Vitaminų trūkumas yra gana dažnas daugelio amžiaus grupių moterų scenarijus. Nuo kalcio iki mineralų ir vitaminų moterys dažnai praleidžia šias dozes, kad būtų geros sveikatos. Nesvarbu, ar dėl kūno ligų ar ligų, ar dėl mitybos apribojimų ir specialių dietų, ar dėl streso ir įtempto gyvenimo grafiko, atsižvelgiant į karjeros spaudimą, vitaminų trūkumas gana dažnai veikia bendrą moterų sveikatą. Štai kodėl reikia žinoti multivitaminų svarbą moterims!

Keli tyrimai ir tyrimai įrodė, kad vitaminai, maistinės medžiagos ir mineralai yra būtini bendrai moterų gerovei (1). Taigi, čia yra vadovas, skirtas suprasti, kokius vitaminus turėtų vartoti moterys, kaip juos gauti iš tinkamų šaltinių ir dar daugiau.

Kodėl reikalingi vitaminai ir kokie būtini vitaminai ir mineralai moterims?:

Vitaminai ir mineralai yra labai svarbūs ir gyvybiškai svarbūs bendrai gerovei. Iš viso yra 13 esminių vitaminų, kurie yra labai svarbūs mūsų kūno sveikatai ir energijai. Šie vitaminai ir mineralai kartu padeda sumažinti ligų tikimybę, išlaikyti mūsų sveikatą, sumažinti infekcijas, apsaugoti nuo kraujo krešulių ir praradimo bei padidinti imunitetą (2). Atsižvelgiant į tai, kad keli tyrimai parodė, kad moterys yra labiau linkusios į vitaminų trūkumą nei vyrai (3), todėl jie yra gyvybiškai svarbūs sveikam gyvenimui. Čia yra svarbiausių maistinių medžiagų, reikalingų moterims, sąrašas:

 • Geras regėjimas ir oda – vitaminas A.
 • Energijos generavimas – vitaminas B1 (dar žinomas kaip tiaminas).
 • Kūno apsauga nuo radikalų – vitaminas B2 (riboflavinas).
 • Apsauga nuo širdies ligų ir vitaminų B3 (niacinas).
 • Padidina imunitetą – vitaminas B5 (pantoteno rūgštis).
 • Gamina mieliną ir apsaugo ląsteles – vitaminas B6 (piridoksinas).
 • Geresnė medžiagų apykaita ir odos sveikata – vitaminas B7 (biotinas).
 • Geresnė nervų sistema – vitaminas B9 (folio rūgštis).
 • Tinkami raudonieji kraujo kūneliai – vitaminas B12 (kobalaminas).
 • Kūno audinių augimas – vitaminas C..
 • Kalcis ir stipresni kaulai – vitaminas D.
 • Imunitetas – vitaminas E.
 • Geresnė širdies ir kaulų sveikata – vitaminas K.
 • Skydliaukės sveikata ir geras nėštumas – jodas.
 • Pagalbinės biocheminės organizmo funkcijos – magnis.
 • Omega 3 riebalų rūgštys smegenų sveikatai.
 • Kalcis kaulų sveikatai ir diabeto prevencijai.
 • Geležis anemijos prevencijai.
 • Cholinas kepenų funkcijai.

Esminių vitaminų maisto šaltiniai:

Čia yra geriausi ir prieinami maisto šaltiniai, kurie gali padėti moterims kasdien gauti daugumą šių svarbių vitaminų. Lengviausias būdas gauti šių vitaminų į organizmą yra subalansuota ir sveika, švari mityba. Tai apima gerus vaisius, daugiau daržovių, nesmulkintus grūdus, pieno produktus ir mažai riebalų turinčius baltymus. Pagrindinis maistas, kuris gali būti puikus šių maistinių medžiagų šaltinis, yra (4),

Esminių vitaminų maisto šaltiniai

10 geriausių moterų multivitaminų – 2020 m.

Nepaisant šių maisto produktų, yra sąlygų, dėl kurių gali prireikti vartoti multivitaminų, kad būtų užtikrinta geresnė savijauta. Štai dešimt svarbiausių moterims skirtų multivitaminų produktų ir tablečių, kurios šiandien yra labai vertinamos rinkoje.

