Pieštukiniai sijonai! Jie yra aptakūs, nervingi, šiuolaikiški ir super moteriški. Nesvarbu, ar jaunas, ar senas, ar eidamas į koledžą ar biurą, ar vakarėlį ar atsitiktinę laisvadienį, pieštukų sijonai tam tikra prasme yra universalūs, kad atitiktų įvairius pageidavimus ir išvaizdą. Jie visada stilingi ir niekada neišeina iš mados. Mes dažnai netgi pastebime savo mėgstamas įžymybes šiose gražiose karštose aprangose ​​ir matome, kad mados pasaulis taip pat trykšta! Tada kam laukti? Ar nenorite prie savo garderobo pridėti šių gražių pieštukų su sijonu suknelių? Visos šiuolaikinės ir naujųjų dienų moterys, mėgstančios šiuolaikinį vakarietišką stilių, privalo jas turėti kolekcijoje, ir mes tikimės, kad niekada jų nesigailėsite. Šiandien praneškite mums apie pieštukų sijonus ir dizainą!

Pieštuko sijonas

Pieštukų sijonų ypatybės:

Pieštukiniai sijonai yra tie sijonai, kurie turi siaurą ir siaurą prigludimą ir tvirtai priglunda. Štai keletas šių gražaus pieštuku pritaikyto sijono skiriamųjų bruožų ir savybių, kurias turite žinoti prieš pirkdami.

  • Jie nėra vieno tipo sijonai; visi jie yra įvairių audinių, nuo šilko iki poliesterio, lino ir džinsinio audinio.
  • Pieštuko sijonai būna įvairaus ilgio, taip pat nuo žemiau kelio iki virš kelių.
  • Jie gali būti dėvimi įvairiomis progomis ir renginiais. Turime įprastą ir populiarų paprastą juodą formalų pieštukų sijoną, skirtą madingiausiems dizainerių drabužiams prie blizgučių sijonų ir dar daugiau!
  • Pieštuko sijonai taip pat turi skirtingus modelius, kuriuos galite pasirinkti, priklausomai nuo jūsų skonio ir pageidavimų. Nuo įmantraus nėrinių raštuoto dizainerio išvaizdos iki klostuoto sijono iki prigludusių, o su kitais atspaudais jie yra gana spalvingi ir nervingi!

Kaip pasirinkti tinkamus pieštukų sijonus kiekvienai kūno formai ir struktūrai:

Daugelis iš mūsų dažnai mano, kad šie puošnūs pieštukų sijonai atrodo stulbinančiai ir tinka tik moterims, turinčioms ypatingą kūno formą ir struktūrą. Leiskite mums pasakyti, kad tai neteisinga, dabar jie yra gana užburiantys, ir kiekvienas gali juos dėvėti. Naujos išvaizdos pieštuko sijono stilius priklauso tik nuo jūsų struktūros, o su sijonu išgauti glostančią išvaizdą galima visiems! Štai keletas patarimų ir paslapčių.

  • Pradėkime nuo kūno struktūros ir formos. Moterims, turinčioms smėlio laikrodžio struktūrą, nereikia labai tvirtai ir tinkamai priglusti. Pirmenybę teikite sijonams su aukštu liemeniu, kurie yra ploni. Čia puikiai tinka blauzdos ilgio sijonas.
  • Didesnė struktūra aplink klubus ir šlaunis, apatinė kūno dalis, siaurėjanti, yra tinkama ir teisinga.
  • Tiksliau, tie, kurie turi kriaušės kūno struktūrą ir formą, idealiai gali pasirinkti pieštukų sijonus žemiau kelių.
  • Tie, kurie turi didesnį juosmens plotą ir pilvo liniją, vėl renkasi sijonus su aukštu juosmeniu, su didesniu ir plačiu juosmeniu.
  • Toliau, jei turite obuolių kūno struktūrą su platesne sritimi aplink kūną, pirmenybę teikite sijonams žemiau kelių.
  • Visos kūno struktūros, išskyrus smulkesnes, gali pasirinkti tamsesnę spalvą, kad atrodytų geriausiai ir būtų intensyvesnės.

Įvairių tipų pieštukų sijono modelių apranga su vaizdais Indijoje:

Šiame įraše mes greitai apžvelgiame 20 populiariausių pieštukų sijonų dizaino suknelių. Taigi, negaišdami daugiau laiko. Pereikime prie geriausių pieštukų sijonų kartu su vaizdais Indijoje.

