Yra įvairių psichologinių, fizinių ir emocinių sutrikimų, kurie dabar yra susiję su dideliu stresu. Tai apima nerimą, depresiją, širdies priepuolius, hipertenziją, insultą ir imuninės sistemos sutrikimus, įskaitant dirgliosios žarnos sindromą, kurie tampa vis jautresni įvairioms infekcijoms, taip pat įvairius su virusais susijusius sutrikimus, kurie sutampa su įprastu kosuliu, gripu ir peršalimu bei gastroenteritu. nuo herpeso ir AIDS ir net tam tikrų rūšių vėžio, taip pat bendrųjų autoimuninių ligų, tokių kaip reumatoidinis artritas, Alzheimerio liga ir išsėtinė sklerozė.

Dažni streso požymiai ir simptomai

Be visų šių sutrikimų, buvo įrodyta, kad stresas turi tiesioginį poveikį odai, pasireiškiantis tokiais protrūkiais kaip bėrimas, atopinis dermatitas, dilgėlinė, virškinimo trakto sistema, pvz., Pepsinė opa, GERL, dirgliosios žarnos sindromas ir net opinis kolitas. Stresas taip pat gali sukelti ir papildyti nemigą, taip pat tam tikrus degeneracinius neurologinius sutrikimus, tokius kaip senatvinė Alzheimerio liga ir Parkinsono liga. Tiesą sakant, sunku kalbėti apie bet kokią ligą, kurios metu kasdienis stresas nevaidina sunkinančio vaidmens, ar net apie bet kokią žmogaus kūno dalį, kuri nėra paveikta depresijos. Šiame straipsnyje išvardijami įvairūs streso simptomai ir priežastys.

Jei matote „streso poveikį kūno streso diagramai“, galite tikrai pasakyti, kad nėra žmogaus kūno dalies, kurios neapverstų stresas. Akivaizdu, kad šis sąrašas padidės, nes dabartiniai mokslininkai vis dažniau tiria ir pateikia lentelėse platų streso poveikį.

Dažni streso požymiai ir simptomai:

Žemiau pateikiami simptomai ir požymiai, rodantys, kad jus veikia stresas:

Streso priežastys

1. Galvos skausmas, dantų problemos, kalbos sutrikimas:

Buvo žinoma, kad stresas dažnai sukelia galvos skausmą, skausmą ar žandikaulio suspaudimą. Buvo žinoma, kad depresija sukelia sukandimą ar dantų griežimą. Buvo žinoma, kad stresas sukelia mikčiojimą ar mikčiojimą

2. Raumenų sutrikimas:

Žinoma, kad stresas sukelia drebulį, net lūpų ir rankų drebėjimą. Buvo žinoma, kad jis sukelia raumenų spazmus, kaklo ir net nugaros skausmus. Buvo žinoma, kad stresas sukelia galvos svaigimą, galvos svaigimą ir alpimą. Buvo žinoma, kad jis sukelia zvimbimą, skambėjimą ir „spragtelėjimą ausyse“

3. Odos problemos:

Buvo žinoma, kad stresas dažnai prakaituoja ir parausta. Buvo žinoma, kad jis sukelia šaltas ar šlapias rankas ir kojas. Buvo žinoma, kad jis sukelia bėrimus, spuogus, niežėjimą, spuogus, dilgėlinę ir „žąsų iškilimus“. Žinoma, kad stresas sukelia nepaaiškinamus ir dažnus „alergijos“ protrūkius

4. Ligos, kai patiriate stresą:

Buvo žinoma, kad stresas sukelia burnos džiūvimą ir rijimo problemas. Buvo žinoma, kad jis dažnai sukelia peršalimą, gripą, infekcijas ir herpeso opas

5. Skrandžio problemos:

Buvo žinoma, kad stresas sukelia rėmenį, nevirškinimą, skrandžio skausmą ir pykinimą. Buvo žinoma, kad jis sukelia pernelyg didelį raugėjimą, pilvo pūtimą ir vidurių pūtimą. Buvo žinoma, kad jis sukelia vidurių užkietėjimą, laisvus judesius, viduriavimą ir kontrolės praradimą.

