„Tweed“ suknelės laikomos šiuolaikiškomis, nors ir laikomos madingomis nuo istorinių Didžiosios Britanijos laikų. Tai itin patogūs drabužiai, kurių ilgis viršija kelių ilgį. Jie palaiko jus šiltai ir madingai, įsigydami tą, kuris puikiai tinka aplinkai ir pagerina jūsų grožį. Tai gali būti puikus jūsų pavasario drabužių spintos priedas, taip pat karštoms saulėtoms oro sąlygoms, tiesiog pasirinkus audinį. Jie yra su rankovėmis, be rankovių ir taip pat su pasirinktomis rankovėmis.

Naujausios ir patogios tvido suknelės moterims madoje:

Štai keletas geriausių tvido stiliaus suknelių mergaitėms.

1. Tiesios pamainos tvido suknelė:

Tiesios pamainos tvido suknelė

Čia galite pažvelgti į šią apvalios iškirptės „Tweed“ suknelę moterims su dviem kišenėmis. Ant iškirptės ir kišenių yra kontrastingų nėrinių detalių. Nėriniai yra balto atspalvio, todėl jie atrodo kontrastingi. Jis yra be rankovių, o tiesio poslinkio silueto raštas pasiekia virš kelių.

2. Įprasto stiliaus moteriška tvido suknelė:

Įprasto stiliaus moteriška tvido suknelė

Atraskite tokios gražios baltos tvido suknelės magiją su visomis rankovėmis ir pieštuko tipo siluetu. Jis pagamintas iš poliesterio ir medvilnės medžiagų, kurios puikiai tinka rudens sezonui, kad suteiktų jums didžiausią komfortą. Turi O formos iškirptę su modelio viršuje virš kelių.

3. Patikrinta „Tweed“ suknelė su švarku:

Tikrinta Tvido suknelė su striuke

Priverskite savo mados dyvą šviežėti naujai žvilgtelėję į šį nuostabų moteriškų tvido suknelių asortimentą. Tai nespalvotas derinys su pažymėtu raštu. Šis modelis turi dirželiu pažymėtą viršutinę dalį su unikalaus kirpimo švarkeliu su ilgomis rankovėmis. Paprasta balta apvado konstrukcija, kuri nusitempia iki šios suknelės apačios, yra jos paryškinimo dalis.

4. „Wild Wind“ be rankovių tipo „Tweed“ suknelė:

Laukinio vėjo be rankovių tipo tvido suknelė

Čia yra išskirtinė šviesiai mėlynos tvido suknelės kolekcija, tinkanti madai žiemos sezono metu. Tai pažangus užsakymas, pagamintas iš mažų kvepalų su dviem patikimomis kišenėmis. Jis yra languoto pjūvio su tanko tipo rankovėmis, turinčiomis natūraliai suprojektuotą juosmens liniją.

5. Vasaros drabužiai „Tweed“ suknelė:

Vasarą dėvėkite „Tweed“ suknelę

Dabar karštu oru taip pat galite pasinaudoti tokia nuostabia suknelių kolekcija. Čia yra išskirtinis moteriškų tvido suknelių modelis, kurį labai lengva nešioti ir kuris taip pat turi unikalių raštų. Ši pusiau rankovių tiesia languota tvido rašto suknelė yra ypač patogi, kad ją dėvėtų.

6. Kelių dryžių tvido suknelė:

Suknelė iš kelių dryžių tvido

Ištirkite šios nuostabios mergaičių tvido suknelės asortimentą, kuriame yra kelių lygių juostelės. Ši A linijos tvido spalvos suknelė sulenkta per juosmenį, sukurianti glostančią formą, kad pagerintų jūsų išlinkimus. Dėl savo rankovių tipo ir užsegamo užtrauktuko modelio gale, jis suteikia sportišką išvaizdą artėjančiai vasarai.

7. Rankomis austa tvido suknelė:

Rankomis austa tvido suknelė

Sustiprinkite savo grožį pridėdami šį nuostabų makiažą moteriškoms tvido suknelėms. Ši rožinė tvido suknelė pateisina lūkesčius, kurių norėtų šiuolaikinės šio pasaulio moterys. Tai pamaininis languotas raštas su mini šaškėmis visame audinyje. Naudota medžiaga yra gryni medvilniniai ir vilnoniai siūlai, kurie tikrai yra austi rankomis.

8. Blizgučių mados tvido suknelė:

Blizgučių mados tvido suknelė

Galite būti šiek tiek laisvesni, o šią tvido spalvos suknelę galima dėvėti darbui visą žiemą. Šis putojantis tvido numeris yra geros kokybės medvilnės ir labai gerai derėtų su tvido švarku. Jis yra be rankovių ir turi smulkių juodų nėrinių, todėl jį galima dėvėti ir nešiojant šventinį vakarėlį. Tie, kurie nenori pristatyti savo formų ir kirpimų, gali tai padaryti.

9. Odinė pamaininė tvido suknelė:

Odinė pamaininė „Tweed“ suknelė

Užpildykite savo drabužių spintą šia nepaprasta žalios tvido suknelės kolekcija, jei tokios neturite. Jis yra be rankovių ir turi apvalų kaklą, kurį juosmens, pečių, taip pat ir apatinės dalies juosmens, priekinės ir apatinės pusės puošia rausvos odos spalvos. Ši žalių atspalvių tvido suknelė turi atvirą užtrauktuką ir pagaminta iš akrilo audinio su odinėmis aplikacijomis..

Niekas nenori atrodyti pasenęs vilkėdamas visus tuos šiuolaikinius drabužius. Galite išbandyti šį tvido suknelių asortimentą, kad sustiprintumėte savo mados divą. Šioje serijoje yra daugybė kolekcijų, kuriose naudojamas audinys nuo medvilnės iki poliesterio, o vėliau – nuo akrilo iki vilnos. Taip pat yra kolekcijų, kuriose naudojama oda. Kad vėl atrodytumėte prašmatniai ir nepakartojamai, galite papildyti savo aprangą vilkėdami striukę, striukę ar net kašmyru virš šio tvido.