Pasiekus 36 nėštumo savaitę, jūsų kūdikis yra visiškai išsivystęs ir atrodo lygiai kaip kūdikis su rausva oda. Jo ausys yra ypač aštrios, ir jis gali atpažinti jūsų balsą ar mėgstamą dainą net po gimimo. Iki to laiko kūdikis buvo tikrai aukštas ir atrodė, kad jis pateks į burną. Bet dabar 9 -tą mėnesį kūdikis staiga nukris, kai ruošiatės gimdymui. Čia sužinosite, kas nutinka 36 nėštumo savaitę, kokie yra gimdymo simptomai, jūsų kūdikio augimas 36 nėštumo savaitę ir dar daugiau.

Pradedantiesiems mes suprantame, koks tikras sandoris jaučiasi, kai iš tikrųjų visą gyvenimą turite gyventi pagal išgirstas istorijas. Tik paskelbus, visos istorijos pradeda kauptis, visa praeities ir ankstesnė patirtis susirenka tau po kojomis ir vis tiek dienos pabaigoje kovoji vienas.

Bet kai pažvelgi į tai, kelių mėnesių skausmo ir rūpesčių sumaištis atveria dar vieną tavo gyvenimo sielos draugą, o tu verkšleni dėl visur pasklidusių emocijų ar nemigos kupinų naktų, ir netrukus suprasi, kaip brangu nuosavybės, kurios laikotės.

36 nėštumo savaitės - simptomai ir vaisiaus vystymasis

Turinys:

 1. Mėnesiai ir trimestras rodo 36 nėštumo savaites
 2. Fiziniai ir psichologiniai pokyčiai 36 nėštumo savaitę
 3. 36 savaičių nėščios kūdikio dydis ir svoris
 4. Kūdikis ir pilvas atrodo kaip 36 nėštumo savaitę
 5. Kūdikio padėtis 36 nėštumo savaitę
 6. Nėštumo dieta & Pratimai 36 nėštumo savaitę
 7. Medicininiai tyrimai ir skenavimas 36 nėštumo savaitę
 8. Patarimai ir atsargumo priemonės, kurių reikia imtis 36 nėštumo savaitę
 9. Patarimai, kaip sumažinti stresą
 10. Kontrolinis sąrašas per 36 nėštumo savaites
 11. Medicininis gydymas ir reguliarus patikrinimas
 12. Seksas per 36 nėštumo savaites
 13. 36 -osios nėštumo savaitės skausmai ir diskomfortas

Mėnesiai ir trimestras, rodantys 36 nėštumo savaites:

Dėl medicininės pagalbos ir stebėjimo devynių mėnesių nėštumo laikotarpis yra padalintas į 40 savaičių savaitės formatą. Taigi, kai minime 36 -ąją savaitę, žinote, kad spaudimas kyla. 36 nėštumo savaitė reiškia, kad esate trečiame trimestre ir 9 -ojo nėštumo mėnesio pradžioje.

Žiūrėti daugiau: 34 savaites nėščia

Fiziniai ir psichologiniai pokyčiai 36 nėštumo savaitę:

1. Žaibas:

Tai yra didžiausias fizinis pokytis, kurį patiria 36 nėštumo savaitę. Visą tą laiką jūsų kūdikis buvo pakeltas ir tiesiai kabėjo į pradinę padėtį, nors jis vis tiek judėtų savo nuožiūra. Visą tą laiką jis buvo pakeltas kojomis link gimdos kaklelio įėjimo ir pakėlęs galvą į pilvą. Prasidėjus šiai savaitei, būtų jaučiamas reiškinys, vadinamas „žaibu“, „nukritimu“ ar net „įsitraukimu“. Tai yra tada, kai kūdikis pradeda atsistoti į ištaisytą padėtį, pasiruošdamas gimdymui. Tarsi dėl reflekso, kai savaitės bėga, jis apsiverstų aukštyn kojomis, galva link gimdos kaklelio įėjimo ir kojas aukštyn.

