Sveika širdis! Ar norite, kad jūsų širdis būtų sveika? Jei taip, tada šis straipsnis skirtas jums. Šiais laikais kiekvieno žmogaus gyvenimas tampa labai įtemptas, taip pat daug įtampos namuose ir darbo vietoje. Todėl jie gyvena nesubalansuotą gyvenimą. Jei ir jūs esate vienas iš jų, atidžiai perskaitykite šį straipsnį. Sveikas gyvenimo būdas pagerins jūsų širdį. Taigi šiandien šiame straipsnyje mes jums pasakysime keletą būdų, kaip išlaikyti jūsų širdį sveiką.

Kaip išlaikyti sveiką širdį

Jūsų širdis yra raumuo, be to, ji sugauna sunkiai ir geriau, jei gyvenate energingai. Neaktyvus gyvenimo būdas, greito maisto kramtymas, rūkymas, alkoholis, ilgos darbo valandos ir bendras stresas daro širdį vis jautresnę. Dabar atėjo laikas išsiaiškinti savo širdį, kaip ją išlaikyti sveiką.

Geriausi patarimai, kaip išlaikyti sveiką širdį:

Žemiau mes paminėjome geriausių patarimų, kurie yra naudingi jūsų širdžiai. Jie yra tokie;

1. Tapkite aktyvūs:

Aerobikos kardio pratimai

Būtinai atlikite pratimus 150 minučių kiekvieną savaitę. Vienintelis būdas pasiekti šį tikslą yra 30 minučių judėjimas 5 dienas per savaitę. Įdėkite jį visur, kur tik galite, pavyzdžiui, važiuodami dviračiu.

2. Valgyk gerai:

Valgykite daržovių salotas

Pagrindinis ir vedantis už stiprią širdį yra atskirti, kas yra jūsų dubenyje. Visada stebėkite, ką valgote ir kuo greičiau valgykite. Maistas, kuriame yra daržovių, nesmulkintų grūdų, vaisių, raudonos mėsos ir nedidelio kiekio aliejaus, ir gali padėti ilgiau plakti širdžiai.

3. Įgyti pakankamai miego:

Miegoti teisingai

Miego nebuvimas blogina kraujospūdį ir cholesterolio kiekį. Miego trūkumas taip pat pataria pagerinti streso lygį, o tai taip pat padidina jūsų kūno sudirginimo lygį ir padidina patinimą, susijusį su širdies sutrikimais. 7–9 valandų snaudimai kiekvieną naktį padės jūsų širdžiai išlikti sveikai.

4. Palikite alkoholį ir rūkymą:

Rūkymas ir gėrimas

Visi žinote blogą rūkymo ir alkoholio vartojimo poveikį širdies sveikatai. Sustabdyti alkoholio ar cigarečių vartojimą yra šiek tiek sunku; vietoj to savižudybė taip pat nėra protingas pasirinkimas. Pabandykite palikti šį įprotį palaipsniui, bet užtikrintai.

5. Greitas ėjimas:

Eina graži moteris

Kiekvieno amžiaus žmonėms būtina vaikščioti apie 30 minučių anksti ryte, tuo tarpu tai sumažina užteršimo poveikį širdžiai, kurio galima tikėtis saulėlydžio valandomis..

6. Pratimai, joga ar tarpininkavimas:

jogos meditacija lotoso padėtyje

Atlikite bet kurį iš šių dalykų, kurie jums patinka, ir darykite vieną iš praktikų, kad sustiprintumėte savo širdis. Tik 30 minučių aerobinė treniruotė atkuria jūsų širdies santykį. Meditacija ir joga yra labai svarbūs jūsų širdžiai, pavyzdžiui, jie padeda sumažinti spaudimą, kuris mechaniškai atgauna jūsų širdis.

7. Venkite valgyti druskos perteklių:

juodoji druska 4

Norėdami išlaikyti tinkamą kraujospūdį, pertraukite ant stalo druską ir pridėkite mažiau maisto, priešingu atveju visiškai pašalinkite. Taip pat saugokitės didelio druskos aukščio apdorotame maiste. Patikrino maisto produktų etiketes, jei maisto produkto druskos neapibrėžtumas padidėjęs, jis sunaudoja daugiau nei 1,5 g druskos arba 0,6 g natrio kiekvienam 100 g.

8. Valgykite riebią žuvį:

Žuvis

Jei nesate vegetaras, rekomenduojama du kartus per savaitę valgyti riebios žuvies. Yra daug žuvų, kuriose yra omega -3, o atramos nuo širdies ligų yra sardinės, skumbrė, lašiša ir tunas..

9. Išlaikykite sveiką kūno masę:

brūkšnys dietos skalės svoris

Išlaikyti sveiką svorį yra labai svarbu visai sveikatai, pavyzdžiui, riebalai padidina daugelio širdies ligų, diabeto, aukšto kraujospūdžio ir tt pavojų. Laikykite KMI nuo 20 iki 25, kuris yra idealus svoris.