Visi nori, kad jų sužadėtuvių žiedas būtų nuostabus. Tinkamo sužadėtuvių žiedo pasirinkimas porai gali būti labai sunki užduotis. Jei medžiojate unikalų sužadėtuvių žiedą, tada čia mes sudarėme gražių ir paprastų sužadėtuvių žiedų, tinkančių bet kokiam skoniui ir biudžetui, sąrašą. Nesvarbu, ar ieškote centrinių akmeninių žiedų, paprastų sužadėtuvių žiedų, senovinio stiliaus žiedų ar mišraus metalo dizaino, mes turime visas galimybes; dabar jie yra populiarūs.

sužadėtuvių žiedai

Taip pat galite pasirinkti paprastus paprastus pasjanso sužadėtuvių žiedus, tačiau pasirinkus iš dėžutės pagamintą žiedą, jūsų diena gali būti įsimintina visam laikui. Vestuvinis žiedas yra geriausias būdas išreikšti savo meilę ir meilę savo mylimam žmogui, ir mes tikime, kad šis brangus meilės parašas turėtų būti unikalus ir pritrenkiantis. Taigi, jei radote savo geresnę pusę ir ketinate susižadėti per kelias dienas, pasiruoškite nusipirkti sužadėtuvių žiedą, kuris galėtų puikiai atspindėti jūsų meilę ir emocijas ir galėtų labai sužavėti aplinkinius savo nuostabiu dizainu ir kokybe.

Unikalūs sužadėtuvių žiedai moterims ir vyrams:

Peržiūrėkime 25 geriausių sužadėtuvių žiedų dizaino sąrašą, kurie yra tiek stilingi, tiek įmantrūs.

1. Gražus rožinio aukso sužadėtuvių žiedas:

rožinis-auksinis-sužadėtuvių žiedas

Sužadėtuvėse išbandykite rožinį auksą, nes jis pakankamai pajėgus suteikti jums šiuolaikinės diva išvaizdą. Ir tai yra priežastis, dėl kurios rožinio aukso žiedai labai sugrįžta. Aukso spalva, kuri yra rožinio atspalvio, tinka visiems odos tonams, todėl jums nereikia galvoti apie odos spalvą, jei perkate rožinį aukso žiedą.

2. Spalvingas brangakmenių sužadėtuvių žiedas su deimantais:

spalvingas-brangakmenių-sužadėtuvių žiedas2

Deimantiniai žiedai laikomi geriausia dovana jūsų sužadėtuvėse, tačiau jei nenorite eiti su deimantu, ten yra daug spalvingų brangakmenių. Žiedo centre galite pridėti rubino, safyro ar smaragdo. Spalvotas akmeninis žiedas suteikia jūsų aprangai nepakartojamą atmosferą.

3. Kvadratinės juostos sužadėtuvių žiedas:

kvadratinių juostų sužadėtuvių žiedas3

Kvadratinės juostos yra labai žinomos tarp sužadėtuvių žiedų ir geriausia, kad jos yra patogesnės nei apvalios. Kvadratinė juosta šiek tiek sėdi ant piršto, o kvadratinės juostos kraštai nespaudžia pirštų. Taip pat prie žiedo galite pridėti centrinį akmenį, kad kvadratinė juosta taptų ypač patraukli.

4. Spalvingi deimantų sužadėtuvių žiedai:

spalvingas-deimantas-sužadėtuvių žiedas4

Daugelis iš mūsų savo žieduose naudoja skaidrius deimantus, tačiau dabar laikas pasikeitė ir atėjo laikas atlikti eksperimentus su deimanto spalva. Spalvotas deimantinis žiedas gali būti gražus sužadėtuvių žiedas. Taigi, jei norite parodyti šiek tiek drąsos, galite pasirinkti spalvingus deimantinius žiedus.

5. Gėlių dizaino žiedai sužadėtuvėms:

5. gėlių prisilietimo sužadėtuvių žiedas

Gėlių dizainas yra labai populiarus mergaičių žieduose, todėl gėlių akcentų žiedą taip pat įtraukiame į savo sąrašą. Subtilūs gėlių dizainai dera su mada, o gėlės formos sužadėtuvių žiedas pirštu gali būti jūsų naujausio mados stiliaus parašas. Įvairių gėlių formų ir dydžių galite rasti sužadėtuvių žieduose moterims.

