Anksti ryte, eidami į parką, mes galime pasinerti į savo kūno rengybos burbulą žmones iš visų gyvenimo sričių. Galima pamatyti važiuojančius dviračiu jaunuolius, bėgančius paauglius, bėgiojančius senus žmones, kai kurie iš jų stovi ratu, juokdamiesi iš kasdienių rūpesčių. Kaip visi žinome, svorio metimas yra nauja šio sezono mantra. Nuo jaunuolių iki jaunimo iki vidutinio amžiaus ir vėlyvos senatvės visi trokšta išlaikyti savo kūno formą. Visam mūsų jaunimui svorio netekimas atsiranda dėl sunkių valandų, praleistų sporto salėje, prakaito ir ekstravagantiškų treniruočių, tačiau ar tai visada būtina? Svorį galima numesti net nesilankius sporto salėje ir įrodyti, kad čia yra šios dienos straipsnis.

Kaip numesti svorio be sporto salės

Griežta dieta:

Pirmasis žingsnis į tinkamą kūną be sporto salės yra griežta dieta. Negalima tikėtis, kad jis bus toks geras, todėl nuo ankstyvo ryto reikia laikytis siaubingos dietos. Mes dažnai girdėjome savo tėvus sakant, kokie svarbūs pusryčiai, ir jie yra visiškai teisūs. Pradėkite dieną nuo dubenėlio javų ir šiek tiek pieno, o kartais – blynų ar skrebučių. Tinkamas maitinimas pačioje dienos pradžioje išlaiko medžiagų apykaitą, kad galėtumėte gerai funkcionuoti visą dieną. Apgaulė yra tai, kad pietūs ir vakarienė turėtų būti lengvi, vengiant bet kokio maisto, kuris gali apsunkinti svorio padidėjimą, ir valgant mažiau, bet daugiau kartų per dieną, suteikiant organizmui erdvės virškinti maistą ir juos perdirbti..

Tinkamas maistas:

Kartu su dieta taip pat svarbus tinkamas maistas, o tai reiškia, kad sekmadienio vakarais atsisveikiname su visais mėsainiais ir gruzdintomis bulvytėmis. Nors tai sulaužė seną mitą, aštrus maistas tikrai padeda atsikratyti papildomų trūkumų. Endokrininė visuomenė savo metiniame susirinkime San Franciske paskelbė aštrų maistą, pavyzdžiui, aitriąją papriką ar jalapeną, svogūną ir česnaką, gali padėti įveikti persivalgymo problemą. Mokslas sako, kai maistas skanesnis; mes jaučiamės sotūs ir taip stabdome persivalgymą bei svorio metimą. Tada maži užkandžiai visą dieną turėtų būti tik vaisiai ir lengvi užkandžiai, kitaip svoris bus toks pats.

Labas nakties miegas:

Kitas žingsnis – gerai išsimiegoti. Vaikas auga miegodamas, kaip žinome. Bet tai tinka ir mums. Nors knarkiame savo rūpesčius, mūsų kūnas reguliuoja žalą ir remontuoja bei gydo paveiktą vietą, o tai gali būti nuo skaudančios nugaros iki prislėgto proto. Bet kas atsitinka, kai kūnas, kuriame nėra kitų darbų, ieško ką veikti, jie suvirškina maistą, suskaido ir perdirba, taip neleisdami kauptis riebalams ir angliavandeniams. Taigi toks miegas ir tingėjimas kelias valandas naktį iš tikrųjų jums naudingas.

Šokiai:

Kitas geriausias dalykas mankštinantis yra nugriauti garsiakalbius ir paleisti save. Šokiai yra tikras būdas nušluoti prakaitą smagiai praleidžiant laiką, o kai linksmybės susilieja su darbu, tai yra tikras būdas numesti svorio. Šokiai sunaudoja kūno energiją, o kūnas gamina daugiau, suskaido daugiau cukraus ir angliavandenių, kurie taip pat sunaudojami. Tokiu būdu jis suteikia tą pačią naudą, kurią bėgimo takelis daro tik daug smagiau. Taigi galite arba užsiregistruoti į šokių pamokas, arba tiesiog nerūpestingai šokti savo valia. Tokie šokiai kaip „Zumba“, gatvės šokiai, hip -hopas, pilvo šokiai ir net baletas gali padėti mums susilpninti kūną.

Savigyna:

Jei sporto salė nėra jūsų arbatos puodelis, tai turėtų būti savigyna. Nėra jokios žalos išsiaiškinti, kur slypi jūsų stipriosios pusės, ir jei manote, kad savigyna yra svarbi ir smagu mokytis, nes tai yra dar vienas būdas, kaip kūnas reguliariai treniruojasi be sporto salės ir sudegina daug kalorijų. taip numesdami mūsų svorį. Taigi spardykite ir smūgiuokite.

Skysčio suvartojimas:

Ir paskutinis, bet tikrai ne mažiau svarbus dalykas yra skysčių vartojimas, ir tai yra įvairių formų, daugiausia vandens. Tai gali būti paslaptis, tačiau vanduo padeda sudeginti kalorijas, tuo pačiu išlaikant kūno temperatūrą, kad oda būtų geresnė. Taigi, kai mes gauname du nemokamus dalykus tik su vienu produktu, kodėl gi nepabandžius? Kiekvieną rytą prieš miegą stiklinė drungno vandens su citrina ar medumi ir galbūt stiklinė šilto šilto vandens vakare prieš miegą. Išskyrus daugybę gaiviųjų gėrimų, baltyminiai gėrimai, sultys ar energetiniai gėrimai mums taip pat gali būti naudingi, nes jie palaiko aukštą energijos lygį mūsų kūne ir taip sudegina daugiau kalorijų..