Jūsų 6 metų mergaitė norėtų būti apsirengusi nuostabiomis suknelėmis. Suknelės visada ryškios, su gražiais atspaudais arba pasiūtos iš karališko satino medžiagos. Jie atrodo įspūdingai ir puikiai. Šios čia išvardytos suknelės yra geriausios ir galite pasirinkti, kokių tipų norėtumėte įsigyti.

Suknelės, kurias galite nusipirkti, yra trumpos medvilnės ir vasaros suknelės. Kiti stiliai gali būti skirti tokioms progoms kaip gimtadienio šventės ar net vestuvės. Gėlių merginos, konkursai ir tt yra visos progos, kuriose galite naudoti puošnias sukneles. Dėl satino suknelė atrodo karališkai, o jūsų vaikas jose atrodys nuostabiai ir pritrenkiančiai.

Mieli ir stilingi 6 metų mergaitės suknelės modeliai su vaizdais:

Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, šios suknelės suteiks jūsų vaikui išgalvotą išvaizdą, kurios ji nusipelno.

1. Vasaros tinklinė suknelė:

Vasaros tinklinė suknelė

Išsirinkite šią šauniai atrodančią vasaros suknelę savo mažyliui. Ši 6 metų mergaitės suknelė yra graži ir pasiūta iš medvilnės ir tinklo. Viršutinė suknelės dalis pagaminta iš gėlių rašto, o apačia sluoksniuota tinkleliu. Tinklas taip pat yra atspausdintas, kad atrodytų gerai.

2. Vieno peties suknelė:

Suknelė vieno peties

Tai nuostabi 6 metų mergaitės suknelė, kurią ji gali dėvėti vakarėliui. Suknelė iš vieno peties pagaminta iš gėlių, kurios yra suvertos aplink. Tinklinis liemenė yra sumontuota, o apatiniai raketos yra grindų ilgio. Ši tiulio suknelė puikiai tinka bet kokiai progai.

3. Balta satino ir nėrinių suknelė:

Suknelė iš baltos satino ir nėrinių

Išsirinkite nuostabią baltą suknelę savo mažyliui gimtadienio proga. Ši 6 metų mergaitės suknelė pagaminta iš balto atlaso. Diržas centre yra klostuotas. Sijono suknelės dalis pagaminta iš tinklo, o apačioje puošti nėriniai. Suknelės raketės puikiai tinka apsisukti.

4. Smocking suknelė:

Siuvinėjimo suknelė

Dauguma vasaros suknelių geriausiai tinka žaidimams. Ši 6 metų kūdikių suknelė pagaminta iš grynos medvilnės ir yra atspausdinta. Suknelė siuvama, todėl ji tikrai graži. Diržo pečiai yra dar vienas puikus šios suknelės priedas.

5. „Lycra“ suknelė su diržu:

„Lycra“ suknelė su diržu

Vaikai mėgsta diržus su savo suknelėmis. Ši „Lycra“ suknelė pagaminta iš dviejų spalvų- baltos ir žalios. Viršų puošia lankai ir karoliukai. Prie šios suknelės taip pat galite turėti gražų diržą. Ši 6 metų mergaitės suknelė puikiai tinka bet kuriuo metu.

6. Tiulio grindų suknelė:

Suknelė su tiulio grindimis

Padarykite savo vaiką paversti princese su šia tiulio suknele iki grindų. Balta suknelė puikiai tinka vestuvėms ar konkursams. Vakarėlis dėvi 6 metų suknelę mergina yra tai, ko jums reikia, kad išsiskirtumėte. Suknelė yra grindų ilgio, todėl mergaitė atrodo kaip princesė.

7. Paplūdimio suknelė be rankovių:

Paplūdimio suknelė be rankovių

Dauguma vaikų mėgsta žaisti paplūdimyje. Papuošti paplūdimį yra dar vienas puikus būdas. Šios merginos gali apsirengti sulaukusios 6 metų amžiaus. Suknelė be rankovių ir gražaus dizaino gale. Spaudiniai puikiai tinka paplūdimiui.

8. Satino suknelė su švarku:

Satininė suknelė su švarku

Turėkite šią oficialią 6 metų suknelę kaip vestuvinę suknelę ar bet kokią progą. Gryna satino suknelė pagaminta stilingai su gražiu švarku. Striukė ilgomis rankovėmis susiuvama su puikia struktūra. Gėlės ant suknelės yra gražios ir išsiskiria.

9. Aplikacija:

Aplikacinė suknelė

Štai dar viena nuostabi suknelė jūsų vaikui. Ši puošni aplikacijų suknelė turi elnių modelį. Raudona dryžuota suknelė su rankovėmis ir iki kelių. Tai puikiai tinka ir atostogų sezonui. Tai taip pat gali būti vakarėlio suknelė 6 metams.

10. Suknelė žemu juosmeniu:

Suknelė žemu juosmeniu

Pasirinkite šią akį traukiančią suknelę žemu juosmeniu, kad galėtumėte žaisti su savo vaikais. Ši suknelė pasiūta žemu juosmeniu, o maivymasis – dviejų spalvų. Liemenė yra geltonos spalvos, o maivymasis yra pagamintas iš geltonos ir baltos spalvos. Puikiam prisilietimui pridedama kontrastinė gėlė.

11. Ilga vakarinė suknelė:

Ilga vakarinė suknelė

Išbandykite šią nuostabią persikų mergaičių vakarėlio suknelę, kuri yra 6. Ši suknelė yra ilga vakarinė suknelė, kurią galima dėvėti vakarėliams, progoms ir vestuvėms. Gėlės suknelėje puikiai raštuotos ir įdėtos į juosmenį bei pečius.

12. Išgalvotos suknelės kostiumas:

Išgalvotos suknelės kostiumas

Jei jūsų vaikas turi dalyvauti kokiame nors puošnių drabužių konkurse, tai yra puikus pasirinkimas. Suknelė yra europietiškas kostiumas, kurį vaikas gali lengvai dėvėti. Puošnus suknelės kostiumas puikiai tinka prie prijuostės ir striukės.

13. Juostelės suknelė:

Juostelės suknelė

Vakarėliui ar progai rinkitės šią suknelę iš tinklelio ir kaspino. Suknelės viršuje yra gražus tinklelis. Dugnas išklotas juostelėmis. Ši 5 sluoksnių juostelių linija daro gražiai atrodančią įmantrią suknelę. Puikiai tinka ir gimtadieniams.

14. Pūsta rankovių suknelė:

Suknelė su pūstomis rankovėmis

Ši graži 6 metų suknelė puikiai tinka konkursams ar progoms. Pūsta rankovė daro ją oficialią ir stulbinančią. Ši elegantiška suknelė yra nėrinių ir satino derinys. Liemenė pagaminta iš nėrinių, o apačia – satino.

15. „Ruffle“ suknelė:

Ruffle suknelė

Čia yra nuostabi vakarinė suknelė, kurią gali dėvėti jūsų vaikas. Tiesi raukinė suknelė puikiai tinka, nes yra puošni ir elegantiška. Ši suknelė pasiūta iš spalvotų medžiagų ir nėrinių. Didelis lankas yra tai, kas daro teiginį šioje suknelėje.

Suknelė 6 metų vaikui yra geriausias būdas stilizuoti vaiką. Šios suknelės gali būti skirtos oficialioms progoms ar kasdieniam dėvėjimui. Satininės suknelės dažniausiai skirtos vakarėliams ir progoms. Šios suknelės dekoruotos gėlėmis ir lankais, taip pat karoliukais. Medvilninės suknelės yra skirtos kasdieniam dėvėjimui ir pusiau oficialioms progoms.