Ši padėtis kūdikiui nėra nepatogi, nes jis puikiai išnaudoja jūsų kriaušės formos kiaušidę. Tačiau motinoms tai gali būti šiek tiek sudėtinga. Nuolatinis jausmas, kai kūdikis slenka pro šalį ir krinta, verčia susigūžti. Šis nuolatinis jausmas gali vieną dieną išsipildyti, nes kūdikis dabar yra tinkamas išgyventi už jūsų ribų.

2. Nesandarios krūtys:

Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių simptomų, su kuriais turi susidurti visos nėščios moterys. Paprastai tai atsitinka trečiąjį trimestrą, o tai reiškia, kad esate tinkamoje vietoje, kad tai patirtumėte. Šios maistinės medžiagos iš krūties yra kūdikio mitybos šaltinis pirmosiomis valandomis po gimimo. Tai atsitinka visiems ir yra nemokama. Taigi tarkime, kad neplanuojate maitinti krūtimi, vis tiek turėsite nesandarias krūtis. Slaugos pagalvėlės visada padės jums išeiti iš šios keblios situacijos.

3. Braxtonas Hicksas:

Žmonės juos painioja su tikrais susitraukimais. Jie yra skirtingi. Dabar jūs gyvenate pasaulyje, prijungtame prie išmaniųjų įrenginių. Naudokite savo išmanųjį telefoną ir atsisiųskite programą, kuri leis jums stebėti susitraukimus. Tai leis jums išsaugoti įrašą. „Braxton Hicks“ gali būti skausmingas ir pereiti šį etapą, nes jums jau beveik mėnuo iki gimdymo, o dabar jau turite pakankamai valios. „Braxton Hicks“ susitraukimo įrašą galite atnešti į ligoninę, o gydytojai pateiks keletą sprendimų.

36 savaičių nėščios kūdikio dydis ir svoris:

Kūdikis augs, kol pasirodys, ir auga ir dabar. Tiesą sakant, 36 savaičių nėščios kūdikio svoris yra maždaug 2,7 kilogramo, o ūgis-46–48 cm. Tai yra pagrindinis matavimas, kuris yra vienodas visiems palikuonims. Kūdikis kris dėl didėjančio svorio, ir būtent čia jūs patirsite šviesą, kaip paaiškinta aukščiau.

Kūdikis ir pilvas atrodo 36 nėštumo savaitę:

36 nėštumo savaitę kūdikis yra visiškai išsivystęs ir atrodo lygiai kaip kūdikis, tačiau miniatiūrinis. Jo oda rausva, o ausys tokios aštrios, kad gali atpažinti balsą iš išorinio pasaulio.

Kita vertus, pilvas, kuris visą tą laiką buvo toks aukštas, staiga pasislenka ir yra labai žemas. Taip yra dėl žaibo, kurį 36 -osios nėštumo savaitės gali patirti bet kada. Apatinis pilvas rodo, kad kūdikis ruošiasi ateiti į išorinį pasaulį.

Žiūrėti daugiau: 38 -oji nėštumo savaitė

Kūdikio padėtis 36 nėštumo savaitę:

36 nėštumo savaitę kūdikis yra visiškai išsivystęs ir pakankamai stiprus, kad galėtų išgyventi išoriniame pasaulyje. Toliau pateikiami kūdikio pokyčiai 36 nėštumo savaitę.

1. Šviesos jautrumas:

Iš pradžių kūdikiui buvo užsimerkę, nes jos dar nebuvo susiformavusios. Laikui bėgant antakiai tobulėja, o po to formuojasi vokai ir blakstienos. Netgi po to, kai kūdikis atplėšia tuos žvilgsnius, ultragarsas bus siaubingas, nes jūs žiūrėtumėte į tuščią tarpą tarp akies. Laikui bėgant rainelė vystosi ir daug vėliau dėl pigmentacijos vyzdžiai įgauna reikiamą spalvą. Kol šie nuolatiniai procesai vyko jūsų kūdikiui, išsivystė jos regėjimas, o dabar, jei užsidegsite žiburį ant pilvo, kūdikis į tai reaguos žiūrėdamas taip arba žiūrėdamas nuo jo.

