Patarimai amžinai numesti svorio

Svorio metimas yra dažnas šių dienų rūpestis. Labai maža dalis žmonių sugeba visą laiką išlikti itin tinkami ir aktyvūs dėl daugumos mūsų užimto ​​ir įtempto gyvenimo. Dėl nesuskaičiuojamų atsakomybių ant mūsų pečių visiškai neįmanoma išlaikyti formos. Tačiau gera dalis yra ta, kad norint atsikratyti šių kilogramų ne visada reikia laikytis sudėtingų dietos dalių ar beprotiškų pratimų diagramų. Tą patį galite padaryti daug paprasčiau. Viskas, ko jums reikia, yra sveiki gyvenimo būdo pokyčiai. Laikykite šį straipsnį savo vadovu, atidžiai perskaitykite kiekvieną punktą ir jums bus gerai!

1. Gerkite žaliąją arbatą:

Žalioji arbata tikriausiai yra pirmasis ir svarbiausias pakeitimas, kurį turite padaryti savo mityboje. Kiekvieną kartą, kai jaučiate norą išgerti šiltos arbatos ar šaltos kavos, nedelsdami pakeiskite savo nuomonę ir išgerkite žaliosios arbatos. Jis neturi kalorijų ir yra labai sveikas pasirinkimas tiems, kurie bando numesti svorio. Jei kalbėsite su dietologu ar net ekspertu, jie visada jums pasakys, kad į savo racioną reikia įtraukti žaliosios arbatos. Tai pagreitina medžiagų apykaitą ir padeda numesti daug svorio per trumpą laiką.

2. Užkandžiai sriuboms, krekeriams ar daigams:

Gyvendami tokioje šalyje kaip Indija, mums visada kyla pagunda valgyti čia gaminamus nesveikus užkandžius. Kepti pakodai ir tikkiai yra tokie valgomi ir šildo širdį. Bet jei jų turite kiekvieną dieną, jūsų šansai priaugti yra didžiulės. Jūs turite būti protingas ir padaryti teisingą pasirinkimą. Kiekvieną kartą, kai jaučiatės alkanas vakaro viduryje ar po pietų, išgerkite sriubos. Taip pat galite pasimėgauti krekeriais ar sveiku chaatu, pagamintu iš daigų. Tokiu būdu jūs pasakysite „ne“ nesveiku maistu ir greičiau numesite svorį.

3. Atlikite televizoriaus treniruotę:

Kai žiūrite televizorių, ne visada turite sėdėti ir žiūrėti į ekraną. Galite treniruotis ir žiūrėti mėgstamą epizodą vienu metu. Tiesiog įtraukite keletą bėgiojimo taškų, šokinėjimo kėliklių, smūgių į užpakalį ir susitraukimų maždaug dešimt -penkiolika minučių, o pabaigoje gausite prakaitą. Tai padės numesti daug svorio per kelis mėnesius.

4. Vaikščiok! Vaikščiok! Pasivaikščioti!

Nors jūs tai girdėjote kelis kartus, laikas vėl tai išgirsti. Ėjimas yra geriausias pratimas norint numesti svorio. Jį pasiūlė visi dietologai ir ekspertai ir jis yra žinomas dėl savo naudos sveikatai. Jei bandote numesti svorio, visada galite tai padaryti vaikščiodami. Ir tai nereiškia, kad jums reikia vaikščioti taip, kaip esate parke. Reikia greitai vaikščioti. Pabandykite pradėti nuo vidutinio tempo ir jį sukurti maždaug po dešimties minučių. Kuo greičiau vaikščiosite, tuo daugiau riebalų sudeginsite.

5. Atsisveikinkite su raudona mėsa:

Raudona mėsa yra labai nesveika. Tai sumažina medžiagų apykaitą ir apsunkina svorio metimą. Jei kalbėsite su specialistu, jis visada jums pasakys, kad būkite atokiau nuo raudonos mėsos. Jie visada buvo pagrindinė sveikatos problemų ir ligų priežastis. Bet tai nereiškia, kad niekada gyvenime nevalgysite raudonos mėsos. Kartkartėmis yra gerai, bet kasdien tai daryti turi tik neigiamas pasekmes. Todėl, norėdami numesti šiek tiek svorio, turite atsisveikinti su raudona mėsa.

6. Neleidžiami blogi įpročiai:

Pasak kelių gydytojų, tie, kurie yra grandinėje rūkantys ir geriantys alkoholį, linkę priaugti svorio greičiau nei tie, kurie to nedaro. Kadangi tai yra gana nesveikas įprotis, jūs turite atsikratyti to, kad numestumėte svorio. Keli gėrimai, tokie kaip alus, degtinė, viskis ir romas, turi per daug nepageidaujamų kalorijų, dėl kurių per kelias savaites priaugsite beprotiškai daug svorio. Kiekvieną kartą, kai norėsite atsigerti gėrimo bare, visuomet priminkite sau apie netinkamai besielgiantį biurokratą, kuris kasdien sėdi baro centre, išgerdamas galonų ir litrų alaus. Esu tikras, kad nenorite būti toks susipainiojęs.

