Sijonas yra vienas iš būtiniausių bet kokios moters drabužių spintos elementų. Tai toks universalus drabužis; galite dėvėti atsitiktinai arba oficialiai. Sijonai yra įvairių ilgių, stilių ir audinių. Kaip ir medvilnė bei tinklinis audinys, atlasas taip pat yra madingas. Dėl švelnumo ar minkštumo jis tampa populiaresnis ir paklausesnis audinys. Juoda, violetinė ir balta spalva tinka jūsų profesionaliai išvaizdai, kita vertus, ryškios spalvos yra jūsų išvykoms ir vakarėliams.

satino sijonai

Įvairių tipų satino sijonų dizainai moterims:

Yra įvairių tipų satino sijonų – nuo profesionalių iki atsitiktinių. Štai keletas pasirinktinių satino sijonų, kurie geriausiai atrodo.

1. Moterų apskrito kasdienio sijono satinas:

Apvalus laisvalaikio satino sijonas

Sijonas iš satino sukuria puikų apskritimą apačioje. Jis turi prigludusią juosmens liniją ir išlenktas apačioje „A“ formos. Tai puikus pasirinkimas oficialiems ir kasdieniams drabužiams. Jis yra kelių ilgio, virš kelio ir blauzdos ilgio ir geriausiai tinka lieknoms mergaitėms. Jis gali būti sujungtas su bangomis, apkabinamais trišakiais, kulnais ir skrybėle.

2. Ilgas satino pieštuko sijonas:

Pieštuko stiliaus satino sijonas

Šio tipo sijonai yra tiesūs ir labai aptempti nuo juosmens iki kelių. Šis violetinės spalvos satino pieštuko sijonas puikiai tinka tonizuotam kūnui, kad puikuotųsi išlinkimais. Šis sijonas tinka ne tik verslo susitikimams, bet ir vakarėliams. Tai gali būti derinama su marškiniais ir apkarpytu viršumi.

3. Ilgas satino sijonas aukštu juosmeniu moterims:

Satininis sijonas aukštu juosmeniu

Pilni satino sijonai aukštu juosmeniu yra aptempti su sagu ar užtrauktuku ties tikru juosmeniu. Paprastai diržai ir lankai naudojami juosmens linijoje, siekiant pabrėžti aukštą juosmens dizainą. Šioje sijonoje Prabangūs lankai atrodo labai grakščiai ir gali derėti su pasėlių viršumi.

4. Moteriškas satino aukštas-žemas sijonas:

Satin High-low sijonas

Pavadinimas apibūdina save, žemas sijonas turi asimetrišką iškirptę. Šis sijonas turi kelių ilgį priekyje ir ilgą nugarą. Šis sijonas geriausiai tinka kasdieniam ar vakarėlio drabužiams. Tai gali būti sujungta su apkarpymo viršumi ir pleištais.

5. „Ladies Wrap Satin“ ilgas sijonas:

Apvyniokite satino sijoną

Stačiakampis audinio gabalas yra apvyniotas aplink juosmenį, vienas gabalas sutampa su kitu gabalu, taip pat susiejamas su mazgu. Šį ilgą satino sijoną gali dėvėti kiekviena moteris. Šis sijonas yra geras pasirinkimas vasaros atostogoms paplūdimyje.

6. Plisuotas sijonas moterims:

Plisuotas sijonas iš satino

Šis satino klostuotas sijonas yra paruoštas dėvėti; jie turi vertikalius klostes visame sijone. Šį gėlių dizainerio sijoną galima pasirinkti bet kokiam laisvalaikio ar vakarėlio drabužiui. Galite susiburti į marškinėlius, marškinius, skrybėles ir kulniukus.

Skaityti daugiau: Stilingi klostuoti sijonai.

7. Mermaid Satin Maxi sijonas:

Mermaid Satin sijonas

Šio tipo sijonas yra prigludęs prie juosmens iki kelio, o pabaigoje išsiskleidžia, todėl susidaro žuvų uodegos. Šis satino maxi sijonas dera su apkarpytu viršumi ir virvelėmis. Šis sijonas skirtas gerai tonizuotiems kūnams.

8. Moteriškas burbulas satino midi sijonas:

Bubble Satin sijonas

Šis satininis midi sijonas sukuria burbulo efektą, kai sijono apačia sukišta atgal. Tai suteikia kreivesnę išvaizdą ir netinka tiems, kurie nenori gausios išvaizdos. Tai galima pasiimti bet kokiam atsitiktiniam vakarėliui. Priekyje ir abiejose kišenėse esantys mygtukai suteikia nuostabią išvaizdą.

9. Daugiasluoksnio stiliaus satino sijonai:

Daugiasluoksnis satino sijonas

Šį juodą satino sijoną sudaro audinio sluoksniai, susiūti vienas virš kito nuo juosmens iki apačios. Tai suteikia sijonui daug apimties. Jo ilgis gali skirtis; tai gali būti kelias, virš kelio ir blauzdos ilgis. Tai gali būti jūsų vakarėlis ir kasdienis drabužis. Tai suteikia mergaitei pasakišką išvaizdą.

Jei norite savo aprangai suteikti daug elegancijos, galite eiti su ilgu satino sijonu. Kai pasirinksite sijonus, būtinai pasirinkite tam tikrą neutralią spalvą, kad jie lengvai susimaišytų ir derėtų prie jūsų viršūnių ir trikotažo. Spaudiniai ir modeliai taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Ilgas mini ir mini mini satino sijonas taip pat suteikia moterims nuostabią išvaizdą. Tinkamo sijono pasirinkimas priklauso nuo to, kaip jūsų stilius, pieštukas, klostuotas, žemas sijonas geriausiai tinka liekniems kūnams. Bubble ir tutu sijonas netinka sunkiam, tonizuotam kūnui.