Aš esu 23 nėštumo savaitė, ir ką man daryti? Tai dažnas klausimas, su kuriuo susiduria daugelis. Pirmiausia pasveikinkime jus šiame etape. Šiame etape įprasta turėti keletą bendrų problemų, įskaitant vėmimą, galvos svaigimą, vidurių užkietėjimą, pykinimą ir tt Daugelis šiame etape nėra visiškai tikri, ką jie reiškia ir kada nerimauti, o kada ne. Dabar nerimas yra jūsų rūpesčių pabaiga.

Jūs žinote, kad kartu su kūdikio judesiais būtumėte pastebėję daug fizinių ir emocinių pokyčių savo kūne, kurie su laiku palaipsniui didės. Ar jums malonu sužinoti daugiau apie tai ?? Pažvelkite į žemiau nurodytą 23 nėštumo savaičių segmentą!!

23 nėštumo savaitė

Turinys:

 1. Mėnesių &Trimestras, rodantis 23 nėštumo savaites
 2. Fiziniai ir psichologiniai pokyčiai (simptomai)
 3. 23 savaitės Nėščios kūdikio dydis & svorio
 4. Kūdikis & Pilvas atrodo kaip 23 nėštumo savaitės
 5. Kūdikio padėties nustatymas 23 nėštumo savaitę
 6. Nėštumo dieta ir pratimai 23 nėštumo savaitę
 7. Medicininiai tyrimai & Nuskaitykite 23 nėštumo savaites
 8. Atsargumo priemonės, kurių reikia imtis 23 nėštumo savaitę
 9. 23 -osios nėštumo savaitės patarimai
 10. Rizika, su kuria susiduria 23 nėštumo savaitės
 11. Kontroliniai sąrašai 23 savaičių nėščia

Mėnesių &Trimestras, nurodantis 23 nėštumo savaites:

Mano 23 nėštumo savaitė yra čia. Nėštumas dažnai stebimas kiekvieną savaitę. Kalbant apie vaisingumo stebėjimą kiekvieną mėnesį, gaunami netikslūs ir netinkami duomenys, kurie seka kūdikio augimo tempą. Nuo šiol gydytojai ar gydytojai silpnai tiria vaisiaus vystymąsi. Be to, daugelis moterų dažnai painiojasi su tiksliu nėštumo mėnesiu. Jei pradėjote 23-osios nėštumo savaitę, tai reiškia, kad netrukus pradėsite šeštą šios nuostabios kelionės mėnesį, kuris truks iki 27-osios nėštumo savaitės.

TOC

Fiziniai ir psichologiniai pokyčiai 23 savaičių nėščiai moteriai (simptomai):

Nesunku susidoroti su 23 nėštumo savaite, nes jūsų kūnas tampa įpratęs ir prisitaiko prie nėštumo. Tačiau jūs vis dar matysite 23 nėštumo savaičių simptomus, o toliau išvardyti yra dažniausiai pasitaikantys fiziniai ir psichologiniai pokyčiai per šią savaitę. Pažvelk!!!

1. Edema:

Maždaug tuo metu jus gali kamuoti galūnių, ypač pėdų, patinimas. Ši būklė vadinama edema, kuri susidaro dėl vandens susilaikymo organizme. Tačiau tai nėra rimta būklė ir gali net netrukdyti. Kad išvengtumėte šios būklės, nesijaudinkite ir įsitikinkite, kad turite šaltą kompresą, kad galėtumėte susidoroti su situacija. Pabandykite perjungti į skystį per vaisius, o ne įprastą vandenį. Tai irgi turėtų padėti.

2. Nugaros skausmas:

Kitas iš daugelio 23 nėštumo savaičių simptomų yra nugaros skausmas. Maždaug tuo metu motina pajus gniuždantį nugaros skausmą, dėl kurio nugara ar apatinė pilvo dalis sustingsta ir parausta. Tai gali būti dėl to, kad kūdikis auga per kelias savaites. Iki šios savaitės pabaigos jūsų kūdikis bus sveriantis beveik 9–10 cm. Šis pokytis reikalauja papildomos vietos gimdoje, ir nors kūdikis trokšta daugiau vietos, jis stumia nugaros stuburą ir diržus, o tai sukelia skausmą. Kad tai palengvintų, miegokite ant šono, o ne ant nugaros. Visada naudokite pagalvę, kad pašalintumėte nugaros skausmą ir palengvintumėte diskomfortą.

