Sėkmingai peržengėte trimestrą ir artėjate prie datos. 38 nėštumo savaitę galutinis ženklas jau pasiektas. Per dvi savaites jūsų gyvenimas pasikeis. Netrukus būsite mama, o kita kelionė bus prisiminimų ir laikų kupina. Tačiau prieš tai apžvelkite 38 nėštumo savaičių simptomus.

38 nėštumo savaitė

Pirmieji mėnesiai yra neramūs, o paskui – keli mėnesiai, kai prisitaikysite prie naujos atsakomybės. Paskutinius kelis mėnesius vėl matote suirutę, kai tarp jūsų odos strazdanų ir rankoje esančių salotų dubenėlio atsiranda naujas gyvenimas, pasiruošęs išvykti į pasaulį vienas protingas ir stiprus.

38 savaičių nėščia Kiek mėnesių?

Esate 9 -asis nėštumo mėnuo. Tai taip pat paskutinis jūsų trimestras. Liko mažiau nei trys savaitės.

38 savaičių nėštumo simptomai ir požymiai:

Štai keletas dalykų, į kuriuos galite atkreipti dėmesį.

1. Nėštumo kaukė:

Daugelis mamų patirs nepriekaištingą odą. Tačiau daugumai mūsų kenčia nuo neišvengiamų daugybės strazdanų ir dėmių, rudų dėmių ir dėmių. Tačiau tai yra dažnas nėštumo simptomas, kurio negalite slėpti ir todėl turite su juo gyventi. Visada užtikrinama, kad jie išnyks, kai procesas bus baigtas.

2. Strijų ženklai:

Dauguma mamų nerimauja dėl strijų. Jūsų kūdikis dabar visiškai suaugęs. Tokiu momentu galite pajusti, kaip spaudimas jūsų kūne vis labiau auga. Kai gimdos ir pilvo sienos išsitempia, dabar galite matyti, kaip strijos susiformuoja skrandyje. Oda nebegali išplėsti įtrūkimų ir įtrūkimų, todėl maždaug tuo metu čia ir ten gali jausti švelnų niežulį.

3. Dažnos pertraukos vonios kambaryje:

Dabar, kai kūdikis atsidūrė prie jūsų gimdos kaklelio šerdies ir nori išsikelti, dabar pajusite papildomą spaudimą šlapimo pūslėje. Tokio slėgio pakaktų, kad šlapimo pūslėje nesulaikytumėte papildomo šlapimo spaudimo, todėl dabar turite dažniau bėgti į vonios kambarį.

4. Susitraukimai:

Jūsų kūnas jaučia poreikį treniruotis paskutinę dieną, ir nors jūsų darbo klasės davė jums patarimų, kaip atlikti procedūrą, jūsų kūnas dabar sustiprins mažus susitraukimus, kuriuos jaučiatės pastarąsias savaites. Jie vadinami Braxton Hicks susitraukimais. Tai yra juokingi susitraukimai, paruošiantys jūsų kiaušidžių sienas būsimam įvykiui. Iki šiol dažnis ir intensyvumas padidės.

5. Gleivių gamyba:

Šiame etape kūnas labai greitai išmeta gleives, ir tai yra visiškai natūralu, todėl nėra ko labai jaudintis, nes jūs nesate vienintelis, su kuriuo susiduriate. Net tavo mama su tuo susidūrė ir perėjo tą etapą. Gimdos kaklelis per tą laiką suminkštėja ir ruošiasi gimdymui. Nuostabu, kaip mūsų kūnas gali automatiškai keistis pagal tam tikras situacijas. Tai yra vienas iš pagrindinių simptomų šiuo metu ir, deja, jokiu būdu negalite to išvengti. Galite išlikti švarūs ir tinkamai pasirūpinti savo kūnu, tačiau šios situacijos neišvengsite.

