Pieštuko suknelė yra tiesios formos ir prigludusi prie kūno. Jis visiškai sumontuotas ant kūno, rodantis tikrąją figūrą, ir reikalauja, kad būtumėte lieknas. Jį sudaro įvairūs modeliai ir dizainai, atitinkantys kiekvieno poreikius. Pieštukinė suknelė suteikia seksualią ir viliojančią išvaizdą. Tos ponios, kurios išlaikė savo kūną, gali visiškai pasinaudoti pieštuko suknele. Jie gali tiesiog nutekėti nuo scenos.

Gražios ir madingos moterų pieštukų suknelės su vaizdais:

Išbandykite šią 9 populiariausių pieštukų suknelę, kuri jums tikrai patiks kitai išvykai,

1. Dottie pieštuko suknelė:

Dottie pieštuko suknelė

Tai kūnui prigludusi juoda pieštukinė suknelė, papuošta nėriniuotu audiniu. Šie juodi nėriniai turi didelius tamsiai juodus taškus ir yra skaidrūs. Viduje juoda suknelė be petnešėlių su išlenkto kaklo raštu. Nugaroje yra užtrauktukas ir trumpomis rankovėmis.

2. Dekoratyvinė pieštuko suknelė:

Dekoratyvinė suknelė pieštuku

Ši balta pieštuko suknelė yra tiesiog moderni su dekoratyviniu kaklo stiliumi. Suknelė nuo peties ir sprogi. Jį sudaro viena kišenė iš abiejų pusių su suknele iki kelių. Tai visiškai balta, blizgi ir be dizaino suknelė.

3. Vintage stiliaus pieštukų suknelė:

Vintage stiliaus suknelė pieštuku

Tai suknelė su ilgomis rankovėmis, vaizduojanti vintažinį stilių. Jis turi apykakles ir sagų liniją kaip marškiniai. Ant diržo yra du dideli mygtukai ir mygtukai virš kiekvienos kišenės iš abiejų pusių. Suknelė su rankovėmis atrodo puikiai.

4. Suknelė su kryžminiu pieštuku:

Suknelė su pieštuku kryželiu

Ši raudona pieštuko suknelė papuošta nuostabiu kryžminio kaklo raštu. Ant kaklo pritvirtinta raukšlė su širdies forma. Suknelė be nugaros, o moteris taip pat dėvėjo aukštakulnius raudonus sandalus. Suknelė suteikia puošnią laikyseną.

5. Suknelė su kaklaraiščio pieštuku:

Suknelė su juosmeniu pieštuku

Ši ilga pieštuko suknelė su visomis rankovėmis atrodo nuostabiai. Suknelė turi platų V formos iškirptę ir yra pririšta prie juosmens, o viduje yra elastinga. Priekinėje juosmens pusėje kabo dvi baltos virvelės, iš jų pagamintas lankelis.

6. Nėrimo pieštuko suknelė:

Suknelė nėrimo pieštuku

Tai nėrinių pieštukų suknelė, sudaryta iš baltų gėlių nėrimų. Jis turi aukštą kaklą ir atvirą kaklą priekyje ir gale. Vidinė suknelė yra trumpo dydžio, o išorinis nėrinių audinys yra didelis. Ši jausminga suknelė taip pat yra įdomi ir patraukli.

7. Daugiaspalvė pieštukų suknelė:

Daugiaspalvė pieštukų suknelė

Ši gėlių pieštukų suknelė yra geltonos spalvos ir dekoruota daugiaspalviais gėlių atspaudais. Yra dideli mėlynos, baltos ir rožinės spalvos gėlių dizainai. Jis be rankovių, uždėtas kaklas. Šis gėlių atspaudas atmosferoje skleidžia kvapą.

8. Brocade pieštukų suknelė:

Brocade suknelė pieštuku

Ši tamsiai mėlynos spalvos pieštukų suknelė yra tos pačios spalvos. Šioje trumpoje pieštuko suknelėje yra kaklo darbas su trumpomis rankovėmis ir lapų dizainu. Kaklas yra plačiai atidarytas, vaizduojantis patrauklų dizainą. Ši suknelė pieštuku tiesiog kerinti ir žavinti.

9. Krepinė pieštuko suknelė:

Krepinė suknelė pieštuku

Tai rožinė pieštuko suknelė, jos rankovės nukritusios žemyn. Kaklas yra V formos, o rankovių skydas yra surinktas. Ši žavi suknelė taip pat gali būti naudojama kaip vakarėlio drabužis. Suknelė turi savybių, kurios kelia susidomėjimą visiems. Tie žmonės, kurie mėgsta nusipirkti dovaną savo merginai ar žmonai, gali išbandyti šią aprangą kaip dovaną.

Pieštukinės suknelės paprastai yra kelių ilgio, o tai suknelę suteikia šlovės. Jo didinga išvaizda gali sužavėti aplinkinius žmones. Moterys tiesiog atrodo šlovingai ir pasižymi tokia suknele. Dėvėdami tokią pieštuko suknelę ant savo ypatingos suknelės galite įvertinti savo kokybišką laiką. Išbandykite šį modelį plačiose moterų pieštukų kolekcijų kolekcijose.