Žodis hemorojus apibūdina sveikatos būklę, kai kai kurios išangės srities venos ar audiniai išsipučia, sukeldami labai skausmingą kelionę. Šiai būklei paprastai būdingi minkšti gumulėliai, kurie negydomi virsta uždegimo krūvomis. Tačiau hemorojus yra gana dažnas reiškinys, nei jūs manote. Šios mažos sankaupos yra visuose. Tik tada, kai padidėja ar užsidega, mes kenčiame nuo hemorojaus problemos.

Hemorojaus simptomai

Tačiau nėra jokios priežasties, kodėl hemorojus gali padidėti. Pagrindinė ir patikima priežastis yra nėštumas. Navikai dubens srityje arba nuolatinis vidurių užkietėjimo epizodas taip pat gali būti viena iš priežasčių. Infekcija taip pat gali būti vadinama priežastimi, kodėl šios padidėjusios liaukos išlieka. Tačiau dažnai yra keletas simptomų, dėl kurių atsiranda hemorojus.

Skausmas:

Mūsų kūno išangę ar išangę išlaiko visas mūsų svoris, tačiau ji vis dar yra viena iš švelniausių vietų mūsų kūne, kur labai mažas gedimas gali sukelti skausmą ir nemigos naktis. Tas pats atsitinka su hemorojais. Kitas etapas – hemorojus yra skausminga istorija, kai jūs jausite skausmą sėdėdami arba tuštindamiesi žarnyne, kai jūsų išangė turi išsiplėsti ar susitraukti, todėl raumenys ar gabalėliai juda kartu. Norint gauti geresnių rezultatų, lengviau nešiotis apvalią užpakalinę pagalvę.

Kraujo krešulys:

Hemorojus taip pat gali susidaryti išoriniame išangės regione ir tokiu atveju prieš atvykstant galite jausti tam tikrą fizinį diskomfortą. Paprastai tai yra nedideli bėrimai, tokie kaip gabalėliai, kurie yra raudoni, o tai reiškia kraujo krešulį. Jie taip pat yra skausmingi ir laikui bėgant didėja ir didėja.

Kraujo išsiliejimas:

Vidinis ar išorinis hemorojus kartais gali kraujuoti. Jie vadinami pirmojo laipsnio hemorojais, kai kraujuoja iš gabalėlių panašios struktūros ar padidėję audiniai. Tai gali būti aišku, kai išsiskiria, kai matosi, kad kraujas patenka per išmatą ar panašiai. Norėdami geriau apsisaugoti, nešiokite matuoklį ir medvilnę, kad pašalintumėte staigius kraujo išsiliejimus.

Niežėjimas:

Pirmieji hemorojaus priepuolio simptomai gali būti stiprus niežulio priepuolis, susiformavęs arti išangės srities. tai gali būti dėl per didelio drėgmės kiekio, todėl netoliese laikykite saugią minkštą medvilnę. Prakaitas ar drėgmė, vadinami hemorojaus gabalėliais, iš tikrųjų yra blogas derinys.

Jaudinantis dirginimas:

Net jei hemorojaus audiniai neveikia, visą dieną išlieka nuolatinis dirginimo ir diskomforto jausmas. Jei patiriate kažką panašaus, kurio anksčiau nedarėte, būtinai įtraukite gydytojo patikrinimą į savo darbų sąrašą. Šis staigus diskomforto jausmas gali užkirsti kelią hemorojus.

Žarnyno judėjimo pokyčiai:

Veikiant hemorojus, pajusite staigų žarnyno judesių, jų konsistencijos, charakterio, kvapo ir spalvos pasikeitimą. Tai yra dažnas hemorojaus simptomas, kai dėl vientisų ląstelių išangės srityje pasikeičia žarnynas ir pasikeičia jo tvarka.

Gleivių išsiskyrimas išmatose:

Tai gali būti dar vienas ženklas, kad turite hemorojaus problemą. Gleivių buvimas išmatose ir aiškus kraujo rodymas keičia išmatų nuoseklumą, ir kadangi tai nėra normalus dalykas, galima spręsti apie hemorojaus sunkumą bandant išspręsti tokią problemą.