Suknelės iš vieno peties yra seksualios išvaizdos. Tokios suknelės turi audinius tik ant vieno peties, o kitas petys yra atviras. Ši vieno peties suknelė pasižymi patraukliomis savybėmis. Jie nėra daug papuošti perlais ir deimantais. Dėl nesudėtingo modelio jis išsiskiria iš kitų ir turi lengvai suprantamą dizainą. Jis pasižymi darbo aiškumu.

Šiuolaikiškos ir stilingos vieno peties suknelės moterims:

Išmėginkite šią 9 geriausių suknelių vieną petį savo brangiajai.

1. Vieno peties tvarsliava:

Vieno peties tvarsliavos suknelė

Tai vieno šono suknelė, turinti unikalų raštą. Ši auksinės spalvos suknelė sukurta taip, kaip sutvarkyti ir susiūti tvarsčiai. Prie šios suknelės moteris dėvėjo derančią apyrankę. Ši trumpa suknelė iš vieno peties atrodo nuostabiai.

2. Suknelė iš vieno peties:

Suknelė iš vieno peties

Ši suknelė iš vienos pusės nuo peties suteikia vakarėlio aprangos ypatybių. Ant vieno peties raukinys atrodo tiesiog nuostabiai. Tai šiek tiek laisva suknelė. Šie raukiniai galėjo sukurti svorį ant vieno peties. Jis turi unikalų modelį.

3. Vieno peties suknelė iki grindų:

Vieno peties suknelė iki grindų

Tai juoda suknelė iš vieno peties, be jokių spaudinių ir dizaino. Abiejose juosmens pusėse yra skaidrus audinys, pritvirtintas juostelių raštu. Ant vienos kojos yra pusė įpjovos, nukritusios nuo kelio. Tai tobula vakarinė suknelė.

4. Žavinga vieno peties suknelė:

Puošni suknelė vieno peties

Tai balta vieno peties suknelė, kurios dydis yra trumpas. Žemiau juosmens suknelė puošta nėrinių apdaila ir pagaminta. Ant vieno peties jį puošia juodi nėriniai su gėlėmis. Tai suteikia visžalį juodos ir baltos spalvos derinį.

5. Suknelė iš vieno peties:

Suknelė iš vieno peties

Ši vieno peties ilgio suknelė yra gana sprogi. Vienoje pusėje yra ilgos rankovės. Suknelėje yra padalintas pjūvis, kuris atskleidžia visą vieną koją. Ši suknelė dažniausiai naudojama vakarėliuose. Šis atvirų kojų stilius yra labai patrauklus.

6. Vieno peties suknelė:

Vieno peties suknelė

Tai vieno pečių kokteilinė suknelė su atlošo raštu. Jis yra trumpas, su visu kūnu. Nugaroje ir priekyje yra išlenktas plotas. Šiame permatomame audinyje yra gražus karoliukas, pritvirtintas virš jo. Tai švelnus ir grakštus.

7. Vestuvinė suknelė iš vieno peties:

Vieno peties vestuvinė suknelė

Ši vieno peties vakarinė suknelė tinka vestuvėms. Jis yra visiškai baltos spalvos ir pailgas nuo juosmens. Vienas petys yra apvyniotas skaidriu baltu audiniu, kuris pats turi dizainą. Ši vestuvinė suknelė leis jums atrodyti taip gražiai.

8. Vieno peties kūno suknelė:

Kūno suknelė iš vieno peties

Tai raudona vieno peties suknelė su aukštu kaklu, uždengta iki kelių. Suknelė nepagražinta, bet prigludusi prie kūno. Jo paprastumas žavi ir traukia visų širdis. Ši kūnui prigludusi suknelė suteikia tikrąją ponios figūrą. Šį stilių dažniausiai renkasi kolegijos merginos savo išleistuvių naktį ar vakarėlio metu.

9. Vieno peties suknelė:

Suknelė vienu peteliu

Tai mėlyna suknelė iš vieno peties, suteikianti padorų išvaizdą. Suknelė yra su juodu paprastu diržu ant juosmens. Nuo juosmens jis apvyniojamas kitu mėlynu audiniu. Apvyniotoje vietoje nukrenta plokštės. Įsigykite šią suknelę savo ypatingą dieną su savo mylimuoju.

Vieno peties sukneles lengva nešioti ir jos yra lengvos. Jie gali būti dekoruoti savo spausdinimo ir dizaino darbais. Jie nėra labai sunkūs naudojant papildomą medžiagą. Kai kurie atrodo padoriai, o kiti turi geidulingą modelį. Tai suteikia moterims stilingą išvaizdą.