Tarp dažniausiai pasitaikančių ir kasdien pasitaikančių problemų, su kuriomis susiduria milijonai žmonių visame pasaulyje, viena, kurią galbūt patyrėte, yra ir virškinimo sutrikimas. Paprasčiau tariant, tai yra tam tikrų nemalonių simptomų serija, atsirandanti, kai virškinimo sistema neveikia tinkamai ir maistą naudoja tinkamai, kaip turėtų.

Virškinimo sutrikimas yra daugiau nei vienas negalavimas – tai mažų organizmo problemų ir problemų grupė, dėl kurios sunku sekti įprastą dienos režimą. Daugeliu atvejų žmonės laikosi lovos poilsio, kol problema visiškai išnyksta. Tačiau prieš pradedant gydymą, pasikonsultavus su specialistu ar gydantis namuose, svarbu laiku nustatyti krizę. Tai įmanoma tik tada, kai žinote virškinimo sutrikimo požymius ir simptomus.

Nevirškinimo simptomai

Žemiau esančiame vadove yra keletas labiausiai paplitusių virškinimo sutrikimo simptomų, kuriuos turėtumėte žinoti. Tai palengvins jums reikalus.

1. Pilvo skausmas:

Skausmas ir mėšlungis pilve yra vienas iš labiausiai paplitusių ir patikimų simptomų, susijusių su virškinimo sutrikimu. Dauguma žmonių tai jaučia ir yra ligos pradžios ženklas.

2. Skausmas krūtinėje:

Vėlgi, krūtinės skausmas jaučiamas virškinimo sutrikimų metu. Taip, tai nieko, palyginti su širdies priepuoliais, bet tikrai tai nemalonu ir verčia kurį laiką pailsėti. Tai vėlgi yra vienas iš tikrai pasitaikančių su krize susijusių simptomų.

3. Ankstyvas persivalgymas:

Jei išgyvenate situaciją, kai vos suvalgę dalį valgio jaučiatės visiškai sotūs, tai yra ne kas kita, kaip vienas iš organizmo virškinimo sutrikimų požymių. Gali atsitikti taip, kad net negalite baigti valgymo.

4. Pykinimas:

Liguistas jausmas dažniausiai užklumpa žmogų, kuriam prasideda nevirškinimas. Tai vėlgi kažkas, ką tikrai patirsite krizės situacijoje.

5. Vėmimas:

Kraštutiniais nevirškinimo atvejais pykinantys žmonės taip pat gali patirti vėmimą. Tai įrodytas specialistų simptomas.

6. Išsipūtęs jausmas:

Žmonės dažnai skundžiasi, kad virškinimo sutrikimų metu jie visą laiką jaučiasi išsipūtę ir sotūs. Paprastais žodžiais tariant, jie jaučiasi sunkūs, net jei nevalgo daug.

7. Rūgšties skonis:

Na, vėlgi, burnoje ir gerklėje jaučiamas rūgštus skonis, kai kalbama apie virškinimo sutrikimus. Taip yra dėl to, kad skrandyje susidaro rūgštis, kuri paprastai atsiranda iki gerklės ir taip sukelia situaciją.

8. Skrandžio urzgimas:

Paprastas, tačiau gana erzinantis virškinimo sutrikimo simptomas yra tas, kad skrandis nuolat urzgia ir skleidžia garsą, kurį daugeliu atvejų gali išgirsti ir kiti. Tai neabejotinai nemalonus ligos simptomas.

9. Degimo pojūtis:

Tiek pilvas, tiek viršutinė skrandžio sritis turi deginimo pojūtį. Tai taip pat daugeliu atvejų gali sukelti rėmenį. Tai deginimo pojūtis krūtinėje, kurį sukelia skrandžio rūgštys, pasiekiančios stemplę.

10. Dujos ir raugėjimas:

Tai yra keletas retų virškinimo sutrikimo simptomų, tačiau tikrai turėtumėte tai žinoti. Skrandžio problemos ir raugėjimas gali atsirasti tokioje situacijoje, kuriai turite būti pasiruošę.

Tai yra keletas požymių, glaudžiai susijusių su virškinimo sutrikimu. Nepamirškite prisiminti kiekvieno iš jų.