Namų gynimo priemonės žiliems plaukams sveikai gyventi

Sveikų įpročių sąrašas:

1. Skirkite laiko pratimams:

Galbūt esate užimčiausias žmogus Žemėje, tačiau vis tiek turėtumėte skirti laiko mankštai kasdien bent 30–40 minučių. Eikite pasivaikščioti po kvartalą ar bėgti. Jei negalite skirti laiko struktūrizuotam pratimui, pabandykite tam tikra ar kita forma padidinti savo fizinio aktyvumo lygį. Kai tik galite, lipkite laiptais, o ne eskalatoriais ir liftais. Dirbdami padarykite pertrauką kas 1 valandą ir pasivaikščiokite po savo darbo vietą.

2. Niekada nepraleiskite maitinimo:

Net jei laikotės dietos, tai nėra sveika praktika praleisti valgį kartu, o vietoj trijų pagrindinių patiekalų galite valgyti lengvesnius patiekalus, suskaidytus į mažesnes porcijas. Dėl to jūsų medžiagų apykaita išlieka aktyvi visą dieną, o dienos metu esate linkęs įkrauti tiek psichiškai, tiek fiziškai. Žmonės valgo pusryčius su proporcingomis porcijomis angliavandenių, baltymų ir šiek tiek riebalų, rečiau nutuks ir vėliau sirgs diabetu..

3. Užmigkite pakankamai:

Užuot kiekvieną vakarą žiūrėję televizijos serialus, pasimėgaukite mieguistu miegu, nes jūsų kūnui kiekvieną naktį reikia 6–8 valandų netrukdomo miego, kad būtų pašalinta per dieną padaryta žala. Nustatykite laiką, kai pasitraukiate miegoti, kad įpratintumėte savo kūną. Tarp vakarienės ir miego laiko palikite mažiausiai dviejų valandų tarpą. Prieš miegą geriant šiltą pieną, nes piene yra triptofano, kuris sukelia miegą.

4. Šepetys ir siūlas kasdien:

Visame pasaulyje atlikti tyrimai laikosi nuomonės, kad žmonės, kurie kenčia nuo dantenų uždegimo ir periodontito, dažniau kenčia nuo širdies sutrikimų dėl arterijų susiaurėjimo. Taigi, įpratę šukuoti du kartus per dieną ir siūlus vieną kartą per dieną. Taip pat eikite į profesionalų dantų valymą kas 6 mėnesius iki 1 metų.

5. Būkite pozityvūs:

Būkite su žmonėmis, kurie mąsto teigiamai, nes jūsų išlaikoma kompanija daug ką atspindi jūsų mintyse ir veiksmuose. Tie, kurie iš prigimties yra pozityvūs ir priimantys, yra sveikesni nei tie, kurie turi neigiamų jausmų ir palaiko draugiją su žmonėmis, kurie visada skundžiasi ir niurzga dėl vieno ar kito dalyko. Praktikuokite meditaciją prieš eidami miegoti, kad nuramintumėte protą ir būtumėte dėkingi už visus gerus dalykus, nutikusius per dieną.

6. Būkite hidratuotas:

Kasdien išgerkite nuo 8 iki 10 stiklinių vandens. Taip pat gurkšnokite žaliąją arbatą praėjus pusvalandžiui po valgio. Tai leis jums jaustis gaiviai ir drėkinti, taip pat įsitikinsite, kad nesigėrėte nereikalingų užkandžių, nes vanduo leidžia jaustis sotesniam.

7. Vaisiai ir daržovės:

Valgykite daug šviežių sezoninių vaisių ir daržovių, nes jie yra geri ląstelienos, vitaminų, būtinų mineralų šaltiniai ir yra daug antioksidantų. Visa tai veikia sąjungoje, kad padėtų jums išlaikyti sveiką kūną. Prisiminkite, kad sveikame kūne yra sveikas protas.

8. Munch ant kai kurių riešutų kiekvieną dieną:

Kasdien valgykite saują riešutų, įskaitant migdolus ir graikinius riešutus, nes juose gausu omega 3 riebalų rūgščių, kurios yra apsauginės nuo širdies ir padeda didinti blogojo cholesterolio kiekį organizme bei mažinti MTL & VLDL, kurie kenkia jūsų širdžiai.

9. Atsisakykite žalingų įpročių:

Gerai žinoma, kad rūkymas, gėrimas ir narkotikai gali pakenkti sveikatai, pažeisdami plaučius, kepenis ir smegenis..

Vaizdo šaltinis: 1