6. Kriaušės formos akmenų sužadėtuvių žiedas:

kriaušės formos akmenys-sužadėtuvių žiedas6

Kriaušės formos akmens žiedai su akmens formomis skiriasi. Kriaušės formos žiedas puikiai atspindi jūsų bevardžio piršto grožį ir lengvai pritraukia aplinkines tautas. Taigi pridėkite kriaušių pjaustytą deimantą kaip centrinį akmenį į savo žiedą ir leiskite žiedui tapti parodos kamščiu.

7. Dvigubo ar padalinto koto sužadėtuvių žiedas:

7. dvigubas arba padalintas kotelis-sužadėtuvių žiedas

Dvigubi kotukai sužadėtuvių žiedai yra kažkas kūrybiško su žiedo forma. Dvigubo kirpimo žiedas pirštui suteikia dvigubo grožio. Aukštos blizgesio dvi kojelės yra akmenimis nusagstytas gražus sužadėtuvių žiedas, suteikiantis žavesio ir atspindintis madingą į priekį nešiojančio asmenybę.

8. Mišraus metalo nustatymų sužadėtuvių žiedas:

8-metalo nustatymai-sužadėtuvių žiedas8

Jei esate supainioti tarp rožinio aukso, platinos ar geltono aukso, galite rinktis mišrius metalinius žiedus. Žiedas turi platinos pagrindą, o akmens riba pagaminta iš rožinio aukso, kuris suteikia ypatingą jausmą dėvint visų tauriųjų metalų mišinį. Taigi, išbandykite metalo mišinį ir sutapimą ir leiskite nuotakai ar jaunikiui jaustis ypatingai.

9. Susukti žiedai sužadėtuvėms:

susuktas žiedas-sužadėtuvių žiedas9

„Twisted Ring“ gali būti geras pasirinkimas jūsų sužadėtuvėms. Čia jums dar kartą sumaišytas metalo akmens dygliuotas susuktas žiedas, taip pat galite pasirinkti vieną metalą, kad sukurtumėte savo susuktą žiedą. Kryžminis juostos dizainas suteikia dėvėtojui šiuolaikiško gyvumo. Jei norite parodyti savo kūrybiškumą su sužadėtuvių juosta, galite pasirinkti šį susuktą žiedą.

10. Subtilių nustatymų sužadėtuvių žiedas:

10

Jei esate žmogus, kuriam visada patinka atrodyti minimalistiškai, šis subtilus deimantinis žiedas yra sukurtas jums. Nereikia savo žiede naudoti milžiniško deimanto ar papildomo dizaino, paprastas deimantinis žiedas taip pat gali padaryti stebuklus jūsų mylimajai. Pakanka nedidelio akmens, puikiai sėdinčio centre, kad jaustumėtės ypatingai savo dieną.

11. Lanko sužadėtuvių žiedo dizainas:

lankas-sužadėtuvių žiedas11

Lankai madingi ir todėl negalime ignoruoti šio dizaino pristatymo jūsų sąraše. Šį sezoną savo mylimajai įsigykite lanko formos žiedą. Elegantiškas ir protingas lankas suteikia žiedui gražią mergaitišką spindesį ir tegul lanko žiedas pasako tuos meilės žodžius, kuriuos norite pasakyti savo geresnei pusei.

12. „Knot Design“ sužadėtuvių žiedas:

mazgas-dizainas-sužadėtuvių žiedas12

Mazgo dizaino žiedas yra vienas geriausių sužadėtuvių žiedų. Šis naujas mazgų dizaino žiedas susideda iš kelių mazgų aplink centrinį akmenį. Tai puikus būdas susieti savo meilės įžadus su šių žiedų mazgais, taip pat tai gali būti jūsų ir jūsų mylimojo pažadų parašas. Taigi, ženkite pirmąjį žingsnį link savo santuokos su šiais nuostabiais sužadėtuvių žiedais.

