Ne kartą buvo sakoma, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis. Daugybė sveikatos priežiūros specialistų pabrėžė pusryčių svarbą. Turėdami tai omenyje, dažnai susiduriame su dilema, ką sudaro sveiki pusryčiai, kuriuose taip pat mažai kalorijų. Dauguma žmonių, kurie nori numesti svorio, linkę apskritai praleisti pusryčius, kad tik išvengtų kalorijų, gaunamų su vidutiniu pusryčių patiekalu. Laimei, tikrai galima valgyti sočius pusryčius, nepakenkiant svorio stebėjimui. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie mažai kalorijų turinčius sveikus pusryčius, kuriuos galite paruošti namuose.

Geriausi mažai kalorijų turintys pusryčių receptai:

Čia mes įtraukėme 9 geriausius mažo kaloringumo pusryčių receptus su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Kivių, graikiško jogurto ir mėlynių derinys pusryčiams:

Sveiki mažai kaloringi pusryčių receptai 1

Jokiu būdu nebūtina, kad jūsų rytinis maistas būtų kaloringas, įskaitant, be kita ko, sviestu išteptą duoną, kiaušinius ir kavą. Vidutiniams pusryčiams galite praleisti vaisių derinį, kuriame yra 3 šaukštai neriebaus graikiško jogurto, kurį sudaro 24 kalorijos, 50 gramų mėlynių, kurių vertė 29 kalorijos, ir vienas smulkintas kivis, turintis vos 42 kalorijas. Sumaišykite juos virtuvės kombaine, kad gautumėte kokteilį, kuris yra sotus ir mažiau nei 100 kalorijų.

2. Vienas didelis virtas kiaušinis:

mažai kaloringi pusryčiai

Jei prieš skubėdami į darbą neturite laiko sudėtingiems pusryčiams, vienas didelis virtas kiaušinis, sudarytas iš 100 kalorijų, turėtų jus tęsti iki pietų ar lengvo užkandžio vėliau. Viename dideliame virtame kiaušinyje yra tik tiek baltymų, kad jūsų energijos lygis išliktų iki kito valgio.

3. Visa miltų duona ir medus:

Sveiki, mažai kalorijų turintys pusryčių receptai 3

Tiems iš mūsų, kurie turi smaližių, natūralu trokšti to cukraus skubėjimo ryte. Šį poreikį galima lengvai patenkinti nesikaupiant kalorijų. Pilno grūdo duonos riekė, kurią sudaro apie 55 kalorijos ir du šaukštai medaus, kurių vertė yra 40 kalorijų, turėtų būti pakankamai gera, kad būtų sotus. Antioksidacinės medaus savybės, be svorio netekimo, taip pat turi papildomos naudos sveikatai.

4. Kiaušinienė ir grybai:

Sveiki mažo kaloringumo pusryčių receptai 4

Vieną vidutinio dydžio kiaušinį, kurį sudaro apie 78 kalorijos, galima suplakti kartu su 100 gramų šviežių grybų, kurių vertė 13 kalorijų, kad būtų sukurtas ne tik skanus, bet ir naudingas patiekalas. Dėl skonio galite pridėti žolelių, tokių kaip petražolės ar Bazelis.

5. Sultana razinos, graikiškas jogurtas ir smulkinti migdolai:

Sveiki, mažai kalorijų turintys pusryčių receptai 5

Šis skanus patiekalas, susidedantis iš susmulkintų migdolų, sultonų ir graikiško jogurto, yra ne tik malonus skoniui, bet ir mažai kaloringas. Norėdami išlaikyti kalorijų skaičių, tai yra 95 kalorijos. tiesiog sumaišykite 3 šaukštus be riebalų graikiško jogurto, vieną šaukštą sultonos razinų ir 4 sveikus migdolus.

6. Arbūzas:

Sveiki mažai kaloringi pusryčių receptai 6

Neturint laiko paruošti pusryčių prieš išvykstant į darbą, nereiškia, kad šio valgio turite visiškai praleisti. Tiesiog išgerkite didelį gabalėlį arbūzo, sveriančio apie 300 gramų, ir mėgaukitės sveikais vaisiais pusryčiais, kuriuose yra mažiau nei 100 kalorijų. Arbūzas taip pat žinomas dėl savo drėkinamųjų savybių.

7. Bananų ir medaus košė:

Sveiki mažai kaloringi pusryčių receptai 7

Tiesiog sutrinkite nedidelį bananą, kuriame yra apie 90 kalorijų, ir pašildykite mikrobangų krosnelėje. Supilkite bananus su trimis šaukštais medaus, kurio vertė yra dešimt kalorijų, ir mėgaukitės skaniais pusryčiais, kuriuose yra šimtas kalorijų.

8. Špinatų omletas:

Špinatai-kiaušinių baltymai-omletas-4

Padarykite paprastą omletą iš vidutinio dydžio kiaušinio ir 60 gramų šviežių žalių špinatų. Kiaušinis paprastai sudarytų apie 78 kalorijas, o jūsų špinatai turėtų sudaryti iki maždaug 16 kalorijų. Dabar jūs turite sočius pusryčius, kuriuose yra mažiau nei 95 kalorijos.

9. Košė su medumi

Sveiki mažai kaloringi pusryčių receptai 9

Išvirkite 25 gramus avižinių dribsnių vandenyje, kad susidarytų tiršta košė. Dėl skonio pridėkite cinamono lazdeles. Užpilkite košę puse šaukštelio medaus, kad pasigamintumėte skanius pusryčius, kuriuose yra mažiau nei 100 kalorijų.

Mažo kaloringumo pusryčių receptai