Remiantis statistika, vidutiniškai 68% moterų patenka į plius dydžio kategoriją, kuri susiduria su drabužių pirkimo iššūkiais! Tokiose šalyse kaip Indija moterys dažnai kenkia savo išvaizdai dėl nepasitikėjimo ir tinkamų drabužių pasirinkimų. Laimei, tai jau praeitis! Šiandien storų moterų suknelių segmentas gerai plečiasi mados rinkoje. Jei jūsų kūnas didesnis už vidutinę Indijos figūrą ir jums sunku rasti tinkamų drabužių, užtikriname, kad tai tinkama vieta! Straipsnyje pateikiama nuostabi įvairių suknelių kolekcija, pritaikyta apkūniems ir kreiviems kūnams, įskaitant apatinį ir viršutinį drabužius. Pasiruošę pertvarkyti? Tada slinkite žemyn, kad įkvėptumėte!

Kokio tipo suknelės tinka storoms moterims?

Pirmasis žingsnis renkantis tinkamą suknelę – nustatyti savo kūno tipą ir vietas, kuriose yra daug riebalų. Vykdydami šiuos paprastus triukus, galite nuslėpti nepageidaujamas kūno vietas ir vietoj to gauti glostančią figūrą:

 • Pasirinkite tamsias spalvas, tokias kaip juoda, tamsiai mėlyna ir tamsiai ruda, kurios turi retinamąjį poveikį kūnui.
 • Tamsus, iš anksto nuplautas džinsas puikiai atrodo ant jūsų figūrų. Ieškokite figūrą puošiančių priepuolių ir patogumui bei stiliui rinkitės viduryje.
 • „Maxi“ suknelės yra dar viena puiki galimybė išbandyti. Pabandykite pasirinkti skystą audinį, kuris suteikia aptakesnę išvaizdą, ir pažaiskite su atspaudais, kad apgautumėte akis.
 • A linijos sijonai ir suknelės yra jūsų geriausi draugai ir niekada neprivers jūsų žlugti. Jie subalansuoja jūsų kūno proporcijas ir apibrėžia jūsų kreives.
 • Suknelės ir tunikos yra labai rekomenduojamos nutukusioms moterims, nes jos sukuria smėlio laikrodį primenančią figūrą, lieknindamos juosmenį.

Patogios ir stilingos suknelės madingoms storoms moterims:

Štai keletas tinkamų suknelių, skirtų storoms moterims, todėl atrodo ir kaip jas dėvėti.

1. Dizainerių suknelės pliuso dydžiams:

Dizainerių suknelės plius dydžiams

Kalbant apie chalatų dėvėjimą, galite eksperimentuoti su įvairiais siluetais, tokiais kaip ši suknelė ant pečių. Aprangai būdingas lengvas, nuogas rožinės spalvos audinys su puošniomis detalėmis priekyje. Pasirinkę šį stilių, galite uždengti tą juosmenį ir sunkų biustą, o rankos ir pečiai atsiduria dėmesio centre.

 • Proga: Išleistuvių naktys, socialiniai susibūrimai
 • Stiliaus patarimas: Suriškite plaukus į gražią prancūzišką bandelę, kad atrodytumėte grakščiai.

2. Vestuvinė suknelė:

Vestuvinė suknelė

Ieškote svajingos vestuvinės suknelės savo kūnui? Jei vis dar laikotės įprastų A linijų, laikas eksperimentuoti su šia žuvies suknele. Struktūrinis siluetas yra pritaikytas tobulumui, kad atrodytų patraukliai. Idealiai tinka moterims, turinčioms smėlio laikrodžio figūras, o sumani šio drabužio konstrukcija slepia jūsų apimtis ir atrodo gražiai.

 • Proga: Krikščionių vestuvės
 • Stiliaus patarimas: Ieškokite garbanotų spynų su deimantiniais papuošalais.

3. Paplūdimio suknelės:

Paplūdimio suknelės

Jei bijote paplūdimyje dėvėti bikinį, galite išbandyti šią koketišką suknelę. Vėjuotas audinys leidžia žaisti vandenyje ir linksmintis, neatrodant per sunkiai. Aprišami dirželiai leidžia nusivilkti suknelę, kai tik jums to reikia. Galite išbandyti ryškius spalvingus spaudinius, kad įgautumėte pakrantės atmosferą.

 • Proga: Paplūdimio drabužiai
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite šiaudinę skrybėlę su šlepetėmis, kad atrodytumėte stilingai.

