Bir kez daha, birçok kadının sık sık muzdarip olduğu bir başka yanılgıyı kırmak için buradayız. Ne kadar büyüksen o kadar iyi gösteriş yaparsın derler ve bu seni sadece cilalı uzun bacaklarınla ​​sınırlamaz. Sütyen söz konusu olduğunda, her yerde ve her yerde, her şekilde ve her şekilde mevcut olan birkaç seçilmiş beden vardır. Şimdi 36D sutyen genellikle daha ağır taraftadır, burada 36 kavis boyutunu gösterirken D kup boyutudur, omuz pedinizde yandan dökülmeler ve sutyen askısı izleri olmadan sutyeninize kolayca uymanıza yardımcı olacak bir başka önemli ölçümdür. Bu nedenle bugünkü yazımızda size verilen boyuttaki sütyen çeşitlerini ve çeşitlerini ele alacağız ancak bunu yapmadan önce giyilen kısma bir göz atalım..

36D Sütyenlerin Farklı Tasarımları Görsellerle

İşte Hindistan pazarında bulunan en iyi 7 36d sütyen çeşidimiz.

1. Tam Kapsamlı 36D Sütyen:

Tam Kapsamlı 36D Sütyen

Tam koruma, günlük temel sutyendir, rahattır ve her giysi tipine uygundur. Bu sütyen genellikle optimum desteğe odaklanır ve yapı veya şekle çok fazla odaklanmaz. Tam kapsama yönü, çukurlarınızın altından kalan yağları ve hatta üst vücut flablarının bir kısmını kapatacaktır..

2. Tişört 36D Sütyen:

Tişört 36D Sütyen

 Sütyen türleri, tişört sütyenlerinin çoğunlukla dar veya dar tişörtler sırasında üst giysi olarak giyildiği kullanımından sonra adlandırılır. Bunlar, ağırlığı kaldıran ve destekleyen hafif pedlerle sutyeni düşük derin boyun tarzında şekillendirerek kıvrımlarınızı geliştiren harika bir yapı sağlayan sutyendir..

3. Kayışsız 36D Sütyen:

Straplez 36D Sütyen

Artık 36 d sütyenler için straplez bile kullanabilirsiniz. Buna çok benzeyen bu straplez sütyenler, kalp şeklinde bir yakaya veya derin bir dekolteye sahip olabilir, ancak bu amaca sadakatle hizmet ederler. Eğrilerinizi geliştirirken size gerekli desteği verirler ve daha çekici görünmenizi sağlarlar..

4. Düşük Dalma Boyun Çizgisi 36D Sütyen:

Düşük Dalma Yaka 36D Sütyen

Düşük dalma yaka, bağcıklarda bile kullanabileceğiniz güzel bir sütyendir. Bu sadece şehvetli bir samimi giyim parçası değil, aynı zamanda gerçekten düşük derin kesim bluzlar giymeye eğilimli olanlar için de iyi bir av. Bunlar da harika şekil arttırıcılar.

5. Derin Dalma 36D Sütyen:

Derin Dalma 36D Sütyen

Derin dalma, sutyenin elbiseler veya orta damarda bir yarık sporu yapan cesur moda seçimleri için uygun olduğu düşük dalmadan biraz daha derindir. Artık kolayca sutyen giyebilir ve yine de cesur görünümler elde edebilirsiniz..

6. Halter Top Look 36D Sütyen:

Halter Top Look 36D Sütyen

Daha büyük bedenler için yular sutyen sadece görünümü geliştirmek ve denemeye değer kılmakla kalmaz, aynı zamanda bu sutyenler de çok rahattır. bağcıkların birbirine dolanmasıyla dokunan geniş bir kayış ile gereksiz kayış izlerine neden olmaz ve yine de görünümünüzü kolaylıkla çeker.

7. Demi Cup 36D Sütyen:

Demi Cup 36D Sütyen

Demi-cup, genellikle bu sutyenin bardaklarının çukurlarınızın altından başladığı yerde yarım bardak olarak kabul edilir. Bununla birlikte, bunlar, derin kesim bluzları çekmenize izin verirken eğrinizi vurgulayan iyi destek ve yapı geliştirici sütyenlerdir..

36D Sütyen Nasıl Giyilir?

36D Sütyen Nasıl Giyilir

Sütyen giyerken dikkat etmeniz gereken ilk şey, iç giyime herhangi bir engel olmadan uyum sağlamamıza yardımcı olacak kup boyutunu da içeren uygun bedendir. Bedeninizi öğrendikten sonra, sutyeninizi önden asabilir, bükebilir ve bardakları doldurarak sonlandırabilirsiniz ya da bardakları doldurmak için basit yolu kullanabilir ve ardından arkaya asmak için kayışları geri çekebilirsiniz..

Umarım her şeyden önce güzel 36d sutyen giyme ipuçlarıyla birlikte sizin için yararlıdır.