Spalvingi Afrikos drabužiai yra individualistiniai ir atspindi jų meilę gyvenimui. Ryškios spalvos ir ryškūs raštai su afrikietiškomis suknelėmis parodo tikrąją šio didžiulio žemyno moterų prigimtį. Šie Afrikos suknelių dizainai yra labai įdomūs ir originalūs, nes skirtingos Afrikos dalys turi skirtingą kultūrą, įvairias gentis, turinčias savo apsirengimo būdą.

Tradiciniai ir gražūs Afrikos suknelių modeliai moterims:

9 populiariausios afrikietiškos suknelės padės jums sujungti savo mados įvaizdį su išeinančiomis ir drąsiomis.

1. Oranžinė „Dashiki“ rutulinė suknelė:

Oranžinė „Dashiki“ rutulinė suknelė

Šie ryškūs Afrikos suknelių stiliai tinka sužadėtuvių vakarėliams, vestuvėms ar raudonojo kilimo progoms. „Dashiki“ spausdinimo apranga yra iš Afrikos vaško medvilnės ir yra su pamušalu. Apykaklės kaklelis turi kaklaraištį lanką gale, dvi paslėptas šonines kišenes ir užtrauktuką juosmenyje, kad būtų patogiai prigludęs.

2. Grafienės Ankaros suknelė:

Grafienės Ankaros suknelė

Ši naujoviška grafienės suknelė, pasiūta iš medvilninio audinio, yra visiškai išklota šoninėmis kišenėmis ir auksinėmis sagų detalėmis. Šią aprangą galima dėvėti su apykakle su apykakle arba ją galima atverti, kad būtų sukurtas V formos iškirptės efektas. Išmanias Ankaros afrikietiškas sukneles galima dėvėti oficialioms progoms, verslo ar biuro susitikimams

3. „Vintage Wraparound“ suknelė:

Vintažinė suknelė

Šis apskrito formos afrikietiškas suknelių stilius yra pagamintas iš 100% vaško medvilnės audinio. Jie yra populiarūs Afrikos moterų dėl unikalių spaudinių, ryškių spalvų ir patogumo. Ši įvairiaspalvė geometrinio rašto suknelė pritaikyta iki 50 colių juosmens. Jie tinka dėvėti vakarėliuose, festivaliuose ar paplūdimiuose.

4. Afrikos „Patchwork Midi“:

Afrikos pataisos Midi

Ši ypatinga pataisyta midi suknelė pagaminta iš 100% medvilninio afrikietiško vaško audinių, skirtingų atspaudų ir spalvų. Ši suknelė yra su V formos iškirpte, trijų ketvirčių ilgio rankovėmis, šoninėmis kišenėmis ir juostele lankui surišti. Šis audinys sukurtas kratinio technika. Šias unikalias tradicines Afrikos sukneles reikia švelniai nuplauti rankomis ir išdžiovinti.

5. Ankaros varpelio suknelė:

Ankaros suknelė su varpelio rankovėmis

Ryški raudona varpelio rankovė pagaminta iš medvilninio Ankaros audinio. Jis sukurtas dėl elegancijos ir stiliaus. Ši pagal užsakymą pritaikyta spausdinta suknelė yra šalto pečių stiliaus ir daugiapakopės varpinės rankovės. Ši Afrikos mados suknelė neturi pamušalo ar šoninių kišenių. Audinys netempiamas, todėl rekomenduojama plauti rankomis arba sausai valyti.

6. Aukšta žemo vakarėlio suknelė:

Aukšta žemo vakarėlio suknelė

Ši madinga išspausdinta aukšta, be rankovių vakarėlio suknelė yra dviejų sluoksnių. Išorinio sluoksnio priekis yra virš kelio ilgio, o vidinis – ant kelio. Šios aprangos nugarėlė yra nuo grindų. Tradicinės Afrikos suknelės yra su apvaliu kaklu ir netaisyklingu apvadu. Tai oficiali ir vakarėlio suknelė.

7. Tradicinis „Bell Sleeve Wrap Around“:

Tradicinis „Bell Sleeve Wrap Around“

Ši gyvybinga grindų ilgio tradicinė „Dashiki“ atspausdinta „maxi“ suknelė yra pasiūta iš vaškinės medvilnės medžiagos. Suknelė turi elastingą juosmenį su peteliškėmis. Peteliškė skirta tik dekoravimui, o ne sijono laikymui. V formos iškirptė ir varpinės rankovės sustiprina afrikietiško rašto suknelių grožį.

8. „AsoEbi“ stiliaus vestuvinė suknelė:

AsoEbi stiliaus vestuvinė suknelė

Tradicinė šiuolaikinė ilga suknelė turi įtakos Nigerijos kultūrai. Ši afrikietiška suknelė suknelė leidžia jums atrodyti nuostabiai vestuvėse ir kitose oficialiose progose. Suknelė be peties, pilnomis rankovėmis, pagaminta iš šilko ir tinklelio raštų. Jis gali būti derinamas su modernia geležine (Afrikos galvos apdangalu).

9. Prašmatni tvarstis nereguliari suknelė:

Prabangi tvarsliava nereguliari suknelė

Ši elegantiška suknelė be pečių yra pagaminta iš poliesterio audinio. Elastingas reguliuojamas diržas gali būti pririštas skirtingai, kad pakeistumėte stilių pagal progą ir nuotaiką. Afrikos mados suknelės puikiai tinka kostiumų baliui, vakarėliui ar pasimatymams. Jis gali būti puoštas vasarą ir rudenį.

Geriausias dalykas, susijęs su Afrikos mada ir drąsiomis spalvomis bei atspaudais, yra tai, kad ją galima suderinti su jūsų asmenybe ir galite žaisti, eksperimentuoti, kad pagerbtumėte savo asmenybę ir nuotaikas. 9 geriausios afrikietiškos suknelės jūsų drabužių spintoje suteikia jums nesibaigiančių apsirengimo galimybių, kad ir kokia būtų proga.