Santuoka yra neišsami be didingos Mehendi funkcijos šventės. Paprastai Indijos vestuvės bus labai brangių planų, o jų vestuvės bus beveik 3–4 dienos, tik viena diena bus skirta tik Mehendi ceremonijai. Tai tapo esmine visų vestuvių dalimi. Tai laikoma ceremonija prieš vestuves. Renkantis aprangą, svarbiausia atsižvelgti į aprangos spalvą.

Išskirtinės Indijos Mehndi suknelės su vaizdais:

1. Geltona su rožine Mehndi suknele nuotakai:

Geltona su rožine Mehndi suknele nuotakai

Geltona yra palankiausia spalva visoms progoms. „Mehandi“ spalva bus labiau patobulinta dėvint geltonos ir rožinės spalvos suknelės derinį su sunkia dupata, kuri nuotakai suteiks žavingą išvaizdą. Šiai konkrečiai ceremonijai tai yra labai dominuojanti spalva. Spalva yra per blaivi ir suteikia nuotaikai gražią išvaizdą.

2. Žalios spalvos Pakistano Mehndi suknelės:

Žalios spalvos Pakistano Mehndi suknelės

Tai vienas iš žinomų spalvų atspalvių, kurie suteikia nuostabią išvaizdą Mehandi nuotakai. Tamsiai žalia spalva nuotakos mehndi suknelėms suteikia ypatingo patrauklumo. Nuotaka atrodys karališkai žalios spalvos „Anarkali“ suknele su šia elegantiška apranga, „Mehandi“ suteiks nuotaikai daugiau džiaugsmo.

3. Gana rožinės spalvos suknelė Mehendi:

Graži rožinė suknelė Mehendi

Rožinė spalva visada bus visų merginų mėgstamiausių sąraše. Tai viena gražiausių ir labiausiai paplitusių spalvų, kurią kiekviena mergina nusipelno dėvėti ypatingomis progomis. Ypač dėl šios suknelės spalvos Mehandi nuotaka atrodys žaviau. Spalva nėra ryški, todėl atrodo blaiviai ir padoriai.

4. Violetinė Mehandi suknelės dizainas:

Purpurinės Mehandi suknelės dizainas

Violetinė spalva padarys nuotaką gražesnę ir pritrauks visus. Pati spalva bus ryški ir atspindi karališką išvaizdą. Šio tipo sunkioms „Mehandi“ suknelėms nereikia jokių priedų. Jei nuotaka nori pasipuošti paprasta išvaizda, tuomet gali pasirinkti kitą spalvą.

5. Garstyčių spalvos suknelė Mehandi ceremonijai:

Garstyčių spalvos suknelė Mehandi ceremonijai

Garstyčių spalva turi unikalią vietą, palyginti su visomis kitomis spalvomis. „Mehendi“ ceremonija suteikia jums galimybę sustiprinti naują mados žaidimą ir išbandyti vandenis su mados pasirinkimais prieš prasidedant didesniems renginiams. Pasirinkite šią garstyčių spalvą, kuri vakare neštųsi kaip žvaigždė.

6. Raudonos spalvos suknelė Mehendi dizainui:

Raudonos spalvos suknelė „Mehendi“ dizainui

Raudona yra labiausiai paplitusi Mehandi ceremonijos spalva. Palyginkite su visomis kitomis spalvomis, tai bus labiausiai pageidaujamas nuotakos atspalvis. Be abejo, spalva labai akina Mehendi funkciją. Nuotakos Mehandi rankos atrodo puošniau su šios spalvos suknele.

7. Auksinė spalva kaip suknelė Mehendi:

Auksinė spalva kaip suknelė Mehendi

Auksinės spalvos lehenga choli suknelė suteikia elegantišką išvaizdą nuotakai Mehandi ceremonijoje. Ši spalva bus plačiai naudojama daugeliu atvejų. Auksinė spalva atspindi nuotakos veidą ir daro ją gražesnę. Ši spalva reikalauja rimto aprangos blizgesio ir žavesio.

8. Mėlyna Labiausiai žavinga spalva Mehndi šventėse:

Mėlyna Labiausiai žavinga spalva Mehndi šventėse

Mėlyna yra visų laikų ypatinga spalva, ji suteikia karališką nuotakos išvaizdą Mehandi ceremonijoje. Nuostabus Mehandi dizainas su mėlynos spalvos apranga atrodys elegantiškai, tai bus puikus nuotakos Mehndi suknelės dizainas. Tai galima lengvai dėvėti „Mehendi“ be jokių kitų priedų.

9. Daugiaspalvė suknelė Mehndi:

Įvairių spalvų suknelė Mehndi

„Mehendi“ yra priešvestuvių ceremonija, kuri dažnai būna atsipalaidavęs įvykis. Daugiaspalvė suknelė yra nauja tendencija, kuri seka „Mehendi“ funkcijose. Dauguma nuotakų nori būti unikalios, o išbandžius šias įvairiaspalves aprangas Mehendi sukuria ypatingą ir unikalią kolekciją.

Tačiau reti spalvų atspalviai ir suknelių modeliai Mehandi ceremonijai pripildys aplinką daug laimės. Eksperimentuokite madingesnes sukneles, kad atrodytumėte elegantiškiau kartu su mehndi rankose ir padarytumėte ypatingą gyvenimo dieną labiau jaudinančią ir įsimintiną.