Ar ieškote efektyvaus ir ekonomiško svorio metimo plano? Svorio metimas nebėra sudėtingas! Nelankant sporto salės ir nešvaistant pinigų įrangai, bėgiojimas svorio netekimui yra įdomus būdas atgauti formą prarandant nepageidaujamus kilogramus.

Pradėkite savo dieną bėgiojimu po parką, kuriame atsidursite gryname ore, suteiksite labai reikalingos energijos ir sudeginsite nepageidaujamas kalorijas. Šis straipsnis suteikia jums bėgiojimo svorio metimo pranašumus, todėl jūsų diena toli gražu nėra pasyvi.

Bėgiojimas svorio metimui

Ar bėgiojimas padeda numesti svorio?:

Bėgimas ir svorio metimas yra dvi medalio pusės, jis ypač tobulas, kai norite pasiekti savo tikslinį svorį, nedarydami skylės per kišenę. Bėgiojimas yra ne kas kita, kaip efektyvus būdas panaudoti nepageidaujamas kalorijas ne tik bėgimo metu, bet ir po jo. Jei norite treniruoti raumenis, bėgimas ar bėgiojimas yra geriausias pasirinkimas, nes tai padeda sudeginti daugiau kalorijų nei daugelis kitų pratimų. Tai taip pat lengva pradėti ir nereikalauja jokios įrangos.

Privalumai bėgiojimui svorio netekimui:

1. Štai bėgiojimo privalumų svorio metimui sąrašas:

Nereikia papildomos įrangos: norint numesti svorio, nebūtina eiti į sporto salę, nes bėgiojimas yra laisvų rankų treniruotė. Sodai, parkai, veja ar net jūsų balkonas gali būti puiki vieta.

2. Nerūpestingas pratimas:

Bėgiojimas yra mankšta, kuri neapkrauna jūsų kūno ir gali būti atliekama bet kur, nes nėra vietos apribojimų. Įtraukę į savo kasdienybę, galite rasti nepaprastų rezultatų.

3. Įtraukia visą kūną:

Skirtingai nuo daugelio kitų treniruočių formų, bėgiojimas apima viso kūno judesius, todėl proporcingai sumažėja svoris. Jei norite numesti svorio, bėgiojimas yra puikus sprendimas.

4. Greitai degina riebalus:

Kardio pratimai, palyginti su avarinėmis dietomis, sudegino riebalus didesniu kiekiu. Taigi, kartu su sveikos mitybos planu, įtraukite bėgiojimą į savo treniruočių režimą.

5. Sveikos širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemos:

Kartu su fizine sveikata bėgiojimas padeda išlaikyti jūsų sveikatą ir viduje. Bėgiojant pagerėja jūsų kūno sistemų veikimas, išlaikant kūno rengybą.

Geriausias laikas bėgti norint numesti svorio:

Pasak daugelio tyrėjų, laikas, kai jūsų kūno temperatūra yra aukščiausia, yra tinkamas bėgiojimui, norint numesti svorio. Atrodo, kad laikas yra tarp 4 val. iki 5 val. daugumai žmonių. Daugelis žmonių taip pat mėgsta išeiti pasivaikščioti anksti ryte. Bėgiojimo efektyvumą galima pastebėti jūsų kūne, kol jaučiate motyvaciją tai daryti, ir tai pats laikas bus tobulas. Tačiau nepamirškite bėgti iškart po didelio valgio.

Kaip tinkamai bėgti norint numesti svorio:

Bėgiojimas yra viena iš geriausių kardio formų, padedančių išlaikyti sveiką kūną, ir tai gali daryti jauni ir seni, bet kokio amžiaus žmonės.

 • Tinkamos laikysenos išlaikymas yra labai svarbus, kai bėgate, norėdami numesti svorio, nes tai turi įtakos jūsų darbui..
 • Venkite mušti kulną ir atsipalaiduokite viršutinę kūno dalį.
 • Sinchronizuokite kvėpavimą su žingsniais.
 • Stenkitės į savo kasdienybę įtraukti įvairovę, kad ji netaptų monotoniška, nepervargindami savęs.
 • Kartu su bėgiojimu kaip treniruotės galimybe taip pat svarbu įtraukti sveikus riebalus į savo mitybą.
 • Jei daugiau bėgate, tai nereiškia, kad galite valgyti daugiau. Būtina valgyti teisingai.
 • Pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas ilgų bėgimų kurui.

Bėgiojimo patarimai pradedantiesiems numesti svorio:

 • Jei esate pradedantysis, paprastai rekomenduojama lėtai pradėti, suteikiant savo kūnui pakankamai laiko priprasti prie fizinės veiklos. Kadangi bėgate nuo riebalų, iš pradžių gali būti patogu 10–20 minučių.
 • Kiekvieną dieną suplanuokite laiką sau pagal savo bėgiojimo kasdienybę. Tai gali būti ryte arba vakare, atsižvelgiant į jūsų patogumą.
 • Stenkitės neiti į bėgimą ar bėgiojimą iškart po valgio. Visada patariama po valgio padaryti mažiausiai dviejų valandų pertrauką, jei norite bėgti.
 • Jei turite antsvorio, prieš pradėdami bėgioti pasitarkite su gydytoju, kad tai nepakenktų jūsų sveikatai.

Sudeginkite visas nepageidaujamas kalorijas pridėdami paprastą bėgiojimą prie savo treniruočių. Bėgiojimo planas numesti svorio yra praktiškas ir paprastas būdas pradėti riebalų, susikaupusių aplink daugelį kūno dalių, praradimo procesą. Skirtingai nuo bet kokios kitos mankštos formos, bėgiojimas norint numesti svorio nereikalauja jokios įrangos ir yra paprasta pradėti. Išlaikykite motyvaciją eidami bėgti su partneriu arba pridėdami keletą įprastų veiksmų, kad nutrauktumėte monotoniją.

Atsakomybės apribojimas: Šiame straipsnyje pateikiami patarimai, kaip bėgiojimas padeda numesti svorio, tačiau tai nepakeičia gydytojo patarimo. Svetainė nėra atsakinga už bet kokį šalutinį poveikį jūsų organizmui. Prieš pradėdami treniruotis, pasitarkite su gydytoju.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Kiek laiko pradedantysis bėgioja svorio metimui?

Ans: Pradedant bėgiojimą maždaug 30 minučių, du ar keturis bėgimus per savaitę, tai gali būti puiki pradžia sveikam svorio metimo būdui pradedantiesiems. Lėtai didindami laiką kas antrą savaitę, jūsų kūnas prisitaikys prie naujo režimo, nepažeisdamas jo.

2. Ar saugu bėgti tuščiu skrandžiu?

Ans: Bėgimas tuščiu skrandžiu gali būti naudingas jūsų kūnui. Tai gali būti įdomus ir efektyvus būdas numesti svorio, sudeginant papildomas kalorijas, kaip pagrindinį šaltinį paverčiant kūno riebalus.

3. Ar valgymas prieš bėgimą sukelia problemų?

Ans: Geriausia bėgti tik po vienos ar trijų valandų po valgio. Jei einate į treniruotę iškart po to, kai ką nors suvalgote, sumažėja kraujotaka virškinimui, nes viskas patenka į raumenis. Jei prieš valgydami bėgioti gausiai pavalgysite, gali kilti virškinimo problemų, tokių kaip mėšlungis ar viduriavimas.