Motyvacijos patarimai, kaip numesti svorio | DUK

Norint numesti svorio, labiau nei bet kam reikia susikaupusio proto. Galbūt skaičiuosite savo kalorijas iki ryžių grūdo ir kasdien bėgsite kilometrus, tačiau jei nesate nuoseklūs, ką darote, tai užmuš jūsų svajonę numesti svorio greičiau nei bet kas kitas. Todėl tinkama mąstysena yra labai svarbi norint numesti svorio ir nuolat jį išlaikyti. Čia yra 20 geriausių patarimų, kurie suteiks jums motyvaciją mesti svorį ir puikuotis tobula figūra.

Motyvacija numesti svorio

Geriausi patarimai, kaip numesti svorio:

Žemiau esančiame straipsnyje išsamiai aptariami geriausi patarimai, kaip išlaikyti motyvaciją greitai numesti svorio.

1. Nuspręskite, kodėl turėtumėte numesti svorio:

Tyrimai rodo, kad greičiausias svorio metimas atsiranda tada, kai motyvacija kyla iš vidaus. Taigi, atsisėskite ir išsamiai užsirašykite visas asmenines svorio metimo priežastis. Tai gali būti bet kas-įsitvirtinti senuose drabužiuose, stengtis išvengti tam tikrų šeimoje gyvenančių gyvenimo būdo ligų, tokių kaip diabetas ir hipertenzija, rūpintis savo hiperaktyviais anūkais ir įveikti juos bėgimo lenktynėse, arba tiesiog atrodyti geriausiai. artėjanti šeimos funkcija.

Užsirašykite ir, jei įmanoma, priklijuokite prie sienos, kur visada matysite. Tai padeda jums pasiekti savo svorio metimo tikslą, išlikus įsipareigojusiam ir motyvuotam laikytis dietos ir mankštos plano.

2. Nustatykite trumpalaikius tikslus ir stebėkite savo pažangą:

Jie sako, kad norint pasiekti sėkmės gyvenime, reikia pažvelgti į didesnį vaizdą. Šiuo atveju aišku ne !! Nusistatykite galutinį tikslą, bet ne visą dėmesį sutelkite į jį, nes tai jus tik demotyvuos tam tikrą laiką. Vietoj to, išsikelkite trumpalaikius tikslus ir sutelkite dėmesį į jų įgyvendinimą po vieną.

Pvz., Nusistatykite savaitės svorio metimo tikslus ir suplanuokite šio tikslo įgyvendinimo procesą. Užsirašykite, kiek mankštintis ir kokių dietos pakeitimų reikia kasdien, kad pasiektumėte tą savaitės tikslą. Pradėkite nuo mažų dalykų: „Šiandien aš vaikščiosiu 15 minučių. „Ir palaipsniui didinkite, kad padidintumėte svorio netekimą.

Sekite savo pažangą mažais intervalais ir, kaip sakoma, maži vandens lašeliai sudaro visą vandenyną; Jūsų trumpalaikiai tikslai lems įspūdingus svorio metimo tikslus per tam tikrą laiką.

3. Švęskite mažus pasiekimus:

Nustokite būti sunkus sau. Sumušimas dėl mažų nusivylimų sumažins jūsų pasitikėjimą savimi ir ilgainiui apsunkins svorio metimo kelionę. Ar per savaitę numetėte pusę kilogramo? Švęskite savo mažą pasiekimą, palepindami save filmu ar išvyka su draugais. Įsitikinkite, kad nepersistengiate su švente, jei esate susirūpinę dėl maisto, ir susigrąžinkite visą numestą svorį, o tai vėl bus tik žalinga.

4. Laikykite maisto dienoraštį:

Žurnalo vedimas teigiamai sustiprina mąstyseną. Tai verčia jus atsiskaityti prieš save, taigi jūs negalite atidėlioti to metimo, ar dietos, kurią norėjote pradėti, bet niekada nepadarėte. Tai taip pat įkvėps jus geriau pasirodyti be jokių nerealių lūkesčių.

5. Išsaugokite savo pažangos nuotraukas:

Žiniasklaidoje yra tiek daug prieš ir po svorio metimo vaizdų, kad pradėjo skambėti šiek tiek klišiškai, bet išlaikyti jūsų svorio metimo fotologą. Laikui bėgant pastebėsite subtilius kūno pokyčius; meilės rankena pamesta, dvigubas smakras dingo ir pan., o tai padės išlikti motyvuotam ir toliau siekti daugiau. Vieną dieną jūs netgi galite tapti kažkieno motyvacija numesti svorio per šias nuotraukas.

