Dantų skausmas gali sukelti daug skausmo. Esant nedideliems skausmams, galite atlikti keletą namų gynimo priemonių, kad galėtumėte gydyti namuose. Dantų skausmai paprastai atsiranda, kai uždegama jautri danties dalis, vadinama minkštimu. Tam gali būti daug priežasčių, pavyzdžiui, ertmės, lūžę dantys ar infekcija.

Kaip atsikratyti dantų skausmo

Dantų skausmo simptomai:

  •  Tai gali būti labai pulsuojantis, aštrus ar pastovus.
  •  Kai kuriais atvejais tai atsitinka tik tada, kai spaudžiate dantį.
  •  Dantų srities patinimas
  •  Dažnai karščiavimas ar net galvos skausmas
  •  Nemalonus kvapas iš danties

Kaip atsikratyti dantų skausmo:

1. Gvazdikėlių aliejus:

Gvazdikėlių aliejus

Gvazdikėlių aliejus yra stačiatikių namų priemonė, skirta dantų skausmui gydyti. Jame yra cheminė medžiaga, žinoma kaip eugenolis, turinti anestezijos ir antibakterinių savybių. Norėdami sumažinti dantų skausmą, galite pamirkyti švarią medvilnę su 3 lašais gvazdikėlių aliejaus ir ¼ šaukštelio alyvuogių aliejaus. Dabar įdėkite šią medvilnę į burną prie pat danties, kuri skauda, ​​ją kramtydama, kad laikytųsi toje vietoje. Venkite miegoti su tokiu burnoje.

2. Kosulio lašas:

Kosulio lašai ar net pastilės turi nedaug estetikos, galinčios palengvinti nedidelį dantų skausmą. Galite čiulpti burnoje 1-2. Taip pat galite užtepti šiek tiek „Vick’s VapoRub“ skruosto išorėje toje vietoje, kur skauda dantį. Po to laikykite popierinį rankšluostį ant pagalvės ir tiesiog atsigulkite toje pusėje.

3. Nuplaukite:

Gargle

Dažnai dantų skausmas gali atsirasti dėl tam tikro maisto, įstrigusio tarp dantų. Taigi šiuo atveju patartina plauti siūlu ir skalauti burnos skalavimo skysčiu.

4. Karštos arbatos maišeliai:

arbatos maišeliai

Norėdami atsikratyti dantų skausmo, taip pat galite naudoti virtuvines kabutes kaip namų gynimo priemones. Kai kurie sako, kad karštą arbatos maišelį tepkite tiesiai ant danties. Arbatoje yra tanino rūgšties, kuri gali sumažinti patinimą.

5. Alkoholis:

Galite pamirkyti vatą brendyje arba tiesiogiai laikyti agurko griežinėlį ant danties. Alkoholis yra žinomas dėl savo tirpimo savybių, kurios gali sumažinti dantų skausmą.

6. Magnezijos pienas:

Pienas 4

Sumaišykite 1/2 vandenilio peroksido ir ½ vandens ir pamirkykite vatos tamponą. Tada galite užtepti tik Magnio pieno miltelių. Atlikite šį veiksmą 4 kartus per dieną. Kita priemonė – lygiomis dalimis magnezijos pieno sumaišyti su skystu benadrilu. Šiuo mišiniu švelniai plaukite aplink burną maždaug 60 sekundžių ir išspjaukite.

7. Valgykite minkštesnį maistą:

Obuolių pyragas

Venkite valgyti didelių ar perpildytų sumuštinių. Apsvarstykite galimybę valgyti minkšto maisto dietą, kol skausmas sumažės.

8. Vaistai nuo uždegimo:

Suaugęs gydytojas rodo

Dantų skausmą taip pat gali sukelti patinimas. Taip yra tuo atveju, kai jūsų minkštieji burnos audiniai išsipučia. Pasitarkite su gydytoju, jei atsiranda patinimas arba tai gali sukelti žalingą dantų sveikatos problemą. Taigi, kol pasieksite gydytoją, galite vartoti priešuždegiminius vaistus, tokius kaip ibuprofenas.

9. Sulaužytas dantis:

Liežuvio vėžys

Sulaužytas dantis taip pat gali sukelti danties skausmą, todėl kreipkitės į savo odontologą. Venkite šveisti sulaužytą dantį valikliu.

10. Šaltas kompresas:

Ledo paketas

Bet kurį laikymo maišelį galite užpildyti ledu. Uždenkite plonu skudurėliu, kad padėtumėte tiesiai ant danties. Jūs netgi galite uždėti skruosto sritį, esančią tik už danties. Ši šalta temperatūra yra naudinga skausmui mažinti. Niekada netepkite ledo tiesiai ant danties, nes tai gali padidinti skausmą. Tai atsitinka tuo atveju, jei jūsų dantys yra uždegę dėl tam tikro skausmo.

11. Jūros druska:

jūros druska

Dantų skausmą taip pat galima sumažinti skalaujant drungnu vandeniu ir trupučiu jūros druskos. Padarykite tai, kai druska visiškai ištirpsta ir skalaujama vandeniu burnoje. Ar purslai tinkamai veikia paveiktą vietą? Tai galite pakartoti daug kartų per dieną, kol skausmas sumažės.

Kaip atsikratyti dantų skausmo