Skėtis yra paremtas mediniais arba metaliniais šonkauliais, kurie paprastai montuojami ant medinio, metalinio ar plastikinio stulpo, kad apsaugotų nuo lietaus lietaus sezono metu. Paprastai raudona spalva rodo, kad meilės ar sporto simbolis. Tiesą sakant, raudona spalva yra svarbus sekso paslaugų teikėjo teisių simbolis ir taip pat naudojama renginiams. Raudoną skėčio simbolį pirmą kartą panaudojo sekso darbuotojai Venecijoje; Italija 2001 m. Vėlesnėmis dienomis tai garsėja reguliariu naudojimu visiems. Raudonojo skėčio projektas buvo įkurtas 2010 m. Sekso darbuotojai demonstravo prieš humaniškas darbo sąlygas ir žmogaus teisių pažeidimus, pakeldami raudonus skėčius.

Geriausi ir stilingi raudoni skėčiai:

Pažvelkime į 9 populiariausius raudonus skėčius.

1. Ilgas raudonas skėtis:

Raudonas ilgas skėtis

Tai didelis raudonas skėtis su apvalia rankena, lengva nešiotis. Tai apsauginis skėtis, naudingas lietui ir vasarai. Tai lengvai atidaromas ir uždaromas skėtis, kurį taip pat lengva nešiotis seniems žmonėms. Skėčio rankena patogi su tiesiu juodos spalvos stulpu.

2. Atsitiktinis raudonas skėtis:

Kasdienis raudonas skėtis

Tai nuostabus išmanaus juodo ir raudono skėčio derinys su juodos spalvos tiesia rankena. Tai gali būti naudingos atsitiktinės dienos sezono metu. Tokio tipo skėčius rasite ir golfo aikštyne. Jūs gausite lengvą apatinių spyruoklių funkcionalumą, ty lengvai atidaromas.

3. Kokteilio raudonas skėtis:

Kokteilis Raudonas skėtis

Čia yra nuostabus raudono skėčio derinys su baltais taškeliais. Tai mažas raudonas skėtis, kuris dažniausiai praverčia klientų kokteilių vakarėliuose. Šį skėtį galite laikyti su pirštinių maistu ar bet kokia viskio taure, kad pritrauktumėte savo kokteilių vakarėlį. Tokio tipo skėčius galite pasirūpinti kitam vakarėliui.

4. Medinis raudonas skėtis:

Raudonas medinis skėtis

Tai didelis raudonas skėtis, turintis medines veleno dugno spyruokles ir tiesią medinę rankeną su juodu galu. Jūsų patogumui ir patogumui rasite automatinį atidarymo mechanizmą. Tai geros kokybės skėtis.

5. Trumpas raudonas skėtis:

Trumpas raudonas skėtis

Tai labai mažas nuostabios raudonos skėčio su juoda matine guma dengtos rankenos derinys. Jis pagamintas iš ultravioletinio aliuminio rėmo su pongee audiniu. Jis turi raudoną kaklaraiščio juostą šiam skėčiui laikyti.

6. Dizainerio raudonas skėtis:

Dizaineris raudonas skėtis

Šis skėtis yra raudonos ir baltos spalvos derinys. Jis pagamintas iš poliesterio medžiagos su baltomis gėlėmis. Galite rasti tiesią rankeną, pagamintą iš aukštos kokybės medžiagos ir patrauklaus dizaino. Mergina su raudonu skėčiu gali lengvai vaikščioti per lietų.

7. Kūdikių raudonas skėtis:

Raudonas skėtis kūdikiams

Skėtis su gyvūnais su juodos spalvos tašku. Šis skėtis yra tikrai puikus būdas išlaikyti savo vaikus sausus, lengvus ir lengvai naudojamus. Vaikams patogiau nešiotis ir yra aukštos kokybės animacinių vaikų raudonas skėtis.

8. Valgomojo stalas Raudonas skėtis:

Valgomojo stalas Raudonas skėtis

Čia su poliesterio stačiakampiu raudonas skėtis bus puikus jūsų valgomojo stalo vaizdas. Šis skėtis pastatytas ant stalo. Jis turi rankinį pakreipimo mechanizmą, kad prireikus suteiktų nuolatinį atspalvį. Visose kėdėse ir skėčiuose yra tas pats poliesterio pluoštas. Tai puikus raudonas kiemo skėtis.

9. Saulės šviesiai raudonas skėtis:

Saulės šviesiai raudonas skėtis

Šis skėtis pagamintas iš saulės energija varomų LED žibintų. Šis skėtis yra puikus raudonas lauko skėtis. Jame yra apvali saulės baterija, esanti skėčio saulės energijos viršuje. Tai efektyviau blokuoja UV spindulius. Lengvas pakreipimas, rankinis švaistiklio pakėlimas ir oro įvykis. Paspauskite mygtuką ir skėtis pasuks į kairę ir į dešinę.

Raudonas skėtis siūlo platų stilių įvairovę, tinkančią visoms progoms ir visam sezonui. Raudoni skėčiai yra naudingiausi nuo vestuvių ir laidotuvių iki įmonių renginių ir kasdienio naudojimo. Visi raudoni skėčiai yra aukštos kokybės, tačiau prieinami ir už mažesnę kainą. Kai kurie raudoni skėčiai yra labai fantastiško ir stilingo dizaino. Šie skėčiai pagaminti iš stiklo pluošto rėmo.