6. Sutelkite dėmesį į teigiamą:

Svorio netekimas gali būti emociškai ir fiziškai varginantis ir reikalaujantis, kad visada būtumėte pozityvus. Kiekviena įveikiama kliūtis yra laimėta kova, kad ir kokia maža ji atrodytų. Teigiamas mąstymas yra būtina sąlyga, kad kiekvienas nugalėtojas išliktų motyvuotas ilgoje ir varginančioje kelionėje.

7. Būkite tinkami ir aktyvūs:

Svorio netekimas nereiškia tik treniruočių sporto salėje ir pratimų. Tai taip pat gali reikšti, kad apskritai tampate aktyvesni ir toliau judate, kad išliktumėte tinkami. Pagaliau galėtumėte išklausyti savo mamą ir išsivalyti kambarį, padėti jai plauti indus, grėbti sodą, tik nedidelius darbus aplink namą, kurie taip pat bus įtraukti į kalorijų deginimo skirtuką.

8. Gerinti psichinę sveikatą ir nuotaiką:

Svorio metimas gali būti ilgas ir sunkus mūšis. Visada palaikykite nuotaiką laimingą ir sutelkite dėmesį į savo psichinę sveikatą. Klausykitės geros muzikos ir nuneškite melodijas į savo laimingą vietą. Eikite ilgai važiuoti arba ieškokite pūkuoto draugo, kad visada palaikytumėte draugiją.

9. Pagerinkite savo išvaizdą:

Tobulėdami šioje svorio metimo kelionėje, geriau pasirūpinkite savimi ir pagerinkite savo išvaizdą. Gerai apsirenkite prie kūno priglundančiu kostiumu, dėvėkite gerus papuošalus ir apskritai palepinkite save, kad akimirksniu pakiltų nuotaika ir motyvacija mesti svorį.

10. Svarstykite sveikatą, o ne tik svorio metimą:

Svorio netekimas dažnai klaidingai laikomas tik svorio metimu, tačiau taip nėra. Tai reiškia kūno riebalų praradimą ir jo laikymąsi. Valgykite tinkamą mitybą, kad maitintumėte savo kūną. Mankštinkitės norėdami išlikti sveiki ir aktyvūs, o ne tik numesti svorio. Sutelkite dėmesį į visą savo gerovę ir sveikatą, o ne tik į svorio metimą.

11. Pasirinkite vaidmens modelį:

Išsirinkite sektiną pavyzdį, o ne kokią nors itin liekną televizijos aktorę ar įžymybę, bet kokį puikų žmogų, kuris sunkiu darbu pasiekė ten, kur yra, savo pasiekimus, kurie greičiausiai suteiks įkvėpimo numesti svorio ilgesniam laikui laiko. Pasigėrėjimas fiziniu grožiu suteikia tik akimirkos adrenalino antplūdį, tačiau greitai išnyksta.

12. Venkite lyginti su kitais:

Niekada nelyginkite savęs su kitais, ar tai būtų figūra, kūno tipas ar svorio metimas. Kiekvienas iš jų turi savo kelionę, ir nors iš išorės viskas atrodo rožinė, kiekvienas turi savo kliūčių ir nesėkmių, kurių jūs nežinote. Jūs esate unikalus ir ypatingas … pirmiausia mylėkite save !!

13. Gyvenk kaip žmogus, kuriuo norėjai būti:

Kiekvienas žmogus turi mintį apie tai, kuo nori tapti, tarkim, praėjus 20 metų. Jei norite tapti sveiku žmogumi, pradėkite atitinkamai keisti savo gyvenimo būdą ir aplinką. Išvalykite savo šaldytuvą nuo visų nesveikų šiukšlių, pradėkite vaikščioti į artimiausią prekybos centrą, o ne pasiimti automobilį ir pan..

14. Palaikykite palaikomuosius santykius:

Šeima ir draugai gali būti galingas motyvatorius ir padėti jums pasiekti savo svajonių svorio tikslus. Toliau kalbėkitės su savo artimaisiais ir praneškite jiems, kad tai rimtai, ir paprašykite palaikymo bei padrąsinimo, kad pasiektumėte svorio metimo tikslą.