1. Džinsų pieštukų sijonai jaunoms mergaitėms:

Džinsiniai pieštukų sijonai jaunoms merginoms

Tai visų laikų mėgstamiausias pieštukų sijonas. Šis sijono dizainas, pagamintas iš storo džinsinio audinio, yra skirtas mirti. Paveikslą prigludusi medžiaga yra geriausias pasirinkimas. Jų būna tiek ilgų, tiek trumpų variantų. Šiuos džinsinio pieštuko sijonus galima dėvėti ištisus metus. Žiemą galite dėvėti ilgus pieštukų sijonus, tačiau kadangi džinsinis audinys yra tvirta ir patvari medžiaga, net trumpesni drabužiai taip pat suteiks jums pakankamai šilumos žiemą. Kadangi trumpi ir net mini džinsiniai pieštukų sijonai yra karšta mėgstamiausia vasarą. Galite juos supti su traškiais baltais medvilniniais marškinėliais.

2. Paprasti paprasto kelio ilgio medvilniniai pieštukų sijonai:

Paprasti paprasto kelio ilgio medvilniniai pieštukų sijonai

Šie sijonai iki kelių yra dažniausiai pasitaikantys pieštukų sijonai. Jie pagaminti iš medvilnės ir dažniausiai būna nepermatomų pagrindinių spalvų, tokių kaip pilka, mėlyna, rožinė, raudona ir balta. Jie atrodo gana elegantiški ir modernūs. Šiuos paprastus medvilninius sijonus galite lengvai suporuoti su trumpomis apkarpytomis viršūnėmis ar marškinėliais. Tai gana plačiai prieinama tiek internetinėse, tiek neprisijungusiose parduotuvėse. Jie dažniausiai yra trumpi iki kelių ir tinka madingoms moterims.

3. Šoniniai pieštukų sijonai:

Šoniniai pieštuko sijonai

Šio tipo pieštukų sijonai yra gana prašmatnūs ir modernūs. Tai tik panašūs į bet kokį pieštukų sijoną, tačiau turi naują dimensiją. Šis juodas pieštukų sijonas turi šoninį kirpimą, todėl jis yra tikrai seksualus. Šis šoninis dumblo pieštukų sijonas yra tiek trumpas, tiek ilgas.

4. Pieštuko sijonai su užtrauktuku:

Pieštuko sijonai su užtrauktuku

Sijonai su užtrauktukais pieštuku atrodo gana madingi ir modernūs. Tai puikiai tinka oficialiems vakarėliams. Šie pieštukų sijonai yra su užtrauktuko viduriu. Tai yra vienas iš populiariausių pieštukų sijonų mergaitėms su šiuolaikišku aprangos dizainu.

5. Tikrinami ir aukšto juosmens pieštukų sijonai:

Tikrinami ir aukšto juosmens pieštukų sijonai

Šio tipo ilgi pieštukų sijonai yra tikrinami. Šis pieštukinis sijonas puikiai atrodo išvykoms. Šie tikrinami sijonai yra tiek ilgų, tiek trumpų variantų. Dauguma merginų mėgsta sportuoti tokio tipo pieštukų sijonų aprangas dėl savo funkcijų ir vakarėlių.

6. Mygtuko rašto pieštukų sijonai:

Mygtuko rašto pieštukų sijonai

Šie pieštukų sijonai yra su sagomis. Mygtukai gali būti dedami bet kur šonuose arba gale. Šį sijoną aukštu juosmeniu galite dėvėti įprastam biurui ir funkcijoms.

7. Kailių pieštukų sijonai:

Kailiniai pieštukų sijonai

Šis kailio tipo pieštukų sijonas puikiai tinka žiemai. Indijoje jis nėra toks populiarus. bet šlapiuose jis yra labai populiarus. Storas kailis gali būti įvairių spalvų ir raštų. Indijos rinkoje galite įsigyti odinių pieštukų sijonų, kurie taip pat yra gana populiarūs.

8. Dažyti pieštukų sijonai:

Dažyti pieštukų sijonai

Šie pieštukų sijonai pagaminti iš šiltos jaukios medžiagos. Šis pieštukų sijono raštas labai tinka šviesioms žiemoms. Bet jei jis ilgas, jį galima dėvėti ir atšiauriomis žiemomis. Puikiai tinka jaunoms, liekno kūno moterims.

