką, ilgis.

Kūdikis ir pilvas atrodo kaip 34 nėštumo savaitės:

 • 34 nėštumo savaitę kūdikis yra visiškai išsivystęs. Jis yra beveik gimimo ilgio.
 • Gimdos viršuje galima jausti maždaug 51/2 colių virš bambos
 • Kūdikio kūnas pradėjo užpildyti riebalus po oda
 • Kūdikio centrinė nervų sistema ir toliau bręsta, o plaučiai yra gerai išvystyti.
 • Nors kūdikį patartina nešioti iki 38–40 savaitės, šiuo metu kūdikis turi daug galimybių išgyventi išoriniame pasaulyje.

34 nėštumo savaitės kūdikio padėtis – vaisius ir fizinis:

Toliau pateikiami įvairūs 34 savaičių vaisiaus vystymosi etapai, kuriuos galite stebėti:

 • Odos sustorėjimas: Šią savaitę vaškinė danga ant odos pradeda tirštėti, kol nuo kitos savaitės ji pradeda slinkti.
 • Perbraukti: Iki to laiko galbūt pamatysite kūno dalis, tokias kaip kumštis ir kojos, kyšančios iš pilvo.
 • Miego tvarkaraštis: Kūdikis dabar užmerkia akis miegodamas ir atsimerkia, kai pabunda. Tai padės jam sudaryti miego grafiką.
 • Lyčių skirtumai: Jei kūdikis yra patinas, jo sėklidės eis žemyn nuo pilvo iki kapšelio
 • Maži nagai ir nagai: Iki to laiko kūdikio nagai ir nagai pasiekia piršto galiuką ir ruošiasi pirmajam manikiūrui po gimdymo..
 • Visiškai funkciniai plaučiai: Plaučiai iki to laiko yra visiškai pasirengę išgyventi išoriniame pasaulyje. Jie gali ne tik priimti ir filtruoti orą iš išorės, bet ir medžiaga tarp dviejų plaučių maišelių yra visiškai išvystyta, kad būtų išvengta trinties ir būtų galima išgyventi išėjus iš kūno
 • Kaulų vystymasis: Iki to laiko 90% kaulų yra išsivystę ir įsitvirtinę. Tačiau jie vis dar yra labai minkšti ir trapūs, o tai padės kūdikiui išstumti iš makšties. Kai kūdikis išeis, šie kaulai automatiškai sustiprės.
 • Aukštyn kojomis padėtis: Iki to laiko kūdikis jau yra apverstas, veidas nukreiptas į gimdą, o kojos-į pilvą. Netrukus galva įsitvirtins gimdos kaklelyje, ir jūs patirsite apšvietimą, kuris parodys, kad dabar laikas kūdikiui atsisveikinti su gimda.
 • Bamba: Per tą laiką į vidų patekęs bamba iššoko. Nors tai normalu, nerimauti neverta. Jums gali tekti jį uždengti, nes nuolatinė suknelės trintis gali sudirginti jau jautrią dalį.

Nėštumo dieta ir pratimai 34 nėštumo savaites:

Pratimai Kai 34 Savaitės Nėščia:

Toliau pateikiami pratimai, kuriuos turėtumėte atlikti reguliariai, kai artėjate prie darbo

 • Kegelio pratimas: Šis pratimas stiprina dubens dugno raumenis. Šis pratimas taip pat gali padėti išvengti hemorojaus ir šlapimo nutekėjimo.
 • Dubens pakrypimas: Dubens pakreipimas yra pratimas, stiprinantis skrandžio raumenis. Tai ne tik pagerina jūsų lankstumą gimdant, bet ir padeda sumažinti nugaros skausmus.
 • Siuvėjas Siuvėjas: Šis pratimas stiprina jūsų nugaros ir šlaunų raumenis ir daro dubens sąnarį lankstesnį, kad būtų lengviau gimdyti.
 • Siuvėjo sėdėjimo veiksmai:
 • Atsisėskite ant grindų, pastatę nugarą.
 • Sulenkdami kelius į šoną, sujunkite pėdų padus ir patraukite juos į vidų kirkšnies link.
 • Stumkite kelius į grindis, kol pajusite vidinių šlaunų tempimą

34 savaičių nėštumo dieta:

Dabar, kai greitai artėjate prie D dienos, laikykitės sveikų įpročių (kurių turėjote laikytis visą nėštumo laikotarpį), taip pat svarbu žindymo laikotarpiu. Štai keletas maistinių medžiagų, kurios yra gyvybiškai svarbios sveikam kūdikio vystymuisi per pirmuosius gyvenimo mėnesius:

