Skėčiai daro ženklą visame pasaulyje pagal specifikacijas, dizainą, madą. Tokių daugiau būna kaip vestuvių skėčių. Tai yra tie, kurie yra specialiai pasirinkti vestuvių tikslams. Dabar jis gali būti skirtas įvairiems tikslams arba vienam tikslui. Be to, yra daug tokių veislių, kurios patenka į šį skėtį. Gali būti ir ilgalaikis. Paprastai paskirties vestuvėse naudojami tokie skėčiai. Jie gali būti naudojami individualiai arba kaip kiemas. Taigi tai yra keletas būdų, kaip įskiepyti skėčių naudojimą.

Indijos vestuvių skėčių dizainas:

Čia yra 9 geriausių vestuvių skėčių Indijos vestuvėms sąrašas,

1. Rankų darbo vestuvių skėčiai:

Rankų darbo vestuvių skėčiai

Rankų darbas turi savo skonį ir figūrą. Tai gali būti gana tradicinis ir vestuvinis skėtis. Tai gali būti vienas geriausių vestuvių skėčių pasirinkimų, kai standartas yra labai svarbus. Geriausias pasirinkimas gali būti įvairiaspalviai rankų darbo skėčiai. Specifikacijos yra panašios į įprastų skėčių.

2. Skrybėlių dangtelio skėtis:

Skrybėlės kepurės skėtis

Tai vėlgi vestuvių vestuvių skėčiai, kurie šiuo metu yra dažniausiai naudojami. Skrybėlių kepurės skėtis turi savo esmę visame pasaulyje. Tai tinka bet kokiai aplinkai. Jis turi dangtelį, kaip ir skėčio viršuje, apsaugai, o geriausias pasirinkimas gali būti baltas vestuvių skėtis.

3. Skaidrus skėtis:

Skaidrus skėtis

Tai yra skaidrūs skėčiai vestuvėms, kuriuos nuotaka gali naudoti vestuvėse ir pakabinti virš jų. Skaidrus yra gana madinga technika, tinkanti vestuvėms, o geriausias pasirinkimas gali būti mėlynos spalvos skaidrus skėtis.

4. Radžastano vestuvių skėtis:

Radžastano vestuvių skėtis

Į Radžastano įvairovę įeina gražūs skėčiai vestuvėms, kurie yra gana tradicinės formos. Be to, jų išvaizda siuvinėta suteikia žavingą išvaizdą, kuria reikia žavėtis. Be to, jie taip pat gali būti naudojami individualiai. Geriausias pasirinkimas gali būti įvairiaspalvis skėtis. Tai gali būti indiški vestuviniai skėčiai.

5. „Wind Jammer“ skėtis:

„Wind Jammer“ skėtis

Galima naudoti net skėčius nuo vėjo, nes jie sutelkia dėmesį į vėjo trukdymą. Jis gali būti naudojamas žmonių grupei, nes tai yra dideli vestuvių skėčiai. Tai taip pat gali būti individualizuotas vestuvių skėtis, kurį asmuo gali turėti. Geriausias pasirinkimas gali būti baltas ir juodas skėtis.

4 gražios baltos spalvos vestuvių skėčiai nuotakai:

6. Gėlių vestuvių skėtis:

Gėlių vestuvių skėtis

Baltas vestuvių skėtis gali būti pasirinktas iš gėlių skėčių. Gražių gėlių drožyba tikrai suteikia išskirtinę išvaizdą, kuria galima grožėtis vestuvėse. Kūrybingos gėlės iš tikrųjų suteikia meilės esmę. Geriausias pasirinkimas gali būti baltos spalvos skėtis.

7. Siuvinėtas vestuvių skėtis:

Siuvinėtas vestuvių skėtis

Siuvinėti vestuvių skėčiai yra dažniausiai naudojami skėčiai. Geriausias dalykas yra tarptautinis ir nacionalinis gėlių dažų drožyba, kuri suteikia jai žavingą išvaizdą. Jie taip pat gali būti daugiaspalviai. Jie laikomi puošniais vestuvių skėčiais.

8. Bendras vestuvių skėtis:

Bendras vestuvių skėtis

Tai lietaus vestuviniai skėčiai, kurie yra gana plokšti ir gali būti tinkami vestuvėms. Plokštumas pašalina saulės spindulius ir kritulius. Geriausias pasirinkimas gali būti didelis baltas vestuvių skėtis vestuvių tikslais.

9. Stilingas nėrinių skėtis:

Stilingas nėrinių skėtis

Nėriniai skėčiai vestuvėms yra stilingi skėčiai, kurie šiais laikais yra populiarūs. Geriausias stilingas skėtis gali būti tas, kuris aplink raištelius labiausiai tinka nuotakai. Geriausias pasirinkimas gali būti baltos spalvos nėrinių skėtis.

Vestuvių skėčiai turi savo ypatingą mados miestą. Geriausias pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Be to, stilingi nėriniai skėčiai geriausiai tinka vestuvėms. Galima naudoti net išsiuvinėtus Radžastano ir rankų darbo įvairių rūšių skėčius.