Apsirengimas yra menas ir įgūdis. Daugeliui apsirengimas yra tarsi religija, ir jie į tai žiūri labai rimtai. Nors apsirengti yra rimtas reikalas, tačiau vaikišką suknelę išsirinkti yra smagu. Daugelis drabužių prekių ženklų yra specialiai pritaikyti vaikams ir svyravo nuo naujagimio suknelės iki mažų vaikų. Renkantis suknelę kūdikiams, svarbu aprengti kūdikius pagal sezoną. Įsitikinkite, kad suknelė kūdikiams atsižvelgia į komfortą ir klimato veiksnius. Kūdikiams reikia suknelių dieniniams drabužiams, naktiniams drabužiams, socialinėms progoms, įvairiems metų laikams ir, žinoma, gimtadieniams. Vaikams skirtos suknelės neturi būti nuobodžios, o šiuolaikinėje rinkoje vaikų drabužių dizainas ir stilius suteikia tvirtą užbaigimą suaugusiems. Mažmeninės prekybos pramonė pažadino, kad vaikai turi dėvėti. Yra elektroninės prekybos svetainių, skirtų specialiai naujagimiams ir vaikams. Vaikai taip pat tapo madingi dėl televizijos, interneto ir bendraamžių spaudimo. Šiandieninis vaikas labiau nei anksčiau kalba apie savo pasirinkimą dėvėti tinkamo tipo ir stiliaus drabužius.

Naujausios ir gražios suknelės kūdikiams:

Turint omenyje nuolat besikeičiančios mados pobūdį, pateikiame geriausius berniukų ir mergaičių pasirinkimus įvairioms progoms. Būtinai pasirinkite tinkamą, kuris tinka jūsų vaikui.

Vasaros suknelės mergaitei ir berniukui:

Vasaros drabužių raktas yra pasirinkti laisvus, erdvius drabužius. Pasirinkite drabužius iš medvilnės ar panašių audinių, kurie padeda cirkuliuoti orui ir sugeria prakaitą. Oro cirkuliacija ir drėkinimas yra svarbus aspektas, kurį reikia nepamiršti dėvint vasarą. Jei drabužiai vasarą yra per ankšti, jie gali sutrikdyti oro cirkuliaciją, o vaikai daugiau niekada nelies suknelės. Svarbiausia, vasarą rinkitės šviesesnių spalvų kūdikių vasarines sukneles.

1. „Polka Dotted“ suknelė mergaitei:

Suknelė su taškučiais mergaitei

Taškiniai taškeliai yra tik tai, ką dėvėti vasarą. Sujunkite taškuotą taškelį su kontrastingu sijonu arba apačia. Suknelė su taškučiais su rankovėmis arba be jų-tinkama apranga vasarai.

2. Spausdinta suknelė kūdikiui:

Spausdinta suknelė mergaitei

Niekas nesako vasaros kaip atspausdinta suknelė. Pastelinių ar šviesių spalvų suknelė su ryškiais atspaudais kaip tik vasarai. Suknelės, marškinėliai ir viršūnės yra įvairių spaudinių ir spalvų. Prie šių mergaičių medvilninių suknelių derinkite kontrastingų spalvų šortus ar kelnes. Be tradicinių spaudinių, šiandien yra daug 3D spausdinimo variantų, kurie atrodo labai gražiai kaip vasaros drabužiai.

3. Kūdikių rožinė suknelė mergaitei:

Kūdikių rožinė suknelė mergaitei

Viena rožinė suknelė mergaitei būtina. Rožinė spalva simbolizuoja gyvybingumą, ir ji sako vasarą kaip niekas kitas. Vilkėkite rausvą suknelę trumpomis rankovėmis su apačia arba panašių ar kontrastingų spalvų kelnes.

4. „Paisley“ modelio suknelės kūdikiams:

Paisley rašto suknelės mergaitei

Tai dekoratyvinė modelio suknelė naudojant motyvus. Šios suknelės paprastai būna iš medvilnės arba specialių vasaros audinių ir vasarą išryškina spalvą. Jie tinka dėvėti vasaros vakarą ar atsitiktinį vakarėlį. Šios suknelės taip pat leidžia vaikams cirkuliuoti ir patogiai judėti.

5. Kūdikių mėlyna suknelė berniukams:

Mėlyna suknelė berniukams

Mėlyna spalva asocijuojasi su berniuku. Mėlyna simbolizuoja gylį ir stabilumą. Tai suteikia raminantį poveikį kūdikiams. Mėlynos spalvos suknelė yra būtina vyriškos lyties kūdikiui. Tai taip pat tinkama spalva vasaros sezonui.

6. Kotedžo sūpynės suknelė mergaitėms:

Kotedžo sūpynės suknelė mergaitėms

Namelio sūpynių modelis turi daug audinio ir suknelės sukimo faktorių. Ji turi elastingą iškirptę ir raukšlėtą išvaizdą suknelės apačioje. Mygtukų gausa papildo šio modelio jaukumą. Tai patogi vasaros apranga, o vaikai su šia suknele gali daryti salto. Jis toks erdvus ir erdvus.