15. Sudarykite planą, kuris atitiktų jūsų kasdienį gyvenimo būdą:

Pabandykite sudaryti mitybos planą, su kuriuo galite gyventi. Planuokite pratimus pagal savo tvarkaraštį ir tinka jūsų kasdieniam gyvenimo būdui. Prašome nepersistengti su planais, nes jie gali pakenkti jūsų motyvacijos patarimams numesti svorio ilgainiui.

16. Venkite madingų dietų ir ekstremalių svorio metimo planų:

Dauguma ekstremalių svorio metimų, tam tikrų gėrimų ir produktų, kuriuos žada pristatyti, nėra tikri ir juos galima pasiekti tik tinkamai maitinantis ir mankštinantis. Įžymybių mados dietos ilgainiui neveiks, ir jums teks tik stengtis išlikti motyvuotoms kiekvieną kartą, kai nepavyks. Atminkite, kad lėtai ir stabiliai laimi lenktynes.

17. Turėkite socialinę atskaitomybę:

Atskaitomybė paskatins jus greičiau ir yra geriausias būdas išlaikyti motyvaciją numesti svorio. Tai sustiprins jūsų valią, jei papasakosite draugui apie savo kelionę ir būsite jam atskaitingas. Dar geriau, jei išeisite į viešumą socialiniuose tinkluose, turėsite daugybę artimųjų, kurie jus pradžiugins.

18. Tinkamai planuokite ir skirkite laiko savo kelionės nesėkmėms ir nesėkmėms:

Jūs nesate superherojus. Visada bus nesėkmių, tokių kaip gimtadieniai, renginiai, atostogos ar stresas darbe. Negalima per daug stresuoti dėl šių nesėkmių ir vėl sutelkti dėmesį. Norėdami paprašyti draugo pagalbos, galite perskaityti motyvacinę knygą. Tinkamai planuokite, kad išvengtumėte nesėkmių, ir pailsėkite nuo viso spaudimo.

19. Būkite konkurencingi ir stenkitės:

Konkurencija privertė žmoniją amžinai išlikti viršūnėje. Norint išlaikyti motyvaciją numesti svorio, reikia šiek tiek draugiškos konkurencijos. Remiantis tyrimais, konkurencinėse grupėse, palyginti su jų bendraamžiais, svorio sumažėjimas padidėja 20 %.

20. Būkite ant žemės ir apsikabinkite veidrodyje:

Norint išlikti motyvuotam mesti svorį, būtina išlaikyti pagrindą. Visada apkabinkite tikrąjį save veidrodyje. Kai būsite pasiruošę paskambinti, sustokite ir pagalvokite apie ateitį ir tai, ko norite, o tai padės jums vėl rasti motyvaciją.

Tikimės, kad mūsų motyvacijos patarimai, kaip protingai ir labai sutelkti svorį, paskatino jus pradėti savo svorio metimo kelionę. Kitą kartą, kai bandysite numesti svorio, sekdami mūsų motyvacinėmis svorio metimo mintimis, pasidalykite su mumis savo patirtimi.

Atsakomybės apribojimas: Aukščiau esančiame straipsnyje parašyta informacija yra skirta tik švietimui. Prašome pasikonsultuoti su specialistu dėl medicininių patarimų dėl motyvacinių patarimų, kaip numesti svorio.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Ar šaltas vanduo padeda deginti riebalus?

Atsakymas: Gėrimas šaltu vandeniu iš tikrųjų gali sudeginti kelias kalorijas, nes organizmas turi išlaikyti savo pagrindinę temperatūrą. Tačiau svorio metimui tai nėra labai svarbu.

2. Kaip suvaldyti nesveiką potraukį maistui?

Atsakymas: Gerkite pakankamai vandens. Negalima laikytis madingų dietų; po to persivalgysite ir priaugsite daugiau svorio. Gerai išsimiegokite ir nestresuokite. Suplanuokite savo maistą iš anksto.

3. Kaip pradėti naudoti šiuos patarimus norint numesti svorio?

Atsakymas: Pirma, pradėkite mąstyti kaip lieknas žmogus ir pašalinkite antsvorio įvaizdį. Tada pradėkite laikytis aukščiau pateiktų patarimų ir numeskite svorio kaip profesionalas.