13. Stulbinantis juodo deimanto sužadėtuvių žiedas:

stulbinantis juodo deimanto sužadėtuvių žiedas13

Jei norite išbandyti ką nors netradicinio ir norite nešioti pirštu kažką unikalaus, tuomet galite pasirinkti šį juodą deimantinį auksinį žiedą. Juodas deimantas puikiai dera su geltonu auksu, kuris pabrėžia žiedo grožį. Sužadėtuvių dieną suteikite sau kitokią ir nepakartojamą išvaizdą su šiuo nuostabiu juodo deimanto žiedu.

14. Vestuvinis žiedas „Sapphire Stone“:

14. safyro-akmens-sužadėtuvių žiedas

Jei esate žmogus, mėgstantis demonstruoti savo karališkąją išvaizdą, bet nepatenkintas tik deimantais, tai šis safyro šoninis akmuo su deimantu centre gali būti puikus pasirinkimas jums. Safyro akmuo, išmargintas centro deimantu, turi galią parodyti jūsų karališką išvaizdą renginyje.

15. Ašaros šoninio dizaino sužadėtuvių žiedas:

15. ašaros šoninis dizainas-sužadėtuvių žiedas15

Suteikite nuostabią išvaizdą visai grupei su šiais ašarų lašeliais juostos šonuose. Putojantys lašeliai yra pakankamai galingi, kad patrauktų žmonių dėmesį ne tik į centrinį akmenį, bet ir į visą žiedą. Papuoškite pirštą šia ašaros šonine dizaino juosta ir leiskite pasauliui pasakyti apie jo grožį.

16. Suapvalinti žiediniai sužadėtuvių žiedai:

suapvalintas-nutiestas-sužadėtuvių žiedas16

Suapvalintas grindinys yra vienas iš labiausiai paplitusių sužadėtuvių žiedų kategorijų. Tačiau net būdamas įprastas dizainas, jis turi kažką savo stiliaus, kuris niekada neišeina iš mados. Centre suapvalintas grindinys, apsuptas mažų akmenų, leidžia jums atrodyti nuostabiai jūsų dieną.

17. Daugiapakopis juostos sužadėtuvių žiedas:

17. daugiasluoksnės juostos sužadėtuvių žiedas

Kam dėvėti vieną, kai galime dėvėti 2 ar 3 juostas kartu? Geltono aukso daugiapakopė juosta yra specialiai suprojektuota su 3 akmeninėmis dygliuotomis juostomis, kurios yra kryžminės viena prie kitos. Nešioti kelių pakopų juostą kaip sužadėtuvių žiedą pirštu gali būti jūsų unikalaus stiliaus pareiškimo simbolis.

18. Filigranų dizaino sužadėtuvių žiedas:

Filigranas-dizainas-sužadėtuvių žiedas18

Šis filigraninis žiedas yra vienas geriausių sužadėtuvių žiedų. Filigraniniai žiedai yra senovinio ir tradicinio dizaino, tačiau pridėjus centrinį deimanto akmenį, žiedas gali tapti modernus ir stilingas. Sužadėtuvėse dėvėdami dizainerio filigraninį žiedą galite užbaigti savo dieną. Padovanokite sau senovinių žiedų su šiuo deimantiniu filigraniniu žiedu.

19. Smaragdinio žiedo sužadėtuvių žiedas:

19. smaragdo kirpimo žiedo sužadėtuvių žiedas

Smaragdinis kirpimas yra vienas stilingiausių ir šauniausių dizainų. Šis dizainas turi savo reikšmę šioje kategorijoje. Dėvėdami smaragdo žiedą kaip sužadėtuvių žiedą, galite lengvai išreikšti savo meilę šiuolaikiškam ir madingam dizainui. Labai užbaigtas smaragdo kirpimo žiedas, išmargintas akmenimis, gali pagerinti naudotojo grožį.

20. Paprastas ovalus sužadėtuvių žiedas su deimantais:

20. ovalo formos deimanto formos sužadėtuvių žiedas

Ovalo formos deimantinis žiedas yra plačiai žinomas sužadėtuvių žieduose. Ovalo formos dizainas yra paprastas ir elegantiškas tuo pačiu metu. Taigi, jei norite savo sužadėtuvių žiedui suteikti elegancijos, šis ovalo formos deimantinis žiedas yra idealus sužadėtuvių žiedas. Taip pat galite pasirinkti ovalų spalvingą akmenį ar deimantus kaip centrinį akmenį savo žiede.