2. Puikus vidinis:

36 -osios savaitės pabaigoje pastebėsite, kad jūsų kūdikis išsivystė beveik iki to momento, kad dabar jis gali išgyventi ir už motinos kūno ribų. Dabar jo oda pamažu netenka baltos vaškinės medžiagos, o kiti minkšti kūdikio plaukai dengia jo kūną, o lanugos dabar atsikrato. Dabar kūdikis lavina ausis ir dabar gali atpažinti jūsų balsą ir į jį reaguoti. Širdies plakimas ištobulėjo pats, taip pat ir plaučių darbas. Dabar kepenims nebereikia filtruoti raudonųjų kraujo kūnelių, jos čiulpai perėmė darbą ir puikiai dirba. Dabar ji baigta ir pasiruošusi.

3. Gimimo kanalas:

36 savaitę nėščių kūdikių judesiai sumažėja, kai kūdikis patenka į gimdymo kanalą. Kūdikis taps šiek tiek putlus, o jo oda bus apsaugota skysčiu, kuris nuo kitos savaitės pradės slinkti..

4. Kelias į susitraukimus:

Bus tam tikrų susitraukimo problemų, tokių kaip Braxtonas Hicksas, kuris vyks gimdoje, ir jūs juos pajusite. Tai yra viena iš pagrindinių problemų kūdikiams, kurie turi susitraukimo problemų. Dėl to gali atsirasti šiek tiek nugaros skausmų ir šie skausmai gali būti stiprūs, todėl galbūt norėsite pasikonsultuoti su gydytoju šiuo konkrečiu klausimu.

Kūdikis ir mama turi pereiti prie pokyčių, kad jie vienas kitą ištobulintų. Nors kūdikis beveik tobulai supjaustė, mama vis tiek turi tenkintis pokyčiais. Besitęsiančiomis dienomis ji įsidrąsina trečiąjį trimestrą. 40 savaičių buvo suskirstytos į tris stiebus- pirmąjį, antrąjį ir trečiąjį trimestrą, ir čia yra keletas pokyčių, kuriuos ji pajus šią savaitę.

Nėštumo dieta & Pratimai 36 nėštumo savaitę:

Jūsų mityboje tokių didelių pokyčių nėra. Gali tekti sumažinti vienu metu suvartojamo maisto proporcijas. Tai nebūtinai reiškia, kad turėsite valgyti mažiau. Jūs kompensuosite šį sumažintą maistą valgydami mažais kiekiais, o šis procesas pagerės, kai lėtai einate į paskutinę savaitę. Gerai maitintis yra gudrybė išlikti sveikam ir išlaikyti kūdikį sveiką.

Yra moterų, kurios nėštumo metu galvoja apie dietą. Tai nebus saugu. Dieta gali sugadinti jūsų maisto vartojimo planą ir susilpninti jūsų širdį, o tai gali sukelti žudynes gimdymo metu. Jūs esate 36 -oji savaitė ir dabar tikrai nenorite, kad jame būtų mažai folio rūgšties, geležies ir tt Jums taip pat reikės tinkamai aprūpinti visus reikalingus vitaminus ir mineralus. Išbandykite įvairius mitybos būdus, pavyzdžiui, į savo racioną įtraukite naujų rūšių maisto. Pabandykite įtraukti kai kuriuos vaisius į savo įprastą daržovių dietą. Dieta po nėštumo taip pat kartais yra nugaros skausmas.

Jei norite išbandyti kokį nors užkandį, kuris padės išlaikyti reikiamą gėrimo srautą į kūną, jums tiks šie maisto produktai.

Mišrus vaisių punšas:

Tai gaivus būdas aprūpinti organizmą reikiamais vitaminais ir mineralais bei suteikti liežuviui kitokį skonį.

Kokteiliai (sveiki):

Jei norite išgerti sveikų gėrimų ir tuo pačiu metu turėti kokteilių, pabandykite be alkoholio. Paprastai tai bus daržovių kokteiliai.

Sveikos sultys:

Jei jums patinka sveiki kokteiliai ar sultys, pomidorų ir mėtų sultys bus tobula. Tai leis jums gauti tam tikrų sulčių privalumų ir gerų dalykų.

