Kas vaikystėje neturi atminties apie kramtomąją gumą? Pakuotė gumos daugeliui iš mūsų yra būtinas paauglystėje. Kad ir kaip būtų smagu, ar kada nors įsivaizdavote, kad svorio netekimui galite naudoti kramtomąją gumą? Taip, šis paprastas įprotis kartu su sveikos mitybos įpročiais ir tinkama mankšta gali efektyviai pasiekti jūsų tikslinį svorį (1).

Paprastas būdas numesti svorio kramtant gumą yra pakeisti kalorijų turinčius užkandžius guma, siekiant numalšinti alkį. Peržiūrėkite šį straipsnį, kad gautumėte daugiau įdomių detalių, nepraleisdami nė minutės.

TOC:

 • Kaip kramtomoji guma padeda numesti svorio
 • Kramtomosios gumos nauda svorio netekimui
 • Geriausia kramtomoji guma svorio netekimui
 • Per didelis vartojimas ir poveikis jūsų sveikatai
 • DUK

Kramtomoji guma svorio netekimui

Kaip kramtomoji guma padeda numesti svorio:

Kramtomoji guma yra vienas iš paprasčiausių būdų atsispirti pagundai valgyti be reikalo. Jei atveriate kramtomąją gumą ir užsinorite, kai trokštate kažkokio šlamšto ar vaikštote, tai padeda išvengti papildomų kalorijų ir išvengti nepageidaujamo svorio padidėjimo (2). Štai keletas būdų, kaip kramtomąją gumą įtraukti į savo kasdienybę.

 • Galite kramtyti gumą tarp valgymų, jei norite valgyti užkandį (3).
 • Išleiskite kramtomąją gumą, kai esate vakarėlyje ar kino teatre.
 • Gamindami maistą galite naudoti gumą, nes galite nesąmoningai virti.
 • Į rankinę įdėkite kramtomosios gumos pakuotę, kad nepatektumėte į tuos kaloringus užkandžius.

Kramtomosios gumos nauda svorio netekimui:

 • Kramtomoji guma padeda suvalgyti mažiau kalorijų.
 • Kramtomoji guma padeda atsikratyti veido riebalų, nes jūsų žandikaulis treniruoja visus raumenis.
 • Palyginti su žmonėmis, kurie nekramto gumos, tie, kurie kramto dantenas, sudegina daugiau kalorijų.
 • Tai sumažina apetitą (iki 40 proc.)4).
 • Jūs galite numesti iki 10 kilogramų per metus, tiesiog pakeisdami gyvenimo būdą, pavyzdžiui, lipdami laiptais kartu su kramtomąja guma.
 • Svarbiausia kramtomosios gumos nauda yra ta, kad pakeisdami traškučių maišelį guma, galite numesti iki dviejų kilogramų per metus.

Geriausia kramtomoji guma svorio netekimui:

Pateikiame jums siūlomų kramtomosios gumos rūšių sąrašą, kuris gali būti naudojamas svorio netekimui pagal jūsų skonį ir poreikį.

1. Kramtomoji guma be cukraus:

Kaip rodo pavadinimas, šios rūšies guma yra be cukraus ir laikoma naudinga svorio metimui. Įsitikinkite, kad neviršijate 50–20 gramų gumos be cukraus per dieną ribos.

Net jei tai gerai, bet kas, kas yra perteklius, gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Dirbtiniai saldikliai, esantys dervoje be cukraus, gali sukelti rimtą poveikį sveikatai, jei jų vartojama per daug.

2. Kofeino kramtomoji guma:

Vienas iš žinomų junginių, randamų daugelyje arbatų ir kavos, yra kofeinas. Tai padeda sudeginti riebalus ir kalorijas, esančias jūsų kūne, ir padeda jums prarasti riebalus.5). Tai taip pat rodo reikšmingą kūno ir riebalų masės indekso sumažėjimą vartojant kofeino turinčią gumą.

Jei esate aistringas kavos gėrėjas, stenkitės neturėti per daug kofeino gumos, nes ji gali viršyti kofeino suvartojimo ribą per dieną.