21. Gražus spalvingas šoninių akmenų sužadėtuvių žiedas:

21

Negalite apsispręsti tarp skaidraus deimanto ar spalvoto akmens? Nesijaudinkite, mes turime jums sprendimą. Skaidraus deimanto ir spalvingų akmenų mišinys gali patenkinti jūsų poreikius. Naudokite spalvotus akmenis aplink savo centrinį akmenį ir būsite pasiruošę išryškinti savo kūrybinį ir unikalų stilių.

22. Geometrinio dizaino sužadėtuvių žiedas:

geometrinis dizainas-sužadėtuvių žiedas22

Geometrinis dizainas yra tarsi kažkas, ką reikia padaryti kūrybingai naudojant žiedo formą. Jei esate netradicinė nuotaka, savo dieną norite dėvėti nuostabų unikalų sužadėtuvių žiedą, tuomet galite pasirinkti geometrinį žiedo dizainą. Geometriniuose žieduose yra įvairių formų ir dydžių. Taip pat galite pasirinkti skirtingus akmenis, kuriuos naudosite kaip centrinį akmenį savo geometrinės formos žiede.

23. Pintų juostų sužadėtuvių žiedas:

23

Su šia pintine juostele sužadėtuvių dieną perkelkite žiedo keitimo momentą į kitą lygį. Pintos juostos yra unikalios savo stiliumi. Nuostabus pintas žiedas gali būti jūsų meilės simbolis, kurį norėtumėte nešioti amžinai pirštu. Centrinės rožės formos su mažu deimantu žiedas atrodo patrauklesnis ir gražesnis.

24. Gėlių halo Sužadėtuviu žiedas:

gėlių-halo-sužadėtuvių žiedas24

Atėjo laikas atlikti keletą eksperimentų su savo centro deimantu. Jei nenorite savo žiede dėvėti paprasto centrinio akmens, deimantinį akmenį galite lengvai paversti gėle. Suteikite savo centriniam akmeniui gėlių formą ir pakeiskite visą savo sužadėtuvių žiedo išvaizdą. Gėlių žiedas gali būti puikus pasirinkimas jūsų sužadėtuvių žiedui. Taigi, sužadėtuvėms rinkitės moterims skirtus žiedinius sužadėtuvių žiedus, kurie gali patraukti žmonių dėmesį ir priversti jus jaustis ypatingais savo dieną.

25. Halo Square Cut sužadėtuvių žiedai:

25

Kvadratiniai kirpimo žiedai yra nesenstantys, tačiau ypatinga tai, kad akmenimis nusagstytos žiedų pusės. Halo kvadratinio kirpimo žiedas leidžia jaustis šiuolaikiškai ir suteikia asmenybei žavesio. Gaukite save ar savo mylimąjį halo formos kvadratinį žiedą ir esame tikri, kad to nesigailėsite.

Sužadėtuvės yra ypatinga proga porai, nes į ją įeina meilės žodžiai ir apsikeitimas žiedais, kurie simbolizuoja pasitikėjimą ir meilę vienas kitam. Joks kitas papuošalų ornamentas nesako „meilės“ galingiau nei gražus sužadėtuvių žiedas. Žiedas bus papuošalas, kurį kažkas nešios visą gyvenimą, todėl verta jį atidžiai rinktis.

Turite pasirinkti žiedą, kuris turi tinkamą akmenį, stilių ir prasmę. Sužadėtuvių žieduose yra daugybė pasirinkimų, tačiau visi svajoja turėti unikalų ir nuostabų. Šis 25 populiariausių sužadėtuvių žiedų dizaino sąrašas padės jums pasirinkti idealų ir idealų sužadėtuvių žiedą. Taigi, jei norite, kad jūsų sužadėtuvių diena būtų prasminga ir įsimintina, tiesiog eikite į sąrašą ir išsirinkite bet kurį sau ar savo mylimam žmogui skirtą dizainą pagal skonį ir asmenybę ir būsite pasiruošę išreikšti savo meilę ir rūpinkis savo žiedu.