9. Gėlių dizaino nėrimo nėrinių pieštukų sijonai:

Gėlių dizaino nėrinių nėrinių pieštukų sijonai

Tai gana seksualus ir naujausias pieštuko sijonas su gražiu raštu. Jie pagaminti iš nėrimo medžiagos, kuri atrodo labai madinga. Šio tipo sijonai pieštukais puikiai tinka toms pasimatymų naktims. Tai vienas iš vidutinio ilgio pieštukų sijonų moterims, mėgstančioms modernaus modelio aprangą.

10. „Koovs“ marškinėlių sijonas su pieštuku:

Koovs Džersio pieštukų sijonas

Jei šį sezoną ieškote madingo sijono pieštuku, tai tikrai gali būti vienas iš jų. Tai seka Londono sijono dizainą ir bus tinkama visoms jaunoms merginoms. Jis puikiai tinka apatinei kūno daliai ir geriausiai atrodys toms moterims, kurios turi tonizuotą kūno sudėjimą. Šio sijono atspalvio stilius yra gana įspūdingas, o ilgis taip pat yra tinkamas. Jis nėra nei per ilgas, nei per trumpas. Tai puikiai tinka tiems, kurie nori atrodyti patraukliai su pieštukų sijonais. Sijonas buvo įkvėptas garsenybių išvaizdos ir dėl visų priežasčių jis yra vienas geriausių pieštukų sijonų, kuriuos galite įsigyti šiais metais.

11. Koovso dryžuotas sijonas:

„Koovs“ dryžuotas sijonas

Tai yra kažkas visiškai naujo. Šis pieštukų sijonas pasižymi labai viliojančiu modeliu, padarytu visame kūne. Dryžuotas raštas yra geriausias šio sijono bruožas – tai pagrindinė priežastis, dėl kurios moterys pirmiausia traukia šį sijoną. Dėl kūno prigludusio modelio ir aukšto juosmens dizaino jis tikrai yra vienas geriausių pieštukų sijonų. Jis gali būti naudojamas kaip atsitiktinis, taip pat kaip oficialus pieštukų sijonas ir gali būti dėvimas vakarėliuose. Trumpai tariant, šis sijonas yra viskas viename ir tikrai tinka visoms toms moterims, kurios mėgsta sijonus.

12. KODAS Lazeriu supjaustytas pieštukų sijonas:

„CODE“ lazeriu supjaustytas pieštukų sijonas

Ieškai kažko visiškai naujo? Gerai pažvelkite į šį dizainerio pieštuko sijoną. Tai vienas iš geriausių, priskiriamų pieštukų sijonų kategorijai, ir puikiai tiks toms merginoms, kurios nori drąsiai dėvėti sijonus. Šio sijono medžiaga yra patogus drabužių audinys. Tai suteikia komforto su stiliumi, todėl šio sijono kūrėjai prognozuoja, kad šis sijonas bus visiškai sėkmingas. Dėl juodos spalvos ji atrodo stilingai.

13. „Chic Blue Plain“ pieštukų sijonas:

Elegantiškas mėlynas paprastų pieštukų sijonas

Tai turbūt vienas gražiausių pieštukinių sijonų, kuriuo mergina gali pasinaudoti. Elegantiška mėlyna spalva, rodoma ant šio sijono, pavogs visą išvaizdą ir akimirksniu sužavės žmones. Tai įprastas sijonas ir tiks beveik visų dydžių moterims. Tai sijonas aukštu juosmeniu ir gali būti naudojamas kaip oficialus sijonas. Jis gali būti sportuojamas su marškinėliais (prisegtomis) arba su rankovėmis. Šio sijono modelis yra gana paprastas ir jame nėra nieko. Tačiau vis dėlto tai yra gana patrauklu daugumai moterų.

14. Paprastas baltas vidutinio ilgio sijonas:

Paprastas baltas vidutinio ilgio sijonas

Ieškai kažko, kas priblokštų kitų protus? Tada tai yra vienas iš geriausių moterų drabužių gaminių. Tai dizainerio pieštukų sijonas, nors ir atrodo gana paprastai. Panašus į ankstesnį, jis nėra pernelyg išgalvotas, tačiau vis tiek yra kažkas apie šį pieštuko sijono aprangą, kuri gali akimirksniu sužavėti žmones. Jei vykstate į vakarėlį (verslo ar verslo vakarėlį), šis sijonas jums tiks.