 • Vitaminas D.: Vitaminas D palaiko sveiką kūdikio kaulų vystymąsi. Tęsdami vitamino D papildų vartojimą net ir po nėštumo, jūsų kūdikis ir jūs gausite rekomenduojamą 10 mikrogramų per dieną.
 • LCP (ilgos grandinės polinesočiosios riebalų rūgštys), ypač DHA (vadinama omega-3 riebalų rūgštimi)-jie padeda vystytis kūdikio nervų sistemai. Jūs galite gauti papildomą DHA dozę, įtraukdami vieną ar dvi riebios žuvies dalis į savaitės dietą.
 • Geležis: Tai palaiko pažintinį kūdikio vystymąsi dabar ir net po gimimo. Tai yra pagrindinis raudonųjų kraujo kūnelių komponentas, padedantis pernešti deguonį per kūną. Maisto produktai, kuriuose gausu geležies, yra žalios lapinės daržovės, riebi žuvis, mėsa ir žalios daržovės.

Medicininiai tyrimai ir skenavimas 34 nėštumo savaites:

Toliau pateikiami įvairūs testai, atlikti 34 -ąją nėštumo savaitę lankantis pas sveikatos ekspertą.

 • Kraujo spaudimas
 • Pilvo matavimas kūdikio augimui patikrinti
 • Patikrinkite savo sveikatą ir spręskite problemas, su kuriomis galite susidurti
 • Kūdikio širdies plakimo ir judesių tikrinimas
 • Šlapimo tyrimas, jei turite kokių nors UTI ar padidėjęs kraujospūdis
 • Makšties tepinėlis, skirtas B grupės streptokoko galimybei patikrinti
 • Jei jūsų kraujo grupė yra neigiama Rh, tuomet šiame etape jums gali būti suleista antroji anti-D imunoglobulino dozė
 • Pristatymo ir stoties įvertinimas
 • 34 savaičių nėščiosios ultragarso nereikia. Tačiau norint įvertinti tam tikras sąlygas, pvz., Lūpų plyšį ar širdies problemas, gali būti atliekamas specializuotas 3D arba 4D nuskaitymas.

Patarimai ir atsargumo priemonės, kurių reikia imtis 34 nėštumo savaitę:

Toliau pateikiamos 34 savaičių nėštumo atsargumo priemonės, kurių turėtumėte laikytis:

 • Dabar laikas kiek įmanoma vengti ilgų kelionių automobiliu ir skrydžių
 • Jei turite keliauti, pabandykite ištiesti kojas ir pasivaikščioti bent kartą per 1-2 valandas.
 • Tai paskutinė savaitė, kurią galite keliauti po to, kai dauguma oro linijų bendrovių neleis įlipti į skrydį.
 • Venkite nevalyto geriamojo vandens, nepasterizuoto pieno ir netinkamai virtos mėsos ar daigų.
 • Venkite miegoti ant nugaros, nes tai gali sumažinti gimdos ir vaisiaus kraujotaką.

Šios savaitės patarimai:

 • Pirkite savo automobilio kėdutę ir ją sumontuokite. 85% tėvų iš pradžių daro klaidą. Patikrinkite techniką, kad išvengtumėte paskutinės minutės rūpesčių.
 • Jūsų akys gali jaustis sausos ir sudirgusios. Laikykite akių lašus po ranka
 • Jaučiatės prislėgtas? Beveik 10-15% nėščių moterų nėštumo metu kenčia nuo depresijos. Kai kurie antidepresantai yra saugūs nėštumo metu. Dėl to pasitarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju.
 • Jei vis dar turite energijos, tai yra tinkamiausias laikas savo darželiui atlikti paskutinius apdailos darbus. Kai jūsų terminas artėja prie pabaigos, ar norėtumėte apsipirkti ar padaryti daugiau nei reikia?

Rizika per 34 nėštumo savaites:

Toliau pateikiami įvairūs pavojai, kurie gali kelti susirūpinimą 34 -ąją nėštumo savaitę

 • Gestacinis diabetas gali kelti susirūpinimą
 • Preeklampsija yra rimta būklė ir gali sukelti rimtų komplikacijų motinai ir kūdikiui. Paprastai 35 metų ir vyresnėms moterims, kurios pirmą kartą pastojo, yra didesnė šios būklės rizika
 • Priešlaikinis gimdymas vėl yra rimta būklė, o neišnešiotiems kūdikiams kyla didesnė sveikatos problemų, ypač plaučių problemų, rizika, nes jie nėra visiškai išvystyti.
 • Šiame etape įvyksta priešlaikinis membranų plyšimas ir kelia susirūpinimą, nes tai gali sukelti priešlaikinį gimdymą
 • Placenta previa padidina kraujavimo riziką prieš gimdymą ir jo metu
 • Placentos sutrūkimas – tai reta būklė, kai placenta prieš gimdymą atsiskiria nuo gimdos. Tai gali sukelti vaisiaus mirtį ir sukelti rimtą šoką motinai.