7. Kombinezonai kūdikiams ir berniukui:

Kombinezonai mergaitei ir berniukui

Kombinezoninės suknelės yra didžiausias patogumas. Tai patogiausias drabužis vasarą. Šios mielos kūdikių suknelės taip pat gali būti dėvimos kaip kasdieniai ar vakarėlių drabužiai. Kombinezonas yra viena populiariausių unisex suknelių. Šios suknelės vienodai tinka berniukams ir mergaitėms. Tai patogiausias kūdikių drabužis kelionės metu. Kombinezonas yra įvairių spalvų, raštų, tekstūrų. Yra įvairių liukso numerių vasaros ir žiemos sezonams.

8. Liemenė ir trumpas rinkinys:

Liemenė ir trumpas rinkinys

Liemenė ir trumpos vasaros spalvos yra mažojo princo ir princesės dalykai. Indijos vasarai nėra nieko patogesnio ir raminančio už liemenę ir šortus. Ši apranga skirta gerai vėdinti mažuosius ir vaikus. Tai taip pat puikiai tinka mažiems vaikams, nes jie netrukdo žaisti. Investuokite į kelis rinkinius, nes vaikai linkę labai greitai išsitepti drabužius.

Žiemos suknelės mergaitei ir berniukui:

Puikus žiemos drabužis padeda izoliuoti šilumą ir apsaugo nuo atšiauresnių aplinkos elementų. Žiemos drabužiai gali būti vienas pilnas kostiumas arba skirtingi drabužiai, kad būtų sukurta puiki kūdikių suknelių kolekcija. Nors žiema susijusi su megztiniais ir kitais izoliuotais drabužiais, jie neturi būti nuobodūs. Šiandien drabužiai, užtikrinantys izoliaciją, yra tokios akį traukiančios įvairovės ir modelių. Būtų tokia gėda neinvestuoti į tinkamą aprangą ir nepasipuikuoti tinkama proga.

9. Megztinis su rankovėmis ir apačia:

Megztinis su rankovėmis ir apačia

Megztinis yra būtinas vaikams. Megztinis su rankovėmis ir vilnonės kelnės atitinka žiemos reikalavimus. Suporuokite jį su vilnoniu dangteliu, kojinėmis ir kumštinėmis pirštinėmis, kad patenkintumėte žiemos poreikius. Megztiniai šiandien yra įvairių modelių, spalvų, tekstūrų ir skirtingų stilių. Megztinis žiemą yra stiliaus teiginys. Įsitikinkite, kad kasdien dėvite ir ypatingomis progomis turite kitokį megztinį.

10. Prakaito striukės:

Prakaito striukės

Striukės yra pagrindinis mados drabužis žiemą. Jie yra įvairių spalvų ir modelių. Jis taip pat palaiko nedorėlius šiltai ir yra būtinas vaikų drabužių spintos elementas. Prakaito striukės tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

11. Kombinezonai mažiems kūdikiams:

Megztiniai mažiems kūdikiams

Megztinis yra būtinas vaikams, nesvarbu, ar tai berniukas, ar mergaitė. Paprastai vaikai nemėgsta uždengti galvos. Hoodies komplekte yra galvos apdangalas, padedantis apsaugoti vaikus nuo gamtos stichijos. Tai padeda išvengti peršalimo ligų. Hoodies yra įvairių stilių ir yra būtinas drabužių spintos elementas.

12. Kardiganas be rankovių berniukams ir mergaitėms:

Kardiganas be rankovių berniukams ir mergaitėms

Kardiganas yra klasikinis, tačiau madingas drabužis ir yra galutinis stiliaus pareiškimas. Kardiganas yra užsegamas priekyje ir be rankovių yra tinkamas pasirinkimas pradinėms ar besibaigiančioms žiemoms, kai oras yra šiltas ir atvėsta. Jis taip pat gali būti dėvimas viršutinio drabužio viduje.

13. Nėrimo suknelės mergaitei:

Nėrimo suknelės mergaitei

Nėrimo suknelė yra vienas nuostabus meno kūrinys. Nėrimo suknelė ir viršutinė kepuraitė yra būtini kiekvienam vaikui. Tai taip pat geras atminimo daiktas. Tai tradicinis, tačiau labai gražus žiemos drabužis vaikams. Lengva sukrėsti kitos spalvos ar rašto nėrimo suknelę. Šiandien nėrimas yra labai pelninga namų pramonė, ir rinkoje yra daugybė pasirinkimo galimybių.

14. Megztinis su vėžliu arba polo kaklu:

Megztinis su vėžliu arba polo kaklu

Megztinis su apykakle apsaugo kaklą kartu su kūnu. Megztinis su apykakle visiškai dengia kūną ir apsaugo vaiką nuo šalčio. Tai toks stiliaus pareiškimas šių dienų vaikams. „Turtlenecks“ yra unisex drabužiai, kuriuos dėvi tiek berniukai, tiek mergaitės – nuo mažų vaikų iki mažų vaikų.

