Spuogai buvo vienas ryškiausių mūsų paauglių gaubto atvejų, kai tie šiurpūs raudoni raudonėliai virto džiaugsmingai tavo veiduose kiekvieną dieną ir tu geriau nežinai, kaip jų atsikratyti. Deja, tai vis dar išlieka daugelio suaugusiųjų problema. Naudojant naujesnes technologijas, buvo sukurti naujesni vaistai ir procesas. Santykinai naujas spuogų kontrolės ir naikinimo procesas buvo vadinamas cheminiu pilingu. Cheminis pilingas yra naujas požiūris, kurio formulavimas ir naudingumas bus aptarti toliau šiame straipsnyje.

Cheminis pilingas nuo spuogų

Kas yra cheminis pilingas?

Cheminis pilingas apibrėžiamas kaip nauja technika, kurią pasirenka tik profesionalūs kosmetologai, kai kaukė ar veido pakuotė yra pagaminta iš odai nekenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali būti nelabai draugiškos jūsų odos problemoms. Cheminį šveitimą atlieka profesionalai, padarę reikiamą cheminę veido kaukę. Pasibaigus procesui, probleminė išorinė negyva oda nulupama, todėl nauja ir geresnė oda bus jūsų draugas. Ši žievelė dažniausiai naudojama veidui, nors visada yra alternatyvų.

Cheminis pilingas nuo spuogų:

Cheminis šveitimas yra progresyvi technika, kai tirpalas tepamas ant veido, o per kitas dvi savaites oda reaguoja ir galiausiai nulupama. Priklausomai nuo tirpalo efektyvumo ant odos, šis procesas kai kuriems gali būti greitesnis, o kai kuriems ne toks. Dažnai žmonės sako, kad cheminis šveitimas atsiranda šiek tiek perštėjus ir paraudus. Nors tai visai nėra skausmingas procesas, šiek tiek perštėjus galima pajusti švelnų jausmą. Tačiau tai trunka neilgai, kol oda pripranta. Kitas toks simptomas yra odos plutos plutos prieš pat lupimo procesą.

1. Cheminio pilingo sluoksniai nuo spuogų:

Cheminis pilingas yra trijų skirtingų tipų. Jūsų pasirinktą tipą pasirinks jūsų kosmetologai po išsamių diskusijų su jumis. Pirmasis tipas yra pietų žievelė arba paviršinė žievelė, kuri veikia su švelniomis cheminėmis medžiagomis. Jie pasiekia tik išorinį kietąjį odos sluoksnį ir veikia pigmento spalvą, šveitimą ar išorinį sluoksnį. Kitas eilutėje yra vidutinė žievelė, kuri kartu su priekiniu sluoksniu nusėda giliai į vidurinį sluoksnį ir pirmiausia padeda kovoti su ankstesnės ligos raukšlėmis ir šiurkščiomis odos dėmėmis. Trečiasis yra gilus žievelė ir, kaip rodo pavadinimas, jis įsiskverbia į du išorinius sluoksnius, kad pasiektų pagrindinį sluoksnį.

2. Cheminio pilingo nuo spuogų funkcija:

Cheminis šveitimas paprastai padeda atkurti ploną odą, kurią sutramdė raukšlės, o viena iš pagrindinių kandidatų – spuogai. Kartu su smulkių linijų mažinimu ir šveitimu, žinoma, kad cheminis šveitimas puikiai veikia kovojant su spuogais, kai dėmėms naudojamos stipresnės cheminių medžiagų bazės, tokios kaip trichloracto rūgštys. Paprastai, norint pasiekti spuogų šaltinį, naudojama vidurinio sluoksnio technika. Norėdami gauti daug lengvesnį paviršinį spuogų pagrindą, kosmetologas netgi gali pasirinkti pietų žievelę, kur gali būti naudingos švelnios cheminės medžiagos, tokios kaip vaisių rūgštys ar glikolio rūgštys.

3. Kandidatų eilutė:

Mokslas paprastai apibendrina šviesiaodžius pacientus kaip idealią šio gydymo auką. Šviesi, šviesi ar žalsva oda tinka cheminiam šveitimo procesui, tačiau tamsi ar įdegusi oda nėra ideali paciento bazė. Be to, prieš pasirinkdami šią techniką, turėtumėte kosmetologei tinkamai pateikti informaciją apie visas savo odos alergijas ar reakcijas, produktyvią istoriją apie ankstesnes odos ligas, kuriomis remiantis kosmetologas nuspręs toliau tęsti šią techniką..