Viena guma per dieną gali nesukelti daug šalutinių poveikių, tačiau stenkitės nevartoti per daug kofeino.

3. Nikotino kramtomoji guma:

Nikotinas yra dažnas cigarečių komponentas. Sumažina apetitą, todėl galite mažiau valgyti. Tai padeda jūsų organizmui sudeginti visas papildomas kalorijas, padidindamas jūsų organizmo medžiagų apykaitą.

Nors nikotino guma yra naudinga, ji turi žalingą poveikį, nes gali sukelti priklausomybę. Nikotino guma svorio metimui nerekomenduojama, nebent bandote mesti rūkyti.

4. Kramtomoji guma su cukrumi:

Apskritai kramtomoji guma turi daug konservantų, cukrų ir kvapiųjų medžiagų, todėl ji yra tokia smagi. Kramtomosios gumos su cukrumi vartojimas akimirksniu suteiks jums laimės, tačiau reguliarus jos naudojimas gali sukelti daug šalutinių poveikių jūsų burnos sveikatai.

Jei ieškote kramtomosios gumos svorio metimui, tuomet reikėtų vengti tos, kurioje yra cukraus. Tai padeda kartkartėmis atnaujinti burną, bet ne ilgainiui.

Per didelis vartojimas ir poveikis sveikatai:

Viskas, kas vyksta per viršų, gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Kramtomoji guma tikrai padės sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį, tačiau peržengimas gali padaryti daugiau žalos nei naudos.

Penkios gumos dalys turėtų būti ribos, nes kramtomosios gumos perteklius gali sukelti pilvo pūtimą, nes proceso metu galite nuryti orą.

Sorbitolis yra mažai kaloringas saldiklis, veikiantis kaip vidurius laisvinantis vaistas, randamas daugelyje kramtomosios gumos be cukraus.

Taigi mėgaukitės saldžia kramtomosios gumos nauda išlaikydami pusiausvyrą, kad jums nereikėtų susidurti su jokiu neigiamu poveikiu.

Kramtomoji guma yra puikus įrankis, kuris suteiks jums idealų mechanizmą, leidžiantį kontroliuoti suvartojamų kalorijų kiekį. Tačiau kramtomoji guma svorio netekimui negali būti vienintelis būdas atsikratyti papildomų kilogramų. Kramtomoji guma yra labai veiksmingas mechanizmas, derinamas su sveika mityba ir puikiu mankštos režimu. Kramtant kramtomąją gumą, sumažės apetitas (6). Taigi nesivaržykite ir išbandykite vieną iš savo mėgstamų kramtomosios gumos, kai tik norite kažko saldaus!

Atsakomybės apribojimas: Šiame straipsnyje pateikta informacija yra grynas tyrimas, o ne medicinos patarimų pakaitalas. Svetainė neatsako už jų poveikį jūsų organizmui.

F.A.Qs:

1. Kas yra kramtomoji guma?

Ans: Gumos pagrindas, kvapiosios medžiagos, saldikliai, minkštikliai, konservantai ir dažikliai yra tipiški kramtomosios gumos ingredientai. Gumos pagrindas su kitų ingredientų deriniu suteikia jums didesnį kramtymo malonumą. Tai viena iš plačiai naudojamų konditerijos gaminių, kuri teikia burnos priežiūrą ir padeda valdyti kalorijas bei stresą.

2. Ar pavojinga nuryti kramtomąją gumą?

Ans: Netyčia nurijus kramtomosios gumos, nėra jokios žalos, nors ji skirta tik kramtyti. Tačiau visada geriau būti saugiam, kai vaikai jį vartoja, nes ekstremaliomis aplinkybėmis tai gali sukelti pavojų užspringti ir suaugusiems.

3. Ar kramtomoji guma gali sukelti alergiją?

Ans: Kramtomosios gumos ingredientai retai sukelia alergiją. Bet jei esate jautrus žmonėms, kuriuos valgote, prieš vartojimą geriau pažvelgti į sudedamąsias dalis.