6. Patinimas:

Be strijų, yra dar kažkas, kas tęsis net po gimdymo. Šiuo metu pėdų ir viršutinių kojų dalių patinimas yra visiškai natūralus. Vienas dalykas, kurį galite padaryti, tai nuimti spaudimą nuo kojų. Mažiau vaikščiokite ir daugiau ilsėkitės kojoms. Tai padės sumažinti pėdų patinimą, ir tai pasirodė esąs vienas natūraliausių būdų sumažinti patinimą.

38 savaičių nėštumo pokyčiai:

1. Padėkite šiek tiek svorio:

Iš pradžių procesas prasideda nuo to, kad mažasis bando priversti savo kūną veikti kaip tinkamo žmogaus, todėl iš pradžių visa tai yra apie skeleto struktūrą, sudarančią vidaus organus, kuriančią ją kelyje, kai jo kūnas tobulėja. išorinis pasaulis. 38 -ąją savaitę jo pagrindinis šūkis yra pridėti kilogramų, nes per dvi savaites jis turi išeiti į pasaulį vienas. Dabar mama pradeda jausti savo kūno svorį, o mažyliui nuolat vystosi tie riebalų sluoksniai po oda.

2. Paviršinio aktyvumo medžiaga:

Šios savaitės plaučiai patobulėjo, kai du maži maišeliai jau patys traukia orą ir paverčia juos anglies dioksidu. Iki šiol kūdikiui nebereikia motinos laido leisti deguonies į jo sistemą, nes jo plaučiai pumpuoja ir perduoda savo deguonį. Netrukus per dvi savaites jis turės naudoti savo. Tarp plaučių dažnai yra elementas, vadinamas paviršinio aktyvumo medžiaga, neleidžiančia plaučiams prilipti vienas prie kito ar diafragmos, todėl jo vystymasis jau pradėtas veikti.

3. Odos priežiūros tvarka:

Pirmosiomis dienomis kūdikio oda buvo padengta vernixcaseosa – baltu sūriu, panašiu į minkštą vaškinį elementą, kuris padengtų kūdikio odą, kai kūdikis plaukioja amniono skystyje. Tai buvo padaryta, kad kūdikio oda nesusiglamžytų ir nesiglamžytų. Tačiau dabar, trečią paskutinę proceso pabaigos savaitę, kūdikio verniksas pradeda kristi, todėl vaisiaus vandenys tampa kreminės ir baltos spalvos. Minkšti plaukai, vadinami lanugo, taip pat pradeda blėsti.

3. Gulp jį žemyn:

Šios savaitės pabaigoje suprastumėte, kad vaisiaus vandenų lygis sumažėjo ir dabar jis sumažėjo iki litro. Taip yra todėl, kad jūsų kūdikis gurkšnoja gurkšnius iš skysčio, kuris būtų saugomas jo kūne, ir po to, kai bus apdorotas tulžimi, išeis kaip pirmasis kūdikio žarnynas. Proceso pabaigoje vaisiaus vandenys sumažės iki 4 ar 5 puodelių.

4. Tikslus tobulumas:

Pagrindinis vidinis ir išorinis rėmas buvo sutvarkytas, tačiau tikslumas vis dar vyksta. Šios savaitės pabaigoje kojų ir rankų nagai būtų puikiai išlyginti ir galbūt net šiek tiek ilgesni nei reikalaujama. Plaukų folikulai būtų ryškūs, jei ne galva pilna švelnių plonų plaukų. Veido plaukai, tokie kaip antakiai ir blakstienos, atrodo gerai.

5. Padėtas į vietą:

Dar prieš pataikydamas į šį laiko tarpą, kūdikis dirbo prie savo padėties ir dabar jūs pamatysite kūdikį aukštyn kojomis, kai kūdikio galva atsukta į gimdos kaklelio įėjimą, nes kūdikis yra pasirengęs išvykti. Tačiau tai jai nėra nepatogi padėtis, nes jūsų kriaušės formos gimda suteikia kūdikiui geriausią galvos atramą.