3. Svorio padidėjimas:

Tai yra laikas, kai jūsų kūdikis po oda augins riebalų sluoksnį, todėl motina taip pat linkusi šiek tiek priaugti svorio. Iki šiol pajusite kūdikio guolio krūvį. Neįmanoma išvengti svorio padidėjimo nėštumo metu, tačiau tai galite pakeisti laikydamiesi dietos. Pradėkite nuo salotų, o ne sūrio sumuštinių forumo užkandžio. Sumažinkite angliavandenių kiekį, ir bam! Tau gera eiti. Tačiau atminkite, kad sveikas svorio padidėjimas turėtų būti susijęs su nėštumo savaite.

4. Šlapimo dažnis:

Kitas 23 savaičių nėštumo požymis ir simptomai yra šlapimo dažnis. Gimdos dydis kiekvieną dieną didėja. Šiuo metu vienas iš labiausiai paplitusių simptomų yra dažnas šlapinimosi spaudimas. Tai laikas, kai turėsite daug vonios pertraukų. Tačiau tuo pačiu metu jūs taip pat ieškosite šaldytuvo šiek tiek užkandžiauti iškart priešpiečius ir pietus, nes jūsų apetitas bus paveiktas. Taip atsitiks normaliai ir nėra ko jaudintis. Geriausias būdas įveikti šią situaciją yra apriboti vandens suvartojimą, o tai nereiškia, kad nustoti gerti vandenį. Drėkinimui turėtumėte pasikliauti vaisiais ir kai kuriais kitais natūraliais šaltiniais. Vaisių vartojimas padės sugriauti išskyrimo sistemą, kuri kiekvieną kartą stabdo jūsų skubėjimą į vonios kambarį.

5. Svajonių audėjas:

Antrąjį trimestrą, iki 23 -osios savaitės, daugelis moterų patiria keistų sapnų, kuriuos jiems supina miego centrai. Mintys yra beveik artimos realybei ir dažniausiai yra streso apraiškos. Žinoma, net jei jie yra nekenksmingi, tai gali jus paveikti psichiškai. Jūsų kūdikis dar nėra jūsų svajonių dalis, tačiau jis gali būti netrukus, todėl pabandykite užmigti galvodami apie ką nors teigiamo. Norėdami įveikti piktas mintis, neaiškinkite sapnų ir nebandykite jų susieti su realybe, nes tai yra baisus sprendimas, ir galiausiai gailėsitės.

TOC

23 savaitės Nėščios kūdikio dydis & svoris:

Visiškai normalu, kad jūsų guzas didėja vystantis vaisiui. Jį galima ištirti ir patvirtinti keliais matavimais, atsižvelgiant į vidutinį kūdikio ilgį ir vidutinį svorį. Tikimasi, kad 23 savaičių kūdikio svoris nuo vainiko iki kulno bus apie 28,9 centimetro. Jo vidutinis svoris bus apie 500 gramų. Jei palyginsime 23 savaičių nėščios kūdikio dydį su vaisiumi ar daržove, jis ar ji prilygs didelio dydžio baklažanui..

TOC

Kūdikis & Pilvas atrodo 23 nėštumo savaitę:

Svorio padidėjimo procesas yra sveikas kūnas, pasikeitęs šią savaitę. Vidutiniškai šios savaitės svorio padidėjimas svyruoja nuo 12 iki 15 svarų. Tačiau jei laukiatės 23 savaičių dvynių, vidutinis svorio padidėjimas turėtų būti bent 23 svarai, kad kūdikiai augtų sklandžiai. Be to, šią savaitę galite pastebėti pilvo dydžio pasikeitimą. Vidutiniškai 23 savaičių nėščiosios pilvas yra maždaug 21–25 cm nuo gaktos kaulo iki gimdos viršaus.

TOC

Kūdikio padėtis 23 nėštumo savaitę:

Esu tikras, kad visi džiaugiasi 23 nėštumo savaitės kūdikio judesiu. Čia vystymasis gali būti susijęs su visišku vaisiaus veido vystymusi ir mažų spenelių susidarymu kūdikio krūtinėje. Tyrimai atskleidė, kad kūdikis dabar yra pakankamai pajėgus klausytis motinos širdies plakimo ir kitų garsų, tokių kaip lojantys šunys, automobiliai, ir tt 23 savaitės kūdikio padėtis taip pat pradeda keistis. Kiti 23 savaičių vaisiaus pokyčiai yra šie:

1. Klausos galimybės:

Kadangi kūdikis jau šią savaitę išugdė klausos galimybes, siūloma, kad mama turėtų įprasti skaityti knygas ir kalbėtis su vaisiu. Iki to laiko kūdikio ausies kaulai turėtų būti išskirtinės formos ir tikimasi, kad bus sunkiau suvokti garsus. Taip pat galite paleisti savo vaikui roplius ar švelnią muziką. Pranešama, kad po gimdymo šie panašūs garsai bus naudingi nuraminant kūdikį ar užmigdant jį.