6. Kvėpavimo sutrikimai:

Žinoma, kad stresas sukelia kvėpavimo pasunkėjimą, astmą ir dažną atodūsį. Buvo žinoma, kad jis sukelia staigius panikos ir nerimo priepuolius, kurie kelia grėsmę gyvybei. Buvo žinoma, kad jis sukelia krūtinės skausmą, greitą pulsą ir širdies plakimą

7. Fizinis stresas:

Buvo žinoma, kad stresas trumpais laiko tarpais sukelia šlapinimąsi. Buvo žinoma, kad jis sumažina lytinį potraukį ar lytinį potraukį

8. Psichologinė suirutė:

Žinoma, kad stresas sukelia pernelyg didelį nerimą, kaltę, nerimą ir nervingumą. Buvo žinoma, kad jis sukelia didesnį pyktį, priešiškumą ir nusivylimą. Žinoma, kad stresas sukelia depresiją ir dažnus nuotaikos svyravimus. Buvo žinoma, kad jis sukelia padidėjusį ir sumažėjusį apetitą. Žinoma, kad stresas sukelia nemigą, trikdo sapnus ir košmarus. Buvo žinoma, kad tai trukdo susikaupti. Buvo žinoma, kad tai sukelia sunkumų mokantis. Buvo žinoma, kad stresas sukelia užmaršumą ir dezorganizavimą. Buvo žinoma, kad tai sukelia sunkumų formuojant mintis.

9. Maža energija:

Energijos trūkumas yra vienas iš pagrindinių streso simptomų. Turėtumėte žinoti, kad patiriate stresą, kai trūksta energijos beveik viskam, ką darote. Laikui bėgant tingėjote ir visai nenorite nieko daryti. Tai yra vienas iš labiausiai pastebimų streso taškų, kuris pastebimas beveik visiems. Jei kažkam išleidžiate daugiau nei pakankamai energijos, negalėsite taip pat atsidėti kitam darbui. Juk visi esame tik žmonės.

10. Greitas širdies plakimas:

Tai vienas labiausiai pastebimų streso simptomų. Greitas širdies plakimas jums netinka, neignoruokite to. Kai patiriate stresą, jūsų protas visada patiria nuolatinį spaudimą, ir kadangi visi mūsų organai yra sujungti, po oda esanti jungtis, jungianti viršutinę galvos dalį su vidurine kūno dalimi, nuolat kraujospūdį širdis, kuri dar labiau sukelia greitą širdies plakimą.

11. Plaukų slinkimas streso metu:

Beveik visi tai žino. Streso simptomai ką tik pasikeitė ir dabar aptariame fizinius streso simptomus. Plaukų slinkimas yra vienas iš labiausiai pastebimų kenksmingų moterų streso padarinių. Taigi, kai plaukai iškrenta už juostos ribų, turėtumėte suprasti, kad patiriate didelį stresą ir tai jums gali pakenkti. Stresas turi daug blogų padarinių ir tai yra vienas iš jų.

12. Akių vokų trūkčiojimas:

Ar kada nors patyrėte vokų trūkčiojimą? Tu turėtum. Tai tikrai įprasta. Bet kai tai atsitinka per daug, tai nėra geras ženklas. Tai reiškia, kad jūsų protas ir kūnas patiria stresą, ir tai yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių fizinių streso simptomų. Kai toks trūkčiojimas patenka į akis, geriausia, ką galite padaryti, yra užmerkti akis, giliai įkvėpti ir atsipalaiduoti. Tai tikrai sumažins akių trūkčiojimą ir jausis daug geriau. Pasak daugelio gydytojų, dirbtinės ašaros turi galimybę išlaisvinti spazmus.

13. Bėrimai:

Bėrimai yra dažnas reginys streso metu. Tai vienas dažniausių streso simptomų. Stresas gali sukelti daugybę bėrimų, kurie dar labiau sukelia dirginimą. Bėrimus ir odos infekcijas (jau aptartas anksčiau) iš esmės sukelia staph. Jei jūsų imunitetas nėra tinkamas taškas, jūsų oda taps jautri ir tai sukels daugybę odos sutrikimų. Švelnūs minkštikliai gali išgydyti šiuos bėrimus ir pašalinti dirginimą. Kai kuriais atvejais buvo pastebėta, kad šie bėrimai nėra vienintelis dalykas, juos lydi gripas ar karščiavimas, atsitiktiniai šaltkrėtis ir prakaitavimas.

14. Nemiga:

Visi žinome apie tai. Kai patiriate stresą, jums pradeda trūkti miego ir tai jums nėra gerai. Bet kokiu atveju tai jums nepadeda, veikiau silpnina ir kaitina galvą, ir niurzga.

15. Menstruacijų problemos:

Moterys dažnai patiria šią problemą būdamos stresinės. Tai visiškai netinka moters kūnui. Menstruacijos yra pokyčių serija, kurią moters kūnas išgyvena visą mėnesį. Yra hormoniniai pokyčiai, ovuliacija ir tt Todėl jie turėtų kuo greičiau atsikratyti streso.

Stresas yra viena iš labiausiai paplitusių šių dienų problemų. Aukščiau buvo aptarti kai kurie pagrindiniai streso simptomai, kurie gali turėti žalingą poveikį jūsų organizmui, jei laiku neatsikratysite streso problemų. Žmogui gali būti kitų simptomų, išskyrus šiuos, tačiau tai yra labiausiai paplitę.