4. Vienos dalies suknelė:

Suknelė iš vieno gabalo

Jei negalite mylėti savo kūno, kas kitas tai padarys? Taigi nepalikite progos atskleisti savo karštesnės pusės pasiimdami vientisą kostiumą. Asimetriška skylė su skilimą atskleidžiančiu kaklu yra būtent tai, ko jums reikia norint įrodyti savo pasitikėjimą savimi. Galite tai išbandyti paplūdimiuose, vakarėliuose prie baseino ar net prisiglaudę prie savo partnerio.

 • Proga: Baseinai, intymios akimirkos
 • Stiliaus patarimas: Eikite į paplūdimio garbanas, kad parodytumėte savo jausmingumą.

5. Vakarėlio suknelė:

Vakarėlio suknelė

Jei esate pasiruošę vakarėliams kaip niekada anksčiau, neleiskite suknelei pakliūti į jūsų kelią! Vietoj tų nuobodžių, perpildytų suknelių, rinkitės ką nors patogaus ir tuo pat metu gražaus. Štai viena tokia kamuolinė suknelė iki kelių, suprojektuota su dailiais juodais nėriniais. Iškirptė nuo peties su trumpomis rankovėmis išryškina jūsų viršutinę dalį, o akmeninis diržas suteikia gražią formą.

 • Proga: Kokteilių vakarėliai
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite liustra auskarus ir aukštakulnius batus, kad užbaigtumėte savo išvaizdą.

6. Cigarečių kelnės:

Cigarečių kelnės

Dabar galite išbandyti retro išvaizdą su cigarečių kelnėmis. Gerai pritaikytos kelnės gali būti puikios figūros ir paryškinti tas dideles kreives. Vidutinio aukščio kelnės suteikia aptakesnę jūsų juosmens liniją ir išryškina formą. Pasirinkę tamsius atspalvius ir drąsius spaudinius, galite eksperimentuoti su jų išvaizda. Suderinkite jį su gražiu viršumi ir būsite pasiruošę sukrėsti pasaulį.

 • Proga: Atsitiktiniai išvykos, penktadienio biuro drabužiai
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite šią aprangą su pora stiletų, kad gautumėte rampai paruoštą išvaizdą.

7. Plačios kelnės:

Plačios kelnės

Vien todėl, kad turite putlią figūrą, dar nereiškia, kad negalite dėvėti plačių kojų kelnių. Jie yra gana patogūs ir skirti slėpti tas dideles šlaunis. Galite sujungti jį su skirtingais viršeliais, pageidautina, kad būtų tvirtai prigludę, kad galėtumėte pasigėrėti vėjeliu. Plačios kojos sukuria gerai subalansuotą išvaizdą ir gali atrodyti tolygiai.

 • Proga: Kelionės, išvykos ​​ir sekmadienio vėlyvieji pusryčiai
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite figūrą prigludusią kontrastingos spalvos rankovę.

8. Megztinė suknelė:

Megztinė suknelė

Megztinės suknelės yra būtinos žiemą. Jie apkabina jūsų kūną, išlygina jūsų kreives ir šildo jus sezono metu. Užuot pasiėmę sunkų vilnonį audinį, rinkitės jį lengvą ir elegantišką. Pasirinkite šviesių ir tamsių spalvų derinį, kad paslėptumėte stambią juosmens liniją. Po šia suknele dėvėkite tinkamą apatinį trikotažą, kad atrodytumėte nuostabiai.

 • Proga: Vakaro išvykos, pirkinių kelionės
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite ją su siauromis antblauzdėmis, kad paryškintumėte tas gražias kojas.

9. Nėriniai kūno kostiumai:

Nėriniai kūno kostiumai

Atrodykite karštai šiame nėrinių kombinezone, kuris suteikia jums gražų peekaboo efektą, tačiau išlaikykite jį subtiliai. Tai puikiai tinka pasimatymų vakarui ir leidžia jaustis kaip užslėptas laumžirgis. Juoda ir balta yra populiariausios kūno spalvos, jas galima dėvėti kaip dieninius ir naktinius drabužius, tiesiog pakeitus stiliaus stilių. Pasirinkite jį susieti su kelnėmis ir mergina; jūs tikrai pagausite akių obuolius.

 • Proga: Pasimatymų naktys, savaitgalio vakarėliai
 • Stiliaus patarimas: Pasinerkite į akinantį blizgučių švarkelį, kad rokotumėte diskotekos vakarėlyje!

