Tvarstomosios suknelės-tai suknelė, susidedanti iš prigludusių figūrų, tarsi prigludusi prie kūno. Paprastai jie yra pagaminti iš tampraus audinio, kuris suteikia komfortą kūnui. Atrodo, kad tvarsčiai yra apvynioti aplink kūną, ant suknelės yra daug sluoksnių. Jį sudaro daugybė spalvų ir daugybė spaudinių. Tvarstis gali būti ant kaklo, suknelės pusėje ir ant visos suknelės. Šie tvarsčių modeliai reikalauja aukšto lygio novatoriškų idėjų.

Naujausios ir madingos mados tvarsliavos suknelės moterims:

Įsigykite šią 9 geriausių tvarsčių suknelę savo drabužių spintos kolekcijoms.

1. Užpakalinė tvarsliavos suknelė:

Užpakalinė tvarsliavos suknelė

Ši raudona tvarsliava suknelė turi viliojantį nugaros raštą. Apatinę nugaros dalį puošia Raudonojo Kryžiaus nėrinių kraštinė, o viršuje yra horizontalus raudonas dirželis, besiribojantis su abiem peties pusėmis. Ant apatinės suknelės taip pat yra tvarsčių dizainas su šviesiai raudonu atspalviu. Ši raudonos spalvos suknelė bus pasirinkta pagal jūsų progą ar vakarėlio laiką.

2. Suknelė be petnešėlių:

Suknelė be petnešėlių

Tai blizgi balta tvarsliava suknelė be petnešėlių. Ant peties yra apvalus baltas tvarstis panašus audinys, o ant juosmens taip pat pritvirtintas vienas baltas tvarsčio dirželis. Suknelė yra padalinta į keturis žingsnius su palaidine ir sijonu ir visi yra paprasti. Jei pasirinkote suknelę teigiamai, tuomet turėtumėte tai išbandyti.

3. „Criss Cross Bandage“ suknelė:

„Criss Cross“ tvarsliavos suknelė

Tai juoda tvarsčio suknelė iki kelių, akį traukiantis tvarstis krūtinės srityje. Visos suknelės viduryje yra kryžminio stiliaus ploni dirželiai. Viršuje tvarsčiai yra skaidrūs, o apatiniai – virš suknelės.

4. „Bodycon“ tvarsliavos suknelė:

„Bodycon“ tvarsliava

Ši tvirta suknelė ilgomis rankovėmis yra visiškai vienpusė. Yra gilus apvalus kaklas su pilno dydžio rankovėmis. Tai maža aptempto tipo suknelė, o kūno pusėje yra visa kreivė ant skersinio skydo su mazgu pabaigoje. Suknelė pasižymi kūną prigludusiu stiliumi.

5. Suknelė su aukštu kaklu:

Suknelė su aukštu kaklu

Tai rausvos spalvos tvarsliava suknelė su aukštu kaklu. Ant peties sujungiamos kaklo tvarsčio plokštės. Diržo dizainas taip pat atrodo kaip nėrinių tvarstis. Šios trumpos suknelės rankovės, pagamintos iš tvarsčių, atrodo pageidautinos.

6. „Choker Neck Bandage“ suknelė:

„Choker“ kaklo tvarsliavos suknelė

Tai tokia seksuali tvarsliava suknelė, dengianti kaklą kaip kaklasakis. Vienas pečių yra padengtas baltu tvarsčiu, o kitas – be dirželių. Viena vertus, tvarstis yra pakabintas. Suknelė sukurta taip, kad būtų jausminga, rodanti daug atviros vietos.

7. Juosta priekinio tvarsčio suknelė:

Juosta suknelė priekyje

Tai midi mėlynos spalvos tvarsliava suknelė su raišteliu kaklo raštu. Suknelė turi spagečius primenančius dirželius su giliu kaklu ir vėl apstatyta tvarsliava. Vidurinis tiesus tvarstis jungia kitą juostos dizainą.

8. Folijos spausdinimo tvarsliavos suknelė:

Folijos spaudos tvarsliava

Nuostabiai atrodo auksinė tvarsliava. Atrodo, kad suknelė pagaminta iš auksinių tvarsčių, o šie tvarsčiai atspausdinti kaip folija. Priekyje tai apynasrio kaklas su galiniu kvadratinio kirpimo kaklo raštu.

9. Madinga tvarsliava:

Madinga tvarsliava

Ši žalia tvarsliava suknelė yra plius dydžio, turinti spalvų atspalvių. Kūnas yra padengtas tvarsčiais su žaliais, violetiniais ir geltonais atspalviais, kurie suteikia žalią spalvą. Iškirpta abiejose juosmens pusėse ir nugaroje.

Tvarsčių suknelės meninę kūrybą reikia plėtoti iš unikalių idėjų. Šie tvarsliavos darbai gali būti platūs arba ploni, atsižvelgiant į jo reikalavimus. Tvarstomoji suknelė atlieka išpuoselėtą ir orų dizaino darbą.