Taip pat plačiai žinomas kaip gripas, gripas neabejotinai yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių sveikatos negalavimų tarp gyventojų. Tai užkrečiama virusinė infekcija, pažeidžianti kvėpavimo sistemą ir sukelianti daugybę organizmo problemų, dėl kurių išvengiama įprastos įprastos veiklos ir priverstinio lovos poilsio. Krizė yra gana lengva, tačiau atidėtas gydymas taip pat gali būti mirtinas gripo situacijose.

Siekiant užtikrinti, kad būtų kuo greičiau išgydoma ir pasveikta, idėja yra pradėti ieškoti to požymių ir simptomų pačioje pradžioje. Tai padeda ne tik anksti nustatyti, bet ir veiksmingai gydyti. Jūs taip pat turite suprasti, kad gripas visiškai skiriasi nuo peršalimo sąlygų.

Gripo simptomai

Norėdami suprasti skirtumą ir išplėsti žinias apie gripą, toliau skaitykite šį sąrašą. Jis turi keletą labiausiai garantuotų požymių ir simptomų, susijusių su liga.

10 gripo simptomų sąrašas:

1. Aukšta kūno temperatūra:

Tarp pirmųjų ir patikimų gripo požymių tikrai pastebėsite, kad jūsų kūno temperatūra kyla ir sukelia karščiavimą. Paprastai temperatūra yra aukštesnė nei 100 laipsnių F. tačiau galite būti tikri, kad ji neviršija aukščiausių aukštų temperatūrų.

2. šaltkrėtis:

Kai kuriais retais atvejais žmonės gali ne karščiuoti, bet tik jausti karščiavimą ir šaltkrėtis. Tai vėlgi ženklas, kuris gali būti susijęs su gripo atsiradimu ir šios virusinės infekcijos atsiradimu. Tai dažnai gali lydėti ir gausus prakaitavimas.

3. Galvos skausmas:

Vėlgi dažnas ne tik gripo, bet ir visų rūšių infekcijų simptomas yra dažnas galvos skausmas. Skausmų galūnės kiekvienam žmogui visiškai skirsis.

4. Nuovargis ir nuovargis:

Kūnas nuolat stengiasi kovoti su organizmo infekcijomis, todėl kūnas pavargsta ir patiria nuovargį. Kalbant apie gripą, tai tikrai yra vienas simptomas, su kuriuo galite susieti save. Tai taip pat gali būti vienas iš tūkstančių kitų sveikatos negalavimų simptomų.

5. Gerklės skausmas:

Dėl viruso atakos gripo metu gerklėje yra patinimas ir uždegimas. Dėl to sunku kalbėti ir nuryti maistą. Gerklės skausmas čia yra 100 procentų garantuotas simptomas.

6. Raumenų problemos:

Kalbant apie gripą, jaučiamas subtilus kūno ir visų raumenų ir raumenų sąnarių skausmų pojūtis. Ieškokite šio simptomo, kad jums būtų lengviau aptikti krizę.

7. Įdaryta nosis:

Nesvarbu, ar gripo metu kai kuriems žmonėms bėga sloga, yra tokių, kurie dėl nosies užgulimo jaučia tvankumo jausmą. Kad ir kaip būtų, krizės metu tikrai patirsite vieną iš šių simptomų.

8. Kosulys:

Dažnas ir patikimas gripo simptomas yra kosulys. Kai kurie gali patirti subtilų kosulį, o kiti gali turėti nuolatinių problemų, priklausomai nuo gripo sunkumo. Retais atvejais kosulys taip pat yra sausa.

9. Vėmimas ir viduriavimas:

Esant ypatingoms gripo problemoms, žmonės taip pat skundėsi tokiomis problemomis kaip pykinimas, vėmimas ir viduriavimas. Šis simptomas yra labiau paplitęs tarp vaikų nei suaugusiųjų.

10. Silpnumas:

Bendras silpnumo ir letargijos jausmas užvaldo užsitęsusias gripo situacijas. Tai yra kažkas, ką vienodai jaučia vaikai ir suaugusieji, o tai verčia tinkamai pailsėti ir užkerta kelią bet kokiai įprastai kasdienei veiklai sergančiajam. Tai patvirtintas krizės ženklas.