Kontrolinis sąrašas 34 nėštumo savaites:

 • Iki šios savaitės turėtumėte susipažinti su gimdymo požymiais.
 • Gaukite savaitės augimo ir pakeitimų kontrolinį sąrašą, kad užtikrintumėte savo kūdikio ir jūsų gerovę ir tinkamą augimą per visus 9 mėnesius.
 • Peržiūrėkite savo gimdymo planą su savo akušere ar gydytoju.
 • Lankykite kūdikių CPR, kūdikių priežiūros ar žindymo pamokas. Kai kūdikis atvyks, bus mažai laiko pamokoms gauti, ir jūs galite jaustis pasimetę ar susirūpinę.

34 savaitės nėščios su dvyniais:

Jei jūsų nėštumas yra 34 -oji savaitė ir jei nešiojatės dvynukus, galite jaustis šiek tiek susierzinę. Tai gali būti požymiai, kad kūdikiai netrukus ateis. Dvynių mamai pagaliau prasidėjo atgalinis skaičiavimas, nes vidutinis nėštumas su daugialypiais yra nuo 35 iki 37 savaičių.

Lyties aptikimas:

Nors lyties aptikimo procesas gali būti atskleistas prieš kelias savaites iki 34 -osios savaitės, kūdikio lytis būtų puikiai suformuota, subrendusi ir paruošta. Šios savaitės pabaigoje kapšelis būtų puikiai suformuotas, o sėklidės būtų visiškai nusileidusios ir paruoštos veikti. Lytiniai organai yra visiškai suformuoti. Dabar jam nebereikia laido, jungiančio motiną, kad atsipalaiduotų. Mergaitėms – didžiosios lytinės lūpos, viena viršuje ką tik baigta tobulėti. Jūsų mažylio kiaušidės dabar stebėtinai jau būtų septynių milijardų primityvių kiaušinių savininkė. Tačiau skaičius sumažėja iki dviejų, o tai yra normalus kiaušinių skaičius.

Plaučių funkcija:

Visas jūsų kūdikis įkvėpė truputį ją supančių vaisiaus vandenų ir bandė tobulinti plaučių funkcijas. Daug kartų nutiko taip, kad kūdikiui gimė priešlaikinis gimdymas, kuris šią savaitę yra visiškai įmanomas. Štai kodėl kūdikio plaučiai dabar veikia geriausiai. Jis gali ne tik priimti ir filtruoti orą; tarp dviejų plaučių maišelių esanti medžiaga, neleidžianti plaučiams trintis, taip pat išsivystė taip, kad ji niekada nesusidurs su pavojumi lauke.

Kaulų vystymasis:

Nors beveik 90 procentų kūno formavimosi buvo nustatyta, kūdikio kaulai vis dar yra silpni ir trapūs. Tai tik Dievo kūrinys, kuriame šie minkšti, trapūs kaulai padėtų kūdikiui išsiversti iš makšties. Štai kodėl kaukolė vis dar yra gana stipri ir ištverminga ir normalios formos, tačiau kaulai, jungiantys ją su kaklu ar stuburu, dar nėra ištobulinti. Po gimimo šie kaulai būtų tobuli, todėl visiškai nesijaudinkite.

Kūdikių riebalai:

Pradiniame etape vaisius būtų panašus į skeleto struktūrą su plonu raumenų sluoksniu, o vidaus organai vis dar formuojasi ir tobulėja. Laikui bėgant, kai organai bus ištobulinti ir gerai nusistovėję bei funkcionuos, pastebėsite, kad jūsų kūdikio guzas priauga dar kelis kilogramus. Štai kodėl 34 -ąją nėštumo savaitę jūsų mažylis sveria apie penkis su puse kilogramo, o riebalų sluoksniai užpildo šlaunis ir putlius skruostus.

