Pasaulis šiais laikais yra užimta vieta. Nuo ankstyvo ryto iki to laiko, kai skambiname naktį, visi esame priklausomi, gyvename tarpusavyje susijusiame susipynusiame tinkle. Todėl mūsų apgyvendinta ekosistema yra vieta, kuriai būdingi tarpusavio santykiai. Tėvas savo sklandžią dieną yra priklausomas nuo visos savo šeimos, taip pat ir dukra.

Tai yra tas pats ir, be kita ko, vyraujantis veiksnys, kuris veikia greitai, atsiranda ir kartojasi kartkartėmis, pyktis; natūrali psichologinio būdo emocija, kurią sukelia arba sukelia spaudimo situacija, kai dėl situacijos nemalonumo nepavyksta susitarti..

Pykčio valdymas

Pyktis kyla tada, kai kyla susierzinimas ar nesutarimas dėl to, kad piktas žmogus nėra patenkintas esamu sprendimu ar situacija. Susierzinimas, nepasitenkinimas ar dirginimas pasiekus kraštutinį lygį sukelia pyktį. Paprastai matomi dviejų tipų žmonės.

Yra tokių, kurie ilgą laiką slopina šiuos jausmus, kad žmonės žinotų, jog dažniausiai nerodo pykčio. Tada vieną dieną, kai šie užgniaužti jausmai neranda saugyklos vietos, jie pratrūksta pykčio pavidalu. Tada yra tokių, kurie pykstasi trumpais intervalais, tačiau jų pyktis dažniausiai grindžiamas paviršutiniškais dalykais ir trunka neilgai.

Tačiau pyktis gali būti pabėgimas nuo emocijų ar jausmų, tačiau tam tikrais momentais tai gali paversti nesvarbius dalykus karšta situacija. žmogus, kuris pyksta trumpais intervalais, greičiausiai įžeis daugiau žmonių dėl savo nemalonaus elgesio ir, nors dauguma jų žino, kaip geriausia nesiimti klausimų, apie kuriuos kalbama piktai, protingai, žmonių labui yra blogas pykčio atvejis geriausiu atveju gali sugadinti santykius.

Štai kodėl reikia suformuluoti šio isteriško pykčio epizodo sprendimą. Yra technika, vadinama pykčio valdymu, kur, kaip rodo pavadinimas, kai tam tikros procedūros, padedamos profesionalų, yra mokomos, įkvepiamos ir skatinamos aukų pykčio kontrolės..

Tai panašu į pykčio terapiją, kai tarp žmonių skatinama pozityvi perspektyva, o ne pyktis. Žmonėms, kurie vis dar nesugeba suvaldyti pykčio, geriau gailėtis ir liūdėti. Šis straipsnis šiandien nagrinėja tam tikras pykčio kontrolės problemas. čia mes nagrinėjame pykčio valdymo būdus ir patarimus.

Meditacija:

Nors tai gali pasirodyti ne taip įdomu, meditacija neabejotinai yra puiki technika nuraminti vidinį „aš“ ir taip suvaldyti staigius pykčio priepuolius. Meditacijai visada nereikia sėdėti vietoje ir nuolat žvilgtelėti į laikrodį, laukiant, kol treneris pasakys, kad viskas baigta. Raskite ramią vietą ir atsisėskite tiesiai.

Jei tai nėra patogi padėtis, naudokite nugaros atramą. Lėtai užmerkite akis ir pabandykite pamiršti visas jus varginančias bėdas. Kol kas persikelkite į savo laimingą vietą, kur žinote, kad būsite laimingi. Įsivaizduokite tam tikrą situaciją, vietą ar įvykį, kuris jus pradžiugins.

Padarykite pertraukas:

Pyktis gali būti stipriai apkrautas, jei patiriate per didelį stresą ir spaudimą. Kiekvienas turi užsidirbti pragyvenimui ir mes pripažįstame, kad tai ne visada sklandi burė upe. Neramumai yra natūrali gyvenimo dalis, todėl stresas ir spaudimas kartais neišvengiami. Dažnai šeštadienį šiek tiek pailsėkite nuo namų ar biuro darbų ir galbūt ilgai važiuokite vieni ar su draugais. Skirkite šiek tiek laiko sau. Bet kokiu atveju sulaužykite monotoniją, vieną dieną pabėgdami į savo pasaulį.

Susisiekite su savo vidiniu „aš“:

Jūsų viduje gyvena žmogus, kuris visada jums sako, kaip elgtis. Po stiprios situacijos jūs ir tas vidinis žmogus suprantate jus geriau nei bet kas kitas. Šis jūsų vidinis „aš“ yra jūsų eliksyro baseinas ir būtent su juo jums reikia prisijungti, kai jaučiate, kad žemė juda po jumis. Niekas negali sutrukdyti jums atvėsti geriau nei jis. Taigi pradėkite teigiamą pokalbį savyje. Užmerkite akis, kvėpuokite ir kalbėkite su savimi, prieš slystant nusiraminkite.

Sprendimas:

Pyktis išlaisvina įtampą, kurią visą tą laiką jautėte, bet kas pasirūpins priežastimi, dėl kurios pykstate. Tai taip paprasta, kaip jums reikalingas sprendimas. Patenkinamas sprendimas jus nuramins, todėl, kai tik jaučiate pyktį, tiesiog sėdėkite ir pamirškite problemą, pasiduodami savo mintims į sprendimo kūrimo procesą. Užsiimkite savimi ir pamatysite rezultatą patys.

Nedvejok:

Su pykčiu atsiranda neigimas, taigi ir nepasitenkinimas. Neneigkite fakto, kad turite pykčio problemų. Nedvejodami paprašykite pagalbos. Jei jūsų suformuluotam sprendimui reikia tam tikro asmens pagalbos, kreipkitės, nes mes visi esame žmonės, kurie stengiasi prisitaikyti vienas prie kito.

Mažmeninė terapija:

Tai ypač pasakytina apie trumpalaikius pykčio žmones, kurie gali lengvai įveikti savo pykčio problemas, šiek tiek paplušėdami ant savęs. Tačiau nepadarykite to įpročiu.

Gilus kvėpavimas:

Tai pykčio valdymo technika, kurią galite naudoti norėdami patekti giliai į vidų ir atpalaiduoti raumenų įtampą. Skaičiavimo metodas labai padeda, kaip įrodyta. Kai tik jaučiate, kad pyktis užplūsta, nedelsdami sustokite, užmerkite akis, giliai įkvėpkite ir iškvėpkite. Pakartokite ir tada lėtai pradėkite skaičiuoti skaičius mintyse.

Humoro sau:

Užuot leidę kitiems juoktis iš jūsų, kodėl gi ne juoktis iš savęs. Kai tik šiek tiek nusiraminsite, pabandykite rasti humoro, kodėl taip elgėtės. Pagalvokite apie visus žodžius, kuriuos pasakėte, ir pagalvokite, kaip galėtumėte pakeisti situaciją elgdamiesi kitaip.

Vaizdo šaltinis: 1