1. „Inlife“ multivitaminų ir mineralų formulės papildai moterims:

„Inlife“ multivitaminų ir mineralų formulės papildai moterims

PIRKTI DABAR

Ši 60 kapsulių dėžutė „Inlife“ multivitaminų ir mineralinių papildų moterims yra viena populiariausių rinkoje. Jame yra 24 esminiai vitaminai ir kitos natūralios formulės, tokios kaip vynuogių sėklos, spanguolės ir ženšenis, padedantys stiprinti imunitetą, palaikyti ir nepaprastai padėti kaulų ir širdies sveikatai. Šiomis kapsulėmis pasirūpinama bendru maistinių medžiagų balansu.

2. Vienos dienos moterų 50+ multivitaminų:

Vienos dienos moterų 50+ multivitaminų

PIRKTI DABAR

„One A Day Company“ yra gana populiarios kapsulės vakaruose, ypač JAV, ir dabar pateko net į Indijos rinką ir kitas šalis. Šios gerų vitaminų moterims kapsulės yra ypač naudingos vyresniems nei 50 metų asmenims, ir jose yra visų vitaminų ir mineralų. Šiose kapsulėse taip pat nėra dirbtinių saldiklių ir konservantų ar sirupų, todėl jos yra labiausiai pageidaujami maisto papildai moterims, turinčioms bendrą sveikatos būklę.

3. OZiva baltymų ir žolelių multivitaminai moterims:

„Oziva“ baltymų ir žolelių multivitaminai moterims

PIRKTI DABAR

„Oziva“ multivitaminuose yra ne tik multivitaminų gėrio, bet ir natūralių žolelių, tokių kaip imbieras, tulsi, „Shatavari“. Visiems tiems, kurie reguliariai ir aktyviai sportuoja ir treniruojasi, šios kapsulės yra puikios, nes jos padeda aprūpinti dideliais baltymais ir gerina medžiagų apykaitą.

4. „Nature Made Multi for Her“ su geležimi ir kalciu:

Gamta padarė jai daug geležies ir kalcio

PIRKTI DABAR

Šios „Nature Made“ kapsulės yra maisto papildas, kuriame yra 23 maistinės medžiagos, skirtos kasdienei mitybai palaikyti. Tai populiarios moterų multivitaminų tabletės, kuriose yra geležies ir kalcio, ir nėra jokių dirbtinių skonių. Be natūralių maistinių medžiagų, jame yra ir kitų mineralų, tokių kaip želatina, glikolis, natris ir celiuliozė.

5. Vienos multivitaminų tabletės „Rainbow Light Women“:

„Rainbow Light“ moterų multivitaminų tabletė

PIRKTI DABAR

Vienuose moterų vaivorykštės šviesos multivitaminuose yra ne tik daug vitaminų ir maistinių medžiagų, bet ir natūralių vaisių, daržovių ir probiotikų, kurie padeda palaikyti bendrą širdies ir kaulų sveikatą. Jie yra be glitimo ir geriausiai stiprina imuninę sistemą ir palaiko sveiką kaulų sistemą.

6. Gyvybės sodo vitaminų kodas moterims:

Gyvybės sodo vitaminų kodas moterims

PIRKTI DABAR

„Garden of Life“ vitamino kodo kapsulės yra vegetariškos kapsulės, specialiai sukurtos širdies sveikatai, geresnei reprodukcinei sistemai ir moterų gerovei gerinti. Be natūralių maistinių medžiagų ir mineralų, gaminyje taip pat yra ekologiškų vaisių ir daržovių, tokių kaip burokėliai, brokoliai, obuoliai, špinatai, pomidorai, braškės, gervuogės, agurkai, salierai ir kitos žalios daržovės. Tai padeda organizmui tiekti antioksidantus ir palaiko bendrą imuninę sistemą.

7. Centrum Silver Adults 50+ multivitaminų moterims:

„Centrum Silver“ suaugusiesiems 50+

PIRKTI DABAR

„Centrum Silver“ kapsulė yra dar vienas populiarus ir geriausias multivitaminas moterims, vyresnėms nei 50 metų. Kapsulėse yra visi vitaminai ir mineralai, kartu su antioksidantais, padedančiais pagerinti bendrą sveikatą ir gerovę, padidinti energijos lygį ir palaikyti imunitetą širdies ir kaulų sveikatai.

