Šiame straipsnyje aptarsime keletą pagrindinių faktų apie 1 mėnesio kūdikį. 1 mėnesio amžius reiškia, kad įlanka ką tik buvo parvežta namo iš ligoninės vos keliomis dienomis anksčiau. Tai yra vienas iš tų atvejų, kai kūdikiui reikia intensyvios priežiūros ir jei esate naujokas šiame darbe, šiame straipsnyje aptarti faktai akivaizdžiai jums padės. Tai vienas iš tų laikų, kai mama ir kiti šeimos nariai tampa tikrai emocingi, nes prieš akis beveik visą dieną miega mažas kampas ar karalius. Reikia imtis daug priemonių, susijusių su kūdikio vystymusi, maistu (maitinimu), priežiūra, miegu, žaislais ir net svarbiais etapais. Mes diskutuosime po vieną.

1 mėnesio kūdikis

1 mėnesio kūdikis – svoris, priežiūra, vystymasis & Etapai:

Pažiūrėkime, kaip būti pirmojo mėnesio naujagimio priežiūrai ir ką daryti šiame etape.

Svoris (1 mėnesio kūdikio svoris):

Tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, susijusių su naujagimiu. Kai kūdikiui sukanka beveik vienas mėnuo, reikia patikrinti jo svorį, o tai reiškia, kad kūdikį reikia išmatuoti, ar jis sveria pakankamai, ar ne, ar turi antsvorio (o tai vėliau gali būti problema), ir pagal tai ateityje bus laikomasi dietos. į fiksuotą.

Kūdikis, kuris dažniausiai maitinamas krūtimi, priaugs ne daugiau kaip 112–120 gramų, o tai reiškia, kad kūdikis sveria 4–7 uncijos per savaitę. Kūdikio svoris turėtų būti tikrinamas beveik kas savaitę arba per pirmuosius šešis mėnesius. Kas mėnesį kūdikis turėtų sverti nuo 1/2 iki 1 kilogramo. Tai reiškia, kad per mėnesį svoris turėtų padidėti nuo 1/2 iki 1 kilogramo. Tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių, kai reikia intensyviai rūpintis kūdikiu, ir jo reikėtų griežtai laikytis.

1 mėnesio kūdikio priežiūra:

Dabar, kai į jūsų šeimą ir jūsų gyvenimą atėjo naujas narys, jūsų gyvenimas tikriausiai labai pasikeitė. Rūpinantis 1 mėnesio kūdikiu reikia daug meilės ir griežto elgesio. Kiekviena diena jums bus tarsi iššūkis, nes kūdikis auga kiekvieną dieną. 1 mėnesio kūdikio poreikiai yra gana paprasti, tačiau jų elgesys gali būti nenuspėjamas ir neapibrėžtas. Turėsite būti pasirengę visiems galimiems rezultatams. 1 mėnesio kūdikį reikės dažnai maitinti (maitinti). Dauguma šio amžiaus kūdikių beveik miega visą dieną. Tačiau yra kūdikių, kurie elgiasi kitaip, kai staiga tam tikrais laiko tarpais atsibunda. Dabar jūsų darbas yra užtikrinti, kad kūdikis pakankamai išsimiegotų, kitaip kūdikis susirgs gana lengvai, jei nebus tinkamai išsimiegota.

1 mėnesio kūdikio maitinimas:

Kūdikis turi būti maitinamas mažiausiai 6 kartus per 24 valandas, kai jam yra 1 mėnuo. Per pirmuosius 6 mėnesius motinos pienas turėtų būti vienintelė kūdikio vakarienė, pietūs, vakarienė ir pusryčiai. Nemėginkite daryti įtakos įpėdinių maitinimo įpročiams arba jie gali būti sutrikdyti, o vėliau tai gali lemti augimo stoką. Kūdikis žino, kiek jam reikia gerti, ir jei jie yra per anksti, tai yra kitoks scenarijus. Tai yra vienas iš pagrindinių žingsnių, į kurį reikia atsižvelgti prieš maitinant kūdikį.

1 mėnesio kūdikio miegas:

Miegas yra vienas iš pagrindinių kūdikio poreikių. Kūdikiui turėtų būti suteikta daug galimybių gerai išsimiegoti. Miegas yra tai, kas iš tikrųjų privers kūdikį augti. Vienas iš pagrindinių kūdikio poreikių yra miegas šiame etape. Aplinka turi būti prižiūrima taip, kad kūdikis tinkamai išsimiegotų. Kambarys turi būti visiškai nepralaidus garsui. Jei tai neįmanoma, visi langai ir durys turi būti uždaryti, paliekant pakankamai vietos 1 mėnesio kūdikiui kvėpuoti. Kūdikis turi būti paguldytas prie lovelės, nors jam yra 1 mėnuo, kad jis galėtų efektyviai miegoti.

Vystymasis (1 mėnesio kūdikio vystymasis):

Kūdikio svoris gana didėja ir jis pakankamai miega. Tai reiškia, kad kūdikis vystosi be jokio blogo vystymosi ženklo. Jei dėl kokių nors priežasčių kūdikis nesveria tinkamo svorio, žaislas turi pasitarti su specialistu.

Iki šiol kūdikis galės atpažinti motiną ir galės judėti, taip pat užmerkti ir atverti akis. Tai yra vienas iš pagrindinių pokyčių, kurį turi išgyventi 1 mėnesio kūdikis. Kūdikis dabar žinos apie kvėpavimo svarbą, nors nežino apie šį terminą. Kūdikis taip pat reaguos į jūsų švelnų ir malonų elgesį. Atsakymo laikas skirtingiems kūdikiams bus skirtingas.

1 mėnesio kūdikių maistas, žaislai ir svarbiausi įvykiai:

Žaidimas ir bendravimas šiuo metu yra vienas iš pagrindinių kūdikio poreikių. Reikėtų nusipirkti žaislų, kuriuos kūdikis laikys už rankos. Kūdikių maistas apima motinos pieną ir, jei dar ką nors rekomenduoja, gydytojas.

Kūdikio vystymosi etapai apima žmonių identifikavimą, storą elgesį, nerimą keliančius viršininkus dėl bet kokio diskomforto, pasyvų ir ramų elgesį. Tai yra keletas pagrindinių požymių, kuriuos kūdikis turi parodyti, norėdamas įrodyti, kad jis tinkamai vystosi. Tai buvo keletas 1 mėnesio vystymosi etapų.

Be visų šių savybių, kūdikis turi būti saugus, jam turi būti suteikta pakankamai erdvės bendrauti ir žaisti ir tt Kūdikis taip pat turėtų būti išmokytas kai kurių savisaugos priemonių. Kartu su kūdikiu mama turi pasirūpinti ir savimi.

Jei norite sužinoti apie skirtingus kūdikio vystymosi, miego ir maitinimo poreikius, aukščiau pateiktą straipsnį rasite mokomuoju. Žinoma, jei norite pasirūpinti savo kūdikiu ir atsitiktinai esate pirmą kartą, tuomet atėjote į reikiamą vietą.