10. Šalti pečiai:

Šalti pečiai

Ar tie pečiai pasirodys! Šalti pečiai yra naujausia plius dydžio suknelių tendencija. Jie yra šaunūs, prašmatnūs ir gali atrodyti nuostabiai ant didelių pečių. Tai užtikrina tinkamą jūsų sunkios iškirptės padengimą, tačiau norite parodyti šiek tiek odos. Galima rinktis iš daugybės variantų iš viršūnių, suknelių, kurios atskleidžia skirtingas jūsų rankų sritis. Pabandykite juos sužavėti minią!

 • Proga: Vakaro vakarėliai, socialiniai susibūrimai
 • Stiliaus patarimas: Prie šios suknelės pasiimkite ilgą, daugiasluoksnį karolį, kad gautumėte pasakišką išvaizdą.

11. Puikiai priglundančios kelnės ir džinsinis audinys:

Puikiai priglundančios kelnės ir džinsinis audinys

Jei nerandate gerai prigludusių kelnių, įsigykite jas specialiai, bet stenkitės laikytis tik tamsesnių spalvų. Tiesių kojų džinsai puikiai tinka visų tipų kūnui. Venkite kelnių, turinčių šleifus, pavyzdžiui, varpelio apačią, kuri gali papildyti jūsų kūną nereikalingais kiekiais. Dėvėkite pilvo formuotoją viduje, o išorėje-atspausdintą marškinėlį, kad atrodytumėte šauniai.

 • Proga: Atsitiktinės išvykos, kolegijos ir pirkinių kelionės
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite ryškių spalvų siurblius, kad paryškintumėte apatinę kūno dalį.

12. Formalūs marškinėliai:

Formalūs marškinėliai

Kalbant apie kriaušių ir obuolių kūno tipus, visada patartina atkreipti dėmesį į pečius, rankas ir krūtinę, todėl vietoj tiesių marškinėlių marškinėlių rinkitės tuos, kurie yra šiek tiek įpjauti, kad jūsų viršutinė kūno forma atrodytų patraukliai ir būtų atkreiptas dėmesys toliau nuo apatinės kūno dalies. Čia yra vienas toks puošnus „Zebra“ juostelių viršus, kuriame yra viena pusė nuo peties.

 • Proga: Savaitgalio priešpiečiai, atsitiktiniai išvykos
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite jį su tamsios spalvos džinsais, kad apibrėžtumėte tas kreives.

13. Pilno ilgio megztiniai:

Pilno ilgio megztiniai

Kardigano pridėjimas prie savo drabužių spintos turi daug tikslų. Galite jį naudoti, kad apvilktumėte savo aprangą arba palaikytumėte šilumą šaltu oru. Tokie drabužiai slepia jūsų kūno plotį, todėl atrodote mažesni. Taip pat pasirinkite pečius, kurie yra atviri priekyje ir neturi mygtukų, kad išvengtumėte to tvankaus jausmo. Asimetriško ilgio gūžtelėjimas pečiais atrodo malonus plius dydžio moterims, lyginant su lygaus ilgio paltais.

 • Proga: Darbo apranga, kasdieniai išvykos
 • Stiliaus patarimas: Pridėkite kaklo papuošalą po atviru megztiniu, kad gautumėte glam-girl išvaizdą.

14. Pabandykite nukristi kaklus:

Pabandykite nukristi kaklus

Ne, brangieji, mes norime, kad tai padarytumėte atvirai, bet tada šiek tiek žvilgtelėkite į gerai prižiūrimą skilimą nuo sukimo kaklo ar sagstytų marškinių, niekada neskauda, ​​taip pat apykaklės kaulai puikiai atrodo per krentantį kaklą ir puikiai atitraukia dėmesį atitraukite dėmesį nuo kitų kūno dalių. Venkite dėvėti valčių kaklus, nes jie dar kartą pabrėžia plotį ir vietoj to pasirenka savo kūno tipui tinkamą iškirptę.

 • Proga: Kasdieniai, kasdieniai drabužiai
 • Stiliaus patarimas: Papuoškite paprastą viršutinę dalį puošniais papuošalais.

15. Vidutinio ilgio sijonai/ suknelės:

Vidutinio ilgio sijonai/ suknelės

Jei turite didesnes šlaunis, rinkitės sijonus iki kelių, o ne mini sijonus. Tai sritis, kurioje jūsų kojų plotis yra mažiausias. Tai tikrai padeda užmaskuoti šlaunis ir atkreipia dėmesį į santykinai plonesnes kojų vietas. Rinkdamiesi suknelę, rinkitės vidurio ar aukšto aukščio juosmenį, kad uždengtumėte pilvuką. Investuokite į gerą batų porą, kad būtumėte rafinuotas.

