Kadangi afrikietiškas mango sukuria daug šurmulio Indijos rinkoje, turime žinoti, ar jis iš tikrųjų padeda numesti svorio, ar tik mitas, kuriuo tiki nutukę žmonės? Tyrimai įrodė, kad afrikietiškas mangas yra naudingas svorio netekimui, tačiau viskas dar nėra taip aišku, nes atliekama mažiau tyrimų dėl šio naujausio vaisiaus, kuris pastaraisiais metais pateko į rinką.

Afrikos mango nauda svorio netekimui

Moksliškai žinomas kaip Irvingia gabonensis (IG), jis randamas Vakarų Afrikos miške. Istorija sako, kad šis retas vaisius buvo atrastas Afrikos Kamerūno regionuose. Augalo sėklose turėtų būti galingų ingredientų. Sėklos yra tik miltelių pavidalo ir naudojamos rinkoje prieinamiems papildams ruošti. Vaisiai nėra nauji, tačiau su jais susijusi svorio metimo funkcija yra tikrai nauja ir populiarėja. Vaisių ekstraktai parduodami rinkoje kaip papildai, galintys numesti svorio ir suteikti gydomųjų savybių.

Tyrimai rodo, kad žmonės, kasdien suvartojantys daugiau nei 150 mg afrikietiško mango papildo, žymiai pagerina svorio metimą, riebalų deginimą ir alkio kontrolę.

Kaip Afrikos mango veikia tiksliai numetus svorį:

Leptinas yra rastas hormonas, kuris sumažina bado signalus iš smegenų ir taip slopina maisto vartojimą. Afrikos mango padeda formuoti ir reguliuoti leptiną. Nutukę ar stori žmonės gamina daug leptino, todėl jis tampa mažiau veiksmingas mažinant alkį. Afrikos mango taip pat padidina adiponektiną – baltymą, kuris reguliuoja gliukozės kiekį. Adiponektinas taip pat padeda skaidyti riebalų rūgštis.

Afrikos mango nauda svorio netekimui

1. Jis kovoja su potraukiu perdirbto ir ne tokio sveiko maisto:

Jei nuolat jaučiate norą valgyti ne maisto produktus ir trokštate mėgstamų, bet riebių patiekalų, sprendimas yra Afrikos mango. Vartojant afrikietišką mango, nekyla noras vidurnakčio užkandžių ir greito maisto, kuriais mėgaujamės.

2. Išlaiko pilvą pilną:

Tai padeda numalšinti apetitą, nes skrandis yra pilnas, taigi jus atitolina nuo išorinio maisto. Be to, tai padeda išlaikyti sveiką mitybą ir slopina potraukį maistui. Tai iš esmės padidina organizmo medžiagų apykaitą ir padeda kontroliuoti alkį.

3. Sumažina cholesterolio kiekį:

Išsamūs tyrimai įrodė, kad afrikietiškas mango mažina cholesterolio kiekį, o tai ilgainiui pagerina širdies darbą. Asmuo, turintis didesnį nei vidutinis cholesterolio kiekį, turėtų jį vartoti.

4. Padidina kūno metabolizmą:

Metabolizmas yra kūno riebalų deginimo sistema. Kai medžiagų apykaita yra maža, žmogus linkęs tapti storesnis, nes kūnas tampa neveiksmingas deginant kalorijas. Afrikos mango pagreitina medžiagų apykaitą organizme, dėl to sumažėja svoris.

5. Tai padidina energiją:

Didėjant energijai kūnas dirba daugiau. Tai padidina kūno energijos lygį, kad atliktų daugiau veiklos nei įprasta. Kai mes užsiimame daugiau veikla, tai sukelia riebalų deginimą.

6. Sudegina riebalus termogenezės proceso metu:

Afrikos mango degina riebalus per termogenezę- būdas padidinti kūno temperatūrą, dėl kurio sudeginama daug riebalų neprarandant raumenų jėgos. Tai idealus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori numesti riebalus, neturėdami nervingo jausmo, kuris būdingas riebalų deginimo papildams ir kitiems.

Galima nusipirkti vaisių ar papildų, kuriuos galima rasti įvairiose internetinėse svetainėse, tokiose kaip „Amazon“. Pirkdami papildus, turėtumėte būti labai atsargūs, nes daugelis kompanijų parduoda pigius produktus, kuriuose yra daugiau miltelių nei tikroji medžiaga, kad uždirbtų daugiau pinigų. Taigi prieš investuodami į papildo pirkimą turėtumėte tinkamai ištirti įmonę ir tada judėti į priekį.