Pirmadienio ryto pradžią pasitiko skaudus nugaros skausmas, o jūsų viršininkas mano, kad jūs tik ieškote kito pasiteisinimo neiti į darbą, jūs šildote karštą maišelį, galvodami, kaip atsikratyti nugaros skausmo. Rytoj ryte.

Veiksmingos apatinės nugaros dalies skausmo gydymo priemonės

Nugaros skausmas yra dažna sveikatos problema, kuri be priežiūros gali sukelti kažką rimto. Dažnai tai gali būti raumenų traukimas ar bloga miego laikysena. Netinkama laikysena gali sukelti nugaros skausmą, tačiau daugelis veiksnių, tokių kaip raumenų traukimas, trauma, artritas, nėštumas, išvarža ir išialgija, sukelia ūmų nugaros skausmą. Apatinės nugaros dalies skausmas gali apsunkinti gyvenimą ir labai sunku susidoroti su skausmu. Jei tai sukelia paprasti veiksniai, tokie kaip laikysena ar nugaros įtempimas, skausmas greičiausiai išnyks po 1–2 savaičių. Tačiau lėtiniai kupriniai gali reikšti esminę problemą ir jiems reikia medicininės pagalbos

Kaip gydyti apatinės nugaros dalies skausmą:

Šiuo metu yra keletas gydymo priemonių, kurios gali padėti jums gydyti skausmingus raumenis. Čia yra mūsų 7 geriausios apatinės nugaros skausmo procedūros, turinčios puikių rezultatų.

1. Ištempkite skausmą:

pasitempti

Maži pratimai namuose kiekvieną rytą gali padėti jums geriau susidoroti su nugaros skausmais nei bet kuris vaistinės vaistas. Šie pratimai paprastai apima įprastą tempimą, kuris atveda mus prie jogos. Tai lėtas procesas, o rezultatai gali užtrukti, kol pasirodys. Tačiau šiek tiek ištempiant ryte, suderintą su tinkamu kvėpavimu, galite sustiprinti nugaros raumenis ir padaryti juos lankstesnius. Tai yra vienas iš geriausių apatinės nugaros skausmo gydymo būdų.

2. Chiropraktikas:Chiropraktikas

Chiropraktikai iš esmės vadinami kūno šnabždesiais, o chiropraktikos pamokos pasirinkimas gali padėti profesionaliau palengvinti nugaros skausmą. Chiropraktikas yra universalus specialistas, kuris specializuojasi diagnozuoti ir gydyti nervų ir raumenų sistemos problemas. Pasirinkę vieną, galite patekti į skausmo šaltinį, nesvarbu, ar bloga sausgyslė, ar minkštas kaulas, ar kai kurie užsispyrę raumenys. Tai yra vienas iš geriausių apatinės nugaros skausmo gydymo būdų.

3. Pratimas:

Žmonių grupė aerobikos pamokoje sporto salėje

Tegul bloga nugara nesugadina jūsų linksmo laiko. Pasirinkite aerobikos užsiėmimus, šokių ir mankštos mišinį, kur intensyviai treniruojatės gerą minutę, kol galiausiai pasirinksite pertrauką. Aerobika yra panaši į jogą, tačiau greitu tempu ir greitu ritmu. Judėdami prie geros tempos muzikos, jūs tempiatės, sukatės ir traukiate save, kad išlaisvintumėte raumenis nuo standžių mazgų ir kaklaraiščių. Tai yra viena iš geriausių nugaros skausmo gydymo priemonių.

4. Prisekite:

užrišti jį

Mes žinome, kad stiprus nugaros skausmas gali tapti dar mažiau lankstus. Būna dienų, kai judėti tampa sunku, o garsus aimanas ištrūksta iš burnos kiekvieną kartą, kai tenka atsistoti nuo sėdėjimo. Būtent šiomis sunkiomis dienomis galite pasirinkti nugaros atramos diržą, kuris yra platus diržas, apvyniotas ir tvirtai pritvirtintas aplink juosmenį, kad skausmas nebūtų sutramdytas. Tačiau tai padaryti gali būti nelengvas išbandymas. Tai yra vienas iš geriausių apatinės nugaros skausmo gydymo būdų.

5. Akupunktūra sunkiam apatinės nugaros dalies gydymui:

 

Akupunktūra

Akupunktūra yra senas kinų gydymo metodas, kai plonos adatos viršūnės įkišamos ir įskiepijamos į jūsų kūną, problemos sritį. Mūsų kūnas turi qui (chi) arba energiją, kuri palaiko funkcijas pusiausvyroje, o kai laisvas qui tekėjimas yra trukdomas, atsiranda kūno problemos. Įtraukdami adatą į tinkamus mazgus ir netvarką, jie atleidžia kliūtis, leidžiančias qui vėl laisvai tekėti. Tai yra vienas iš geriausių apatinės nugaros skausmo gydymo būdų.

6. Kompresoriai:

kompresorius

Kompresoriai yra geras būdas padėti susidoroti su nugaros skausmais, tačiau tai tik tada, kai skausmas yra paviršutiniškas ir nėra per daug integruotas į jūsų sistemą. Nedidelis nugaros kritimas gali sukelti skausmą ir uždegimą, kurį gali sumažinti šaltas gelio kompresas, o blogam raumeniui gali prireikti pagalbos iš karšto maišelio. Tai yra viena iš geriausių nugaros skausmo gydymo priemonių.

7. Medicininė pagalba:

medicinos

Dažnai lengviausias ir labiausiai pasirinktas būdas sumažinti nugaros skausmą yra nusipirkti skausmą malšinančio masažo losjono ar gelio ir kremo vamzdelį ir kruopščiai pamasažuoti nugarą, kad standūs raumenys taptų lankstūs. Tai yra vienas iš geriausių apatinės nugaros skausmo gydymo būdų..

8. Ergonomiškas čiužinys

Jei jūsų čiužinys yra per kietas arba per minkštas, tai gali sukelti apatinės nugaros dalies skausmą. Ergonomiškas čiužinys gali palengvinti skausmą, tinkamai remdamas nugaros raumenis. „Memory“ putos yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų čiužinių, padedančių natūraliai miegoti ir išvengti apatinės nugaros dalies įtempimo.

Apatinės nugaros dalies skausmas paprastai ignoruojamas, nes tai laikomas normaliu skausmu. Tačiau apatinės nugaros dalies skausmas yra signalas, kad nesilaikote savo kūno poreikių. Nesvarbu, ar tai laikysenos korekcija, ar čiužinio pakeitimas, ar net medicininės pagalbos ieškojimas, apatinės nugaros dalies skausmą reikia gydyti kuo anksčiau. Pratimai yra dar vienas svarbus elementas norint išlaikyti apatinę nugaros dalį ir sustiprinti nugaros raumenis.