Naujagimių suknelės:

Trys svarbūs aspektai renkantis drabužius naujagimiui yra patogumas, patogumas ir saugumas. Kūdikiams patogu naudoti minkštus audinius ir suteikti jiems pakankamai vietos judėti. Pirkdami naują kūdikio suknelę nepamirškite vengti puošmenų, kurios gali būti uždususios. Naujagimiams reikia daug drabužių ir jie neturi būti nuobodūs. Yra daug variantų berniukams ir mergaitėms. Taip pat yra daug unisex drabužių, kuriuos gali dėvėti vyrai ir moterys.

15. Onesies:

Onesies

Onesies yra drabužis, kaip kūdikio suknelė. Medvilnė yra labiausiai pageidaujamas audinys vienatūriams; juos lengviau užsidėti ir nuimti. Galima įsigyti įvairių spalvų ir raštų, tai yra pats geriausias dalykas pirkti ar dovanoti kaip naują berniuką ar naują mergaitės suknelę. Tai populiari naujagimių dovanų prekė. Nauji tėvai brangiam vaikui turėtų pirkti kelis kartus.

16. Vaikiški berniukui ir mergaitei skirti bateliai:

Suknelės kūdikiams ir mergaitei

Kombinezonas yra vienas kostiumas, apimantis visą kūdikio kūną. Tai geriausias drabužis keliaujant. Jį lengva dėvėti ir lengviau pasiekti sauskelnes. Idealiai tinka dėvėti kaip naujagimės mergaitės suknelę ar naujagimiui berniukui. Tai būtina kiekvienam kūdikiui.

17. Vienetinės kūdikių suknelės:

Vienetinės kūdikių suknelės

Vienetinė suknelė yra patogiausia naujagimio apranga. Šis mergaičių ar berniukų suknelės dizainas yra madingas, stilingas ir patrauklus. Mygtuko ar kaklaraiščio mazgo stilius leidžia kūdikiui judėti be rūpesčių. Tai leidžia naujagimiams lengvai judėti vienkartine suknele. Įsitikinkite, kad turite daug vienetinių suknelių kūdikiams, kad apsirengę suknelės turėtumėte pakankamai daug.

18. Suknelės atviram pečiui mergaitei:

Suknelės atviram pečiui mergaitei

Suknelės su atvirais pečiais puikiai tinka vasarai. Ši suknelė iki kelių su rankovėmis su raktų skylutėmis suteikia būtiną komfortą ir cirkuliaciją mažyliams. Jie atrodo mieli ir yra gėlių bei spausdintų raštų. Nepamirškite aprūpinti savo kūdikių drabužių spinta šiais gražiais daiktais.

19. Priekiniai atviri marškinėliai ir šortai kūdikiams:

Priekiniai atviri marškinėliai ir šortai „Baby Boy“

Priekiniai atviri marškinėliai ir šortai iš medvilnės, lino ar trikotažo medžiagos geriausiai tinka berniukams. Juos galima įsigyti gražių spalvų ir raštų. Šias sukneles lengva apsivilkti. Kūdikių drabužiams naudojama medžiaga yra tokia minkšta ir lengva, kad gali pažeisti kūdikio odą.

20. Suknelės trumpomis rankovėmis naujiems bronams:

Suknelės trumpomis rankovėmis New Brons

Suknelės trumpomis rankovėmis yra maža kūdikio suknelė. Tradiciškai tokios suknelės yra medvilninės. Tačiau jų suknelės yra įvairių audinių, spalvų, raštų ir tekstūrų. Tokios suknelės leidžia kūdikiams lengviau judėti ir yra gana prieinamos. Šios suknelės yra tokio akį traukiančio dizaino, o kūdikiai atrodo mielai kaip šių suknelių mygtukas.

21. „Jhabla“ ir audinių vystyklų rinkinys:

„Jhabla“ ir audinių vystyklų rinkinys

Tai bus drabužiai visiems kūdikiams, nesvarbu, ar tai vyrai, ar moterys. „Jhabla“ yra viršutinės kūno dalies apranga, kai dvi priekinės ir galinės dalys yra sujungtos raišteliais, kuriuos reikia surišti ant kūdikio pečių. Paprastai tai yra pirmoji suknelė, pasirinkta daugumai kūdikių Indijos namų ūkyje. Pirmaisiais naujagimių mėnesiais niekada negali pakakti jhabla ir audinių sauskelnių. Įsitikinkite, kad perkate kelias poras, o naujagimiai taip pat gaus šias sukneles kaip dovanas.

Berniukų ir mergaičių gimtadienio suknelės:

Gimtadieniai yra svarbūs visiems, tačiau tai yra ypatinga proga vaikams. Gimtadienio berniukas ar mergaitė turi išsiskirti spalvų ir žmonių jūroje. Gimtadienio suknelės tampa prisiminimų albumais dalimi, todėl jos turi būti ypatingos. Merginų ir berniukų gimtadienio suknelių pasirinkimas yra begalinis. Kūdikių suknelėms gimtadieniams galima rinktis iš daugybės variantų.