 • Proga: Biuro drabužiai, oficialūs susibūrimai
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite jį su vertikaliai dryžuotais marškiniais ir užsidėkite.

16. Paprastos viršutinės krūtinės dalys:

Paprastos viršūnės, skirtos sunkiems biustams

Jei turite sunkesnę krūtį ir norite nuo jos atitraukti dėmesį, dėvėkite skystus drabužius, kuriuose nėra raukšlių ir puošmenų. Nykščio taisyklė – kad krūtinės linija nebūtų sunki ir liktų kuo tvarkingesnė. Dėvėkite puošnias kelnes, margintas antblauzdžius ir batus, kad nukreiptumėte dėmesį į santykinai lieknesnę juosmenį, klubus ir kojas.

 • Proga: Naktiniai vakarėliai, vakariniai susibūrimai
 • Stiliaus patarimas: Avalynė vaidina svarbų vaidmenį šiuose drabužiuose. Taigi būtinai juos teisingai supraskite.

17. Sukimo priekinė suknelė:

Sukta priekinė suknelė

Kaip rodo pavadinimas, šios suknelės priekyje yra iš anksto susiūtas susuktas mazgas, kad suknelė atrodytų griežčiau. Taip pat jūsų pilvas atrodys glostomas, nes audinio sluoksniai priekyje veikia kaip geras maskavimas. Tai gera strategija, ypač ieškant aprangos, tinkančios moterims.

 • Proga: Pasimatymų vakarai, vakarėliai
 • Stiliaus patarimas: Pasirinkite aptakų šukuoseną, atitinkančią aprangos temą.

18. Imperijos juosmens suknelė:

Imperijos juosmens suknelė

Šio tipo juosmens linija slepia jūsų pilvo išsipūtimą ir atrodote smulkesnė, nei esate iš tikrųjų; laikykitės kelio ilgio vidurio taisyklės. Tokios suknelės pabrėžia biustas regioną. Geras pasirinkimas obuolių ir kriaušės formos kūnams. Maksimalus tokių suknelių pritaikymas/ siuvimas yra žemiau krūtinės, o ne ties juosmeniu. Rinkitės tamsesnių spalvų drabužius, kad jaustumėtės lieknesni.

 • Proga: Kokteilių renginiai
 • Stiliaus patarimas: Išmeskite karolius ir vietoj to dėvėkite auskarus.

19. „Maxi“ suknelės:

Maxi suknelės

Šios suknelės ilgis siekia šiek tiek virš kulkšnies, žemiau kelių. Dažniausiai jie turi armatūrą, kuri nėra nei figūra, nei per daug maišinga. Galite pridėti šiek tiek apibrėžimo juosmens lygyje, pridėdami diržą. Arba, pasvirusi iškirptė atkreiptų dėmesį į jūsų kaklą ir atitrauktų dėmesį nuo juosmens, klubų ir šlaunų. Būtinai pasirinkite tokį audinį kaip georgette ar šifonas.

 • Proga: Pasimatymų naktys, romantiškos vakarienės
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite porą aukštakulnių, kad atrodytumėte aukštai ir eitumėte užtikrintai.

20. Tamsūs kelnių atspalviai:

Tamsūs kelnių atspalviai

Jei turite sunkius klubus ir juosmens liniją, jums labiau tiktų tamsesnės spalvos ir įprastos, o ne plonos kelnės. Taip pat rinkitės įprastą juosmens liniją, o ne žemo juosmens kelnes. Tamsesnės spalvos linkusios paslėpti tuos sunkius užpakalio ir šlaunų regionus. Taip pat dėvėkite tamsesnių atspalvių diržą, kad dėmesys liktų viršutinėje kūno dalyje, o apatinė kūno pusė atrodytų nutildyta. Galite dėvėti šviesesnio atspalvio, pastelinės ar neoninės spalvos marškinius/ viršutinę dalį.

 • Proga: Biuro ir oficialūs susitikimai
 • Stiliaus patarimas: Investuokite į tinkamą švarką, kad galėtumėte naudoti kartu su šiomis kelnėmis.