Mama kartu su kūdikiu taip pat išgyvena pokyčius. 40 savaičių paprastai yra suskirstytos į tris trimestrus, pirmąjį, antrąjį ir trečiąjį, o per šį laikotarpį čia yra keletas pokyčių, dėl kurių mama turi nerimauti.

38 nėštumo savaitės

Jūsų kūnas ir pilvas 38 nėštumo savaitę:

Dabar kūdikis ruošiasi nusileisti toliau į dubenį. Jūsų pilvas atrodys tikrai didelis ir dabar taip pat bus dubens spaudimas. Kūnas susitvarko paskutiniams prisilietimams ir yra tiesiog pasiruošęs paskutinei dienai.

38 savaičių nėščios kūdikio padėtis:

Kūdikio galva nukreipta žemyn ir greičiausiai gali išeiti. Kūdikio kūno ar formos pokyčių nėra daug, išskyrus tai, kad jis ir toliau prideda riebalų ir patikslina smegenis kartu su nervų sistema.

38 savaičių nėštumo priežiūra: kokia turėtų būti jūsų veikla??

Jūs tikrai esate tokioje padėtyje, kai jūsų pratybose ir kasdienėje veikloje yra tam tikrų apribojimų. Kaip ir aptarta anksčiau, vaikščiojimo turėtų būti mažiau, nes tai gali kelti pavojų sparčiai besivystančiam kūdikiui. Viduje turėtų būti tam tikras judėjimas, kurį galima priimti. Ypač per šį laikotarpį negalima toleruoti pernelyg didelio judesio su negimusiu vaiku skrandyje.

Vakare gali būti gaivių pasivaikščiojimų, taip pat reikėtų laikytis tam tikrų dietos apribojimų, kurių turėtumėte atidžiai laikytis. Galima kalbėti ir dalintis jausmais, nes tai lengvai sumažins psichinę įtampą. Jei dirbate su kokia nors rutina, pvz., Meditacija, kuri leidžia sumažinti stresą, įdėkite papildomų pastangų, nes tai bus naudinga.

Psichikos sveikatos stiprinimas visada yra vertinamas, ir jūs negalite tiesiog lengvai įveikti šį konkretų etapą. Bet nesijaudink! Pasitelkę tokią psichinę jėgą ir gerus patarimus, akimirksniu išeisite iš šios įtemptos situacijos. Turėk vilties.

38 savaičių nėštumo dieta ir pratimai:

Dieta ir mankšta yra nuostabus derinys, galintis padaryti kūną sveiką. Reikalingas vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti kūną judrų ir išlaikyti gerą fizinę būklę. Čia yra keletas geriausių maisto produktų, kurių jums reikės norint išlikti sveikiems ir tinkamiems.

Dieta:

Vištienos Tikka:

Tai aštrus baltymų pasirinkimas. Jei jūsų liesos mėsos ir vištienos proporcijos yra tinkamos, jūsų kūnas išliks sveikas. Tikimės, kad daug moterų norės būtent šio užkandžio, kai per pastaruosius kelis mėnesius patyrė daug maisto apribojimų.

Kepti bananų traškučiai:

Tai geras ir skanus geležies šaltinis. Kas nemyli šito? Tinkamai pagardinus, tai tikriausiai yra vienas gaiviausių visų laikų užkandžių. Jei ieškote šio konkretaus maisto rinkoje, tai bus blogas pasirinkimas, nes juos galima maišyti su perdirbtais produktais. Turėtumėte juos gaminti namuose.

Gėrimai:

Jei mėgstate gėrimus, yra gaivinančių šaltų vaisių gėrimų ir sulčių, kurios visada palaiko kūną sveiką, o protas atsipalaidavęs. Tai yra vienas iš geriausių kūno rengybos būdų. Žemiau yra keletas geriausių naminių vaisių sulčių, kurios yra naudingos.