22. Raudona gimtadienio suknelė su gėlėmis

Raudona gimtadienio suknelė su gėlėmis

Mergaitės raudona suknelė yra klišė dėl priežasties. Apsirenkite savo mažylį vyšninės raudonos spalvos suknele su gėlių tinklinio rašto liemeniu. Pūstos rankovės suteiks tradicinę išvaizdą ir išryškins ją. Be to, įsivaizduokite, kaip gražiai fotografuos ši suknelė.

23. Rožinė princesės suknelė:

Rožinė princesės suknelė

Rožinė spalva labiausiai tinka kūdikiams ir mergaitėms. Princesės stiliaus kūdikio rožinė suknelė ir inkrustuota deimantais niekada nėra neteisingas pasirinkimas kaip gimtadienio suknelė. Gražūs nėriniai papildys suknelės grožį.

24. „Baby Girl Tutu“ suknelė gimtadieniui:

Tutu suknelė kūdikiui gimtadienio proga

„Tutu“ suknelė yra idealus pasirinkimas mažai kūdikio suknelei ir puikiai tinka kaip pirmojo gimtadienio suknelė mergaitei. Kūdikis suknelėje atrodo brangiai, todėl jį patogu dėvėti daugumai mažyčių mažylių. Geriausia dalis yra įvairių spalvų, modelių ir stilių.

25. Vieno peties suknelė:

Suknelė vieno peties

Šis nuostabus raštas išryškina prašmatnią eleganciją. Juos galima įsigyti gražių spalvų. Vieno peties dizainas yra patrauklaus dizaino ir ryškaus modelio. Šios suknelės pagamintos iš minkštos medžiagos ir yra patogios dėvėti. Raštas be rankovių užtikrina maksimalų komfortą ir oro cirkuliaciją.

26. Madinga striukė, marškinėliai su peteliškėmis kūdikiui:

Madinga striukė, marškinėliai su peteliškėmis kūdikiui

Nieko nėra geriau už mažą totilę ar mažą vaikiną, apsirengusį oficialiais marškinėliais ir kelnėmis, prie kurių pridedamas šaunus lizdas ir švelnus peteliškė. Paprastai mergaičių pasirinkimas yra daugiau nei berniukų, tačiau ši apranga išryškina kietą koeficientą. Pirmojo ar bet kurio kito gimtadienio proga aprenkite savo kūdikį ansamblyje ir tai niekada nebus neteisingas pasirinkimas.

27. Marškinėliai su rankovėmis su liemene ir oficialiu kaklaraiščiu:

Marškinėliai su rankovėmis su liemene ir oficialiu kaklaraiščiu

Daugelis vaikų nekenčia dėvėti striukės, nes tai riboja jų judėjimą. Vaikai daug kartų kelia šurmulį dėl to. Prie šviesių spalvų marškinių su rankovėmis derinkite prie tamsios spalvos kelnių. Pridėkite paruoštą dėvėti kaklaraištį ir pridėkite prie jo dviejų ar trijų mygtukų oficialią liemenę. Kiekvienas vaikas, dėvintis šį derinį, išsiskiria. Be to, tai neriboja jūsų vaiko judėjimo ir yra gana gera gimtadienio apranga.

Vakarinės suknelės mergaitei ir berniukui:

Vakarėliai ir socialinės progos yra puiki proga pademonstruoti savo geriausią suknelę. Tačiau mergaičių vakarėlių suknelės turi skirtis nuo suaugusiųjų. Tarp vaikų yra pakankamai bendraamžių spaudimo, kad suknelė nebūtų kartojama dažnai. Tai valandos poreikis, kad būtų galima rinktis daugybę vakarėlių drabužių. Kūdikių vakarėlių suknelės yra puošnios, tačiau jos taip pat turi leisti judėti lanksčiai ir lengvai priglusti prie vaiko odos.

28. Suknelė be peties:

Suknelė be peties

Modelis nuo peties yra puiki mergaitės suknelė vakarėliams ir socialinėms progoms. Jie atrodo stilingai, išskiria vaiką ir yra kitokio modelio ant rankovių ir liemenės. Tokios suknelės kūgio pliūpsnis ir lankas nurodo jos išskirtinumą. Vaikas, galintis nešioti tokią suknelę, yra sukurtas nuostabiems gyvenimo laikotarpiams.

29. A linijos suknelė iki kelio:

A linijos suknelė iki kelių

A formos mergaičių suknelės dizainas puikiai tinka vakarėliui, socialiniam susibūrimui ar vestuvėms. Ši suknelė iki kelių su pečių raštu yra tinkamas bet kokiai socialinei progai. Tokia suknelė paprastai yra lengva, o vaikams patinka tokios gražios suknelės.

