Šiuo metu pasaulis yra apsėstas nutukimo, kai staigus mąstysenos pasikeitimas privertė žmones manyti, kad tam tikru metu nutukimas tikrai nėra blogas. motina sakytų, kad jai patinka, kai jos sūnus yra gerai maitinamas ir sveikas, todėl būti storam yra tik jo vaikystės reikalas. Jaunimas sako, kad tai laikas, kai jie gali valgyti viską, ką nori, neturėdami problemų su kūnu, tad kodėl gi nepasinaudojus tuo? Būdami brandaus amžiaus žmonės sako, kad pusė gyvenimo praėjo laikantis griežtų taisyklių ir jie nusipelno šio laiko būti savimi. Nors nutukimas yra populiari tema, kuriai labai patinka konfliktai ir prieš juos, čia yra keletas rimtų pavojų, kuriuos galite patirti dėl nutukimo.

nutukimo šalutinis poveikis

Širdies problemos:

Dabar nutukimas yra susijęs su jūsų širdimi ir širdies problemomis. Vienintelis matomas pluoštas yra jūsų išoriniame kūne, tiesiai po odos sluoksniais, kurie rodo, ir taip mes žinome, kad esame nutukę. Bet ar tikrai atsižvelgiame į įvairias riebalų sankaupas vidiniuose mūsų kūno mechanizmuose? Dažnai pasitaikydavo atvejų, kai vainikinės kraujagyslės bus suspaustos esant dideliam riebalų kaupimui arba širdis negali tęsti savo įprasto ritminio plakimo dėl per didelio riebalų slėgio. Tai sukelia daugybę širdies problemų, įskaitant akivaizdų insultą.

Nemigos režimas:

Jūs tikrai nenorėtumėte, kad jūsų sūnus būtų nutukęs išgirdęs šį dalyką. Yra medicininis terminas, vadinamas miego apnėja, kai žmogus miego metu praranda kvėpavimą arba automatiškai nutraukia oro tiekimą į plaučius. Tai daugiausia dėl to, kad vėjo ar maisto vamzdyje ir aplink jį kaupiasi riebalų perteklius, kuris juos spaudžia arba susiaurina. Nutukimas iš esmės yra susijęs su šia situacija.

Rizika nėštumo metu:

Jei šiuo metu esate nėščia ir jūsų nutukimas yra jūsų draugas, tikėtina, kad rizikuojate prarasti kūdikį dėl didelio riebalų kaupimosi, kai kūdikis jūsų organuose jaučiasi uždusęs dėl mažiau tinkamos vietos ir mažiau oro. Visų pirma todėl nėščia motina pataria sumažinti riebalų ir kalorijų perteklių, išskyrus nurodytą kiekį.

Gyvenimo trukmė:

Įrodyta, kad nutukęs žmogus taip pat automatiškai atimtų kelerius metus iš savo gyvenimo linijos. Nutukimas yra pagrindinė organų problema, kai bet kuri organo dalis gali nustoti veikti veikiant riebalams, todėl tai yra mažesnė gelbėjimo linija.

Padidėjęs kraujospūdis:

Gydytojai sako, kad žmonės, turintys nutukimo ar antsvorio, turi didesnę tikimybę turėti aukštą kraujospūdį, o tai mums nėra sveika. Aukštas kraujospūdis dažnai vadinamas tyliuoju žudiku, nes ankstyvieji simptomai iš tikrųjų nėra jų dalykas. Jie staiga puola, sukeldami siaubingą insultą ar širdies priepuolį.

Vėžio rizika:

Atliktas naujas tyrimas parodė, kad nutukę žmonės labiau rizikuoja susirgti vėžiu nei ne nutukę. Paprastai vėžio ląstelės slepiasi riebaluose ir nerodo jokių simptomų iki paskutinės stadijos, kai jos tampa dominuojančiomis ir sunkiomis.

Diabetas:

Nutukimas dažnai yra susijęs su cukriniu diabetu, kai dėl riebalų pertekliaus gali sutrikti insulino sekrecija. Dabar šlubuojanti insulino problema dažnai baigiasi cukriniu diabetu, kai insulino gamybą stabdo maža sekrecija ar gamyba. Daugiausia 2 tipo cukriniu diabetu serga nutukę žmonės.

Vaisingumo problemos:

Tai daugiausia susiję su liaudies moterimis, kur ne kartą buvo pastebėta, kad nutukusi moteris turi daugiau pastangų ir daugiau galimybių pastoti nei moteris, kuri nėra nutukusi. Taip yra todėl, kad nutukimas taip pat yra atsakingas už hormonų sekrecijos pokyčius, todėl nėštumas jiems gali būti šiek tiek problemiška.