Įdėtas į vietą:

Šiuo metu jūsų kūdikis yra visiškai apverstas, o galva yra šalia jūsų gimdos kaklelio, o kojos – skrandyje, stumdamos ir spardydamos praneša, kad kūdikis yra pasirengęs išvykti. Daugelis atvejų pastebėjo, kad šią savaitę kūdikis pasiryžo, tačiau tiems, kurie to dar nepadarė, jūsų kūdikis yra pasirengęs pasiruošti. Apversta padėtis jam nekenkia; tiesą sakant, jis yra gana patogiai įsitaisęs tavo kriaušės formos gimdoje.

Nėštumą galima suskirstyti į tris trimestrus. Pirmąjį trimestrą, antrąjį ir trečiąjį, tai yra 34 -oji savaitė, kurią jūs šiuo metu gyvenate. Atsižvelgiant į gražius jūsų kūdikio pokyčius, mama taip pat patiria daug pokyčių.

Pilvo mygtuko keitimas:

Iki šiol pastebėjote tipišką bambos pasikeitimą. Tai, kas kažkada buvo viduje kaip krateris, dabar išsikišo ir atrodo kaip maža lemputė. Tai yra įprastas nėštumo scenarijus, nors ne visi su tuo susiduria. Susidūrę su problema, naudokite juostą ar pleistrą, kad padengtumėte vietą, nes maždaug tuo metu ji gali būti per jautri, o nuolatinė suknelės trintis dar labiau pablogina.

Dėl didžiulio būsimų įvykių spaudimo dažnai prasideda paranoja. Būdama mama ir artėjant, paskutinė diena gali būti ir bauginanti, ir jaudinanti. Be to, yra papildomas jūsų kūdikių spaudimas. Sumišus, šios situacijos gali lemti kraujospūdžio sumažėjimą arba padidėjimą. Nesileiskite į mediciną, nes šie griežti vaistai turi poveikį jūsų viduje esančiam vaikui. Pasitarkite su gydytoju apie tai.

Kalcio suvartojimas:

Tai laikas, kai jūsų kūdikis tobulina savo kaulus, todėl, būdamas mama, jis iš jūsų dalyvaus, todėl stebėkite savo mitybą. Šiuo metu gydytojai dažnai pataria laikytis kalcio suvartojimo, nes tai paskutinė galimybė jūsų kūdikiui turėti šiek tiek kaulų stiprumo.

Susitraukimai:

Netoliese esančioms dienoms Braxton Hick susitraukimai tampa vis sunkesni ir stebėtinai dabar atitinka tikro susitraukimo pojūtį, kuris gali būti daug mažesnis. Panašu, kad šių susitraukimų dažnis didėja kiekvieną dieną. Šie susitraukimai yra tikri, juokingi susitraukimai, kurie leidžia jums žinoti, kad jūsų kūnas ruošiasi būsimiems įvykiams.

Artėjant pristatymo laikui, jūs patirsite nevienodą nerimo ir laimės jausmą. 34 nėštumo savaitė yra labai svarbus kriterijus, nes iki to laiko kūdikis yra beveik išsivystęs ir gali išgyventi išoriniame pasaulyje, net jei jis gimė neišnešiotas. Tačiau geriausia, kad kūdikis gimdytų visą laiką, kad jis būtų tinkamas išgyventi išoriniame pasaulyje savarankiškai.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1 klausimas: ar saugu keliauti nėščioms moterims 34 nėštumo savaites?

Ans: Šiuo nėštumo laikotarpiu reikėtų vengti kelionių automobiliu. Jei turite keliauti, būtinai ištieskite kojas ir šiek tiek vaikščiokite kas porą valandų, nes ilgas sėdėjimas vienoje padėtyje gali sukelti problemų. Dauguma oro linijų neleis jums keliauti po šios nėštumo savaitės.

2 klausimas: kokia yra miego padėtis 34 savaites, nėščios moterys?

Ans: Miegas į šoną, ypač kairėje pusėje, yra geriausia miego padėtis per 34 nėštumo savaites. Šiame etape miegoti ant nugaros nepatartina dėl padidėjusios negyvagimių rizikos.

3 klausimas: kada kreiptis į gydytoją 34 nėštumo savaitę?

Ans: Trečiąjį trimestrą turite kreiptis į gydytoją kas antrą savaitę nuo 28-36 savaičių ir kas savaitę nuo 36 savaitės. Tačiau jei turite kokių nors iš šių simptomų, patariama nedelsiant kreiptis į gydytoją:

 • Kraujavimas
 • Sunkus pykinimas ir vėmimas
 • Kūdikio aktyvumo lygis smarkiai sumažėja
 • Susitraukimai
 • Vandens maišelio lūžimas
 • Nuolatinis stiprus galvos skausmas, pilvo skausmas, regos sutrikimas
 • Gripo simptomai