30. Aksominė suknelė:

Aksominė suknelė

Niekas neatneša karališkumo kaip aksominė suknelė. Aksominė suknelė giliai violetine spalva yra būtina vaiko drabužių spinta. Tai puikus drabužis vakarėliams ar bet kokiai socialinei progai. Pasirinkite vieną su madingu lanku ir varčia aplink juosmenį, ir tai suteiks klasikinį pobūvių efektą.

31. Princesės baliaus suknelė:

Princesės balinė suknelė

Princesės suknelė yra didžiausia daugelio merginų fantazija. Pasirinkite princesės suknelę su gausybe papuošalų ir nėrinių, kad išgautumėte dekadansą. Plokščio tinklo sluoksnis ant liemenės išryškins jūsų ypatingo grožį. Tai taip pat geriausias pasirinkimas kaip vestuvių suknelė kūdikiui.

32. Pakopinė vakarėlio suknelė:

Pakopinė vakarėlio suknelė

Svajonė apie suknelę su deimantais ant kaklo, žvilgančius nėrinius ir nėrinius, skirtus nėrinių pakopoms, ši suknelė kaip tik tinkama mokykliniam spektakliui ar išleistuvėms. Leiskite savo mažyliui švytėti šia pakopine vakarėlio apranga. Tokioms gražioms suknelėms kūdikiams nereikia jokių priedų; jis išsiskiria savimi.

33. Suknelė be rankovių su pončo:

Suknelė be rankovių su pončo

Vaikams patinka paprasta dizaino suknelė, tačiau grakšti, o satino arba šilko suknelė be rankovių su siuvinėtu nėriniuotu pončo simboliu – minimalizmas. Ši suknelė tiks bet kokiai šventei ar socialinei progai. Pončą galima maišyti ir derinti su keliomis suknelėmis ir tai gali būti toks gražus pasirinkimas vaiko drabužių spintoje.

34. Asimetriška vakarėlio suknelė:

Asimetriška vakarinė suknelė

Suknelė be rankovių su asimetrišku apvadu yra tik vakarėlio dalykas. Mielas lankas ir satino diržas užbaigia šias mielas kūdikių sukneles. Asimetriška suknelė yra paprasta, tačiau yra galutinis stiliaus pareiškimas ir tinka bet kokiai progai. Priedai su gražiais pilvo batais, kad atrodytų visiškai.

35. Apykaklės suknelė:

Suknelė su kaklo kaklu

Suknelė su pakabinamu kaklu yra didžiausia vakarėlio apranga. Vaikai ne visada supranta išvaizdą ir gali nešioti šią suknelę daug geriau nei dauguma suaugusiųjų. Apykaklė su puošniu liemeniu ir organzos sijonu puikiai tiks vakarui ar vakarėliui.

36. Raudona ir balta kalėdinė suknelė:

Raudona ir balta kalėdinė suknelė

Niekas nesako Kalėdų, kaip raudona ir balta spalva. Graži kūdikių kalėdinė suknelė su raudonu liemeniu ir baltu tinkleliu, papuošta gėlėmis, puikiai tinka Kalėdų vakarėliui ar šventiniam drabužiui. Kalėdų pabaigoje mokyklos švenčiamos kaip socialinė proga. Savo vaikams galite pasirinkti iš kelių variantų.

37. Gėlių mergaitės suknelė:

Gėlių mergaitės suknelė

Merginos vestuvėse yra paklausios kaip gėlių merginos. Gėlių suknelė iš tiulio audinio yra tik ta proga. Jis sukurtas iš gražaus audinio, pavyzdžiui, tiulio; tai suteikia didžiausią komfortą ir pasitikėjimą mergaitei didžiąja proga. Tiulio suknelė yra įvairių spalvų, raštų, todėl dėvint ji sukuria tokį gražų vaizdą.

38. Blizgučių suknelė:

Blizgučių suknelė

Blizgučių suknelė yra galutinis vakarėlio drabužis. Tai graži suknelė gimtadieniui ar bet kokiai ypatingai progai. Tai puikus vakarinis drabužis mažajai princesei ir labai patogus dėvėti. Blizgučiai yra mažų mergaičių suknelė, kurią būtina nusipirkti.

39. Juoda suknelė trumpomis rankovėmis:

Juoda suknelė trumpomis rankovėmis

Juoda suknelė dėl priežasties yra klasikinis vakarėlio drabužis. Nors juoda spalva nėra susijusi su vaikais, ji yra graži apranga vaikams. Kūdikių mergaičių juoda suknelė suteikia ramios elegancijos ir pabrėžia stilių. Įsitikinkite, kad vaikas gali tai nešioti, jei planuojate nusipirkti savo drabužių spinta.

40. Joko suknelė mažai mergaitei:

Suknelė Jokei mergaitei

„Yoke“ suknelė yra viena patogiausių visų laikų suknelių. Juos lengva nešioti ir jie suteikia daug vietos judėjimui. Jie yra gražių spalvų ir audinių. Ši suknelė taip pat puikiai tinka vasarai.