7. Vaisiai ir daržovės:

Kuo sveikiau valgysite, tuo labiau numesite svorio. Jei kasdien mėgaujatės šokoladu ir gruzdintu maistu, niekaip neištirpsite tų užsispyrusių kūno riebalų. Jūs turite valgyti daug vaisių ir daržovių. Kadangi vakarienė yra lengviausias dienos maistas, galite tiesiog užkąsti vaisių salotų su nedideliu dubeniu varškės ar virtų daržovių. Po mėnesio tikrai pamatysite puikių rezultatų.

8. Būkite aktyvūs:

Puikus patarimas numesti svorio – išlikti aktyviam. Ne visada reikia atsisėsti ir atsipalaiduoti. Kiek įmanoma judinkite savo kūną visą dieną. Tai neabejotinai sudegins daugybę kalorijų ir veiksmingai sumažins jūsų svorį. Todėl kitą kartą, kai jaučiatės, kad neturite ką veikti, tiesiog šluokite grindis, baigdami kiemo darbus arba tiesiog išvalykite kambarį.

9. Bėgimas laiptais:

Bėgimas laiptais yra geriausias būdas numesti svorio. Jei skiriate penkias minutes per dieną tik bėgdami laiptais aukštyn ir žemyn, pamatysite puikių rezultatų. Ne tik prakaituosite, bet ir tirpsite riebalus.

10. Nustatykite realius tikslus:

Jei norite numesti svorio, negalite sau kelti nerealių tikslų. Pavyzdžiui: laikytis dietos lentelės, kuri numes 40 svarų per mėnesį, yra beprotiška. Jie tikrai nėra tikri ir tikrai nepadės numesti svorio. Taigi, kad jūsų svorio metimas būtų veiksmingas, išsikelkite tinkamus tikslus ir netrukus pamatysite pokyčius.

11. Sumažinkite suvartojamų kalorijų kiekį:

Jei norite numesti svorio, turite sudeginti arba sumažinti kalorijas. Kiekvieną dieną turėsite sudeginti apie 500 kalorijų. Tai tiesiog neįmanoma laikantis dietos, tačiau taip pat turėsite mankštintis. Galite sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį, atsisakydami kelių dietos elementų, pavyzdžiui, mėsainių; ledai ir pan., kad efektyviai pasiektumėte svorio metimo tikslą, tikrinkite savo kalorijų kiekį naudodami skaičiuotuvą.

12. Judėkite, kai tik turite laiko:

Labai svarbu išlikti aktyviam net ir per 15 minučių pertrauką. Galite šiek tiek pasivaikščioti, kad padėtumėte numesti svorio.

13. Atlikite vakarines treniruotes:

Pavargusios dienos gali suteikti jums pasiteisinimą neiti į sporto salę. Taigi, jūs turite būti motyvuoti ir atsidavę kiekvienai vakaro treniruotei.

14. Atlikite intensyvų kardio treniruotę:

Jei 3 kartus per savaitę atliksite sunkias kardio treniruotes 45 minutes, galite lengvai pagreitinti medžiagų apykaitą. Tai padės pagreitinti medžiagų apykaitą net nustojus prakaituoti ir sudegins daug kalorijų. Taip pat galite pasirinkti bėgimo, važiavimo dviračiu ar bėgimo takelio treniruotes.

15. Protingos kelionės:

Ar atostogaujate? Žinoti, kad mankštintis pagal šią tvarką gali būti nuobodu, tačiau jūs turite tai daryti ir toliau. Galite nešiotis kai kuriuos treniruotės daiktus, kurie nėra per sunkūs arba užima daug vietos.

16. Stebėkite skalę:

Žingsnis ant svarstyklių visada vilioja, tačiau tuo pat metu gali jaustis blogai. Tokiu atveju padarykite pertrauką ir vis tiek būkite motyvuoti. Skalė tikrai nepasikeis per naktį, tačiau nebūkite nepatenkinti. Galite pasverti kas savaitę, kad gautumėte geriausią sėkmės rezultatą.

17. Gerkite daug vandens:

Vanduo padeda išlaikyti hidrataciją, o jo vartojimas yra labai naudingas norint numesti svorio. Prieš valgydami visada turite gerti vandenį, kad išlaikytumėte hidrataciją. Taip pat įtraukite maisto produktus, kuriuose yra daug vandens, pavyzdžiui, vaisius, daržoves. Tai taip pat padės ilgiau jaustis sotiems ir padės mažiau valgyti. Taip pat galite gerti vėsų vandenį, kuris pagreitina medžiagų apykaitą ir atbaido bet kokį potraukį tokiems gėrimams kaip laimų sultys, soda.