2. Odos formavimas:

Šis nėštumo etapas taip pat tinka kūdikio odos formavimosi procesui. Iki to laiko ant jūsų kūdikio odos susidarys šiek tiek rausvas atspalvis dėl venų ir po trapia oda besiveržiančio kraujo. Tačiau paviršius vis dar neturi tikros spalvos dėl ankstyvo formavimosi amžiaus. Be to, dėl oro ir kūno riebalų trūkumo oda tampa šiek tiek sudrėkinta, o tai taip pat bus užpildyta iki šios savaitės pabaigos.

3. Keratino susidarymas:

Keratinas reiškia lygų kūno sluoksnį, kuris padeda odos stangrinimo procesui ir užtikrina plaukų augimą be jokių komplikacijų. Šis būtinas baltymas natūraliai įtraukiamas į kūdikius.

4. Gilus kvėpavimas yra svarbus:

Šiuo nėštumo laikotarpiu jūsų kūdikio širdies plakimas sustiprės kartu su sklandžiu plaučių funkcionavimu. Nuo šiol motinai būtina gerai kvėpuoti, kad būtų užtikrintas ir pagerintas plaučių darbas. Pneumocystis, šios nėštumo fazės metu susidaro būtinos plaučių ląstelės. Tačiau vėlesnėmis nėštumo savaitėmis kūdikis galės pakankamai kvėpuoti. Dvidešimt trijų savaičių nėštumo vaisiaus judesiai taip pat dažnai siejami su tuo, kad kūdikis dažnai juda ir spardosi.

5. Amniono skystis:

Nuolat auga vaisiaus vandenys, kurie yra atsakingi už jūsų kūdikio vaišes. Tačiau nesijaudinkite, kad jis gali patekti į jūsų kūdikio burną. Būsite nustebinti žinodami, kad amniono skystis nuolat valosi maždaug 6–7 kartus per dieną.

TOC

Nėštumo dieta ir pratimai 23 nėštumo savaitę:

Nėščia moteris turėtų sutelkti dėmesį į sveiką ir pilnavertę mitybą, kupiną baltymų, angliavandenių ir skaidulų. 23 savaičių nėščiosios lengvo pobūdžio skausmai dėl spyrio gali būti normalūs, todėl mankšta kartu su dieta yra labai reikalinga. Be to, 23 savaičių nėščiosios svorio padidėjimas yra sveikas. Šios maistinės medžiagos palaikys jūsų sveikatą ir maitins vaisius. Panašiai nėščia moteris taip pat turėtų kasdien užsiimti joga ar mankšta, kad nėštumo metu ji būtų be streso, be skausmo ir nerimo.

Dieta:

Leiskite mums žinoti, ką turėtų sudaryti 23 savaičių nėštumo dieta. Iki 23-osios nėštumo savaitės jūsų mityba turėtų būti pakeista suvartojant mikroelementų, tokių kaip cinkas, kalcis ir geležis, kad būtų išlaikyta tinkama vaisiaus sveikata. Ne vegetarams nėščioms moterims rekomenduojama valgyti liesą mėsą ir baltą žuvį, kad būtų galima suvartoti daugiau baltymų. Tačiau reikėtų visiškai vengti žalių jūros gėrybių, jautienos produktų ir kiaulienos.

Priešingai, vegetariškos motinos gali pasikliauti tofu, sojos produktais ir špinatais, kad padengtų būtinų maistinių medžiagų poreikį. Be to, dietologai taip pat sutelkia dėmesį į cinko kiekio įtraukimą į nėščios moters mitybą; nes tai naudinga vaisiaus ląstelių vystymuisi.

Be žalių lapinių daržovių ir citrusinių vaisių, nėščios moterys taip pat turėtų vartoti pieno produktus, kad įvykdytų kalcio kiekio organizme reikalavimą, nes tai lemia jūsų negimusio kūdikio dantų ir kaulų vystymąsi. Tačiau jei motina netoleruoja laktozės, jai būtina pasitarti su gydytoju, kad gydytojas ar gydytojas galėtų paskirti jai kitų kalcio papildų.