41. Grynoji suknelė:

Gryna suknelė

Tinklinė suknelė suknelei suteikia pasakos jausmą. Dėl šio švelnaus audinio jis yra vienas patogiausių drabužių. Ši suknelė puikiai tiks gimtadieniams, ypatingoms progoms ir bet kokiems vakarėliams. Jie yra įvairių spalvų ir modelių.

42. Krikštynų suknelė:

Krikšto suknelė

Krikštynos yra svarbus vaiko gyvenimo etapas, o balta kūdikio suknelė su kepuraitės rankovėmis ir siuvinėtais nėriniais ant liemenės puikiai tinka šiai progai. Prie šios gražios suknelės rinkitės suknelę su nuimamu organzos sijonu, lanku ir varčia.

43. Juodas paltas, marškinėliai ir velvetinės kelnės:

Padažas, marškinėliai ir velvetinės kelnės

Vakarėlių drabužiai neturi būti susiję su princesės drabužiais ir suknelėmis. Stilingas paltas, marškinėliai ir velvetinės kelnės, suporuotos, gali būti efektinga vakarėlio suknelė. Pasitelkite vaizduotę kurdami oficialias sukneles kūdikiams. Šis derinys puikiai tinka berniukams ir mergaitėms.

44. Smokingo stiliaus kostiumas:

Smokingo stiliaus kostiumas

Sukurkite smokingo stiliaus suknelę berniukui, suporuodami oficialų švarkelį, liemenę be rankovių, oficialias kelnes ir marškinius su rankovėmis. Niekas nesako tradicinio, kaip trijų dalių kostiumas, ir puikiai tinka berniukams ir mergaitėms. Įsitikinkite, kad mergaitėms pasirinkite šiek tiek garbanotus marškinius, o berniukams – tradicinius marškinius.

45. Trijų dalių kostiumas:

Trijų dalių kostiumas

Trijų dalių kostiumas yra tos pačios medžiagos švarko liemenė ir kelnės, pritaikytos pagal individualų užsakymą, ir niekas nesako, kad būtų puošnus kaip kostiumas. Gražiai supjaustytas kostiumas yra vyrų stiliaus viršūnė. Nenuostabu, kad tai yra vestuvių drabužiai. Jei kostiumas tinka vyrui, jis tinka ir vaikui. Jaunas berniukas su gerai iškirptu kostiumu-skaudžių metų reginys. Įsitikinkite, kad jūsų vaiko arsenale yra vienas, ir tai bus naudinga bet kokiai progai – gimtadieniui, vestuvėms ar tradiciniam vakarėliui. Tai būtinas daiktas vaikui.

46. ​​Marškiniai be rankovių su trumpomis arba kelnėmis su petnešomis ir peteliškėmis:

Marškinėliai be rankovių su trumpomis arba kelnėmis su petnešomis ir peteliškėmis

Tai miela mažytė suknelė bet kokio amžiaus berniukams. Tai puiki suknelė vakarėliams, vestuvėms ar socialinei progai. Berniukai šioje suknelėje atrodys labai mieli kaip sagos. Peteliškės prideda šios suknelės žavesio.

Džinsiniai drabužiai berniukams ir mergaitėms:

Džinsas niekada nėra madingas. Vaikų mada šiais laikais semiasi įkvėpimo iš suaugusiųjų mados. Šiandien vaikams siūlomas didžiulis džinsinių suknelių asortimentas. Džinsinė suknelė puikiai tinka bet kokiai dienai ar sezonui. Džinsiniai marškiniai tinka prie bet kokio apatinio drabužio, o džinsiniai džinsai gali būti derinami su bet kokiais marškinėliais ar marškinėliais.

47. Džinsinio siuvinėta trumpa suknelė:

Džinsu siuvinėta trumpa suknelė

Trumpi marškiniai iš džinsinio audinio su siuvinėta apykakle, rankovėmis ir apvadu yra puiki suknelė bet kuriuo paros metu. Tai puikus drabužis lauke. Džinsinių marškinių niekada negali būti per daug. Prie šių džinsinio marškinėlio priderinkite džinsus ar bet kokias laisvalaikio kelnes.

48. Trumpos rankovės džinsinis audinys:

Džinsinės kelnės trumpomis rankovėmis

Mergina niekada negali turėti per daug suknelių. Džinsines sukneles galima dėvėti beveik bet kuriuo paros metu. Investuokite į mergaičių džinsinio audinio suknelę; tai būtinas vaiko drabužių spintos elementas. Džinsinės suknelės yra prieinamos trumpomis arba ilgomis rankovėmis ir įvairiomis iškirptėmis.

49. Džinsiniai sijonai:

Džinsiniai sijonai

Sijonai beveik niekada neišeina iš mados; džinsinis sijonas yra gražaus stiliaus aksesuaras, kurį galima suporuoti su bet kokiais marškinėliais ar trikotažais. Vaiko drabužių spinta yra neišsami be šio drabužio.