Pratimas:

Šią trimestro savaitę yra daug būdų, kaip išsilaikyti. Tačiau geriausias ir lengviausias būdas aptariamas toliau.

Tempimas yra vienas iš pagrindinių reikalavimų, kurį reikia atlikti atsargiai, kad išvengtumėte raumenų mėšlungio ir išspręstumėte kai kurias svorio pusiausvyros problemas.

Vaikščioti kasdien:

Net jei vaikščiojate trumpai, nenutraukite kasdienės rutinos. Kasdienis ėjimas yra pats paprasčiausias pratimas, leidžiantis atlikti daugybę pratimų.

Sėdi:

Tikėkite ar ne, sėdėjimas gali padėti tinkamai pastatyti kūdikį, o tai taip pat padės kūdikiui nuvažiuoti trumpiausią atstumą per gimdymo kanalą. Dubens turi būti į priekį ir tai daryti su mankštos kamuoliu. Tai suteiks jums tinkamą derinimą. Tai sugrąžins kūdikio nugarą.

Pasviręs:

Kartais taip pasilenki, ir tai padeda. Lieknėjimas tikriausiai yra vienas iš geriausių būdų išlaikyti formą nėštumo metu.

Žiūrėti daugiau: 37 savaitės nėštumo simptomai

Medicininiai tyrimai ir nuskaitymas 36 nėštumo savaitę:

Toliau pateikiami nėštumo testų tipai, kuriuos reikia atlikti 3 -ąjį nėštumo trimestrą.

B grupės streptokokų atranka:

Ši patikra atliekama nuo 35 iki 37 savaitės, siekiant aptikti B grupės streptokokų bakterijas. Be to, šios bakterijos randamos 30% sveikų moterų, jos gali būti mirtinos naujagimiui ir sukelti protinį atsilikimą, klausos praradimą, regos sutrikimą ir tt.

Elektroninis vaisiaus širdies stebėjimas:

Šis stebėjimas atliekamas bet kuriuo metu po 20 -osios savaitės gimdymo ir gimdymo metu, kad būtų galima stebėti naujagimio širdies ritmą.

Testas be streso:

Šis testas atliekamas kiekvieną savaitę devintąjį trimestrą nėščioms moterims, turinčioms komplikacijų, tokių kaip aukštas kraujospūdis, nešioti kartotinius, diabetas ir tt.

Biofizinis profilis:

Šis tyrimas atliekamas tiesiog ultragarsu arba derinant ne streso testą ir ultragarsą.

Patarimai ir atsargumo priemonės, kurių reikia imtis 36 nėštumo savaitę:

Toliau pateikiami tam tikri patarimai ir atsargumo priemonės, kurių reikia imtis 36 nėštumo savaitę:

 • Venkite alergijos, nes tai gali sukelti problemų žindymo metu. Bet kokio tipo alergija maistui turėtų būti išspręsta nedelsiant.
 • Dabar, kai nuo šiol kiekvieną savaitę lankysite savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją, išnaudokite savo laukimo laiką investuodami į gerą knygą.
 • Nepanikuokite, jei jūsų kūdikio judesiai ir smūgiai sumažėjo. Supraskite, kad kūdikis dabar turi mažiau vietos judėjimui.
 • Būkite pasirengę pamatyti, kaip prarandate gleivių kamštį. Tai tiršta geltona išskyra su kraujo atspalviu. Tai gali įvykti savaites, dienas ar net valandas prieš pradedant gimdyti.
 • Planuojate siųsti gimimo pranešimus? Atlikite pasiruošimą dabar ir paruoškite vokus. Dar vienas dalykas, kurį turėsite padaryti, kai kūdikis atvyks, nes po to jums liks labai mažai laisvo laiko.
 • Pasirinkite savo pediatrą, jei jo dar nepasirinkote.
 • Pasiruoškite gimdymo krepšiui – supakuokite visus būtinus daiktus, kurių jums gali prireikti pradėjus gimdyti, įskaitant draudimo informaciją, patogius drabužius, žurnalą, fotoaparatą, įkroviklį, ausines ir visus kitus dalykus, kurie, jūsų manymu, gali būti reikalingi.

