İlk kez anneliğe adım atmak gerçekten zor bir mola olabilir. Sanki tamamen yeni bir yola çıkıyormuşsunuz gibi, bazıları duymuş hikayeler ve bazı paylaşılan deneyimler ama hiçbir şey size biraz cesaret ve heyecan vermiyor. Bu sıralarda, vücudunuz bir dizi zihinsel ve fiziksel değişiklikten geçer; bunlardan biri, hamilelik yıllarından çok sonra bebeğiniz için süt verebilir. Yeni hamile kıyafetleri ile sizi emzirme sutyeni denilen pek de yabancı olmayan samimi bir nesneyle tanıştırmak istiyoruz..

Bu sütyenler, günlük konforunuzla karşılaştırıldığında, özellikle çeşitli gereksinimlere yönelik ihtiyaçlara uygun ekstra bir konfor sağlayacaktır. Sadece eğri boyutuyla birlikte genişlemekle kalmayacak, aynı zamanda bu süre zarfında en yüksek seviyesinde olan hassasiyet koruması da sağlayacaktır. En iyi yanı, artık sütyen pedlerinizin içinde, küçük çocuğunuzu kapsamlı bir işlemden geçmek zorunda kalmadan beslemek için küçük bir pencereye sahip olmanız..

Hemşirelik Sütyeni Nasıl Giyilir?

emzirme sütyenleri

Emzirme sutyeni normal sutyene çok benzer şekilde giyilebilir, ancak devam etmeden ve bir emzirme sutyeni satın almadan önce, bilin ki vücudunuz biraz daha fazla değişiklik geçirebilir, bu yüzden satın almak için acele etmeyin. Sütyeninizin kıvrımlı kup bedeninize uygun olan kuplarını doldurarak başlayın ve daha sonra esnek ve gerektiğinde değiştirilebilen geniş düğmeleri arkaya asın..

Popüler ve Rahat Emzirme Sütyeni:

İşte bizi takip eden en popüler 8 emzirme sütyenimiz.

1. Tam Kapsamlı Çıkarılabilir Bardak Hemşirelik Sütyeni:

emzirme sutyeni 2

Bu tür emzirme sütyenleri genellikle çıkarılabilir kaplara sahiptir, yani bardak, besleme sırasında kullanılabilen kayışın kancasından sıyrılabilir ve daha sonra yerine takılabilir. Tam kapsama modeli, genellikle koltuk altlarının altından geniş ve rahat bir sırta kadar optimum koruma sağlar..

2. Şeffaf Derin Kesim Hemşirelik Sütyeni:

emzirme sutyeni 3

Bu emzirme sütyeni, çıkarılabilir kupların patentli modeliyle bir kez daha alçak, derin bir boyuna sahiptir. Ancak bunu cömert bir iç giysi için uygun bir seçim yapan şey, bu sutyeni derin boyunlu bir bluz üzerine giymenize izin veren ön kısmın şeffaf örgü dış hattıdır..

3. Under Wired Hemşirelik Sütyeni:

emzirme sutyeni 4

Genellikle, bir balenli sutyen, sutyeninize bağlı, sutyeninizi yukarı iten ve optimum destek sağlayan sert, kavisli bir balen bulunduğunda en iyi desteği sağlarken, kayışa bağlı katmanlı kap, hemşirelik yararına uyacak şekilde önden açılır..

4. Düğmeli Hemşirelik Sütyeni:

emzirme sutyeni 5

Diğer tiplerden farklı olarak, bu sefer de kup çıkarılabilir, ancak bunun küçük bir varyasyonu, sutyen bandının alt çizgisine kadar düğmeli kuplu derin kesim bir sutyen içerir. Bu şekilde düğmeyi kolayca açabilir ve fincanı sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz..

5. Klas Büküm Altında Tel Hemşirelik Sütyeni:

emzirme sutyeni 6

Bu sütyenler sadece şık ve süper sevimli değil, aynı zamanda bu özel sütyen tipinde, kayışa tutturulduğu kenarlarda bükülmüş saten bir kumaştan kuplar, iç katmanda bükülmeyi koruyan yumuşak danteller bulunur..

6. Stajyer Hemşirelik Sütyeni:

emzirme sutyeni 7

Farklı bir günde bunlar sıkı ve bir antrenör sutyenini andıran kavrayıcı olurdu, ancak bu sefer bunlar gevşek ve size genişlemeniz için yeterli alan sağlıyor. Yumuşak elastik üst yarı, gerektiğinde kolayca aşağı kaydırmanıza izin verir.

7. Ön Fermuar:

ön fermuar

Bu emzirme sütyeni, önden açılan ve her seferinde kancayı açıp çıkarmak zorunda kalmadan beslenmeye kolay erişmenizi sağlayan bir ön fermuar şeklinde gelir..

8. Tam Ön Açık Hemşirelik Sütyeni:

emzirme sutyeni 9

Bu sutyenin kancası, açılırken sadece çözülmesi ve çıkarılması gereken kayışa bağlı, herhangi bir tarafın köşesindedir..

Umarım bu emzirme sütyeni makalesi sizin için çok faydalıdır ve kolayca giyenler.