8. „Kirkland Daily“ multivitaminų tabletės:

Kirkland dienos multivitaminų tabletės

PIRKTI DABAR

Kirkland dienos multivitaminų ir mineralų kapsulės yra populiarios, nes aprūpina organizmą reikalingomis maistinėmis medžiagomis ir antioksidantais. jie yra populiarūs net kaip maisto papildai ir padeda subalansuoti mitybą, turint energijos ir imuniteto lygį. Šios kapsulės padeda moterims įgyti gerą kaulų ir širdies sveikatą, padidina energijos lygį kasdieniame gyvenime.

9. Tikri pagrindai Multivitaminai moterims:

„True Basics Multivit Women“

PIRKTI DABAR

„True Basics“ multivitaminai ir kapsulės moterims padeda palaikyti geresnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą, didina energijos lygį ir palaiko bendrą savijautą ir sveikatą. Be visų vitaminų ir mineralų, pagrindinėse kapsulėse taip pat yra vynuogių sėklų ekstrakto, granatų ir kitų antioksidantų, kurie padidina imunitetą ir galią. Jie taip pat padeda pagerinti plaukų ir odos sveikatą, nes juose yra tokių ingredientų kaip žalioji arbata ir soja.

10. „Health Kart“ multivitaminai moterims:

Sveikata Kart Multivitaminai

PIRKTI DABAR

Šiose moterims skirtose „Health Kart“ multivitaminų kapsulėse, be natūralių ingredientų, tokių kaip ženšenis, soja, likopenas ir ginkmedis, gali būti keletas mineralų ir maistinių medžiagų. Šios natūralios maistinės medžiagos kartu su sveikais vitaminais ir mineralais padeda didinti energijos lygį, stiprina imunitetą, padeda kraujotakai ir skatina sveiką būseną. Jie yra geriausi multivitaminai vyresnėms nei 40 metų moterims.

Be šių kapsulių, kitos populiarios ir žinomos kapsulės yra vaivorykštės šviesios moteriškos, gyvos moteriškos energijos kapsulės, vitafusion moterų guminiai vitaminai, swisse moterų ultivite, olly moterų multivitaminai ir gamtos gausios moterų multivitaminų kapsulės..

Kai reikia multivitaminų?

Gali būti keletas atvejų, kai tokios multivitaminų kapsulės gali būti reikalingos padėti organizmui. Kai kurie veiksniai, dėl kurių gali reikėti šių multivitaminų, yra šie,

 • Kūno ligos ir susirūpinimas, pavyzdžiui, anemija, vitaminų trūkumas.
 • Nepakankamas svoris.
 • Speciali mitybos sistema.
 • Amžius virš 60 metų.
 • Nėštumo ir reprodukcijos etapas.

Tačiau labai svarbu pasikonsultuoti su gydytoju prieš pradedant skambinti ir apsvarstyti šias vitaminų kapsules.

Reikia pažymėti, kad vartojant šio multivitamino moterims skirtų kapsulių, visada reikia atkreipti dėmesį į subalansuotą ir sveiką mitybą, kad būtų užtikrinta bendra gerovė. Tai tik papildai, kurie gali padėti ir padidinti energijos lygį bei padidinti imunitetą, tačiau negali būti ilgalaikė alternatyva. Taigi, norėdami pagerinti sveikatą, visada patariame laikytis sveiko ir švaraus gyvenimo būdo.

Atsakomybės apribojimas: Prieš nuspręsdami vartoti bet kurią iš šių multivitaminų ir mineralinių tablečių, visada pasitarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju. Priklausomai nuo jūsų kūno būklės ir konkrečių sveikatos problemų, gydytojas, jei reikia, gali patarti dėl alternatyvų ar geresnių variantų.

DUK:

1. Kokia gali būti reguliaraus multivitaminų vartojimo nauda?

Reguliarus multivitaminų vartojimas turi keletą privalumų, pavyzdžiui, padidina bendrą sveikatos būklę ir imunitetą, padidina energijos lygį, sumažina nuovargį ir nuovargį, padeda užmigti ir padeda reprodukcinei sistemai..

2. Kiek laiko užtrunka, kol veikia šie geriausi moterų sveikatai skirti multivitaminai?

Paprastai multivitaminų kapsulės pradės veikti ir pradės rodyti rezultatus mažiausiai dvi ar keturias savaites.

3. Kada yra tinkamas laikas vartoti multivitaminus per dieną?

Niekada nevartokite multivitaminų tuščiu skrandžiu. Visada galite apsvarstyti galimybę vartoti šias kapsules, kad paskelbtumėte dienos valgį.