21. Išmintingai rinkitės savo modelius:

Išmintingai rinkitės savo modelius

Suknelė su gėlių atspaudais puikiai tinka pavasario sezonui ir puikiai tinka didelėms moterims. Norint pasiekti norimą išvaizdą, labai svarbu pasirinkti tinkamą fono spalvą ir spaudinio dydį. Jei jums ypač patinka pernelyg didelės gėlės, suknelę laikykite trumpą. Norėdami gauti maksimalų vaizdą, pasirinkite mažus spaudinius.

 • Proga: Dienos išvykos, kasdieniai drabužiai
 • Stiliaus patarimas: Įsigykite senovinių nuotaikų, pasirinkdami šukuotus plaukus su gėle.

22. Vertikalios juostos:

Vertikalios juostelės

Jei esate dryžuotų suknelių/ oficialių marškinių gerbėjas, rinkitės vertikalias arba įstrižas, o ne horizontalias juosteles. Vertikalios juostelės sukuria lieknesnio kūno ir didesnio aukščio iliuziją. Dėvėdami horizontalias juosteles praplėstumėte savo išvaizdą ir atrodytumėte storos. Šį triuką galima pritaikyti perkant marškinius, viršūnes, kelnes ir vientisas sukneles. Suporuokite jį su tvirtu viršumi ar marškinėliais, kad atrodytumėte elegantiškai.

 • Proga: Kasdienės išvykos, kolegijos drabužiai
 • Stiliaus patarimas: Jei pasirinkote liesas, tinkančias kojines, dėvėkite jas su vienspalviu garbanotu viršumi.

23. Raukšlėta audinio juosmens linija:

Raukšlėta audinio juosmens linija

Kad jūsų juosmens linija atrodytų šiek tiek susiaurėjusi, nei yra iš tikrųjų, galite dėvėti suknelę iš surinkto audinio. Dėl to jūsų juosmuo atrodo aptakesnis ir lieknesnis. Be to, rinkitės šiek tiek platesnę iškirptę, kad paryškintumėte savo turtą ir atskleistumėte savo jausmingąją pusę. Galite pridėti juosmens diržą, kad tinkamai priglustumėte ir pasiektumėte tobulą figūrą.

 • Proga: Drabužiai atostogoms, savaitgalio vėlyvieji pusryčiai
 • Stiliaus patarimas: Gerai suformuokite savo plaukus ir išbandykite išbalintą efektą ant veido naudodami makiažą.

24. Minkšti marškiniai:

Minkšti marškiniai

Jie puikiai atrodo su tamsios spalvos kelnėmis, džinsiniais ir čiuožimo sijonais. Per griežti drabužiai gali pabrėžti jūsų trūkumus, kurie atrodo gana nepatrauklūs. Jūs tikrai nenorite puikuotis savo meilės rankenomis, ar ne? Kita vertus, maišyti marškiniai labiau patinka plius dydžio moterims. Tačiau būtinai pasirinkite tinkamą dydį norimam audinio kiekiui, tekančiam ant jūsų kūno.

 • Proga: Atsitiktinės išvykos
 • Stiliaus patarimas: Venkite dėvėti puošnius priedus ant iškirptės, nes tai gali padidinti sunkumą.

Stiliaus patarimai per didelėms moterims:

Tęsdami aukščiau pateiktą skyrių, taip pat aptarsime keletą stiliaus patarimų, kurie jūsų aprangos žaidimą pakels į kitą lygį:

 • Visada išbandykite suknelę prieš grįždami namo. Įsitikinkite, kad tinka tinkamai ir nėra išsiliejimų.
 • Investuokite į gerą apatinį trikotažą, kuris sukuria pilvo traukimo efektą. Šie drabužiai taip pat gerai pakelia jūsų krūtis ir šlovina jūsų kūną.
 • Jei norite atrodyti patogiai, pabandykite dėvėti ne per platų diržą. Galite pasirinkti reguliuojamus, kurie tinka visiems dydžiams.
 • Ieškodami spaudinių, rinkitės vertikalias linijas, kurios atrodytų aukštesnės ir lieknesnės nei tikroji figūra.
 • Atkreipkite dėmesį į savo kūno proporcijas ir nedvejodami paryškinkite savo krūtinę, kojas ir rankas.

Plius dydžio merginos visada susidūrė su sunkumu. Dar visai neseniai jie turėjo labai mažai galimybių rinktis ir jiems niekada nebuvo leista išbandyti naujų dizainų. Laikas atsisakyti tų stereotipų ir sumušti tuos kūnus. Dėvėkite tai, ką jaučiatės, ir puikuotis savo dideliu gražiu kūnu.