Patarimai, kaip sumažinti stresą:

Depresija ir stresas nėštumo metu gali būti vienas iš labiausiai paplitusių reginių, nes su jais susiduria visos moterys. Stresas kyla iš tos pačios įprastos veiklos per pastaruosius 7 ar 8 mėnesius, o kai moterys pagaliau sulaukia paskutinio mėnesio laikotarpio, stresas jį užklumpa ir sugadina nuotaiką. Galite atlikti toliau nurodytus veiksmus.

Kalbėjimas su žmonėmis:

Kalbėjimas su kitais apie savo psichinę būklę ir emocines problemas tikrai padės jas sumažinti. Tokia savarankiška terapija visada praverčia.

Tinkamas pratimas:

Kartais pratimai padeda sumažinti stresą. Bendradarbiaukite su draugais ar partneriu, ir tai leis jums lengvai susidoroti su stresu.

Pasiruošimas gimdymui:

Jei anksti ruošiatės gimdymui, tai sumažins įtampą ir padės tinkamai sumažinti streso sukeltas problemas, tokias kaip depresija. Daugelis moterų patiria stresą galvodamos apie tai, kaip jos galės pasirodyti, kai ateis tikrasis gimdymo laikotarpis. Jei esate vienas iš tų, negalvokite apie tai, nes jums bus gerai, jei jau įveikėte šį tašką.

TOC

Kontrolinis sąrašas per 36 nėštumo savaites:

Savaitės užsiėmimai yra beveik vienodi, o moterys su vaiku pilve galės gana lengvai išgyventi šiuos kelis pokyčius, nes ji jau daug išgyveno. Keisis savaitės mankštos tvarka, pavyzdžiui, nuo šiol nebekalbėsite ilgų pasivaikščiojimų. Taigi skaitymas sukelia daugiau tinginystės, kol galiausiai pagimdysite. Kūdikis vystosi lėtai ir yra didžiausias vaisiaus vystymosi etapas. Kambarys žarnyne yra ribotas, todėl gali būti pasiūlyta keletas smūgių. Jūs taip pat turėsite neįtraukti visų rūšių pilvo pratimų į savo treniruotes, nes esate trimestro stadijoje. Taip pat bus keletas nedidelių dietos pakeitimų.

Medicininis gydymas ir reguliarus patikrinimas:

Gali būti tam tikrų sveikatos sutrikimų, dėl kurių turėsite vartoti vaistus, o išspręsti tokias sveikatos problemas padės gimdant. Saugūs vaistų vartojimo būdai turėtų būti naudojami 36 -ąją nėštumo savaitę. Toliau aptariamos tam tikros sveikatos būklės ir pagrindiniai jų vaistai.

Vidurių užkietėjimas:

Jei kenčiate nuo vidurių užkietėjimo problemų, „Metamucil“ jums gali būti tobulas dalykas. Gydytojai taip pat skiria šį vaistą nėščioms moterims, kurios susiduria su vidurių užkietėjimo problemomis.

Rėmuo:

Tai turbūt viena labiausiai matomų sveikatos būklių tarp nėščių moterų. Virškinimo sutrikimus ir rėmenį galima išspręsti naudojant Tums.

Šiuo metu reikia reguliariai tikrinti judesius.

Seksas per 36 nėštumo savaites:

Daugelis žmonių, nesvarbu, ar tai yra saugu, ar ne, turi lytinių santykių, kai esate 36 savaites nėščia. Tai saugu. Seksas padės gimdyti. Tai susiję su sukeltu gimdymu, o tai savo ruožtu leidžia moteriai greičiau pradėti gimdyti. Kūdikio galva lėtai judės gimdos kaklelio link ir paskutinis dalykas, kurio norėsite, kad kūdikis išstumtų. Taigi, net ir būdami 36 savaites nėščia, galite mylėtis saugiai.