15. „Covington“ moterų pieštukų sijonas:

„Covington“ moteriškas pieštukų sijonas

Tai yra vienas geriausių pieštukų sijonų jaunoms merginoms, turinčioms tonizuotą kūno sudėjimą. Jei turite dvigubą juosmenį, tai jums nebus labai tinkama. Dėl šio sijono rodomos juodos spalvos jis atrodo labai elegantiškai ir suteikia jam labai aristokratišką prisilietimą. Tai paskatins žmones domėtis pieštukų sijonais. Tai drabužių kategorijos pradininkė ir galima sakyti, kad ji yra viena iš pirmųjų pieštukų sijonų lyderių. Vis dėlto jis yra gana populiarus tarp moterų ir yra plačiai sportuojamas vakarėliuose ir kituose panašiuose renginiuose.

16. Elžbietos ir Džeimso Klementinos pieštukų sijonas:

Elžbietos ir Jameso Clementinos pieštukų sijonas

Tai vienas įspūdingiausių pieštukų sijonų drabužių. Beveik kiekviena (moterys) ją vilioja. Šis pieštukų sijono modelis yra daug daugiau nei tiesiog gražus. Šis futuristinis pieštukų sijonas yra vienas iš naujausių dizainerių sukurtų sijonų, o moterys eina iš proto, norėdamos sportuoti ant savo kūno. Jis nuslėps didžiąją kelio dalį, palikdamas vieną mažą dalį, tai yra kairįjį kelį. Tai madingas modelis, kuriuo sportuoja šis sijonas.

17. Rudas karštas pieštukų sijonas:

Rudas karštas pieštukų sijonas

Jei jums reikia viliojančio pieštukų sijono dizaino, tai bus vienas geriausių jums šioje kategorijoje. Ypatingas pieštuko sijonas, kurio oda yra rudos spalvos, atrodys nepakartojamai ir skirsis nuo kitų pieštukų sijonų mėgėjų. Tai tvirtai priglundantis sijonas ir šią dizainerio medžiagą išryškinsite tik tuo atveju, jei turite liekną kūno sudėjimą. Dėl to viršutinė dalis atrodys dar gražesnė (kad ir ką dėvėtumėte). Jis tiks daugumai moterų, norinčių neatsilikti nuo besikeičiančių mados tendencijų.

18. Unikalus baltas pieštukų sijonas:

Unikalus baltas pieštukų sijonas

Šis pieštukų sijonas yra neutralios spalvos ir, galima sakyti, yra vienas geriausių pieštukų sijonų, kuriuos moteris gali dėvėti, kad atrodytų paprasta, bet tuo pačiu nepakartojama. Šis pieštuko sijonas nėra išgalvoto dizaino, tačiau jis atrodo visiškai viliojantis ir tinka sportuoti vakarėlyje ar svarbiame renginyje. Jis tiks kaip žieminis sijonas ir tiks daugeliui ten esančių moterų. Liemens dalis yra ištempiama, todėl nėra jokių problemų dėl jungiamųjų detalių.

19. „Chic“ kreminio pieštuko sijonas:

„Chic“ kreminio pieštuko sijonas

Tai yra vienas blaiviausių pieštukų sijonų, pasižyminčių tokia gražia spalva, todėl tinka net ir toms moterų grupėms, kurios nori gyventi stilingai, bet nemėgsta pernelyg įmantriai. Tokio tipo pieštukų sijonus galite dėvėti pasimatymui su savo draugu.

20. Madingas juodos spalvos pieštukų sijonas:

Madingas juodos spalvos pieštukų sijonas

Čia mes turime dar vieną paprastą juodą žieminį pieštukų sijoną. Tai paskutinis sąrašas šiame sąraše, tačiau jis yra ne mažesnis už anksčiau aptartus. Moterys vis tiek galės drąsiai dėvėti šį gražų juodą sijoną, jei negalės pasirinkti ankstesnių.

Visus šiuos mielus pieštukų sijonus galite lengvai įsigyti artimiausiose parduotuvėse. Tačiau kai kurios internetinės parduotuvės taip pat siūlo labai geras galimybes už prieinamą kainą.