Pomidorų ir obuolių sultys:

Tai skanus būdas išlikti sveikam. Jei ieškote geriausio maisto, tai tikriausiai yra vienas iš geriausių, kurį galite naudoti nėštumo metu. Ši ypatybė yra susijusi su gamtos gerumu ir gali būti teigiama, kad tai yra vienas geriausių dalykų šiuo nėštumo laikotarpiu, kuris puikiai tiks jūsų sveikatai.

Šviežios sumaišytos vaisių sultys:

Be dviejų vaisių derinio, taip pat yra daug kitų maisto produktų, kuriuos galite valgyti nėštumo metu. Per tą laiką reikės šviežios stiklinės sumaišytų vaisių sulčių ir šiek tiek ledo kubelių, kad visą dieną išliktumėte sveiki ir žvalūs.

Mangų sultys:

Vakarai tikrai vargina. Kadangi turėsite anksti miegoti ir kitą dieną pabusti ir pakartoti tą pačią procedūrą. Išgerti stiklinę atšaldytų mango sulčių nepakenks. Greičiau tai padarys vakarą įdomesnį.

Pratimas:

Yra keletas pagrindinių pratimų, kurie padės išspręsti gimdos kaklelio problemas ir taip pat koreguoti kūdikį. Štai keletas geriausių pratimų, kuriuos galima atlikti, kai esate 38 savaičių nėščia moteris.

Vaikščiojimas:

Tai yra vienas geriausių pratimų, į kurį gali įsitraukti visi. Tai vienas iš pagrindinių dalykų, ir jūs tuo metu susidursite su problemomis, jei nevaikščiosite. Pratimų trūkumas gali tapti tingus ir tai gali būti vienintelė priežastis, dėl kurios gali kilti rimtų problemų nėštumo metu.

Sėdi ant medicinos baliaus:

Vaisto kamuolys per tam tikrą laiką bus naudojamas. Kamuolys, kuris buvo naudojamas šerdies stabilizavimui ir traškėjimams, bus naudojamas tik sėdėti. Tiesiog atsisėskite ant kamuolio ir atloškite nugarą į priekį. Tai padės sureguliuoti kūdikio kūną, o ekspertai rekomenduoja sėdėti ant vaistų rutulio.

Patarimai, kaip įveikti stresą:

Stresas yra viena iš labiausiai paplitusių problemų per šį laiką, ir jūs būsite prislėgtas visą dieną, jei negalėsite susidoroti su psichiniu stresu tinkamu laiku.

Kalbėkitės su žmonėmis:

Kartais žmogus, kovojantis su stresu, negali atsekti pagrindinės streso priežasties. Kalbėjimas su žmonėmis apie problemą padeda lengvai išspręsti problemą. Stresas tikriausiai yra viena iš tų pagrindinių problemų, kurias per šį laiką reikėtų kuo greičiau sumažinti.

Draugų rato diskusija:

Kalbėtis su nepažįstamais žmonėmis bus mažiau naudinga nei pas draugus. Jums tiesiog nereikia eiti naktį su draugais. Verčiau bus geriau, jei ratą apribosite tik pakankamai gerai jus pažįstančiais žmonėmis. Jie išklausys ir tikrai pasiūlys keletą sprendimų, kurie bus naudingi. Net ekspertai rekomenduoja savo klientams naudoti draugų rato diskusijų techniką kovojant su stresu nėštumo metu.

Pratimai kasdien:

Kasdienė mankšta turi daug naudos ir stebėtinai padeda jums nėštumo metu. Jei esate tas, kuris mėgsta sportuoti kasdien, tai jums nebus tikrai sunku. Nėštumo metu mankšta atrodo per sunki, tačiau tiesiog atlikite aukščiau aptartus metodus, kad išspręstumėte būsimas problemas, su kuriomis susidursite gimdymo metu. Pritūpimai taip pat turėtų būti atliekami per tą laiką, bet su pagalve apačioje. Tai labiau primins pritūpimus laisva ranka.