50. Švarkeliai:

Džemperiai

„Dungarees“ yra puikus stiliaus, atsitiktinio prašmatnumo ir elegancijos derinys. Jie yra maksimaliai patogūs. Džemperiai taip pat yra iš džinsinio audinio ir kitų audinių. Su dungaree niekada nesuklysi. Tai tinka atsitiktinėms ir oficialioms progoms. Šį apatinį drabužį derinkite su marškinėliais ar marškinėliais. Džemperiai geriausiai tinka berniukams ir mergaitėms. Niekas vaikams neatrodo mielesnis nei kai kurie gerai dėvimi marškinėliai. „Dungaree“ galima įsigyti ir iš džinsinio audinio bei kitų audinių. Jie yra įvairių spalvų, todėl kai kuriuos iš jų pridėkite prie vaiko drabužių spintos.

51. „Jogger“ džinsai:

„Jogger“ džinsai

„Jogger“ džinsai yra naujausias stiliaus pareiškimas. Jie yra stilingi ir yra įvairių spalvų. Jie yra tobuli vaikai ir gali būti dėvimi visą dieną. Dėl minkšto juosmens ir elastingumo jis tinka visiems dydžiams ir rūpinasi augančiais vaiko poreikiais.

52. Velvetinės varlės:

Velvetinės rožės

Velvetas yra tradicinis, tačiau modernus audinys. Tai vienas iš labiausiai prieinamų audinių. Velvetinė suknelė suteikia tam tikrą eleganciją. Velvetinė suknelė puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui ir gali būti puiki socialinė apranga. „Corduroy“ galima įsigyti kelių spalvų, tad kodėl apribokite savo galimybes tik vienai spalvai.

53. Džinsiniai marškiniai:

Džinsiniai marškiniai

Džinsiniai marškiniai yra galutinis stiliaus pareiškimas. Jie dirba visomis progomis ir sezonais. Džinsiniai marškiniai gali būti derinami su džinsais, oficialiomis kelnėmis arba šortais. Tiesą sakant, džinsiniai marškiniai niekada neišeina iš mados. Džinsinius marškinius galima dėvėti atskirai arba derinti prie apvalių arba V formos kaklo marškinėlių virš medvilninių šortų ar kelnių. Ši apranga puikiai tinka beveik visur ir visur.

54. Džinsai:

Džinsai

Pora džinsų yra būtina kiekvienam vaikui. Šiandien džinsai yra įvairių spalvų. Yra patogūs ir lengvai prižiūrimi. Tai toks universalus drabužis, kuris tinka prie bet kokių marškinių ar marškinėlių. Keli deriniai gali būti padaryti su džinsais ir tinka bet kokiai progai. Tai taip pat puikus unisex drabužis.

Etninės suknelės kūdikiams:

Vakarietiški drabužiai gali būti sezono skrebučiai, tačiau Indijos etniniai drabužiai yra klasikiniai dėl priežasties. Vaikams siūlomi įvairūs etniniai drabužiai. Merginoms yra salwar kameez, lehengas, stilingas Kurtis. Nors berniukų galimybės yra šiek tiek mažesnės nei mergaičių, jiems taip pat yra daug galimybių. Nepamirškite atnaujinti savo vaiko drabužių spintos šiais gražiais daiktais.

55. Anarkalis:

Anarkalio

„Anarkali“ yra ilgi suknelės stiliaus drabužiai su daugybe raketų. Paprastai jis yra grindų ilgio, tačiau gali būti pritaikytas ir keliui. Paprastai šis drabužis yra pritvirtintas prie krūtinės. Šios naujausios mergaičių suknelės yra įvairių spalvų, tekstūrų ir raštų. Jie taip pat yra paprasti modeliai, taip pat labai išsiuvinėti.

56. Lehenga Cholis:

Lehenga Cholis

Šis dviejų drabužių indėnų etninis drabužis buvo toli nuo palaidinės ir apatinio drabužio, suporuoto su tekančiu audiniu, vadinamu dupata. Šiandien „lehenga cholis“ yra įvairių spalvų, raštų ir tekstūrų. Derinkite ilgą suknelę su šoniniais kirpimais ir įmantrią lehengą vaikams. Tai suteikia tradicinę, bet labai turtingą išvaizdą. Kita lehenga choli versija yra chaniya choli. Šis rankomis siuvinėtas drabužis yra sijono ir palaidinės ansamblis. Tradiciškai jie yra siuvami rankomis su gražiais veidrodiniais darbais ir yra įvairių modelių. Siuvinėjimas atliekamas naudojant šilko siūlus ir yra vienas nuostabus meno kūrinys.

57. Patiala Salwar mažiems vaikams:

Patiala Salwar mažiems vaikams

Nors salwar kostiumas geriausiai tinka paaugliams ir moterims, šis dviejų dalių drabužis taip pat atrodo brangus jaunesniems vaikams. Šiandien vaikams siūlomos įvairios salwar parinktys. Yra paprastos churidar kurta, Patiala salwar, kurta su dhoti stiliaus salwar ir pan. Investuokite į kai kurias iš šių gražių mergaičių suknelių. Jie dirba bet kokiai progai.