Be pirmiau minėtų produktų, nėščia moteris taip pat gali remtis šviežiomis sultimis, sveikais užkandžiais ir ribotu kiekiu gaiviųjų gėrimų.

Pratimas:

Ką sudaro pratimai 23 nėštumo savaitę? Štai keletas patarimų, kurie gali jums padėti.

 • Pritūpimai šį mėnesį yra protingesnis pasirinkimas, nes jie suteikia lankstumo. Galite atsipalaiduoti atlikdami šlaunų ir dubens srities užduotis.
 • Joga yra geriausias būdas padidinti savo kūno elastingumą ir ištvermę. Ši jogos praktika suteikia geresnį protą gimdymui.
 • Jei atliekate sunkius pratimus, vaikščiokite lėtu tempu parke.
 • Atlikti Kegal pratimą šiame etape bus geriausias pasirinkimas, kuris išlaikys jūsų raumenis aplink makštį ir tiesiąją žarną, įgys daugiau lankstumo ir atlaikys gimdymo įtampą.
 • Galite atlikti įprastus tempimo pratimus, nes šiais mėnesiais tai bus labai saugu ir nesukels jokio poveikio.

TOC

Medicininiai tyrimai & Nuskaitykite 23 savaičių nėštumo metu:

Dauguma medicininių patikrinimų bus labai įprasti ir atsižvelgiant į tai, kad jūs juos darote nuo paskutinių šešių mėnesių; būsite pripratę prie procedūros. Šiame etape bus atlikti kai kurie galutiniai testai, skirti nustatyti tinkamą kūdikio padėtį. Taip pat gali būti rekomenduojamas 23 savaičių nėščiosios ultragarsas. Daugumą vaistų, kurie nepakenks jūsų kūdikiui, galima vartoti pagal gydytojo rekomendaciją. Kai kurie iš jų yra išvardyti žemiau.

 1. Karščiavimas- paracetamolis arba acikloviras
 2. Rėmuo- antacidiniai vaistai
 3. Vidurių užkietėjimas- venkite vidurius laisvinančių ir mineralinio aliejaus. Galite vartoti tokius vaistus kaip Metamucil
 4. Kosulys- dekstrometorfanas

TOC

Atsargumo priemonės, kurių reikia imtis 23 nėštumo savaitę:

Kadangi jūsų nėštumas yra pusė, vienu metu galite nervintis ir jaudintis. Tačiau jūsų kūno pokyčiai ir nerimas kartais gali sukelti stresą, kurį turėtumėte įveikti giliai kvėpuodami, lengvai mankštindamiesi, išlaikydami ramybę ir gerai rūpindamiesi savimi..

Kad būtų saugiausia šiame nėštumo etape, reikia žinoti 23 nėštumo savaičių atsargumo priemones ir keletą patarimų, kaip geriau pasirūpinti:

 • Valgykite sveiką mitybą, praturtintą maistinėmis medžiagomis.
 • Kiekvieną dieną palaikykite hidrataciją bent 8–10 stiklinių skysčių.
 • Užtikrinkite važiavimą automobiliu tinkama sėdėjimo padėtimi ir patogiu saugos diržu.
 • Įsitikinkite, kad turite reguliarų ir reguliarų sveikatos patikrinimą.
 • Gerai išsimiegokite nakties valandomis. Tačiau dienos metu taip pat galite mėgautis energijos snauduliais.
 • Būkite laimingi ir mėgaukitės nėštumu.
 • Pasilepinkite apsipirkdami nėščioms moterims.
 • Pasidalykite savo jausmais su savo partneriu, kad sumažintumėte stresą.

TOC

Žiūrėti daugiau: 22 savaičių nėščiųjų judėjimas

23 -osios nėštumo savaitės patarimai:

Tačiau yra keletas atsargumo priemonių, apie kurias būsima motina turėtų žinoti 23-ąją nėštumo savaitę. Jie yra tokie:

 1. Saugokitės svorio centro padėties pokyčių, nes kūdikis nukentės, kai bandysite pakeisti miego padėtį. Šis pokytis gali būti sunkus iš pirmo žvilgsnio, tačiau laikui bėgant tai bus lengva.
 2. Įsitikinkite, kad visiškai atsisakėte alkoholio. Pirmasis mėnuo buvo lengvas, nes jūsų kūdikis dar tik vystėsi, tačiau šį mėnesį viskas turi pasikeisti.
 3. Venkite valgyti nieko žalio, kuris gali būti žalingas jums ir jūsų kūdikiui. Galite valgyti įvairius produktus, tokius kaip mėsa, žuvis ir kiaušiniai, taip pat daržoves, pavyzdžiui, morkas.
 4. Gerkite tik pasterizuotą pieną ir būtinai pasitarkite su gydytoju apie jo kiekį, kad išvengtumėte komplikacijų.