18. Nepraleiskite pusryčių:

Ankstyvą rytą galite valgyti pusryčius, kad kūnas išliktų aktyvus. Tai taip pat padės sudeginti kalorijas ir pagreitins medžiagų apykaitą.

19. Atlikite nedideles treniruotes, tačiau stebėkite:

Galite atlikti trumpas, bet intensyvias kardio treniruotes. Tai taip pat labai naudinga, kaip ir ilgesni, sudeginti daug kalorijų.

20. Mylėk savo maistą:

Mažiausias valgymas bandant numesti svorio yra blogiausias atvejis. Iš tikrųjų tai atima iš jūsų, taigi jūs galite padaryti ar išlaikyti apgaulės dieną – valgyti viską, kas jums patinka. Kartais galite suvartoti daug kalorijų, o tai tikrai nesugadins jūsų sveikos mitybos. Tai savo ruožtu atiduoda jums progą ir sukuria gerus santykius su jūsų dietiniu maistu. Tai taip pat veiksminga priemonė besaikiui valgymui.

21. Neapgaukite kalorijų:

Jei bandote numesti svorio, viskas susiję su tam tikra matematika. Taigi nebandykite savęs apgaudinėti palikdami akcizą arba valgydami papildomai ir mažiau sportuodami. Ši mintis taip pat gali priversti jus valgyti daugiau nei tai, ką iš tikrųjų deginate. Taigi jis gali priaugti svorio, o ne numesti svorio.

22. Nėra greito maisto:

Tai pati blogiausia svorio metimo problema. Kai valgote daugiau maisto, kuriame yra daug cukraus ir riebalų, jis tampa dirglus ir net vangus. Turite pašalinti visas sistemos ligas, todėl galite atlikti 2 savaičių dietos pašalinimo programą, sumažindami glitimo, cukraus, pieno produktų ir kofeino suvartojimą. & alkoholio.

23. Vartokite mėlynes:

Taip, jūs teisingai girdėjote. Juose gausu antioksidantų ir jie padeda sumažinti pilvo riebalus. Juose yra antocianino, kuris gali pakeisti bet kokį genų aktyvumą, kuris randamas mūsų žmogaus riebalinėse ląstelėse. Tai savo ruožtu apsunkina mūsų kūno priaugimą.

24. Valgykite akmens vaisius:

Kaulavaisiai, tokie kaip nektarinas, slyvos, persikai ir vyšnios, turi cheminių medžiagų, padedančių atsikratyti nutukimo. Jie taip pat naudojami palaikyti diabeto lygį ir veikia kaip priešuždegiminiai.

25. Valgykite šviežiai:

Nevalgote daug greito maisto, bet vis tiek priaugate svorio? Gali būti ir kitų nesveikų priežasčių, pavyzdžiui, vartoti labai perdirbtą maistą. Taigi patariama vartoti daugiau natūralių produktų, o ne supakuotų. Tai palaiko energijos lygį, padeda gerai išsimiegoti, taip pat suteikia energijos treniruotėms.

26. Būkite nauji įpročiai:

Net ir numetus svorio, turite laikytis įprastos tvarkos. Svorio metimas taip pat yra gyvenimo būdo keitimas ir ne tik tol, kol nepasiekiamas tikslas. Taigi negrįžkite prie savo seno valgymo įpročio, kuris vėl priaugs svorio.

27. Pakeiskite pratimą:

Tai dažna problema, kai nemėgstame imtis jokių naujų pratimų. Tokiu atveju galite tęsti tą pačią tvarką, tačiau pridėdami papildomų treniruočių minučių. Taip pat galite atlikti sprinto varžybas, kai baigsite bėgimą; pasirinkite didelius svorius, kad pridėtumėte skirtumą.

28. Skaidulų vartojimas ryte:

Kai bandote numesti svorio, galite valgyti maisto produktus, kurie padės jaustis sotiems ilgiau. Tai pašalins alkio skausmus su pagunda. Taigi, kai pradedate dieną, į pusryčius galite įtraukti 8 gramus ląstelienos.

29. Buitinis choras:

Norėdami numesti svorio, galite atlikti visą savo namų chorą. Pradėkite lipti laiptais, vaikščioti su šunimi, siurbti dulkes, kruopščiai valyti namus, sodininkystę ir pan. Tai neabejotinai padės sudeginti daugiau kalorijų ir taip pat išliks aktyviems.

30. Įtraukite avinžirnius ir greipfrutus:

Jie laikomi geriausiais draugais, jei norite numesti svorio. Avinžirniai padeda atsikratyti blogo užkandžiavimo įpročio, o 1/2 greipfruto valgymas prieš kiekvieną valgį padeda sumažinti kilogramus.

31. Treniruotės su muzika:

Mobilieji telefonai šiais laikais yra labai paplitę. Sporto salėje galite naudoti savo mėgstamą grojaraštį. Tačiau įsitikinkite, kad skiriate visą dėmesį statymo rezultatams.