58. Pattu Pavadai:

Pattu Pavadai

Šis gražus sijonas ir palaidinės drabužis yra iš pietinės Indijos dalies. Dažniausiai jis būna ryškių spalvų su įmantriu siuvinėjimu. Jie tiekiami iš šilko, medvilnės ir mišrių medžiagų. Šios naujo stiliaus kūdikių mergaičių suknelės yra pagrindinis drabužis bet kokiam religiniam ar socialiniam susibūrimui. Tai taip pat labai geras kasdienis drabužis.

59. Skaitykite dėvėti vaikui Sarees:

Skaitykite „Wear kid Sarees“

Sari yra apranga vyresnio amžiaus moterims, tačiau nuo senų laikų mažos mergaitės mėgsta apvilkti savo motiną sarees. Šiandien siūlės, skirtos dėvėti sarees, yra prieinamos mažoms mergaitėms, kurios mėgsta atitikti savo motinos stilių. Investuokite į vieną mažai mergaitei, ir tai bus gaivus drabužis, kurį galėsite dėvėti keisdamiesi.

60. Pusė Kurti ir Dhoti Salwar:

Pusė Kurti ir Dhoti Salwar

Kurimas ir dhoti salwar yra naujojo amžiaus sintezės drabužiai. Tai madinga, tačiau tradicinė ir atrodo visiškai žavinga ant mažų taškelių. Jų galima įsigyti įvairių gražių spalvų ir raštų. Jie yra labai patogūs dėvėti ir puikiai tinka įvairioms progoms.

61. Sherwani berniukams:

Sherwani berniukams

Sherwani yra stiliaus teiginio įkūnijimas. Nėra drabužio, kurį būtų galima palyginti su jaunu berniuku gerai prigludusiame šervanyje. „Sherwani“ yra įvairių audinių, spalvų ir yra paprasto bei įmantraus dizaino. Sherwani suteikia labai šventinę išvaizdą; jis gali būti dėvimas vestuvėms, šventiniam vakarėliui ar religiniam susibūrimui.

62. „Jodhpuri“ kostiumas berniukams:

„Jodhpuri“ kostiumas berniukams

„Jodhpurs“ kostiumas yra suknelė karališkosioms šeimoms ir bet kuriuo atveju išskirs vaiką. „Jodhpuris“ yra paprastų ir sudėtingų modelių. Nors drabužis yra sunkus, jis niekada nėra neteisingas pasirinkimas vestuvėms ar socialinėms funkcijoms. Investuokite bent į vieną jodhpuri kostiumą vaikui.

63. Kurta pižamų rinkinys berniukams:

Kurta pižamų rinkinys berniukams

Tradicinis ir klasikinis indiškas drabužis visais metų laikais. Kurtos pižama yra puošnus drabužių konkursas, nepriklausomybės dienos paradas, Diwali vakarėlis, religinė proga ar vestuvių vakarėlis. Ši suknelė yra erdvi ir lengvai prižiūrima. Jis yra įvairių spalvų, tekstūrų ir raštų. Kurtos pižama gali būti lengvai pridedama prie „Nehru“ striukės ar liemenės, kad būtų sukurta nauja apranga.

64. Madhubani Print Bandhgala su kelnėmis berniukams:

Madhubani Print Bandhgala su kelnėmis berniukams

Tikrai karališka apranga. Madhubani spaudiniai yra Indijos liaudies paveikslai. Bandhgala su Madhubani spaudiniais yra klasikinis drabužis. Bandhgala, suporuota su kelnėmis, yra Indijos senovės princų išvaizda. Tai geriausia suknelė vestuvėms ar gimtadieniui.

65. Etninė striukė ir Dhoti rinkinys:

Etninė striukė ir Dhoti rinkinys

Dhoti yra Indijos drabužiai kartoms. Šiandien striukė ir dhoti rinkinys tapo madinga apranga. Šis derinys pateikiamas paprastu ir labai gražiai siuvinėtu modeliu. Tai labai patogi įvairių spalvų apranga, kuri idealiai tinka dėvėti socialiniam susibūrimui vasaros dieną. Ši apranga išryškina vaiko švelnumo faktorių. Suporuokite su tradiciniais kolhapuri chappals ar mojaris, kad gautumėte visišką išvaizdą.

Suknelių pasirinkimas naujagimiams, mažiems vaikams ir mažiems vaikams nėra pasivaikščiojimas parke. Vaikai nerimastingi ir, užaugę, ugdo savo skonį, požiūrį ir pasirinkimus. Ponios paprastai atsisako komforto veido stiliaus ir galimybės išsiskirti minioje; tačiau vaikai nepatenka į tą pačią kategoriją. Vaikams dėvėti patogumas yra didžiausia prabanga. Šiuolaikiniame pasaulyje vaikų drabužių asortimente yra daugybė įvairių biudžeto asortimentų. Atminkite, kad vaikai labai greitai perauga savo sukneles, o jų suknelės turėtų atspindėti šį pokytį.