TOC

Rizika, su kuria susiduria 23 nėštumo savaitės:

23 -oji nėštumo savaitė galbūt įpusėjo iki nėštumo, bet vis dėlto tai yra esminis ir lemiamas laikotarpis motinai. Kad vaisiaus sveikata būtų gera, reikia pasirūpinti keletu pavojų. Nėščios moterys taip pat susiduria su hipertenzijos (CHTN) rizika, jei hipertenzija buvo prieš nėštumą. Hipertenzija taip pat padidina vaisiaus augimo sulėtėjimo, motinos pasekmių ir nepageidaujamo vaisiaus riziką. Be šios būklės, rizika susirgti diabetu, lytiškai plintančiomis ligomis ir faktinėmis chirurginėmis problemomis yra ir kita rizika, susijusi su 23 -ąja nėštumo savaite.

TOC

Kontroliniai sąrašai 23 nėštumo savaitę:

Šios savaitės nėštumo kontrolinis sąrašas apima:

 1. Laikykite savo kūną hidratuotu įvairiais skysčiais, įskaitant vandenį, sultis, sriubą ir kt., Ir stebėkite šlapimo spalvą. Kadangi giliai geltonos spalvos šlapimas rodo, kad dėl padidėjusių organizmo poreikių turite pradėti gerti daug vandens.
 2. Būtinai pradėkite dieną atlikdami jogą ar lengvus pratimus. Ši jogos sesija palengvins raumenų įtempimo problemą ir taip pat pašalins jūsų kūno stresą.
 3. Venkite griežtos dietos; Vietoj to, sutelkite dėmesį į daugybę mažų patiekalų per dieną.
 4. Tai apsipirkimo laikotarpis. Įsitikinkite, kad turite pakankamai motinystės drabužių. Arba taip pat galite įsigyti laisvų ar didelių drabužių, kuriuos patogu dėvėti. Nedėvėkite aptemptų drabužių.

TOC

Šis pokytis pirmiausia yra pirmasis naujas žingsnis į motinystės pasaulį, kuriame pirmą kartą nėščios motinos visada turi mišrią emociją iš vidaus. Tarp šių painiavos su saldžiarūgštėmis akimirkomis reikia būti atsargiems dėl kelių dalykų, susijusių su motinos ir kūdikio sveikata. Pradinė motinystės linija peržengiama tik tada, kai mama pirmą kartą prilaiko vaiką ant rankų. Viskas priklauso nuo to laiko ir neilgai trukus, kai mama prilaiko kūdikį, visi skausmai ir rūpesčiai užmirštami vos atėjus kūdikiui. Tikimės, kad šis straipsnis suteikė jums gerą žvilgsnį apie 23 nėštumo savaitę. Jei turite klausimų, grįžkite į mus.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar galiu susilaukti kūdikio 23 savaičių?

Ans: Neišnešioti kūdikiai taip pat gali gimti apie 23–25 nėštumo savaites. Jie gali išgyventi po gimdymo, o pristatymas gali būti atliekamas dėl tam tikrų komplikacijų ar sveikatos problemų. Jiems išgydyti reikia gydytojų gyvybės palaikymo ir susijusių aspektų.

Q2. Kiek kavos galiu gerti kiekvieną dieną, nes 23 -ąją savaitę esu kavos mėgėja?

Ans: Turėtumėte kiek įmanoma apriboti kofeino kiekį. Turėkite ne daugiau kaip 200 mg kavos miltelių, tai gali būti du nedideli kavos puodeliai. Tačiau gerai tai pamažu mažinti. Pasitarkite su gydytoju dėl konkrečių su sveikata susijusių problemų ir kaip galite sumažinti sumą, kurią galite apriboti.

Q3. Kiek svorio turėčiau padidinti, idealiu atveju – maždaug 23 nėštumo savaitę?

Ans: Idealiu atveju dabar turėtumėte priaugti nuo keturių iki septynių kilogramų. Tai normalus svorio padidėjimas daugeliui besilaukiančių motinų; tačiau skaičiai labai skiriasi priklausomai nuo atvejo ir sveikatos būklės.