Medicininis gydymas ir reguliarus patikrinimas:

 • Reguliarus patikrinimas tikriausiai yra vienas iš geriausių dalykų, padedančių stebėti kūdikio judėjimą per tą laiką. Patikrinimai primena apie jūsų sveikatą ir tai, ką reikėtų patobulinti.
 • Kalbant apie simptomus, yra tam tikrų sveikatos būklių, su kuriomis beveik visos nėščios moterys susiduria nėštumo metu, ir, žinoma, yra vaistų, skirtų toms ligoms, kurios aptariamos toliau.
 • Kad skausmą malšinantys vaistai susidorotų su skausmais ir patinimais, galite vartoti acetaminofeną. Tai yra vienas iš geriausių vaistų nėščioms moterims kovoti su nėštumu.
 • Vidurių užkietėjimą galima išspręsti naudojant „Dulcolax“. Tai yra vienas iš geriausių dalykų, galinčių pakankamai sumažinti žarnyno problemas 38 nėštumo savaitę.
 • Jei susiduriate su virškinimo sutrikimais ir kitomis problemomis, tada „Pepcid“ jums bus tikrai naudinga. Tai vienas iš dažniausiai vartojamų nėščių moterų vaistų. Magnezijos pienas taip pat yra gana geras per šį laiką.

Patarimai ir atsargumo priemonės:

 • Turėtumėte vengti nesveiko maisto.
 • Apribokite savo mitybą tik tuo, ką rekomenduoja gydytojai.
 • Nustokite rūkyti ar gerti alkoholį, jei vis dar gyvenate.
 • Eikite pasivaikščioti, nors jums reikia lengvai nusileisti ant kulkšnių ir kelių. Einant vaikščiojantis šonas padės kūdikiui geriau įsitraukti į dubenį.
 • Patogūs ir laisvi drabužiai. Būtinai dėvėkite laisvus drabužius. Nespauskite savęs į jokius drabužius.
 • Pratimų pratimų praktika yra naudinga. Pritūpimas pagreitina gimdymą, nes gali padidinti dubens angą ir padėti kūdikiui nusileisti.

Jei esate nėščia su dvyniais, greičiausiai jūsų nugaros skausmas yra didesnis. Tačiau greičiausiai jau pagimdėte.

Kontrolinis sąrašas: 38 savaičių nėštumo priežiūra

 • Gerkite daug vandens. Nepraleiskite to bet kokia kaina.
 • Galite dirbti bet kokias pageidaujamas darbo pozicijas.
 • Prenumeruokite nėštumo patarimus. Tai gali padėti valdyti stresą.

Saugokitės 38 nėštumo savaičių gimdymo požymių, kad žinotumėte tikruosius susitraukimus. Rūpinkitės savimi ir skaitykite kitus dalykus, kad pašalintumėte stresą. Nors esate tikrai susijaudinę, pradėkite svarstyti savo kūdikio vardus. Tai bus geras išsiblaškymas.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar saugu keliauti 38 -ąją nėštumo savaitę?

Ans: Mes to visai nepatariame. 38 savaitę turite būti geriau pasiruošę savo darbui, kuris gali įvykti bet kuriuo metu.

Q2. Kas yra miego padėtis?

Ans: Ideali miego padėtis būtų kairėje pusėje, kad pakankamai maistinių medžiagų ir kraujo tiekimas patektų į visą kūną ir kūdikį.

Q3. Koks yra kūdikio svoris dabar?

Ans: 38 savaičių vaisiaus vystymasis yra reikšmingas. 38 savaičių nėščios kūdikio svoris yra maždaug 3 kg ir bus 48–51 cm ilgio. Idealiu atveju jūsų kūdikis bus rabarbarų dydžio.