36 savaičių nėštumo skausmai ir diskomfortas:

Nugaros skausmas:

Staiga vieną rytą pabudote nuo rimtų nugaros skausmų ir susimąstėte, kodėl tai yra. Diena praeina, o kitą rytą vėl jaučiate, kad skausmas sustiprėja. Štai kelias į jį. Visą šį laiką jūs miegojote ant nugaros, todėl kūdikis pajuto vietos trūkumą. Kai ir toliau miegate, kūdikis taip pat miega, ir kol jis auga miegodamas, jūs nustebsite, kai suprasite, kaip jis stumia jūsų nugaros raumenis ir kaulų čiulpus, kad sukurtų sau vietos. Pabandykite miegoti ant šonų ir pažiūrėkite, kaip skausmas praeina.

Susitraukimas:

Dabar kūdikis yra pasirengęs palikti savo viešnagę, todėl laikui bėgant jūsų kūnas nuolat įspėja jus apie būsimus įvykius. Paprastai tai yra klaidingų susitraukimų forma, kurią jaučiate. Tai gali būti ne skausminga, bet šiek tiek nepatogu, nes jūsų kūnas dar nėra pasiruošęs ar įpratęs. Šis susitraukimas vadinamas „Braxton Hick“ susitraukimais, kad jie prasidėtų lėtai ir laikui bėgant stiprėtų.

Lizdavimas:

Maždaug tuo metu būtų paskutinis skubėjimas persvarstyti nuspręstus kūdikių vardus ir baigti tapyti darželį. Lovytės ir žaislai turėtų būti paruošti, taip pat ir kūdikio antklodė, kurią kažkada nešiojote vaikystėje. Staigus skubėjimas papuošti ir paruošti vietą gali jus išplauti, net jei staiga pajusite stiprią energiją, tekančią per kaulus. Paprastai tai vadinama „lizdavimu“, jausmu, kurį patirs mama. Tiesiog eik su srautu ir daryk viską, ko reikia, kad būtum laimingas.

Taigi, esate 36 -osios nėštumo savaitės ir jums puikiai sekasi iki šiol. Dar vienas mėnuo ir jūs laimėsite su savo gražiu ir sveiku kūdikiu rankoje. Jei kenčiate nuo rimtų sveikatos problemų, jie taip pat yra tinkamoje vietoje, nes aptarėme kai kuriuos tikėtinus simptomus ir patarimus, kaip juos įveikti. Ir jei ne, tada atsisėskite, atsipalaiduokite ir padėkokite Dievui už kiekvieną papildomą dieną, kurią turite sveikai maitintis, kad jūsų kūdikis taptų sveikesnis ir sotesnis.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Kokie yra 36 nėštumo savaičių nepatogumai?

Ans: Štai keletas 36 nėštumo savaičių nepatogumų:

 • Rėmuo
 • Vidurių užkietėjimas
 • Nemiga
 • Edema ar patinimas
 • Klubo skausmas
 • Makšties išskyros
 • Svorio priaugimas

Q2. Kokie yra įvairūs 36 savaičių nėštumo skausmai?

Ans: Skausmai, kuriuos galite patirti per 36 nėštumo savaites, yra šie:

 1. Susitraukimai
 2. Širdies deginimas
 3. Braxtonas Hicksas
 4. Apatinės nugaros dalies skausmas
 5. Nuovargis

Q3. Ar saugu gimdyti 36 nėštumo savaitę?

Ans: Tais atvejais, kai yra tokia būklė kaip preeklampsija, saugiausias pasirinkimas yra ankstyvas gimdymas. Tačiau rizika vis dar kyla kūdikiams, gimusiems prieš visą laikotarpį. Tačiau 36 savaites kūdikis laikomas pavėluotu priešlaikiniu gimdymu, o rizika yra daug mažesnė nei kūdikių, pagimdytų per 35 savaites.

Q4. Kaip mano kūdikis atrodo įsčiose 36 savaičių?

Ans: 36 savaitę kūdikis yra visiškai išsivystęs įsčiose, o jo oda yra rausvos spalvos. Kūdikis yra 18 colių ūgio ir sveria beveik 6 svarus. Šios savaitės pabaigoje jūsų kūdikis bus vadinamas ankstyvuoju gimdymu ir labai mažai rizikuoja.